Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Перша ліга Дніпропетровської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      16-04-2016 
       Дніпровський фронт Дніпропетровськ2:2ФК Кам'янське Дніпродзержинськ
       Скіф Дніпропетровськ0:0Металіст Дніпропетровськ
       Темп Солоне2:1ФК Патріот Дніпропетровськ
       Спарта Дніпропетровськ6:1Сатурн Новомосковськ
      17-04-2016 
       Штурм Дніпропетровськ2:1Прокуратура Дніпропетр. обл. -
       БРІАР Дніпро0:5Тріумф Дніпро
      20-04-2016 
       Техмаш Дніпропетровськ3:1Хлібзавод №9 Дніпропетровськ
     Тур 2 
      23-04-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -3:2Хлібзавод №9 Дніпропетровськ
       ФК Патріот Дніпропетровськ1:7Спарта Дніпропетровськ
       Металіст Дніпропетровськ1:0Темп Солоне
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ4:1Скіф Дніпропетровськ
       Тріумф Дніпро1:0Дніпровський фронт Дніпропетровськ
      24-04-2016 
       Сатурн Новомосковськ0:1Техмаш Дніпропетровськ
       Штурм Дніпропетровськ7:3БРІАР Дніпро
     Тур 3 
      29-04-2016 
       Спарта Дніпропетровськ2:1Металіст Дніпропетровськ
      30-04-2016 
       БРІАР Дніпро1:5Прокуратура Дніпропетр. обл. -
       Дніпровський фронт Дніпропетровськ1:5Штурм Дніпропетровськ
       Скіф Дніпропетровськ1:1Тріумф Дніпро
       Темп Солоне0:3ФК Кам'янське Дніпродзержинськ
       Техмаш Дніпропетровськ6:0ФК Патріот Дніпропетровськ
      03-05-2016 
       Хлібзавод №9 Дніпропетровськ4:3Сатурн Новомосковськ
     Тур 4 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -3:0Сатурн Новомосковськ
      06-05-2016 
       Штурм Дніпропетровськ0:0Скіф Дніпропетровськ
      07-05-2016 
       Металіст Дніпропетровськ2:5Техмаш Дніпропетровськ
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ3:3Спарта Дніпропетровськ
       Тріумф Дніпро6:0Темп Солоне
      08-05-2016 
       БРІАР Дніпро1:3Дніпровський фронт Дніпропетровськ
      09-05-2016 
       ФК Патріот Дніпропетровськ0:3Хлібзавод №9 Дніпропетровськ
     Тур 5 
      14-05-2016 
       Темп Солоне3:1Штурм Дніпропетровськ
       Техмаш Дніпропетровськ1:1ФК Кам'янське Дніпродзержинськ
       Скіф Дніпропетровськ3:0БРІАР Дніпро
      15-05-2016 
       Спарта Дніпропетровськ0:0Тріумф Дніпро
       Хлібзавод №9 Дніпропетровськ2:4Металіст Дніпропетровськ
       Дніпровський фронт Дніпропетровськ3:3Прокуратура Дніпропетр. обл. -
     Тур 6 
      27-05-2016 
       БРІАР Дніпро3:4Темп Солоне
      28-05-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -5:0ФК Патріот Дніпропетровськ
      29-05-2016 
       Металіст Дніпропетровськ3:0Сатурн Новомосковськ
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ1:5Хлібзавод №9 Дніпропетровськ
       Тріумф Дніпро0:4Техмаш Дніпропетровськ
       Штурм Дніпропетровськ0:1Спарта Дніпропетровськ
       Дніпровський фронт Дніпропетровськ1:5Скіф Дніпропетровськ
     Тур 7 
      04-06-2016 
       Скіф Дніпропетровськ0:1Прокуратура Дніпропетр. обл. -
       Темп Солоне4:1Дніпровський фронт Дніпропетровськ
       Техмаш Дніпропетровськ5:2Штурм Дніпропетровськ
       Сатурн Новомосковськ2:5ФК Кам'янське Дніпродзержинськ
       ФК Патріот Дніпропетровськ2:1Металіст Дніпропетровськ
      05-06-2016 
       Спарта Дніпропетровськ3:2БРІАР Дніпро
       Хлібзавод №9 Дніпропетровськ0:1Тріумф Дніпро
     Тур 5 
      08-06-2016 
       Сатурн Новомосковськ3:2ФК Патріот Дніпропетровськ
     Тур 8 
      11-06-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -0:3Металіст Дніпропетровськ
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ4:0ФК Патріот Дніпропетровськ
       БРІАР Дніпро1:3Техмаш Дніпропетровськ
       Скіф Дніпропетровськ3:1Темп Солоне
      12-06-2016 
       Штурм Дніпропетровськ1:9Хлібзавод №9 Дніпропетровськ
     Тур 9 
      17-06-2016 
       Темп Солоне0:4Прокуратура Дніпропетр. обл. -
      18-06-2016 
       Спарта Дніпропетровськ1:6Скіф Дніпропетровськ
       Техмаш Дніпропетровськ8:1Дніпровський фронт Дніпропетровськ
       Сатурн Новомосковськ4:6Штурм Дніпропетровськ
       ФК Патріот Дніпропетровськ1:9Тріумф Дніпро
       Металіст Дніпропетровськ1:0ФК Кам'янське Дніпродзержинськ
      19-06-2016 
       Хлібзавод №9 Дніпропетровськ6:2БРІАР Дніпро
     Тур 10 
      02-07-2016 
       Тріумф Дніпро0:4Металіст Дніпропетровськ
       БРІАР Дніпро5:1Сатурн Новомосковськ
       Скіф Дніпропетровськ2:0Техмаш Дніпропетровськ
       Темп Солоне1:2Спарта Дніпропетровськ
      03-07-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -2:2ФК Кам'янське Дніпродзержинськ
       Штурм Дніпропетровськ3:0ФК Патріот Дніпропетровськ
       Дніпровський фронт Дніпропетровськ1:2Хлібзавод №9 Дніпропетровськ
     Тур 11 
       ФК Патріот Дніпропетровськ5:3БРІАР Дніпро
      09-07-2016 
       Техмаш Дніпропетровськ8:3Темп Солоне
       Хлібзавод №9 Дніпропетровськ1:3Скіф Дніпропетровськ
       Металіст Дніпропетровськ3:1Штурм Дніпропетровськ
       Спарта Дніпропетровськ0:3Прокуратура Дніпропетр. обл. -
      10-07-2016 
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ6:2Тріумф Дніпро
     Тур 12 
      15-07-2016 
       БРІАР Дніпро2:3Металіст Дніпропетровськ
      16-07-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -1:1Тріумф Дніпро
       Спарта Дніпропетровськ0:9Техмаш Дніпропетровськ
      17-07-2016 
       Штурм Дніпропетровськ2:7ФК Кам'янське Дніпродзержинськ
       Дніпровський фронт Дніпропетровськ7:1ФК Патріот Дніпропетровськ
      19-07-2016 
       Темп Солоне5:5Хлібзавод №9 Дніпропетровськ
     Тур 8 
      20-07-2016 
       Дніпровський фронт Дніпропетровськ2:3Спарта Дніпропетровськ
      21-07-2016 
       Тріумф Дніпро3:0Сатурн Новомосковськ
     Тур 13 
      23-07-2016 
       Тріумф Дніпро6:3Штурм Дніпропетровськ
      24-07-2016 
       Хлібзавод №9 Дніпропетровськ1:0Спарта Дніпропетровськ
       Сатурн Новомосковськ4:3Темп Солоне
       Металіст Дніпропетровськ2:1Дніпровський фронт Дніпропетровськ
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ2:1БРІАР Дніпро
       Техмаш ДніпропетровськПрокуратура Дніпропетр. обл. -
     Тур 11 
      09-08-2016 
       Сатурн Новомосковськ1:4Дніпровський фронт Дніпропетровськ
    Коло 2 
     Тур 14 
      13-08-2016 
       Металіст Дніпропетровськ3:1Скіф Дніпропетровськ
       ФК Патріот Дніпропетровськ0:3Темп Солоне
       Сатурн Новомосковськ3:0Спарта Дніпропетровськ
      14-08-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -1:3Штурм Дніпропетровськ
       Тріумф Дніпро1:3БРІАР Дніпро
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ2:1Дніпровський фронт Дніпропетровськ
    Коло 1 
     Тур 13 
      16-08-2016 
       ФК Патріот Дніпропетровськ2:7Скіф Дніпропетровськ
    Коло 2 
     Тур 15 
      17-08-2016 
       БРІАР Дніпро2:3Штурм Дніпропетровськ
      18-08-2016 
       Дніпровський фронт Дніпропетровськ2:4Тріумф Дніпро
      20-08-2016 
       Техмаш Дніпропетровськ3:0Сатурн Новомосковськ
       Спарта Дніпропетровськ4:3ФК Патріот Дніпропетровськ
       Темп Солоне2:3Металіст Дніпропетровськ
       Скіф Дніпропетровськ2:1ФК Кам'янське Дніпродзержинськ
      21-08-2016 
       Хлібзавод №9 Дніпропетровськ7:2Прокуратура Дніпропетр. обл. -
     Тур 16 
      27-08-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -1:4БРІАР Дніпро
       Штурм Дніпропетровськ1:1Дніпровський фронт Дніпропетровськ
       Сатурн Новомосковськ0:3Хлібзавод №9 Дніпропетровськ
      28-08-2016 
       Тріумф Дніпро2:2Скіф Дніпропетровськ
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ2:0Темп Солоне
       Металіст Дніпропетровськ4:1Спарта Дніпропетровськ
       ФК Патріот Дніпропетровськ1:9Техмаш Дніпропетровськ
     Тур 17 
      03-09-2016 
       Сатурн Новомосковськ2:1Прокуратура Дніпропетр. обл. -
       Темп Солоне0:3Тріумф Дніпро
       Скіф Дніпропетровськ9:1Штурм Дніпропетровськ
      04-09-2016 
       Хлібзавод №9 Дніпропетровськ9:0ФК Патріот Дніпропетровськ
       Техмаш Дніпропетровськ2:2Металіст Дніпропетровськ
       Спарта Дніпропетровськ0:3ФК Кам'янське Дніпродзержинськ
       Дніпровський фронт Дніпропетровськ2:3БРІАР Дніпро
     Тур 18 
      07-09-2016 
       Штурм Дніпропетровськ3:3Темп Солоне
       Тріумф Дніпро3:0Спарта Дніпропетровськ
    Коло 1 
     Тур 12 
      08-09-2016 
       Скіф Дніпропетровськ3:0Сатурн Новомосковськ
    Коло 2 
     Тур 18 
      10-09-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -3:1Дніпровський фронт Дніпропетровськ
      11-09-2016 
       БРІАР Дніпро2:8Скіф Дніпропетровськ
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ0:1Техмаш Дніпропетровськ
       Металіст Дніпропетровськ2:5Хлібзавод №9 Дніпропетровськ
     Тур 19 
      16-09-2016 
       Темп Солоне1:3БРІАР Дніпро
      17-09-2016 
       Сатурн Новомосковськ6:1Металіст Дніпропетровськ
       Скіф Дніпропетровськ7:2Дніпровський фронт Дніпропетровськ
      18-09-2016 
       ФК Патріот Дніпропетровськ2:5Прокуратура Дніпропетр. обл. -
       Хлібзавод №9 Дніпропетровськ5:1ФК Кам'янське Дніпродзержинськ
       Техмаш Дніпропетровськ5:1Тріумф Дніпро
       Спарта Дніпропетровськ0:3Штурм Дніпропетровськ
     Тур 18 
      21-09-2016 
       ФК Патріот Дніпропетровськ0:3Сатурн Новомосковськ
     Тур 20 
      24-09-2016 
       Дніпровський фронт Дніпропетровськ7:0Темп Солоне
       Тріумф Дніпро4:1Хлібзавод №9 Дніпропетровськ
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ2:0Сатурн Новомосковськ
       БРІАР Дніпро3:0Спарта Дніпропетровськ
       Штурм Дніпропетровськ0:3Техмаш Дніпропетровськ
     Тур 22 
       Скіф Дніпропетровськ3:0Спарта Дніпропетровськ
     Тур 20 
      25-09-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -0:2Скіф Дніпропетровськ
       Металіст Дніпропетровськ4:2ФК Патріот Дніпропетровськ
     Тур 21 
      30-09-2016 
       Техмаш Дніпропетровськ0:1БРІАР Дніпро
       Спарта Дніпропетровськ0:3Дніпровський фронт Дніпропетровськ
      01-10-2016 
       ФК Патріот Дніпропетровськ2:9ФК Кам'янське Дніпродзержинськ
       Сатурн Новомосковськ3:0Тріумф Дніпро
       Темп Солоне1:7Скіф Дніпропетровськ
      02-10-2016 
       Металіст Дніпропетровськ3:0Прокуратура Дніпропетр. обл. -
       Хлібзавод №9 ДніпропетровськШтурм Дніпропетровськ
     Тур 22 
      08-10-2016 
       Дніпровський фронт Дніпропетровськ2:4Техмаш Дніпропетровськ
       БРІАР Дніпро1:4Хлібзавод №9 Дніпропетровськ
       Тріумф Дніпро9:0ФК Патріот Дніпропетровськ
      09-10-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -2:1Темп Солоне
       Штурм Дніпропетровськ0:2Сатурн Новомосковськ
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ5:1Металіст Дніпропетровськ
     Тур 23 
      16-10-2016 
       ФК Кам'янське Дніпродзержинськ4:1Прокуратура Дніпропетр. обл. -
     Тур 14 
      12-10-2016 
       Хлібзавод №9 ДніпропетровськТехмаш Дніпропетровськ
     Тур 23 
      15-10-2016 
       Металіст ДніпропетровськТріумф Дніпро
       ФК Патріот ДніпропетровськШтурм Дніпропетровськ
       Сатурн НовомосковськБРІАР Дніпро
      16-10-2016 
       Хлібзавод №9 ДніпропетровськДніпровський фронт Дніпропетровськ
       Техмаш ДніпропетровськСкіф Дніпропетровськ
       Спарта ДніпропетровськТемп Солоне
     Тур 24 
      22-10-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -Спарта Дніпропетровськ
       Темп СолонеТехмаш Дніпропетровськ
       Скіф ДніпропетровськХлібзавод №9 Дніпропетровськ
       Дніпровський фронт ДніпропетровськСатурн Новомосковськ
       БРІАР ДніпроФК Патріот Дніпропетровськ
       Штурм ДніпропетровськМеталіст Дніпропетровськ
       Тріумф ДніпроФК Кам'янське Дніпродзержинськ
     Тур 25 
      29-10-2016 
       Тріумф ДніпроПрокуратура Дніпропетр. обл. -
       Металіст ДніпропетровськБРІАР Дніпро
       ФК Патріот ДніпропетровськДніпровський фронт Дніпропетровськ
       Сатурн НовомосковськСкіф Дніпропетровськ
      30-10-2016 
       ФК Кам'янське ДніпродзержинськШтурм Дніпропетровськ
       Хлібзавод №9 ДніпропетровськТемп Солоне
       Техмаш ДніпропетровськСпарта Дніпропетровськ
     Тур 26 
      02-11-2016 
       Штурм ДніпропетровськТріумф Дніпро
      05-11-2016 
       Темп Солоне1:1Сатурн Новомосковськ
       Скіф ДніпропетровськФК Патріот Дніпропетровськ
       Дніпровський фронт ДніпропетровськМеталіст Дніпропетровськ
       БРІАР ДніпроФК Кам'янське Дніпродзержинськ
      06-11-2016 
       Прокуратура Дніпропетр. обл. -Техмаш Дніпропетровськ
       Спарта ДніпропетровськХлібзавод №9 Дніпропетровськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Трубніков Дмитро Володимирович Скіф Дніпропетровськ28312
    Колодинський Сергій Сергійович Техмаш Дніпропетровськ18114
    Цимбал Олександр Олександрович Техмаш Дніпропетровськ17215
    Пімонов Антон Вікторович Штурм Дніпропетровськ17112
    Володін Артур Ігорович Тріумф Дніпро15017
    Яблуновський Денис Олександрович Металіст Дніпропетровськ14220
    Денисенко Роман Сергійович Хлібзавод №9 Дніпропетровськ12118
    Шмигельський Богдан Миколайович Темп Солоне12112
    Поддубний Дмитро Федорович ФК Кам'янське Дніпродзержинськ11014
    Прокурор Ігоp Іванович Хлібзавод №9 Дніпропетровськ906
    Присвітлий Антон Костянтинович ФК Кам'янське Дніпродзержинськ906

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook