Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Суперліга Дніпропетровської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      16-04-2016 
       Альфа та Омега Дніпропетровськ0:2ФК Петриківка Петриківка
      17-04-2016 
       Дружба Кривий Ріг1:2ФК Скорук Томаківка
      20-04-2016 
       ВПК-Агро с. Шевченківка2:0Кривбас Кривий Ріг
       Лозуватка-Кривий Ріг -1:0Гірник-2 Кривий Ріг
     Тур 2 
      23-04-2016 
       ФК Скорук Томаківка1:1ВПК-Агро с. Шевченківка
       ФК Петриківка Петриківка5:0Дружба Кривий Ріг
      27-04-2016 
       Гірник-2 Кривий Ріг1:0ФК Нікополь Нікополь
       Кривбас Кривий Ріг0:2Лозуватка-Кривий Ріг -
      30-04-2016 
       Шахтар Марганець2:5Альфа та Омега Дніпропетровськ
     Тур 3 
       ВПК-Агро с. Шевченківка2:1ФК Петриківка Петриківка
       Лозуватка-Кривий Ріг -0:0ФК Скорук Томаківка
       Авангард Покров2:2Гірник-2 Кривий Ріг
     Тур 4 
      07-05-2016 
       ФК Петриківка Петриківка1:1Лозуватка-Кривий Ріг -
       Шахтар Марганець1:6ВПК-Агро с. Шевченківка
     Тур 9 
       Авангард Покров0:1Дружба Кривий Ріг
     Тур 4 
      11-05-2016 
       Кривбас Кривий Ріг1:0Авангард Покров
       ФК Скорук Томаківка1:0ФК Нікополь Нікополь
     Тур 5 
      14-05-2016 
       ВПК-Агро с. Шевченківка3:1Альфа та Омега Дніпропетровськ
      18-05-2016 
       ФК Нікополь Нікополь1:5ФК Петриківка Петриківка
       Гірник-2 Кривий Ріг3:1Кривбас Кривий Ріг
     Тур 6 
      28-05-2016 
       ФК Скорук Томаківка4:1Гірник-2 Кривий Ріг
       ФК Петриківка Петриківка6:1Авангард Покров
       Шахтар Марганець2:1ФК Нікополь Нікополь
       Альфа та Омега Дніпропетровськ1:4Лозуватка-Кривий Ріг -
      29-05-2016 
       Дружба Кривий Ріг1:1ВПК-Агро с. Шевченківка
     Тур 7 
      04-06-2016 
       ФК Нікополь Нікополь0:1Альфа та Омега Дніпропетровськ
       Авангард Покров0:2Шахтар Марганець
       Кривбас Кривий Ріг2:0ФК Скорук Томаківка
      05-06-2016 
       Лозуватка-Кривий Ріг -1:1Дружба Кривий Ріг
     Тур 3 
      08-06-2016 
       ФК Нікополь Нікополь1:1Кривбас Кривий Ріг
     Тур 7 
       Гірник-2 Кривий Ріг3:1ФК Петриківка Петриківка
     Тур 8 
      11-06-2016 
       ФК Петриківка Петриківка3:1Кривбас Кривий Ріг
       Альфа та Омега Дніпропетровськ2:1Авангард Покров
       ВПК-Агро с. Шевченківка1:0Лозуватка-Кривий Ріг -
      12-06-2016 
       Дружба Кривий Ріг3:0ФК Нікополь Нікополь
     Тур 10 
      15-06-2016 
       Дружба Кривий Ріг4:0Гірник-2 Кривий Ріг
     Тур 9 
      18-06-2016 
       ФК Нікополь Нікополь1:1ВПК-Агро с. Шевченківка
       Кривбас Кривий Ріг3:0Шахтар Марганець
       ФК Скорук Томаківка2:1ФК Петриківка Петриківка
     Тур 10 
      25-06-2016 
       Шахтар Марганець1:6ФК Скорук Томаківка
     Тур 8 
      29-06-2016 
       Шахтар Марганець0:3Гірник-2 Кривий Ріг
     Тур 10 
       Альфа та Омега Дніпропетровськ3:0Кривбас Кривий Ріг
      02-07-2016 
       ВПК-Агро с. Шевченківка2:0Авангард Покров
       Лозуватка-Кривий Ріг -2:0ФК Нікополь Нікополь
     Тур 11 
       Кривбас Кривий Ріг1:3Дружба Кривий Ріг
       ФК Петриківка Петриківка9:0Шахтар Марганець
     Тур 3 
      09-07-2016 
       Дружба Кривий Ріг7:1Шахтар Марганець
     Тур 11 
       ФК Скорук Томаківка1:0Альфа та Омега Дніпропетровськ
       Авангард Покров2:6Лозуватка-Кривий Ріг -
     Тур 5 
      16-07-2016 
       Лозуватка-Кривий Ріг -9:0Шахтар Марганець
       Авангард Покров1:4ФК Скорук Томаківка
     Тур 4 
      17-07-2016 
       Альфа та Омега Дніпропетровськ0:3Дружба Кривий Ріг
     Тур 9 
      23-07-2016 
       Гірник-2 Кривий Ріг1:2Альфа та Омега Дніпропетровськ
     Тур 11 
      06-08-2016 
       Гірник-2 Кривий Ріг1:3ВПК-Агро с. Шевченківка
    Коло 2 
     Тур 18 
      10-08-2016 
       Шахтар Марганець1:0Лозуватка-Кривий Ріг -
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-08-2016 
       ФК Нікополь Нікополь0:0Авангард Покров
       ФК Нікополь Нікополь0:0Авангард Покров
    Коло 2 
     Тур 22 
       Вулвер Дніпропетровськ1:0Шахтар Марганець
       ФК Петриківка Петриківка0:0Альфа та Омега Дніпропетровськ
       Кривбас Кривий Ріг0:1ВПК-Агро с. Шевченківка
       Гірник-2 Кривий Ріг2:2Лозуватка-Кривий Ріг -
    Коло 1 
     Тур 8 
      17-08-2016 
       Вулвер Дніпропетровськ0:2ФК Скорук Томаківка
    Коло 2 
     Тур 21 
      20-08-2016 
       Авангард Покров1:0Вулвер Дніпропетровськ
       Лозуватка-Кривий Ріг -1:0Кривбас Кривий Ріг
       ВПК-Агро с. Шевченківка1:0ФК Скорук Томаківка
       Альфа та Омега Дніпропетровськ4:0Шахтар Марганець
      21-08-2016 
       ФК Нікополь Нікополь1:2Гірник-2 Кривий Ріг
       Дружба Кривий Ріг5:2ФК Петриківка Петриківка
     Тур 20 
      24-08-2016 
       Вулвер Дніпропетровськ0:2Альфа та Омега Дніпропетровськ
       Шахтар Марганець1:7Дружба Кривий Ріг
       Кривбас Кривий Ріг4:1ФК Нікополь Нікополь
       Гірник-2 Кривий Ріг2:3Авангард Покров
     Тур 19 
      27-08-2016 
       Гірник-2 Кривий Ріг3:1Вулвер Дніпропетровськ
       ФК Нікополь Нікополь0:5ФК Скорук Томаківка
       Лозуватка-Кривий Ріг -0:1ФК Петриківка Петриківка
       ВПК-Агро с. Шевченківка9:0Шахтар Марганець
      28-08-2016 
       Авангард Покров2:1Кривбас Кривий Ріг
    Коло 1 
     Тур 7 
      31-08-2016 
       Вулвер Дніпропетровськ1:2ВПК-Агро с. Шевченківка
    Коло 2 
     Тур 18 
      03-09-2016 
       Альфа та Омега Дніпропетровськ0:1ВПК-Агро с. Шевченківка
       ФК Петриківка Петриківка4:0ФК Нікополь Нікополь
       ФК Скорук Томаківка1:2Авангард Покров
       Кривбас Кривий Ріг1:2Гірник-2 Кривий Ріг
      04-09-2016 
       Вулвер Дніпропетровськ1:3Дружба Кривий Ріг
    Коло 1 
     Тур 3 
      07-09-2016 
       Кривбас Кривий Ріг3:1Вулвер Дніпропетровськ
    Коло 2 
     Тур 16 
      10-09-2016 
       Альфа та Омега Дніпропетровськ6:1ФК Нікополь Нікополь
     Тур 17 
       Кривбас Кривий Ріг1:0Вулвер Дніпропетровськ
      11-09-2016 
       Гірник-2 Кривий Ріг2:1ФК Скорук Томаківка
       Авангард Покров1:2ФК Петриківка Петриківка
      12-09-2016 
       ВПК-Агро с. Шевченківка2:1Дружба Кривий Ріг
      14-09-2016 
       ФК Нікополь Нікополь1:1Шахтар Марганець
    Коло 1 
     Тур 4 
       Лозуватка-Кривий Ріг -1:3Вулвер Дніпропетровськ
     Тур 11 
      17-09-2016 
       Вулвер Дніпропетровськ1:1ВПК-Агро с. Шевченківка
    Коло 2 
     Тур 16 
       Шахтар Марганець0:9Авангард Покров
       ФК Скорук Томаківка3:0Кривбас Кривий Ріг
      18-09-2016 
       Дружба Кривий Ріг1:1Лозуватка-Кривий Ріг -
       ФК Петриківка Петриківка4:0Гірник-2 Кривий Ріг
    Коло 1 
     Тур 5 
      20-09-2016 
       Вулвер Дніпропетровськ3:0ФК Нікополь Нікополь
    Коло 2 
     Тур 15 
      24-09-2016 
       ФК Скорук Томаківка1:0Вулвер Дніпропетровськ
       Кривбас Кривий Ріг0:3ФК Петриківка Петриківка
       Гірник-2 Кривий Ріг3:0Шахтар Марганець
       Авангард Покров1:0Альфа та Омега Дніпропетровськ
       Лозуватка-Кривий Ріг -0:3ВПК-Агро с. Шевченківка
     Тур 19 
      28-09-2016 
       Дружба Кривий Ріг2:2Альфа та Омега Дніпропетровськ
       Дружба Кривий Ріг2:2Альфа та Омега Дніпропетровськ
    Коло 1 
     Тур 10 
       Вулвер Дніпропетровськ0:1ФК Петриківка Петриківка
    Коло 2 
     Тур 15 
       ФК Нікополь Нікополь3:2Дружба Кривий Ріг
     Тур 20 
       ФК Скорук Томаківка3:0Лозуватка-Кривий Ріг -
     Тур 14 
      01-10-2016 
       ВПК-Агро с. Шевченківка3:0ФК Нікополь Нікополь
       Альфа та Омега Дніпропетровськ2:2Гірник-2 Кривий Ріг
       Шахтар Марганець0:2Кривбас Кривий Ріг
       ФК Петриківка Петриківка0:0ФК Скорук Томаківка
      02-10-2016 
       Вулвер Дніпропетровськ2:2Лозуватка-Кривий Ріг -
       Дружба Кривий Ріг3:1Авангард Покров
     Тур 17 
      05-10-2016 
       Лозуватка-Кривий Ріг -Альфа та Омега Дніпропетровськ
     Тур 22 
       ФК Скорук Томаківка2:4Дружба Кривий Ріг
    Коло 1 
     Тур 7 
       Вулвер Дніпропетровськ3:0Шахтар Марганець
    Коло 2 
     Тур 13 
      08-10-2016 
       ФК Петриківка Петриківка0:4Вулвер Дніпропетровськ
       ФК Скорук Томаківка2:1Шахтар Марганець
       Кривбас Кривий Ріг3:1Альфа та Омега Дніпропетровськ
       Гірник-2 Кривий Ріг0:3Дружба Кривий Ріг
    Коло 1 
     Тур 8 
      12-10-2016 
       Вулвер Дніпропетровськ1:1Гірник-2 Кривий Ріг
    Коло 2 
     Тур 20 
      13-10-2016 
       ФК Петриківка Петриківка0:1ВПК-Агро с. Шевченківка
     Тур 12 
      14-10-2016 
       Лозуватка-Кривий Ріг -Авангард Покров
      15-10-2016 
       ВПК-Агро с. ШевченківкаГірник-2 Кривий Ріг
       Дружба Кривий РігКривбас Кривий Ріг
       Альфа та Омега ДніпропетровськФК Скорук Томаківка
       Шахтар МарганецьФК Петриківка Петриківка
      16-10-2016 
       Вулвер ДніпропетровськФК Нікополь Нікополь
     Тур 13 
      19-10-2016 
       ФК Нікополь Нікополь2:3Лозуватка-Кривий Ріг -
    Коло 1 
     Тур 9 
       Дружба Кривий Ріг3:0Вулвер Дніпропетровськ
    Коло 2 
     Тур 21 
       ВПК-Агро с. Шевченківка3:0Авангард Покров
    Коло 3 
     Тур 24 
      22-10-2016 
       ВПК-Агро с. Шевченківка0:1ФК Скорук Томаківка
       Дружба Кривий Ріг0:0ФК Петриківка Петриківка
     Тур 23 
      23-10-2016 
       Авангард Покров2:2Вулвер Дніпропетровськ
     Тур 25 
      26-10-2016 
       ФК Петриківка Петриківка0:2ВПК-Агро с. Шевченківка
       ФК Скорук ТомаківкаДружба Кривий Ріг
     Тур 26 
      30-10-2016 
       Дружба Кривий Ріг1:0ВПК-Агро с. Шевченківка
      29-10-2016 
       ФК Скорук Томаківка4:0ФК Петриківка Петриківка
     Тур 27 
      02-11-2016 
       ФК Скорук Томаківка0:1ВПК-Агро с. Шевченківка
      01-11-2016 
       ФК Петриківка Петриківка0:2Дружба Кривий Ріг
     Тур 28 
      05-11-2016 
       ВПК-Агро с. Шевченківка0:0ФК Петриківка Петриківка
       Дружба Кривий Ріг2:1ФК Скорук Томаківка
     Тур 29 
      12-11-2016 
       ВПК-Агро с. Шевченківка2:0Дружба Кривий Ріг
      08-11-2016 
       ФК Петриківка Петриківка0:0ФК Скорук Томаківка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Соловей Максим Григорович Дружба Кривий Ріг28126
    Коломоєць Михайло Сергійович ФК Петриківка Петриківка1809
    Каварма Артем Вадимович ВПК-Агро с. Шевченківка12013
    Мустяца Олександр Сергійович Дружба Кривий Ріг11126
    Перебора Артем Анатолійович ФК Скорук Томаківка10024
    Проценко Роман Сергійович Дружба Кривий Ріг10126
    Хлопков Владислав Анатолійович ФК Скорук Томаківка8018
    Ломака Сергій Олександрович ВПК-Агро с. Шевченківка8023
    Кумпан Роман Леонідович ВПК-Агро с. Шевченківка7022
    Яровой Ігор Олегович Гірник-2 Кривий Ріг7114
    Швець Єгор Євгенович Альфа та Омега Дніпропетровськ6016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook