Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Снятинського району з футболу юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      24-04-2016 
       Карпати-юн Джурів0:8Прут-юн Видинів
       Колос-юн Белелуя5:0Вовки-юн Вовчківці
       Черемош-юн Залуччя3:1Пролісок-юн Задубрівці
       Прут-юн Прутівка2:0ФК Потічок-юн -
       ФК Борщів-юн -1:2ФК Стецева-юн Снятинський р-н
       Єдність-юн Балинці6:0Покуття-юн Підвисоке
     Тур 2 
      08-05-2016 
       ФК Стецева-юн Снятинський р-н1:2Єдність-юн Балинці
       ФК Потічок-юн -1:0ФК Борщів-юн -
       Пролісок-юн Задубрівці7:2Прут-юн Прутівка
       Вовки-юн Вовчківці1:5Черемош-юн Залуччя
       Прут-юн Видинів3:1Колос-юн Белелуя
       Ліга-юн Будилів3:0Карпати-юн Джурів
     Тур 3 
      15-05-2016 
       Колос-юн Белелуя7:0Ліга-юн Будилів
       Черемош-юн Залуччя1:0Прут-юн Видинів
       Прут-юн Прутівка0:2Вовки-юн Вовчківці
       ФК Борщів-юн -2:3Пролісок-юн Задубрівці
       Єдність-юн Балинці5:0ФК Потічок-юн -
       Покуття-юн Підвисоке1:0ФК Стецева-юн Снятинський р-н
     Тур 4 
      22-05-2016 
       ФК Потічок-юн -0:2Покуття-юн Підвисоке
       Пролісок-юн Задубрівці1:3Єдність-юн Балинці
       Вовки-юн Вовчківці2:2ФК Борщів-юн -
       Прут-юн Видинів4:0Прут-юн Прутівка
       Черемош-юн Залуччя8:0Ліга-юн Будилів
       Карпати-юн Джурів0:13Колос-юн Белелуя
     Тур 5 
      29-05-2016 
       Черемош-юн Залуччя14:0Карпати-юн Джурів
       Прут-юн Прутівка0:3Ліга-юн Будилів
       ФК Борщів-юн -0:8Прут-юн Видинів
       Єдність-юн Балинці11:0Вовки-юн Вовчківці
       Покуття-юн Підвисоке1:1Пролісок-юн Задубрівці
       ФК Стецева-юн Снятинський р-н4:1ФК Потічок-юн -
     Тур 6 
      05-06-2016 
       Пролісок-юн Задубрівці4:1ФК Стецева-юн Снятинський р-н
       Вовки-юн Вовчківці-:+Покуття-юн Підвисоке
       Прут-юн Видинів1:4Єдність-юн Балинці
       Ліга-юн Будилів3:2ФК Борщів-юн -
       Карпати-юн Джурів2:1Прут-юн Прутівка
       Колос-юн Белелуя0:0Черемош-юн Залуччя
     Тур 7 
      09-06-2016 
       Прут-юн Прутівка0:3Колос-юн Белелуя
       ФК Борщів-юн -7:2Карпати-юн Джурів
       Єдність-юн Балинці14:1Ліга-юн Будилів
       Покуття-юн Підвисоке0:5Прут-юн Видинів
       ФК Стецева-юн Снятинський р-н4:2Вовки-юн Вовчківці
       ФК Потічок-юн -0:5Пролісок-юн Задубрівці
     Тур 8 
      12-06-2016 
       Вовки-юн Вовчківці5:0ФК Потічок-юн -
       Прут-юн Видинів6:0ФК Стецева-юн Снятинський р-н
       Ліга-юн Будилів1:0Покуття-юн Підвисоке
       Карпати-юн Джурів0:14Єдність-юн Балинці
       Колос-юн Белелуя11:0ФК Борщів-юн -
       Черемош-юн Залуччя5:0Прут-юн Прутівка
     Тур 9 
      19-06-2016 
       ФК Борщів-юн -2:4Черемош-юн Залуччя
       Єдність-юн Балинці3:0Колос-юн Белелуя
       Покуття-юн Підвисоке7:1Карпати-юн Джурів
       ФК Стецева-юн Снятинський р-н6:2Ліга-юн Будилів
       ФК Потічок-юн -0:3Прут-юн Видинів
       Пролісок-юн Задубрівці1:0Вовки-юн Вовчківці
     Тур 10 
      26-06-2016 
       Прут-юн Видинів5:1Пролісок-юн Задубрівці
       Ліга-юн Будилів1:0ФК Потічок-юн -
       Карпати-юн Джурів1:8ФК Стецева-юн Снятинський р-н
       Колос-юн Белелуя3:0Покуття-юн Підвисоке
       Черемош-юн Залуччя1:4Єдність-юн Балинці
       Прут-юн Прутівка3:1ФК Борщів-юн -
     Тур 11 
      17-07-2016 
       Єдність-юн Балинці6:0Прут-юн Прутівка
       Покуття-юн Підвисоке3:3Черемош-юн Залуччя
       ФК Стецева-юн Снятинський р-н0:3Колос-юн Белелуя
       ФК Потічок-юн -2:2Карпати-юн Джурів
       Пролісок-юн Задубрівці3:1Ліга-юн Будилів
       Вовки-юн Вовчківці1:13Прут-юн Видинів
     Тур 12 
      24-07-2016 
       Ліга-юн Будилів4:0Вовки-юн Вовчківці
       Карпати-юн ДжурівПролісок-юн Задубрівці
       Колос-юн БелелуяФК Потічок-юн -
       Черемош-юн ЗалуччяФК Стецева-юн Снятинський р-н
       Прут-юн ПрутівкаПокуття-юн Підвисоке
       ФК Борщів-юн -Єдність-юн Балинці
     Тур 13 
      31-07-2016 
       Покуття-юн ПідвисокеФК Борщів-юн -
       ФК Стецева-юн Снятинський р-нПрут-юн Прутівка
       ФК Потічок-юн -Черемош-юн Залуччя
       Пролісок-юн ЗадубрівціКолос-юн Белелуя
       Вовки-юн ВовчківціКарпати-юн Джурів
       Прут-юн ВидинівЛіга-юн Будилів
    Коло 2 
     Тур 14 
      23-02-2019 
       ФК Борщів-юн -Покуття-юн Підвисоке
       Прут-юн ПрутівкаФК Стецева-юн Снятинський р-н
       Черемош-юн ЗалуччяФК Потічок-юн -
       Колос-юн БелелуяПролісок-юн Задубрівці
       Карпати-юн ДжурівВовки-юн Вовчківці
       Ліга-юн БудилівПрут-юн Видинів
     Тур 15 
       Вовки-юн ВовчківціЛіга-юн Будилів
       Пролісок-юн ЗадубрівціКарпати-юн Джурів
       ФК Потічок-юн -Колос-юн Белелуя
       ФК Стецева-юн Снятинський р-нЧеремош-юн Залуччя
       Покуття-юн ПідвисокеПрут-юн Прутівка
       Єдність-юн БалинціФК Борщів-юн -
     Тур 16 
       Прут-юн ПрутівкаЄдність-юн Балинці
       Черемош-юн ЗалуччяПокуття-юн Підвисоке
       Колос-юн БелелуяФК Стецева-юн Снятинський р-н
       Карпати-юн ДжурівФК Потічок-юн -
       Ліга-юн БудилівПролісок-юн Задубрівці
       Прут-юн ВидинівВовки-юн Вовчківці
     Тур 17 
       Пролісок-юн ЗадубрівціПрут-юн Видинів
       ФК Потічок-юн -Ліга-юн Будилів
       ФК Стецева-юн Снятинський р-нКарпати-юн Джурів
       Покуття-юн ПідвисокеКолос-юн Белелуя
       Єдність-юн БалинціЧеремош-юн Залуччя
       ФК Борщів-юн -Прут-юн Прутівка
     Тур 18 
       Черемош-юн ЗалуччяФК Борщів-юн -
       Колос-юн БелелуяЄдність-юн Балинці
       Карпати-юн ДжурівПокуття-юн Підвисоке
       Ліга-юн БудилівФК Стецева-юн Снятинський р-н
       Прут-юн ВидинівФК Потічок-юн -
       Вовки-юн ВовчківціПролісок-юн Задубрівці
     Тур 19 
       ФК Потічок-юн -Вовки-юн Вовчківці
       ФК Стецева-юн Снятинський р-нПрут-юн Видинів
       Покуття-юн ПідвисокеЛіга-юн Будилів
       Єдність-юн БалинціКарпати-юн Джурів
       ФК Борщів-юн -Колос-юн Белелуя
       Прут-юн ПрутівкаЧеремош-юн Залуччя
     Тур 20 
       Колос-юн БелелуяПрут-юн Прутівка
       Карпати-юн ДжурівФК Борщів-юн -
       Ліга-юн БудилівЄдність-юн Балинці
       Прут-юн ВидинівПокуття-юн Підвисоке
       Вовки-юн ВовчківціФК Стецева-юн Снятинський р-н
       Пролісок-юн ЗадубрівціФК Потічок-юн -
     Тур 21 
       ФК Стецева-юн Снятинський р-нПролісок-юн Задубрівці
       Покуття-юн ПідвисокеВовки-юн Вовчківці
       Єдність-юн БалинціПрут-юн Видинів
       ФК Борщів-юн -Ліга-юн Будилів
       Прут-юн ПрутівкаКарпати-юн Джурів
       Черемош-юн ЗалуччяКолос-юн Белелуя
     Тур 22 
       Карпати-юн ДжурівЧеремош-юн Залуччя
       Ліга-юн БудилівПрут-юн Прутівка
       Прут-юн ВидинівФК Борщів-юн -
       Вовки-юн ВовчківціЄдність-юн Балинці
       Пролісок-юн ЗадубрівціПокуття-юн Підвисоке
       ФК Потічок-юн -ФК Стецева-юн Снятинський р-н
     Тур 23 
       Покуття-юн ПідвисокеФК Потічок-юн -
       Єдність-юн БалинціПролісок-юн Задубрівці
       ФК Борщів-юн -Вовки-юн Вовчківці
       Прут-юн ПрутівкаПрут-юн Видинів
       Черемош-юн ЗалуччяЛіга-юн Будилів
       Колос-юн БелелуяКарпати-юн Джурів
     Тур 24 
       Ліга-юн БудилівКолос-юн Белелуя
       Прут-юн ВидинівЧеремош-юн Залуччя
       Вовки-юн ВовчківціПрут-юн Прутівка
       Пролісок-юн ЗадубрівціФК Борщів-юн -
       ФК Потічок-юн -Єдність-юн Балинці
       ФК Стецева-юн Снятинський р-нПокуття-юн Підвисоке
     Тур 25 
       Єдність-юн БалинціФК Стецева-юн Снятинський р-н
       ФК Борщів-юн -ФК Потічок-юн -
       Прут-юн ПрутівкаПролісок-юн Задубрівці
       Черемош-юн ЗалуччяВовки-юн Вовчківці
       Колос-юн БелелуяПрут-юн Видинів
       Карпати-юн ДжурівЛіга-юн Будилів
     Тур 26 
       Прут-юн ВидинівКарпати-юн Джурів
       Вовки-юн ВовчківціКолос-юн Белелуя
       Пролісок-юн ЗадубрівціЧеремош-юн Залуччя
       ФК Потічок-юн -Прут-юн Прутівка
       ФК Стецева-юн Снятинський р-нФК Борщів-юн -
       Покуття-юн ПідвисокеЄдність-юн Балинці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Савків Василь Віталійович Єдність-юн Балинці20011
    Романюк Святослав Любомирович Черемош-юн Залуччя1918
    Беца Юрій Васильович Прут-юн Видинів13011
    Семенчук Василь Іванович Прут-юн Видинів12011
    Гнидка Олег Ігорович Колос-юн Белелуя11010
    Печенюк Віталій Іванович Колос-юн Белелуя10110
    Дутчак Андрій Ярославович Єдність-юн Балинці10011
    Грицюк Тарас Романович Єдність-юн Балинці1007
    Мошук Денис Іванович Прут-юн Видинів9010
    Печенюк Віталій Васильович ФК Стецева-юн Снятинський р-н9210
    Самуляк Олександр Петрович Єдність-юн Балинці909

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook