Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 11 
      24-04-2016 
       Слава Торки3:0ФК Леоні Нежухів
     Тур 1 
      08-05-2016 
       ФК Леоні Нежухів3:2Золота Липа с. Чемеринці
       Лео-Кераміка Неділиська1:4Слава Торки
       Легінь Брюховичі2:1Галичина Щирець
       ФК Дубляни -0:8ФК Синьковичі -
       Захід Солонка0:3Берізка с.Підберізці
      09-05-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир5:2ФК Рудно -
     Тур 2 
      15-05-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир2:0Берізка с.Підберізці
       ФК Синьковичі -1:0Захід Солонка
       ФК Дубляни -1:0Галичина Щирець
       Слава Торки3:2Легінь Брюховичі
       Золота Липа с. Чемеринці5:2Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Леоні Нежухів3:1ФК Рудно -
     Тур 3 
      29-05-2016 
       ФК Леоні Нежухів2:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Лео-Кераміка Неділиська4:2ФК Рудно -
       Легінь Брюховичі3:2Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Дубляни -1:4Слава Торки
       Захід Солонка9:1Галичина Щирець
       Берізка с.Підберізці1:2ФК Синьковичі -
     Тур 4 
      04-06-2016 
       ФК Леоні Нежухів1:0Лео-Кераміка Неділиська
      05-06-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир0:1ФК Синьковичі -
       Галичина Щирець3:3Берізка с.Підберізці
       Слава Торки2:2Захід Солонка
       Золота Липа с. Чемеринці3:1ФК Дубляни -
       Легінь Брюховичі1:2ФК Рудно -
     Тур 5 
      11-06-2016 
       ФК Дубляни -3:2ФК Рудно -
       Захід Солонка3:1Золота Липа с. Чемеринці
       Берізка с.Підберізці2:0Слава Торки
       ФК Синьковичі -3:0Галичина Щирець
      12-06-2016 
       Легінь Брюховичі5:2ФК Леоні Нежухів
     Тур 6 
      18-06-2016 
       ФК Леоні Нежухів4:0ФК Дубляни -
      19-06-2016 
       Слава Торки2:4ФК Синьковичі -
       Золота Липа с. Чемеринці1:1Берізка с.Підберізці
       Захід Солонка1:0ФК Рудно -
       Лео-Кераміка Неділиська1:1Легінь Брюховичі
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир3:0Галичина Щирець
     Тур 7 
      03-07-2016 
       Легінь Брюховичі0:4Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       ФК Дубляни -0:3Лео-Кераміка Неділиська
       Захід Солонка1:0ФК Леоні Нежухів
       Берізка с.Підберізці1:4ФК Рудно -
       ФК Синьковичі -3:1Золота Липа с. Чемеринці
       Галичина Щирець2:1Слава Торки
     Тур 8 
      10-07-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир2:0Слава Торки
       Золота Липа с. Чемеринці1:5Галичина Щирець
       ФК Синьковичі -3:2ФК Рудно -
       Лео-Кераміка Неділиська1:0Захід Солонка
       Легінь Брюховичі7:1ФК Дубляни -
     Тур 9 
      17-07-2016 
       ФК Дубляни -2:4Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Захід Солонка3:1Легінь Брюховичі
       Берізка с.Підберізці3:2Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Синьковичі -2:2ФК Леоні Нежухів
       Слава Торки1:0Золота Липа с. Чемеринці
     Тур 10 
      24-07-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир8:1Золота Липа с. Чемеринці
       Слава Торки1:2ФК Рудно -
       ФК Леоні Нежухів2:1Галичина Щирець
       Легінь Брюховичі0:2Берізка с.Підберізці
       ФК Дубляни -0:2Захід Солонка
     Тур 5 
      28-07-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир1:1Лео-Кераміка Неділиська
     Тур 11 
      31-07-2016 
       Захід Солонка3:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Берізка с.Підберізці6:1ФК Дубляни -
       ФК Синьковичі -3:3Легінь Брюховичі
       Галичина Щирець2:2Лео-Кераміка Неділиська
       Золота Липа с. Чемеринці1:1ФК Рудно -
     Тур 9 
      14-08-2016 
       Галичина Щирець1:2ФК Рудно -
     Тур 8 
       ФК Леоні Нежухів6:2Берізка с.Підберізці
     Тур 10 
       Лео-Кераміка Неділиська2:1ФК Синьковичі -
    Коло 2 
     Тур 12 
      21-08-2016 
       ФК Рудно -2:3Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Золота Липа с. Чемеринці1:2ФК Леоні Нежухів
       Слава Торки1:1Лео-Кераміка Неділиська
       Галичина Щирець2:4Легінь Брюховичі
       ФК Синьковичі -10:1ФК Дубляни -
       Берізка с.Підберізці2:4Захід Солонка
     Тур 13 
      28-08-2016 
       Берізка с.Підберізці2:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Галичина Щирець4:1ФК Дубляни -
       Легінь Брюховичі2:4Слава Торки
       Лео-Кераміка Неділиська3:0Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Рудно -0:1ФК Леоні Нежухів
     Тур 14 
      10-09-2016 
       ФК Рудно -2:1Лео-Кераміка Неділиська
       Слава Торки10:1ФК Дубляни -
       Галичина Щирець0:2Захід Солонка
      11-09-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир2:1ФК Леоні Нежухів
       ФК Синьковичі -5:1Берізка с.Підберізці
      18-09-2016 
       Золота Липа с. Чемеринці1:2Легінь Брюховичі
     Тур 13 
       Захід Солонка2:2ФК Синьковичі -
     Тур 15 
      25-09-2016 
       ФК Синьковичі -2:4Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Захід Солонка3:1Слава Торки
       ФК Дубляни -0:3Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Рудно -0:0Легінь Брюховичі
       Лео-Кераміка Неділиська2:2ФК Леоні Нежухів
     Тур 16 
      02-10-2016 
       Лео-Кераміка Неділиська0:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       ФК Леоні Нежухів0:1Легінь Брюховичі
       ФК Рудно -3:0ФК Дубляни -
       Золота Липа с. Чемеринці1:2Захід Солонка
       Слава Торки2:1Берізка с.Підберізці
       Галичина Щирець1:4ФК Синьковичі -
     Тур 17 
      09-10-2016 
       Галичина Щирець0:3Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       ФК Синьковичі -2:1Слава Торки
       Берізка с.Підберізці2:0Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Рудно -0:1Захід Солонка
       ФК Дубляни -0:3ФК Леоні Нежухів
       Легінь Брюховичі2:3Лео-Кераміка Неділиська
     Тур 18 
      16-10-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир2:3Легінь Брюховичі
       Лео-Кераміка Неділиська5:1ФК Дубляни -
       ФК Леоні Нежухів0:1Захід Солонка
       ФК Рудно -1:3Берізка с.Підберізці
       Слава Торки2:1Галичина Щирець
     Тур 19 
      23-10-2016 
       Галичина Щирець0:1Золота Липа с. Чемеринці
       ФК Рудно -0:3ФК Синьковичі -
       Берізка с.Підберізці3:3ФК Леоні Нежухів
       Захід Солонка1:0Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Дубляни -0:4Легінь Брюховичі
     Тур 20 
      30-10-2016 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир9:0ФК Дубляни -
       Легінь Брюховичі0:1Захід Солонка
       Лео-Кераміка Неділиська1:1Берізка с.Підберізці
       ФК Леоні Нежухів1:4ФК Синьковичі -
       ФК Рудно -4:2Галичина Щирець
       Золота Липа с. Чемеринці0:1Слава Торки
     Тур 19 
      05-11-2016 
       Слава Торки0:3Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 15 
      06-11-2016 
       Берізка с.Підберізці3:3Галичина Щирець
     Тур 18 
       Золота Липа с. Чемеринці0:3ФК Синьковичі -
     Тур 21 
      13-11-2016 
       Золота Липа с. ЧемеринціФенікс-Стефано с.Підмонастир
       ФК Рудно -Слава Торки
       Галичина ЩирецьФК Леоні Нежухів
       ФК Синьковичі -Лео-Кераміка Неділиська
       Берізка с.ПідберізціЛегінь Брюховичі
       Захід СолонкаФК Дубляни -
     Тур 22 
      20-11-2016 
       Фенікс-Стефано с.ПідмонастирЗахід Солонка
       ФК Дубляни -Берізка с.Підберізці
       Легінь БрюховичіФК Синьковичі -
       Лео-Кераміка НеділиськаГаличина Щирець
       ФК Леоні НежухівСлава Торки
       ФК Рудно -Золота Липа с. Чемеринці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Котюк Максим Сергійович Слава Торки18217
    Грубий Мар'ян Петрович ФК Синьковичі -18018
    Єнілєєв Володимир Олегович Галичина Щирець13116
    Іванюк Олег Сергійович Лео-Кераміка Неділиська12019
    Подсуха Андрій Миколайович Легінь Брюховичі10116
    Осірак Андрій Володимирович Лео-Кераміка Неділиська10019
    Барановський Володимир Володимирович ФК Синьковичі -9216
    Дзюра Тарас Ярославович Захід Солонка9116
    Патуляк Віталій Степанович Фенікс-Стефано с.Підмонастир9010
    Дудич Микола Романович ФК Леоні Нежухів8218
    Вовк Богдан-Іван Ростиславович Берізка с.Підберізці8018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook