Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Богородчанського району юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-04-2016 
       ФК Саджава-юн -0:0ФК Глибоке-юн -
       СФК Богородчани-юн -ФК Старуня-юн -
       ФК Підгір'я-юн -ФК Космач-юн -
       Скала-юн МонастирчаниАндрея Шептицького-юн Грабовець
       ФК Дзвиняч-юн -Карпати-юн Старі Богородчани
       Отрада-юн ГлибівкаФК Росільна-юн -
     Тур 2 
      17-04-2016 
       Карпати-юн Старі БогородчаниОтрада-юн Глибівка
       Андрея Шептицького-юн ГрабовецьФК Дзвиняч-юн -
       ФК Космач-юн -Скала-юн Монастирчани
       ФК Старуня-юн -ФК Підгір'я-юн -
       ФК Глибоке-юн -СФК Богородчани-юн -
       Каменяр-юн ІваниківкаФК Саджава-юн -
     Тур 3 
      24-04-2016 
       СФК Богородчани-юн -Каменяр-юн Іваниківка
       ФК Підгір'я-юн -ФК Глибоке-юн -
       Скала-юн МонастирчаниФК Старуня-юн -
       ФК Дзвиняч-юн -ФК Космач-юн -
       Отрада-юн ГлибівкаАндрея Шептицького-юн Грабовець
       ФК Росільна-юн -Карпати-юн Старі Богородчани
     Тур 4 
      01-05-2016 
       Андрея Шептицького-юн ГрабовецьФК Росільна-юн -
       ФК Космач-юн -Отрада-юн Глибівка
       ФК Старуня-юн -ФК Дзвиняч-юн -
       ФК Глибоке-юн -Скала-юн Монастирчани
       Каменяр-юн ІваниківкаФК Підгір'я-юн -
       ФК Саджава-юн -СФК Богородчани-юн -
     Тур 5 
      08-05-2016 
       ФК Підгір'я-юн -ФК Саджава-юн -
       Скала-юн МонастирчаниКаменяр-юн Іваниківка
       ФК Дзвиняч-юн -ФК Глибоке-юн -
       Отрада-юн ГлибівкаФК Старуня-юн -
       ФК Росільна-юн -ФК Космач-юн -
       Карпати-юн Старі БогородчаниАндрея Шептицького-юн Грабовець
     Тур 6 
      15-05-2016 
       ФК Космач-юн -Карпати-юн Старі Богородчани
       ФК Старуня-юн -ФК Росільна-юн -
       ФК Глибоке-юн -Отрада-юн Глибівка
       Каменяр-юн ІваниківкаФК Дзвиняч-юн -
       ФК Саджава-юн -Скала-юн Монастирчани
       СФК Богородчани-юн -ФК Підгір'я-юн -
     Тур 7 
      22-05-2016 
       Скала-юн МонастирчаниСФК Богородчани-юн -
       ФК Дзвиняч-юн -ФК Саджава-юн -
       Отрада-юн ГлибівкаКаменяр-юн Іваниківка
       ФК Росільна-юн -ФК Глибоке-юн -
       Карпати-юн Старі БогородчаниФК Старуня-юн -
       Андрея Шептицького-юн ГрабовецьФК Космач-юн -
     Тур 8 
      29-05-2016 
       ФК Старуня-юн -Андрея Шептицького-юн Грабовець
       ФК Глибоке-юн -Карпати-юн Старі Богородчани
       Каменяр-юн ІваниківкаФК Росільна-юн -
       ФК Саджава-юн -Отрада-юн Глибівка
       СФК Богородчани-юн -ФК Дзвиняч-юн -
       ФК Підгір'я-юн -Скала-юн Монастирчани
     Тур 9 
      05-06-2016 
       ФК Дзвиняч-юн -ФК Підгір'я-юн -
       Отрада-юн ГлибівкаСФК Богородчани-юн -
       ФК Росільна-юн -ФК Саджава-юн -
       Карпати-юн Старі БогородчаниКаменяр-юн Іваниківка
       Андрея Шептицького-юн ГрабовецьФК Глибоке-юн -
       ФК Космач-юн -ФК Старуня-юн -
     Тур 10 
      12-06-2016 
       ФК Глибоке-юн -ФК Космач-юн -
       Каменяр-юн ІваниківкаАндрея Шептицького-юн Грабовець
       ФК Саджава-юн -Карпати-юн Старі Богородчани
       СФК Богородчани-юн -ФК Росільна-юн -
       ФК Підгір'я-юн -Отрада-юн Глибівка
       Скала-юн МонастирчаниФК Дзвиняч-юн -
     Тур 11 
      19-06-2016 
       Отрада-юн ГлибівкаСкала-юн Монастирчани
       ФК Росільна-юн -ФК Підгір'я-юн -
       Карпати-юн Старі БогородчаниСФК Богородчани-юн -
       Андрея Шептицького-юн ГрабовецьФК Саджава-юн -
       ФК Космач-юн -Каменяр-юн Іваниківка
       ФК Старуня-юн -ФК Глибоке-юн -
     Тур 12 
      03-07-2016 
       Каменяр-юн ІваниківкаФК Старуня-юн -
       ФК Саджава-юн -ФК Космач-юн -
       СФК Богородчани-юн -Андрея Шептицького-юн Грабовець
       ФК Підгір'я-юн -Карпати-юн Старі Богородчани
       Скала-юн МонастирчаниФК Росільна-юн -
       ФК Дзвиняч-юн -Отрада-юн Глибівка
     Тур 13 
      10-07-2016 
       ФК Росільна-юн -ФК Дзвиняч-юн -
       Карпати-юн Старі БогородчаниСкала-юн Монастирчани
       Андрея Шептицького-юн ГрабовецьФК Підгір'я-юн -
       ФК Космач-юн -СФК Богородчани-юн -
       ФК Старуня-юн -ФК Саджава-юн -
       ФК Глибоке-юн -Каменяр-юн Іваниківка
    Коло 2 
     Тур 14 
      24-07-2016 
       ФК Глибоке-юн -ФК Саджава-юн -
       ФК Старуня-юн -СФК Богородчани-юн -
       ФК Космач-юн -ФК Підгір'я-юн -
       Андрея Шептицького-юн ГрабовецьСкала-юн Монастирчани
       Карпати-юн Старі БогородчаниФК Дзвиняч-юн -
       ФК Росільна-юн -2:2Отрада-юн Глибівка
     Тур 15 
      31-07-2016 
       Отрада-юн Глибівка7:1Карпати-юн Старі Богородчани
       ФК Дзвиняч-юн -Андрея Шептицького-юн Грабовець
       Скала-юн МонастирчаниФК Космач-юн -
       ФК Підгір'я-юн -ФК Старуня-юн -
       СФК Богородчани-юн -ФК Глибоке-юн -
       ФК Саджава-юн -Каменяр-юн Іваниківка
     Тур 16 
      07-08-2016 
       Каменяр-юн ІваниківкаСФК Богородчани-юн -
       ФК Глибоке-юн -ФК Підгір'я-юн -
       ФК Старуня-юн -Скала-юн Монастирчани
       ФК Космач-юн -ФК Дзвиняч-юн -
       Андрея Шептицького-юн Грабовець0:4Отрада-юн Глибівка
       Карпати-юн Старі БогородчаниФК Росільна-юн -
     Тур 17 
      14-08-2016 
       ФК Росільна-юн -Андрея Шептицького-юн Грабовець
       Отрада-юн Глибівка0:0ФК Космач-юн -
       ФК Дзвиняч-юн -ФК Старуня-юн -
       Скала-юн МонастирчаниФК Глибоке-юн -
       ФК Підгір'я-юн -Каменяр-юн Іваниківка
       СФК Богородчани-юн -ФК Саджава-юн -
     Тур 18 
      24-08-2016 
       ФК Саджава-юн -ФК Підгір'я-юн -
       Каменяр-юн ІваниківкаСкала-юн Монастирчани
       ФК Глибоке-юн -ФК Дзвиняч-юн -
       ФК Старуня-юн -0:0Отрада-юн Глибівка
       ФК Космач-юн -ФК Росільна-юн -
       Андрея Шептицького-юн ГрабовецьКарпати-юн Старі Богородчани
     Тур 19 
      28-08-2016 
       Карпати-юн Старі БогородчаниФК Космач-юн -
       ФК Росільна-юн -ФК Старуня-юн -
       Отрада-юн Глибівка0:0ФК Глибоке-юн -
       ФК Дзвиняч-юн -Каменяр-юн Іваниківка
       Скала-юн МонастирчаниФК Саджава-юн -
       ФК Підгір'я-юн -СФК Богородчани-юн -
     Тур 20 
      05-09-2016 
       СФК Богородчани-юн -Скала-юн Монастирчани
       ФК Саджава-юн -ФК Дзвиняч-юн -
       Каменяр-юн ІваниківкаОтрада-юн Глибівка
       ФК Глибоке-юн -ФК Росільна-юн -
       ФК Старуня-юн -Карпати-юн Старі Богородчани
       ФК Космач-юн -Андрея Шептицького-юн Грабовець
     Тур 21 
      12-09-2016 
       Андрея Шептицького-юн ГрабовецьФК Старуня-юн -
       Карпати-юн Старі БогородчаниФК Глибоке-юн -
       ФК Росільна-юн -Каменяр-юн Іваниківка
       Отрада-юн ГлибівкаФК Саджава-юн -
       ФК Дзвиняч-юн -СФК Богородчани-юн -
       Скала-юн МонастирчаниФК Підгір'я-юн -
     Тур 22 
      19-09-2016 
       ФК Підгір'я-юн -ФК Дзвиняч-юн -
       СФК Богородчани-юн -Отрада-юн Глибівка
       ФК Саджава-юн -ФК Росільна-юн -
       Каменяр-юн ІваниківкаКарпати-юн Старі Богородчани
       ФК Глибоке-юн -Андрея Шептицького-юн Грабовець
       ФК Старуня-юн -ФК Космач-юн -
     Тур 23 
      26-09-2016 
       ФК Космач-юн -ФК Глибоке-юн -
       Андрея Шептицького-юн ГрабовецьКаменяр-юн Іваниківка
       Карпати-юн Старі БогородчаниФК Саджава-юн -
       ФК Росільна-юн -СФК Богородчани-юн -
       Отрада-юн ГлибівкаФК Підгір'я-юн -
       ФК Дзвиняч-юн -Скала-юн Монастирчани
     Тур 24 
      04-10-2016 
       Скала-юн МонастирчаниОтрада-юн Глибівка
       ФК Підгір'я-юн -ФК Росільна-юн -
       СФК Богородчани-юн -Карпати-юн Старі Богородчани
       ФК Саджава-юн -Андрея Шептицького-юн Грабовець
       Каменяр-юн ІваниківкаФК Космач-юн -
       ФК Глибоке-юн -ФК Старуня-юн -
     Тур 25 
      11-10-2016 
       ФК Старуня-юн -Каменяр-юн Іваниківка
       ФК Космач-юн -ФК Саджава-юн -
       Андрея Шептицького-юн ГрабовецьСФК Богородчани-юн -
       Карпати-юн Старі БогородчаниФК Підгір'я-юн -
       ФК Росільна-юн -Скала-юн Монастирчани
       Отрада-юн ГлибівкаФК Дзвиняч-юн -
     Тур 26 
      18-10-2016 
       ФК Дзвиняч-юн -ФК Росільна-юн -
       Скала-юн МонастирчаниКарпати-юн Старі Богородчани
       ФК Підгір'я-юн -Андрея Шептицького-юн Грабовець
       СФК Богородчани-юн -ФК Космач-юн -
       ФК Саджава-юн -ФК Старуня-юн -
       Каменяр-юн ІваниківкаФК Глибоке-юн -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Курилюк Дмитро Васильович Отрада-юн Глибівка403
    Прокопів Олександр Дмитрович Отрада-юн Глибівка301
    Лецин Василь Богданович ФК Росільна-юн -101
    Ющук Андрій Михайлович Отрада-юн Глибівка103
    Семків Володимир Дмитрович ФК Росільна-юн -101
    Ліщинський Михайло Васильович Карпати-юн Старі Богородчани101
    Капущак Микола Васильович Отрада-юн Глибівка102
    Анійчин Олег Іванович Карпати-юн Старі Богородчани000
    Попадинець Віталій Миколайович Отрада-юн Глибівка003
    Андрусишин Олег Русланович Отрада-юн Глибівка003
    Говдяк Олег Сергійович Карпати-юн Старі Богородчани001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook