Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 11 
      24-04-2016 
       Сокіл-юн. Борщовичі3:1Карпати-юн. с.Старе Село
     Тур 1 
      08-05-2016 
       Сокіл-юн. с.Ямпіль0:1Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Гетьман-юн Щирець0:2Галичина Львів
       Карпати-юн. с.Старе Село3:2Сокіл-юн. с.Сокільники
       ФК Запитів-юн. Запитів5:0Сокіл-юн. Борщовичі
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі2:2Гал-КАТ-юн. Давидів
       Будівельник-юн Пустомити1:0Сокіл-юн. Рясне Руське
     Тур 2 
      15-05-2016 
       Карпати-юн. Кам`янка-Бузька1:0Сокіл-юн. Рясне Руське
       Гал-КАТ-юн. Давидів1:2Будівельник-юн Пустомити
       Сокіл-юн. Борщовичі2:1Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Сокіл-юн. с.Сокільники1:2ФК Запитів-юн. Запитів
       Галичина Львів1:3Карпати-юн. с.Старе Село
       Сокіл-юн. с.Ямпіль3:0Гетьман-юн Щирець
     Тур 3 
      22-05-2016 
       Гетьман-юн Щирець2:0Карпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Карпати-юн. с.Старе Село3:1Сокіл-юн. с.Ямпіль
       ФК Запитів-юн. Запитів2:1Галичина Львів
       Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі3:2Сокіл-юн. с.Сокільники
       Будівельник-юн Пустомити2:0Сокіл-юн. Борщовичі
       Сокіл-юн. Рясне Руське7:1Гал-КАТ-юн. Давидів
     Тур 4 
      04-06-2016 
       Карпати-юн. Кам`янка-БузькаГал-КАТ-юн. Давидів
       Сокіл-юн. с.СокільникиБудівельник-юн Пустомити
       Сокіл-юн. с.ЯмпільФК Запитів-юн. Запитів
       Гетьман-юн ЩирецьКарпати-юн. с.Старе Село
     Тур 8 
      05-06-2016 
       Галичина ЛьвівСокіл-юн. Борщовичі
     Тур 5 
      12-06-2016 
       Карпати-юн. с.Старе СелоКарпати-юн. Кам`янка-Бузька
       ФК Запитів-юн. ЗапитівГетьман-юн Щирець
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіСокіл-юн. с.Ямпіль
       Будівельник-юн ПустомитиГаличина Львів
       Сокіл-юн. Рясне РуськеСокіл-юн. с.Сокільники
       Гал-КАТ-юн. ДавидівСокіл-юн. Борщовичі
     Тур 6 
      19-06-2016 
       Сокіл-юн. БорщовичіКарпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Сокіл-юн. с.СокільникиГал-КАТ-юн. Давидів
       Галичина ЛьвівСокіл-юн. Рясне Руське
       Сокіл-юн. с.ЯмпільБудівельник-юн Пустомити
       Гетьман-юн ЩирецьЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
      28-06-2016 
       Карпати-юн. с.Старе СелоФК Запитів-юн. Запитів
     Тур 4 
      30-06-2016 
       Галичина ЛьвівЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
     Тур 7 
      03-07-2016 
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіКарпати-юн. с.Старе Село
       Будівельник-юн ПустомитиГетьман-юн Щирець
       Сокіл-юн. Рясне РуськеСокіл-юн. с.Ямпіль
       Гал-КАТ-юн. ДавидівГаличина Львів
       Сокіл-юн. БорщовичіСокіл-юн. с.Сокільники
     Тур 4 
      07-07-2016 
       Сокіл-юн. БорщовичіСокіл-юн. Рясне Руське
     Тур 8 
      10-07-2016 
       Карпати-юн. Кам`янка-БузькаСокіл-юн. с.Сокільники
       Сокіл-юн. с.ЯмпільГал-КАТ-юн. Давидів
       Гетьман-юн ЩирецьСокіл-юн. Рясне Руське
       Карпати-юн. с.Старе СелоБудівельник-юн Пустомити
       ФК Запитів-юн. ЗапитівЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
     Тур 7 
      12-07-2016 
       ФК Запитів-юн. ЗапитівКарпати-юн. Кам`янка-Бузька
     Тур 9 
      17-07-2016 
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіКарпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Будівельник-юн ПустомитиФК Запитів-юн. Запитів
       Сокіл-юн. Рясне РуськеКарпати-юн. с.Старе Село
       Гал-КАТ-юн. ДавидівГетьман-юн Щирець
       Сокіл-юн. БорщовичіСокіл-юн. с.Ямпіль
       Сокіл-юн. с.СокільникиГаличина Львів
     Тур 10 
      24-07-2016 
       Карпати-юн. Кам`янка-БузькаГаличина Львів
       Сокіл-юн. с.ЯмпільСокіл-юн. с.Сокільники
       Гетьман-юн ЩирецьСокіл-юн. Борщовичі
       Карпати-юн. с.Старе СелоГал-КАТ-юн. Давидів
       ФК Запитів-юн. ЗапитівСокіл-юн. Рясне Руське
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіБудівельник-юн Пустомити
     Тур 11 
      31-07-2016 
       Будівельник-юн ПустомитиКарпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Сокіл-юн. Рясне РуськеЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Гал-КАТ-юн. ДавидівФК Запитів-юн. Запитів
       Сокіл-юн. с.СокільникиГетьман-юн Щирець
       Галичина ЛьвівСокіл-юн. с.Ямпіль
    Коло 2 
     Тур 12 
      21-08-2016 
       Карпати-юн. Кам`янка-БузькаСокіл-юн. с.Ямпіль
       Галичина ЛьвівГетьман-юн Щирець
       Сокіл-юн. с.СокільникиКарпати-юн. с.Старе Село
       Сокіл-юн. БорщовичіФК Запитів-юн. Запитів
       Гал-КАТ-юн. ДавидівЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Сокіл-юн. Рясне РуськеБудівельник-юн Пустомити
     Тур 13 
      23-02-2019 
       Сокіл-юн. Рясне РуськеКарпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Будівельник-юн ПустомитиГал-КАТ-юн. Давидів
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіСокіл-юн. Борщовичі
       ФК Запитів-юн. ЗапитівСокіл-юн. с.Сокільники
       Карпати-юн. с.Старе СелоГаличина Львів
       Гетьман-юн ЩирецьСокіл-юн. с.Ямпіль
     Тур 14 
       Карпати-юн. Кам`янка-БузькаГетьман-юн Щирець
       Сокіл-юн. с.ЯмпільКарпати-юн. с.Старе Село
       Галичина ЛьвівФК Запитів-юн. Запитів
       Сокіл-юн. с.СокільникиЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Сокіл-юн. БорщовичіБудівельник-юн Пустомити
       Гал-КАТ-юн. ДавидівСокіл-юн. Рясне Руське
     Тур 15 
       Гал-КАТ-юн. ДавидівКарпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Сокіл-юн. Рясне РуськеСокіл-юн. Борщовичі
       Будівельник-юн ПустомитиСокіл-юн. с.Сокільники
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіГаличина Львів
       ФК Запитів-юн. ЗапитівСокіл-юн. с.Ямпіль
       Карпати-юн. с.Старе СелоГетьман-юн Щирець
     Тур 16 
       Карпати-юн. Кам`янка-БузькаКарпати-юн. с.Старе Село
       Гетьман-юн ЩирецьФК Запитів-юн. Запитів
       Сокіл-юн. с.ЯмпільЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Галичина ЛьвівБудівельник-юн Пустомити
       Сокіл-юн. с.СокільникиСокіл-юн. Рясне Руське
       Сокіл-юн. БорщовичіГал-КАТ-юн. Давидів
     Тур 17 
       Сокіл-юн. БорщовичіКарпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Гал-КАТ-юн. ДавидівСокіл-юн. с.Сокільники
       Сокіл-юн. Рясне РуськеГаличина Львів
       Будівельник-юн ПустомитиСокіл-юн. с.Ямпіль
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіГетьман-юн Щирець
       ФК Запитів-юн. ЗапитівКарпати-юн. с.Старе Село
     Тур 18 
       Карпати-юн. Кам`янка-БузькаФК Запитів-юн. Запитів
       Карпати-юн. с.Старе СелоЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       Гетьман-юн ЩирецьБудівельник-юн Пустомити
       Сокіл-юн. с.ЯмпільСокіл-юн. Рясне Руське
       Галичина ЛьвівГал-КАТ-юн. Давидів
       Сокіл-юн. с.СокільникиСокіл-юн. Борщовичі
     Тур 19 
       Сокіл-юн. с.СокільникиКарпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Сокіл-юн. БорщовичіГаличина Львів
       Гал-КАТ-юн. ДавидівСокіл-юн. с.Ямпіль
       Сокіл-юн. Рясне РуськеГетьман-юн Щирець
       Будівельник-юн ПустомитиКарпати-юн. с.Старе Село
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіФК Запитів-юн. Запитів
     Тур 20 
       Карпати-юн. Кам`янка-БузькаЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
       ФК Запитів-юн. ЗапитівБудівельник-юн Пустомити
       Карпати-юн. с.Старе СелоСокіл-юн. Рясне Руське
       Гетьман-юн ЩирецьГал-КАТ-юн. Давидів
       Сокіл-юн. с.ЯмпільСокіл-юн. Борщовичі
       Галичина ЛьвівСокіл-юн. с.Сокільники
     Тур 21 
       Галичина ЛьвівКарпати-юн. Кам`янка-Бузька
       Сокіл-юн. с.СокільникиСокіл-юн. с.Ямпіль
       Сокіл-юн. БорщовичіГетьман-юн Щирець
       Гал-КАТ-юн. ДавидівКарпати-юн. с.Старе Село
       Сокіл-юн. Рясне РуськеФК Запитів-юн. Запитів
       Будівельник-юн ПустомитиЗбиранка-юн. с.Великі Грибовичі
     Тур 22 
       Карпати-юн. Кам`янка-БузькаБудівельник-юн Пустомити
       Збиранка-юн. с.Великі ГрибовичіСокіл-юн. Рясне Руське
       ФК Запитів-юн. ЗапитівГал-КАТ-юн. Давидів
       Карпати-юн. с.Старе СелоСокіл-юн. Борщовичі
       Гетьман-юн ЩирецьСокіл-юн. с.Сокільники
       Сокіл-юн. с.ЯмпільГаличина Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Рокуш Василь Іванович ФК Запитів-юн. Запитів502
    Крук Назар Іванович Карпати-юн. с.Старе Село404
    Грабович Дмитро Олексійович Сокіл-юн. Борщовичі314
    Кость Андрій Андрійович Карпати-юн. с.Старе Село304
    Савчук Андріян Андрійович Сокіл-юн. с.Сокільники203
    Папайло Василь Ігорович Сокіл-юн. с.Сокільники203
    Сень Юрій Михайлович Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі213
    Поронюк Назарій Юрійович ФК Запитів-юн. Запитів213
    Данелевич Маркіян Русланович Галичина Львів103
    Максимчук Юрій Володимирович Збиранка-юн. с.Великі Грибовичі103
    Гвоздь Назарій Ігорович Сокіл-юн. Борщовичі101

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook