Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Косівського району з футболу юнаки

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    Надія Карпат-юн Малий Рожен000000-0
    ФК Уторопи-юн -000000-0
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 10 
      17-07-2016 
       Надія Карпат-юн Малий Рожен0:0ФК Уторопи-юн -
      17-02-2019 
       Рибниця-юн СоколівкаНива-юн Тюдів
     Тур 1 
       Карпати-2ЮН ШешориКарпати-юн Шешори
       Кремінь-юн ПістиньГазовик-юн Трач
       Надія Карпат-юн Малий РоженФК Рожнів-юн -
       Рибниця-юн СоколівкаЧеремош-юн Слобідка
       Лебедин-юн ЯблунівФК Уторопи-юн -
       Скала-юн Старі КутиНива-юн Тюдів
     Тур 2 
       Карпати-юн ШешориНива-юн Тюдів
       ФК Уторопи-юн -Скала-юн Старі Кути
       Черемош-юн СлобідкаЛебедин-юн Яблунів
       ФК Рожнів-юн -Рибниця-юн Соколівка
       Газовик-юн ТрачНадія Карпат-юн Малий Рожен
       Карпати-2ЮН ШешориКремінь-юн Пістинь
     Тур 3 
       Кремінь-юн ПістиньКарпати-юн Шешори
       Надія Карпат-юн Малий РоженКарпати-2ЮН Шешори
       Рибниця-юн СоколівкаГазовик-юн Трач
       Лебедин-юн ЯблунівФК Рожнів-юн -
       Скала-юн Старі КутиЧеремош-юн Слобідка
       Нива-юн ТюдівФК Уторопи-юн -
     Тур 4 
       Карпати-юн ШешориФК Уторопи-юн -
       Черемош-юн СлобідкаНива-юн Тюдів
       ФК Рожнів-юн -Скала-юн Старі Кути
       Газовик-юн ТрачЛебедин-юн Яблунів
       Карпати-2ЮН ШешориРибниця-юн Соколівка
       Кремінь-юн ПістиньНадія Карпат-юн Малий Рожен
     Тур 5 
       Надія Карпат-юн Малий РоженКарпати-юн Шешори
       Рибниця-юн СоколівкаКремінь-юн Пістинь
       Лебедин-юн ЯблунівКарпати-2ЮН Шешори
       Скала-юн Старі КутиГазовик-юн Трач
       Нива-юн ТюдівФК Рожнів-юн -
       ФК Уторопи-юн -Черемош-юн Слобідка
     Тур 6 
       Карпати-юн ШешориЧеремош-юн Слобідка
       ФК Рожнів-юн -ФК Уторопи-юн -
       Газовик-юн ТрачНива-юн Тюдів
       Карпати-2ЮН ШешориСкала-юн Старі Кути
       Кремінь-юн ПістиньЛебедин-юн Яблунів
       Надія Карпат-юн Малий РоженРибниця-юн Соколівка
     Тур 7 
       Рибниця-юн СоколівкаКарпати-юн Шешори
       Лебедин-юн ЯблунівНадія Карпат-юн Малий Рожен
       Скала-юн Старі КутиКремінь-юн Пістинь
       Нива-юн ТюдівКарпати-2ЮН Шешори
       ФК Уторопи-юн -Газовик-юн Трач
       Черемош-юн СлобідкаФК Рожнів-юн -
     Тур 8 
       Карпати-юн ШешориФК Рожнів-юн -
       Газовик-юн ТрачЧеремош-юн Слобідка
       Карпати-2ЮН ШешориФК Уторопи-юн -
       Кремінь-юн ПістиньНива-юн Тюдів
       Надія Карпат-юн Малий РоженСкала-юн Старі Кути
       Рибниця-юн СоколівкаЛебедин-юн Яблунів
     Тур 9 
       Лебедин-юн ЯблунівКарпати-юн Шешори
       Скала-юн Старі КутиРибниця-юн Соколівка
       Нива-юн ТюдівНадія Карпат-юн Малий Рожен
       ФК Уторопи-юн -Кремінь-юн Пістинь
       Черемош-юн СлобідкаКарпати-2ЮН Шешори
       ФК Рожнів-юн -Газовик-юн Трач
     Тур 10 
       Карпати-юн ШешориГазовик-юн Трач
       Карпати-2ЮН ШешориФК Рожнів-юн -
       Кремінь-юн ПістиньЧеремош-юн Слобідка
       Лебедин-юн ЯблунівСкала-юн Старі Кути
     Тур 11 
       Скала-юн Старі КутиКарпати-юн Шешори
       Нива-юн ТюдівЛебедин-юн Яблунів
       ФК Уторопи-юн -Рибниця-юн Соколівка
       Черемош-юн СлобідкаНадія Карпат-юн Малий Рожен
       ФК Рожнів-юн -Кремінь-юн Пістинь
       Газовик-юн ТрачКарпати-2ЮН Шешори
    Коло 2 
     Тур 12 
       Карпати-юн ШешориКарпати-2ЮН Шешори
       Газовик-юн ТрачКремінь-юн Пістинь
       ФК Рожнів-юн -Надія Карпат-юн Малий Рожен
       Черемош-юн СлобідкаРибниця-юн Соколівка
       ФК Уторопи-юн -Лебедин-юн Яблунів
       Нива-юн ТюдівСкала-юн Старі Кути
     Тур 13 
       Нива-юн ТюдівКарпати-юн Шешори
       Скала-юн Старі КутиФК Уторопи-юн -
       Лебедин-юн ЯблунівЧеремош-юн Слобідка
       Рибниця-юн СоколівкаФК Рожнів-юн -
       Надія Карпат-юн Малий РоженГазовик-юн Трач
       Кремінь-юн ПістиньКарпати-2ЮН Шешори
     Тур 14 
       Карпати-юн ШешориКремінь-юн Пістинь
       Карпати-2ЮН ШешориНадія Карпат-юн Малий Рожен
       Газовик-юн ТрачРибниця-юн Соколівка
       ФК Рожнів-юн -Лебедин-юн Яблунів
       Черемош-юн СлобідкаСкала-юн Старі Кути
       ФК Уторопи-юн -Нива-юн Тюдів
     Тур 15 
       ФК Уторопи-юн -Карпати-юн Шешори
       Нива-юн ТюдівЧеремош-юн Слобідка
       Скала-юн Старі КутиФК Рожнів-юн -
       Лебедин-юн ЯблунівГазовик-юн Трач
       Рибниця-юн СоколівкаКарпати-2ЮН Шешори
       Надія Карпат-юн Малий РоженКремінь-юн Пістинь
     Тур 16 
       Карпати-юн ШешориНадія Карпат-юн Малий Рожен
       Кремінь-юн ПістиньРибниця-юн Соколівка
       Карпати-2ЮН ШешориЛебедин-юн Яблунів
       Газовик-юн ТрачСкала-юн Старі Кути
       ФК Рожнів-юн -Нива-юн Тюдів
       Черемош-юн СлобідкаФК Уторопи-юн -
     Тур 17 
       Черемош-юн СлобідкаКарпати-юн Шешори
       ФК Уторопи-юн -ФК Рожнів-юн -
       Нива-юн ТюдівГазовик-юн Трач
       Скала-юн Старі КутиКарпати-2ЮН Шешори
       Лебедин-юн ЯблунівКремінь-юн Пістинь
       Рибниця-юн СоколівкаНадія Карпат-юн Малий Рожен
     Тур 18 
       Карпати-юн ШешориРибниця-юн Соколівка
       Надія Карпат-юн Малий РоженЛебедин-юн Яблунів
       Кремінь-юн ПістиньСкала-юн Старі Кути
       Карпати-2ЮН ШешориНива-юн Тюдів
       Газовик-юн ТрачФК Уторопи-юн -
       ФК Рожнів-юн -Черемош-юн Слобідка
     Тур 19 
       ФК Рожнів-юн -Карпати-юн Шешори
       Черемош-юн СлобідкаГазовик-юн Трач
       ФК Уторопи-юн -Карпати-2ЮН Шешори
       Нива-юн ТюдівКремінь-юн Пістинь
       Скала-юн Старі КутиНадія Карпат-юн Малий Рожен
       Лебедин-юн ЯблунівРибниця-юн Соколівка
     Тур 20 
       Карпати-юн ШешориЛебедин-юн Яблунів
       Рибниця-юн СоколівкаСкала-юн Старі Кути
       Надія Карпат-юн Малий РоженНива-юн Тюдів
       Кремінь-юн ПістиньФК Уторопи-юн -
       Карпати-2ЮН ШешориЧеремош-юн Слобідка
       Газовик-юн ТрачФК Рожнів-юн -
     Тур 21 
       Газовик-юн ТрачКарпати-юн Шешори
       ФК Рожнів-юн -Карпати-2ЮН Шешори
       Черемош-юн СлобідкаКремінь-юн Пістинь
       ФК Уторопи-юн -Надія Карпат-юн Малий Рожен
       Нива-юн ТюдівРибниця-юн Соколівка
       Скала-юн Старі КутиЛебедин-юн Яблунів
     Тур 22 
       Карпати-юн ШешориСкала-юн Старі Кути
       Лебедин-юн ЯблунівНива-юн Тюдів
       Рибниця-юн СоколівкаФК Уторопи-юн -
       Надія Карпат-юн Малий РоженЧеремош-юн Слобідка
       Кремінь-юн ПістиньФК Рожнів-юн -
       Карпати-2ЮН ШешориГазовик-юн Трач
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мельничук Дмитро Віталійович ФК Уторопи-юн -001
    Цариняк Юрій Михайлович ФК Уторопи-юн -000
    Скриплюк Богдан Михайлович Надія Карпат-юн Малий Рожен001
    Колодій Іван Тарасович ФК Уторопи-юн -001
    Сисак Віталій Петрович ФК Уторопи-юн -001
    Бойчук Михайло Дмитрович Надія Карпат-юн Малий Рожен000
    Дунич Юрій Іванович ФК Уторопи-юн -001
    Полюк Андрій Андрійович ФК Уторопи-юн -000
    Кашевко Мирослав Ігорович ФК Уторопи-юн -001
    Кашелюк Петро Дмитрович ФК Уторопи-юн -001
    Радул Артур Ярославович Надія Карпат-юн Малий Рожен001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook