Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 11 
      24-04-2016 
       Сокіл с.Борщовичі1:1Карпати с.Старе Село
     Тур 1 
      08-05-2016 
       Сокіл с.Ямпіль2:2Карпати Кам`янка-Бузька
       Гетьман Щирець1:1Галичина Львів
       Карпати с.Старе Село4:2Сокіл с.Сокільники
       ФК Запитів -1:1Сокіл с.Борщовичі
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:2Гал-КАТ Давидів
       Будівельник Пустомити1:2Сокіл с.Рясне-Руське
     Тур 2 
      15-05-2016 
       Карпати Кам`янка-Бузька0:0Сокіл с.Рясне-Руське
       Гал-КАТ Давидів3:0Будівельник Пустомити
       Сокіл с.Борщовичі0:1Збиранка с.Великі Грибовичі
       Сокіл с.Сокільники1:2ФК Запитів -
       Галичина Львів3:3Карпати с.Старе Село
       Сокіл с.Ямпіль3:0Гетьман Щирець
     Тур 3 
      22-05-2016 
       Гетьман Щирець3:2Карпати Кам`янка-Бузька
       Карпати с.Старе Село4:1Сокіл с.Ямпіль
       ФК Запитів -3:5Галичина Львів
       Збиранка с.Великі Грибовичі4:0Сокіл с.Сокільники
       Будівельник Пустомити1:1Сокіл с.Борщовичі
       Сокіл с.Рясне-Руське1:1Гал-КАТ Давидів
     Тур 4 
      04-06-2016 
       Карпати Кам`янка-Бузька1:3Гал-КАТ Давидів
       Сокіл с.Сокільники3:0Будівельник Пустомити
       Сокіл с.Ямпіль1:7ФК Запитів -
       Гетьман Щирець3:2Карпати с.Старе Село
     Тур 8 
       Галичина Львів3:2Сокіл с.Борщовичі
     Тур 5 
      12-06-2016 
       Карпати с.Старе Село1:2Карпати Кам`янка-Бузька
       ФК Запитів -1:2Гетьман Щирець
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:1Сокіл с.Ямпіль
       Будівельник Пустомити0:0Галичина Львів
       Сокіл с.Рясне-Руське3:1Сокіл с.Сокільники
       Гал-КАТ Давидів0:1Сокіл с.Борщовичі
     Тур 6 
      19-06-2016 
       Сокіл с.Борщовичі1:0Карпати Кам`янка-Бузька
       Сокіл с.Сокільники1:4Гал-КАТ Давидів
       Галичина Львів1:2Сокіл с.Рясне-Руське
       Сокіл с.Ямпіль7:1Будівельник Пустомити
       Гетьман Щирець5:3Збиранка с.Великі Грибовичі
      28-06-2016 
       Карпати с.Старе Село1:1ФК Запитів -
     Тур 4 
      30-06-2016 
       Галичина Львів6:2Збиранка с.Великі Грибовичі
     Тур 7 
      03-07-2016 
       Збиранка с.Великі Грибовичі2:2Карпати с.Старе Село
       Будівельник Пустомити2:9Гетьман Щирець
       Сокіл с.Рясне-Руське4:1Сокіл с.Ямпіль
       Гал-КАТ Давидів2:4Галичина Львів
       Сокіл с.Борщовичі2:0Сокіл с.Сокільники
     Тур 4 
      07-07-2016 
       Сокіл с.Борщовичі3:0Сокіл с.Рясне-Руське
     Тур 8 
      10-07-2016 
       Карпати Кам`янка-Бузька1:1Сокіл с.Сокільники
       Сокіл с.Ямпіль1:1Гал-КАТ Давидів
       Гетьман Щирець2:3Сокіл с.Рясне-Руське
       Карпати с.Старе Село3:1Будівельник Пустомити
       ФК Запитів -4:1Збиранка с.Великі Грибовичі
     Тур 7 
      12-07-2016 
       ФК Запитів -2:0Карпати Кам`янка-Бузька
     Тур 9 
      17-07-2016 
       Збиранка с.Великі Грибовичі3:5Карпати Кам`янка-Бузька
       Будівельник Пустомити4:3ФК Запитів -
       Сокіл с.Рясне-Руське0:0Карпати с.Старе Село
       Гал-КАТ Давидів4:1Гетьман Щирець
       Сокіл с.Борщовичі4:2Сокіл с.Ямпіль
       Сокіл с.Сокільники2:2Галичина Львів
     Тур 10 
      24-07-2016 
       Карпати Кам`янка-Бузька3:0Галичина Львів
       Сокіл с.Ямпіль6:1Сокіл с.Сокільники
       Гетьман Щирець2:3Сокіл с.Борщовичі
       Карпати с.Старе Село2:1Гал-КАТ Давидів
       ФК Запитів -1:0Сокіл с.Рясне-Руське
       Збиранка с.Великі Грибовичі2:0Будівельник Пустомити
     Тур 11 
      31-07-2016 
       Будівельник Пустомити2:1Карпати Кам`янка-Бузька
       Сокіл с.Рясне-Руське2:1Збиранка с.Великі Грибовичі
       Гал-КАТ Давидів2:0ФК Запитів -
       Сокіл с.Сокільники5:2Гетьман Щирець
       Галичина Львів0:2Сокіл с.Ямпіль
    Коло 2 
     Тур 12 
      21-08-2016 
       Карпати Кам`янка-Бузька0:2Сокіл с.Ямпіль
       Галичина Львів2:1Гетьман Щирець
       Сокіл с.Сокільники1:4Карпати с.Старе Село
       Сокіл с.Борщовичі2:3ФК Запитів -
       Гал-КАТ Давидів3:1Збиранка с.Великі Грибовичі
       Сокіл с.Рясне-Руське5:1Будівельник Пустомити
     Тур 13 
      27-08-2016 
       Сокіл с.Рясне-Руське3:1Карпати Кам`янка-Бузька
       Збиранка с.Великі Грибовичі0:0Сокіл с.Борщовичі
       Карпати с.Старе Село2:3Галичина Львів
       Сокіл с.Ямпіль6:0Гетьман Щирець
      28-08-2016 
       ФК Запитів -2:1Сокіл с.Сокільники
      04-09-2016 
       Будівельник Пустомити1:3Гал-КАТ Давидів
     Тур 14 
      11-09-2016 
       Карпати Кам`янка-Бузька3:0Гетьман Щирець
       Галичина Львів3:0ФК Запитів -
       Сокіл с.Сокільники3:1Збиранка с.Великі Грибовичі
       Сокіл с.Борщовичі0:2Будівельник Пустомити
       Гал-КАТ Давидів2:0Сокіл с.Рясне-Руське
      18-09-2016 
       Сокіл с.Ямпіль2:1Карпати с.Старе Село
     Тур 15 
      25-09-2016 
       Гал-КАТ Давидів1:0Карпати Кам`янка-Бузька
       Будівельник Пустомити3:2Сокіл с.Сокільники
       ФК Запитів -1:2Сокіл с.Ямпіль
       Карпати с.Старе Село3:1Гетьман Щирець
     Тур 16 
      01-10-2016 
       Карпати Кам`янка-Бузька0:0Карпати с.Старе Село
      02-10-2016 
       Гетьман Щирець1:4ФК Запитів -
       Сокіл с.Ямпіль5:0Збиранка с.Великі Грибовичі
       Галичина Львів2:1Будівельник Пустомити
       Сокіл с.Сокільники2:2Сокіл с.Рясне-Руське
       Сокіл с.Борщовичі1:2Гал-КАТ Давидів
     Тур 17 
      09-10-2016 
       Карпати Кам`янка-Бузька1:1Сокіл с.Борщовичі
       Гал-КАТ Давидів4:2Сокіл с.Сокільники
       Сокіл с.Рясне-Руське1:0Галичина Львів
       Будівельник Пустомити2:4Сокіл с.Ямпіль
       Збиранка с.Великі Грибовичі2:2Гетьман Щирець
       ФК Запитів -3:0Карпати с.Старе Село
     Тур 15 
      16-10-2016 
       Збиранка с.Великі Грибовичі3:2Галичина Львів
     Тур 18 
       Карпати Кам`янка-Бузька1:2ФК Запитів -
       Гетьман Щирець3:0Будівельник Пустомити
       Сокіл с.Ямпіль1:0Сокіл с.Рясне-Руське
       Сокіл с.Сокільники2:2Сокіл с.Борщовичі
     Тур 19 
      23-10-2016 
       Сокіл с.Сокільники0:4Карпати Кам`янка-Бузька
       Сокіл с.Борщовичі4:0Галичина Львів
       Гал-КАТ Давидів1:0Сокіл с.Ямпіль
       Сокіл с.Рясне-Руське5:1Гетьман Щирець
       Будівельник Пустомити1:4Карпати с.Старе Село
       Збиранка с.Великі Грибовичі1:3ФК Запитів -
     Тур 20 
      30-10-2016 
       Карпати Кам`янка-Бузька2:2Збиранка с.Великі Грибовичі
       Карпати с.Старе Село0:3Сокіл с.Рясне-Руське
       Гетьман Щирець0:1Гал-КАТ Давидів
       Сокіл с.Ямпіль4:1Сокіл с.Борщовичі
       Галичина Львів4:0Сокіл с.Сокільники
      06-11-2016 
       ФК Запитів -6:1Будівельник Пустомити
     Тур 15 
       Сокіл с.Рясне-Руське2:1Сокіл с.Борщовичі
     Тур 18 
       Карпати с.Старе Село4:1Збиранка с.Великі Грибовичі
       Галичина Львів1:3Гал-КАТ Давидів
     Тур 22 
       Гетьман Щирець2:1Сокіл с.Сокільники
     Тур 21 
      13-11-2016 
       Галичина ЛьвівКарпати Кам`янка-Бузька
       Сокіл с.СокільникиСокіл с.Ямпіль
       Сокіл с.БорщовичіГетьман Щирець
       Гал-КАТ ДавидівКарпати с.Старе Село
       Сокіл с.Рясне-РуськеФК Запитів -
       Будівельник ПустомитиЗбиранка с.Великі Грибовичі
     Тур 22 
      20-11-2016 
       Карпати Кам`янка-БузькаБудівельник Пустомити
       Збиранка с.Великі ГрибовичіСокіл с.Рясне-Руське
       ФК Запитів -Гал-КАТ Давидів
       Карпати с.Старе СелоСокіл с.Борщовичі
       Сокіл с.ЯмпільГаличина Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Малишонок Мар'ян Іванович Гетьман Щирець21119
    Суслов Микола Васильович ФК Запитів -11018
    Слобода Степан Романович Карпати с.Старе Село11013
    Слобода Мар'ян Романович Карпати с.Старе Село11319
    Петрик Олег Васильович Галичина Львів10016
    Павлик Володимир Михайлович Карпати Кам`янка-Бузька9013
    Цюпка Олег Євгенович Збиранка с.Великі Грибовичі9414
    Тарнавський Тарас Михайлович Галичина Львів8017
    Багряк Віталій Костянтинович Галичина Львів805
    Гриник Володимир Михайлович Гал-КАТ Давидів8317
    Кулик Андрій Орестович Збиранка с.Великі Грибовичі8016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook