Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Снятинського району з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      24-04-2016 
       Факел Троїця+:-ФК Келихів -
       ФК Кулачин Снятин0:1ФК Ганьківці -
       Юність Рудники4:0Січовик Завалля
       Стара Сеньйора Заболотів2:2Аеліта Олешків
       Маяк Русів5:1Чорнява Любківці
       Черемош Попельники4:0Чайка Іллінці
       Рибниця Новоселиця3:0Тризуб Потічок
     Тур 2 
      08-05-2016 
       ФК Келихів -0:5Рибниця Новоселиця
       Чайка Іллінці1:1Тризуб Потічок
       Чорнява Любківці1:6Черемош Попельники
       Аеліта Олешків0:5Маяк Русів
       Січовик Завалля1:0Стара Сеньйора Заболотів
       ФК Ганьківці -2:2Юність Рудники
       Факел Троїця3:1ФК Кулачин Снятин
     Тур 3 
      15-05-2016 
       ФК Кулачин Снятин1:1ФК Келихів -
       Юність Рудники5:0Факел Троїця
       Стара Сеньйора Заболотів1:5ФК Ганьківці -
       Маяк Русів7:2Січовик Завалля
       Черемош Попельники4:0Аеліта Олешків
       Тризуб Потічок0:0Чорнява Любківці
       Рибниця Новоселиця+:-Чайка Іллінці
     Тур 4 
      22-05-2016 
       ФК Келихів -1:0Чайка Іллінці
       Чорнява Любківці2:3Рибниця Новоселиця
       Аеліта Олешків2:0Тризуб Потічок
       Січовик Завалля1:1Черемош Попельники
       ФК Ганьківці -0:0Маяк Русів
       Факел Троїця3:0Стара Сеньйора Заболотів
       ФК Кулачин Снятин3:0Юність Рудники
     Тур 5 
      29-05-2016 
       Юність Рудники10:0ФК Келихів -
       Стара Сеньйора Заболотів1:5ФК Кулачин Снятин
       Маяк Русів3:0Факел Троїця
       Черемош Попельники1:1ФК Ганьківці -
       Тризуб Потічок0:2Січовик Завалля
       Рибниця Новоселиця3:0Аеліта Олешків
       Чайка Іллінці0:5Чорнява Любківці
     Тур 6 
      05-06-2016 
       ФК Келихів -0:2Чорнява Любківці
       Аеліта Олешків+:-Чайка Іллінці
       Січовик Завалля0:0Рибниця Новоселиця
       ФК Ганьківці -4:0Тризуб Потічок
       Факел Троїця2:0Черемош Попельники
       ФК Кулачин Снятин0:2Маяк Русів
       Юність Рудники6:1Стара Сеньйора Заболотів
     Тур 7 
      09-06-2016 
       Стара Сеньйора Заболотів2:0ФК Келихів -
       Маяк Русів1:1Юність Рудники
       Черемош Попельники2:0ФК Кулачин Снятин
       Тризуб Потічок0:7Факел Троїця
       Рибниця Новоселиця0:1ФК Ганьківці -
       Чайка Іллінці-:+Січовик Завалля
       Чорнява Любківці4:0Аеліта Олешків
     Тур 8 
      12-06-2016 
       ФК Келихів -2:4Аеліта Олешків
       Січовик Завалля1:1Чорнява Любківці
       ФК Ганьківці -Чайка Іллінці
       Факел Троїця1:0Рибниця Новоселиця
       ФК Кулачин Снятин5:0Тризуб Потічок
       Юність Рудники5:1Черемош Попельники
       Стара Сеньйора Заболотів1:4Маяк Русів
     Тур 9 
      19-06-2016 
       Маяк Русів7:1ФК Келихів -
       Черемош Попельники2:3Стара Сеньйора Заболотів
       Тризуб Потічок1:6Юність Рудники
       Рибниця НовоселицяФК Кулачин Снятин
       Чайка ІллінціФакел Троїця
       Чорнява Любківці1:3ФК Ганьківці -
       Аеліта Олешків2:1Січовик Завалля
     Тур 10 
      26-06-2016 
       ФК Келихів -1:1Січовик Завалля
       ФК Ганьківці -5:0Аеліта Олешків
       Факел Троїця3:1Чорнява Любківці
       ФК Кулачин СнятинЧайка Іллінці
       Юність Рудники4:0Рибниця Новоселиця
       Стара Сеньйора Заболотів0:0Тризуб Потічок
       Маяк Русів+:-Черемош Попельники
     Тур 11 
      17-07-2016 
       Черемош Попельники4:0ФК Келихів -
       Тризуб Потічок0:2Маяк Русів
       Рибниця Новоселиця4:1Стара Сеньйора Заболотів
       Чайка ІллінціЮність Рудники
       Чорнява Любківці1:2ФК Кулачин Снятин
       Аеліта Олешків2:0Факел Троїця
       Січовик Завалля0:0ФК Ганьківці -
     Тур 12 
      24-07-2016 
       ФК Келихів --:+ФК Ганьківці -
       Факел Троїця5:0Січовик Завалля
       ФК Кулачин Снятин4:0Аеліта Олешків
       Юність Рудники3:0Чорнява Любківці
       Стара Сеньйора ЗаболотівЧайка Іллінці
       Маяк Русів1:1Рибниця Новоселиця
       Черемош Попельники3:1Тризуб Потічок
     Тур 13 
      31-07-2016 
       Тризуб Потічок+:-ФК Келихів -
       Рибниця Новоселиця1:1Черемош Попельники
       Чайка ІллінціМаяк Русів
       Чорнява Любківці1:0Стара Сеньйора Заболотів
       Аеліта Олешків1:7Юність Рудники
       Січовик Завалля1:1ФК Кулачин Снятин
       ФК Ганьківці -1:1Факел Троїця
    Коло 2 
     Тур 14 
      07-08-2016 
       ФК Келихів -Факел Троїця
       ФК Ганьківці -1:0ФК Кулачин Снятин
       Січовик Завалля0:0Юність Рудники
       Аеліта Олешків4:2Стара Сеньйора Заболотів
       Чорнява Любківці0:2Маяк Русів
       Чайка ІллінціЧеремош Попельники
       Тризуб Потічок2:3Рибниця Новоселиця
     Тур 15 
      14-08-2016 
       Рибниця НовоселицяФК Келихів -
       Тризуб ПотічокЧайка Іллінці
       Черемош Попельники0:2Чорнява Любківці
       Маяк Русів6:2Аеліта Олешків
       Стара Сеньйора Заболотів2:1Січовик Завалля
       Юність Рудники2:2ФК Ганьківці -
       ФК Кулачин Снятин1:1Факел Троїця
     Тур 16 
      21-08-2016 
       ФК Келихів -ФК Кулачин Снятин
       Факел Троїця3:0Юність Рудники
       ФК Ганьківці -2:2Стара Сеньйора Заболотів
       Січовик Завалля0:1Маяк Русів
       Аеліта Олешків0:4Черемош Попельники
       Чорнява Любківці3:0Тризуб Потічок
       Чайка ІллінціРибниця Новоселиця
     Тур 17 
      28-08-2016 
       Чайка ІллінціФК Келихів -
       Рибниця Новоселиця1:0Чорнява Любківці
       Тризуб Потічок1:1Аеліта Олешків
       Черемош Попельники4:3Січовик Завалля
       Маяк Русів2:2ФК Ганьківці -
       Стара Сеньйора Заболотів2:1Факел Троїця
       Юність Рудники2:0ФК Кулачин Снятин
     Тур 18 
      04-09-2016 
       ФК Келихів -Юність Рудники
       ФК Кулачин Снятин1:1Стара Сеньйора Заболотів
       Факел Троїця1:1Маяк Русів
       ФК Ганьківці -0:2Черемош Попельники
       Січовик Завалля2:0Тризуб Потічок
       Аеліта Олешків0:0Рибниця Новоселиця
       Чорнява ЛюбківціЧайка Іллінці
     Тур 19 
      11-09-2016 
       Чорнява ЛюбківціФК Келихів -
       Чайка ІллінціАеліта Олешків
       Рибниця Новоселиця1:0Січовик Завалля
       Тризуб Потічок1:3ФК Ганьківці -
       Черемош Попельники2:1Факел Троїця
       Маяк Русів2:0ФК Кулачин Снятин
       Стара Сеньйора Заболотів0:2Юність Рудники
     Тур 20 
      18-09-2016 
       ФК Келихів -Стара Сеньйора Заболотів
       Юність Рудники2:1Маяк Русів
       ФК Кулачин Снятин0:0Черемош Попельники
       Факел Троїця4:0Тризуб Потічок
       ФК Ганьківці -3:2Рибниця Новоселиця
       Січовик ЗавалляЧайка Іллінці
       Аеліта Олешків0:1Чорнява Любківці
     Тур 21 
      21-09-2016 
       Аеліта ОлешківФК Келихів -
       Чорнява Любківці3:0Січовик Завалля
       Чайка ІллінціФК Ганьківці -
       Рибниця Новоселиця0:1Факел Троїця
       Тризуб Потічок3:2ФК Кулачин Снятин
       Черемош Попельники0:2Юність Рудники
       Маяк Русів6:1Стара Сеньйора Заболотів
     Тур 22 
      25-09-2016 
       ФК Келихів -Маяк Русів
       Стара Сеньйора Заболотів1:4Черемош Попельники
       Юність Рудники7:0Тризуб Потічок
       ФК Кулачин Снятин2:1Рибниця Новоселиця
       Факел ТроїцяЧайка Іллінці
       ФК Ганьківці -1:1Чорнява Любківці
       Січовик Завалля2:1Аеліта Олешків
     Тур 23 
      02-10-2016 
       Січовик ЗавалляФК Келихів -
       Аеліта Олешків1:3ФК Ганьківці -
       Чорнява Любківці1:0Факел Троїця
       Чайка ІллінціФК Кулачин Снятин
       Рибниця Новоселиця0:3Юність Рудники
       Тризуб Потічок5:2Стара Сеньйора Заболотів
       Черемош Попельники1:0Маяк Русів
     Тур 24 
      09-10-2016 
       ФК Келихів -Черемош Попельники
       Маяк Русів7:2Тризуб Потічок
       Стара Сеньйора Заболотів0:2Рибниця Новоселиця
       Юність РудникиЧайка Іллінці
       ФК Кулачин Снятин0:3Чорнява Любківці
       Факел ТроїцяАеліта Олешків
       ФК Ганьківці -1:2Січовик Завалля
     Тур 25 
      16-10-2016 
       ФК Ганьківці -ФК Келихів -
       Січовик ЗавалляФакел Троїця
       Аеліта ОлешківФК Кулачин Снятин
       Чорнява ЛюбківціЮність Рудники
       Чайка ІллінціСтара Сеньйора Заболотів
       Рибниця НовоселицяМаяк Русів
       Тризуб ПотічокЧеремош Попельники
     Тур 26 
      23-10-2016 
       ФК Келихів -Тризуб Потічок
       Черемош ПопельникиРибниця Новоселиця
       Маяк РусівЧайка Іллінці
       Стара Сеньйора ЗаболотівЧорнява Любківці
       Юність РудникиАеліта Олешків
       ФК Кулачин СнятинСічовик Завалля
       Факел ТроїцяФК Ганьківці -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гоян Василь Васильович Маяк Русів28121
    Гоян Олександр Петрович Юність Рудники26019
    Гиманик Володимир Васильович Аеліта Олешків11019
    Жмендак Ярослав Ярославович Рибниця Новоселиця11010
    Томащук Назарій Іванович Маяк Русів10019
    Славич Василь Васильович ФК Ганьківці -9016
    Лакуста Руслан Олександрович Юність Рудники9013
    Іванчук Арсен Ігорович Юність Рудники9013
    Шинкарик Григорій Васильович ФК Ганьківці -809
    Дідух Вячеслав Іванович Чорнява Любківці8019
    Літвінов Євгеній Володимирович ФК Кулачин Снятин8220

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook