Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Городенківського району з футболу група А

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      03-05-2016 
       ФК Котиківка Городенківський районФК Рогиня -
       Каменяр СерафинціШалені шершні с. Острівець
       ФК Поточище -Дністер Городниця
       Стиль Проект ТопорівціФК Слобідка Городенківський р-н
     Тур 2 
      08-05-2016 
       ФК Рогиня -ФК Слобідка Городенківський р-н
       Дністер ГородницяСтиль Проект Топорівці
       Шалені шершні с. ОстрівецьФК Поточище -
       ФК Котиківка Городенківський районКаменяр Серафинці
     Тур 3 
      15-05-2016 
       Каменяр СерафинціФК Рогиня -
       ФК Поточище -ФК Котиківка Городенківський район
       Стиль Проект ТопорівціШалені шершні с. Острівець
       ФК Слобідка Городенківський р-нДністер Городниця
     Тур 4 
      22-05-2016 
       ФК Рогиня -Дністер Городниця
       Шалені шершні с. ОстрівецьФК Слобідка Городенківський р-н
       ФК Котиківка Городенківський районСтиль Проект Топорівці
       Каменяр СерафинціФК Поточище -
     Тур 5 
      29-05-2016 
       ФК Поточище -ФК Рогиня -
       Стиль Проект ТопорівціКаменяр Серафинці
       ФК Слобідка Городенківський р-нФК Котиківка Городенківський район
       Дністер ГородницяШалені шершні с. Острівець
     Тур 6 
      05-06-2016 
       ФК Рогиня -Шалені шершні с. Острівець
       ФК Котиківка Городенківський районДністер Городниця
       Каменяр СерафинціФК Слобідка Городенківський р-н
       ФК Поточище -Стиль Проект Топорівці
     Тур 7 
      12-06-2016 
       Стиль Проект ТопорівціФК Рогиня -
       ФК Слобідка Городенківський р-нФК Поточище -
       Дністер ГородницяКаменяр Серафинці
       Шалені шершні с. ОстрівецьФК Котиківка Городенківський район
    Коло 2 
     Тур 8 
      03-07-2016 
       ФК Рогиня -ФК Котиківка Городенківський район
       Шалені шершні с. ОстрівецьКаменяр Серафинці
       Дністер ГородницяФК Поточище -
       ФК Слобідка Городенківський р-нСтиль Проект Топорівці
     Тур 9 
      10-07-2016 
       ФК Слобідка Городенківський р-нФК Рогиня -
       Стиль Проект ТопорівціДністер Городниця
       ФК Поточище -Шалені шершні с. Острівець
       Каменяр СерафинціФК Котиківка Городенківський район
     Тур 10 
      17-07-2016 
       ФК Рогиня -Каменяр Серафинці
       ФК Котиківка Городенківський районФК Поточище -
       Шалені шершні с. ОстрівецьСтиль Проект Топорівці
       Дністер ГородницяФК Слобідка Городенківський р-н
     Тур 11 
      24-07-2016 
       Дністер ГородницяФК Рогиня -
       ФК Слобідка Городенківський р-нШалені шершні с. Острівець
       Стиль Проект ТопорівціФК Котиківка Городенківський район
       ФК Поточище -Каменяр Серафинці
     Тур 12 
      31-07-2016 
       ФК Рогиня -ФК Поточище -
       Каменяр СерафинціСтиль Проект Топорівці
       ФК Котиківка Городенківський районФК Слобідка Городенківський р-н
       Шалені шершні с. ОстрівецьДністер Городниця
     Тур 13 
      07-08-2016 
       Шалені шершні с. ОстрівецьФК Рогиня -
       Дністер ГородницяФК Котиківка Городенківський район
       ФК Слобідка Городенківський р-нКаменяр Серафинці
       Стиль Проект ТопорівціФК Поточище -
     Тур 14 
      14-08-2016 
       ФК Рогиня -Стиль Проект Топорівці
       ФК Поточище -ФК Слобідка Городенківський р-н
       Каменяр СерафинціДністер Городниця
       ФК Котиківка Городенківський районШалені шершні с. Острівець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook