Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

ДЮФЛ Полтавської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      23-04-2016 
       ДЮСШ Артемівка АртемівкаДЮСШ Милорадове Милорадове
       Юність с. Велика РублівкаДЮСШ Селещина Селещина
      24-04-2016 
       ДЮСШ Полтавський р-н с. РозсошенціДЮСШ Молодь Полтава
     Тур 2 
      28-04-2016 
       ДЮСШ Селещина СелещинаДЮСШ Молодь Полтава
      30-04-2016 
       ДЮСШ ім. І.І. Горпинко ПолтаваДЮСШ Артемівка Артемівка
       ДЮСШ Милорадове МилорадовеЮність с. Велика Рублівка
     Тур 3 
      05-05-2016 
       ДЮСШ Молодь ПолтаваДЮСШ Милорадове Милорадове
       ДЮСШ Селещина СелещинаДЮСШ Полтавський р-н с. Розсошенці
      07-05-2016 
       Юність с. Велика РублівкаДЮСШ ім. І.І. Горпинко Полтава
     Тур 4 
      12-05-2016 
       ДЮСШ Молодь ПолтаваДЮСШ ім. І.І. Горпинко Полтава
       ДЮСШ Полтавський р-н с. РозсошенціДЮСШ Милорадове Милорадове
      14-05-2016 
       ДЮСШ Артемівка АртемівкаЮність с. Велика Рублівка
     Тур 5 
      19-05-2016 
       ДЮСШ Артемівка АртемівкаДЮСШ Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.І. Горпинко ПолтаваДЮСШ Полтавський р-н с. Розсошенці
      21-05-2016 
       ДЮСШ Милорадове МилорадовеДЮСШ Селещина Селещина
     Тур 6 
      26-05-2016 
       Юність с. Велика РублівкаДЮСШ Молодь Полтава
       ДЮСШ Полтавський р-н с. РозсошенціДЮСШ Артемівка Артемівка
      28-05-2016 
       ДЮСШ Селещина СелещинаДЮСШ ім. І.І. Горпинко Полтава
     Тур 7 
      02-06-2016 
       ДЮСШ Полтавський р-н с. РозсошенціЮність с. Велика Рублівка
       ДЮСШ Милорадове МилорадовеДЮСШ ім. І.І. Горпинко Полтава
      04-06-2016 
       ДЮСШ Селещина СелещинаДЮСШ Артемівка Артемівка
    Коло 2 
     Тур 8 
      09-06-2016 
       ДЮСШ Молодь ПолтаваДЮСШ Полтавський р-н с. Розсошенці
      11-06-2016 
       ДЮСШ Милорадове МилорадовеДЮСШ Артемівка Артемівка
       ДЮСШ Селещина СелещинаЮність с. Велика Рублівка
     Тур 9 
      14-06-2016 
       ДЮСШ Молодь ПолтаваДЮСШ Селещина Селещина
       ДЮСШ Артемівка АртемівкаДЮСШ ім. І.І. Горпинко Полтава
       Юність с. Велика РублівкаДЮСШ Милорадове Милорадове
    Коло 1 
     Тур 1 
      19-08-2019 
       ДЮСШ Артемівка АртемівкаДЮСШ Милорадове Милорадове
       Юність с. Велика РублівкаДЮСШ Селещина Селещина
       ДЮСШ Полтавський р-н с. РозсошенціДЮСШ Молодь Полтава
     Тур 2 
       ДЮСШ Селещина СелещинаДЮСШ Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.І. Горпинко ПолтаваДЮСШ Артемівка Артемівка
       ДЮСШ Милорадове МилорадовеЮність с. Велика Рублівка
     Тур 3 
       ДЮСШ Молодь ПолтаваДЮСШ Милорадове Милорадове
       ДЮСШ Селещина СелещинаДЮСШ Полтавський р-н с. Розсошенці
       Юність с. Велика РублівкаДЮСШ ім. І.І. Горпинко Полтава
     Тур 4 
       ДЮСШ Молодь ПолтаваДЮСШ ім. І.І. Горпинко Полтава
       ДЮСШ Полтавський р-н с. РозсошенціДЮСШ Милорадове Милорадове
       ДЮСШ Артемівка АртемівкаЮність с. Велика Рублівка
     Тур 5 
       ДЮСШ Артемівка АртемівкаДЮСШ Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.І. Горпинко ПолтаваДЮСШ Полтавський р-н с. Розсошенці
       ДЮСШ Милорадове МилорадовеДЮСШ Селещина Селещина
     Тур 6 
       Юність с. Велика РублівкаДЮСШ Молодь Полтава
       ДЮСШ Полтавський р-н с. РозсошенціДЮСШ Артемівка Артемівка
       ДЮСШ Селещина СелещинаДЮСШ ім. І.І. Горпинко Полтава
     Тур 7 
       ДЮСШ Полтавський р-н с. РозсошенціЮність с. Велика Рублівка
       ДЮСШ Милорадове МилорадовеДЮСШ ім. І.І. Горпинко Полтава
       ДЮСШ Селещина СелещинаДЮСШ Артемівка Артемівка
    Коло 2 
     Тур 8 
       ДЮСШ Молодь ПолтаваДЮСШ Полтавський р-н с. Розсошенці
       ДЮСШ Милорадове МилорадовеДЮСШ Артемівка Артемівка
       ДЮСШ Селещина СелещинаЮність с. Велика Рублівка
     Тур 9 
       ДЮСШ Молодь ПолтаваДЮСШ Селещина Селещина
       ДЮСШ Артемівка АртемівкаДЮСШ ім. І.І. Горпинко Полтава
       Юність с. Велика РублівкаДЮСШ Милорадове Милорадове
     Тур 10 
       ДЮСШ Артемівка АртемівкаДЮСШ Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.І. Горпинко ПолтаваДЮСШ Полтавський р-н с. Розсошенці
       ДЮСШ Милорадове МилорадовеДЮСШ Селещина Селещина
     Тур 11 
       ДЮСШ Селещина СелещинаДЮСШ ім. І.І. Горпинко Полтава
       ДЮСШ Полтавський р-н с. РозсошенціДЮСШ Артемівка Артемівка
       ДЮСШ Молодь ПолтаваЮність с. Велика Рублівка
     Тур 12 
       Юність с. Велика РублівкаДЮСШ Полтавський р-н с. Розсошенці
       ДЮСШ Артемівка АртемівкаДЮСШ Селещина Селещина
       ДЮСШ ім. І.І. Горпинко ПолтаваДЮСШ Милорадове Милорадове
     Тур 13 
       ДЮСШ Милорадове МилорадовеДЮСШ Артемівка Артемівка
       ДЮСШ Селещина СелещинаЮність с. Велика Рублівка
       ДЮСШ Полтавський р-н с. РозсошенціДЮСШ Молодь Полтава
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook