Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу Ліга Парі-Матч

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      22-07-2016 
       Шахтар Донецьк4:1Зірка Кропивницький
      23-07-2016 
       Сталь Кам`янське0:3Карпати Львів
       Динамо Київ5:1ФК Олександрія
       Ворскла Полтава1:0Чорноморець Одеса
      24-07-2016 
       ФК Дніпро -5:0Волинь Луцьк
       Зоря Луганськ3:0Олімпік Донецьк
     Тур 2 
      30-07-2016 
       Волинь Луцьк2:2Олімпік Донецьк
       Зірка Кропивницький1:1Зоря Луганськ
       Чорноморець Одеса1:4Шахтар Донецьк
      31-07-2016 
       ФК Олександрія 3:2Ворскла Полтава
       Карпати Львів0:2Динамо Київ
       ФК Дніпро -1:1Сталь Кам`янське
     Тур 3 
      06-08-2016 
       Сталь Кам`янське1:0Волинь Луцьк
       Динамо Київ1:0ФК Дніпро -
      07-08-2016 
       Ворскла Полтава1:1Карпати Львів
       Шахтар Донецьк1:0ФК Олександрія
       Зоря Луганськ4:0Чорноморець Одеса
       Олімпік Донецьк4:2Зірка Кропивницький
     Тур 4 
      12-08-2016 
       Карпати Львів2:3Шахтар Донецьк
      13-08-2016 
       Волинь Луцьк1:0Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 0:1Зоря Луганськ
       ФК Дніпро -1:1Ворскла Полтава
      14-08-2016 
       Чорноморець Одеса3:0Олімпік Донецьк
       Сталь Кам`янське1:2Динамо Київ
     Тур 5 
      20-08-2016 
       Динамо Київ2:1Волинь Луцьк
       Олімпік Донецьк0:2ФК Олександрія
      21-08-2016 
       Ворскла Полтава0:0Сталь Кам`янське
       Шахтар Донецьк4:0ФК Дніпро -
       Зоря Луганськ2:1Карпати Львів
       Зірка Кропивницький0:1Чорноморець Одеса
     Тур 6 
      26-08-2016 
       ФК Дніпро -2:0Зоря Луганськ
      27-08-2016 
       Волинь Луцьк0:1Чорноморець Одеса
       Динамо Київ0:2Ворскла Полтава
      28-08-2016 
       ФК Олександрія 4:0Зірка Кропивницький
       Карпати Львів0:2Олімпік Донецьк
       Сталь Кам`янське0:1Шахтар Донецьк
     Тур 7 
      09-09-2016 
       Шахтар Донецьк1:1Динамо Київ
      10-09-2016 
       Зоря Луганськ2:2Сталь Кам`янське
      11-09-2016 
       Ворскла Полтава2:1Волинь Луцьк
       Олімпік Донецьк3:0ФК Дніпро -
       Зірка Кропивницький1:0Карпати Львів
       Чорноморець Одеса1:0ФК Олександрія
     Тур 8 
      17-09-2016 
       Карпати Львів0:0Чорноморець Одеса
       ФК Дніпро -0:1Зірка Кропивницький
       Сталь Кам`янське2:3Олімпік Донецьк
      18-09-2016 
       Волинь Луцьк1:1ФК Олександрія
       Динамо Київ0:1Зоря Луганськ
       Ворскла Полтава0:1Шахтар Донецьк
     Тур 9 
      24-09-2016 
       Шахтар Донецьк3:0Волинь Луцьк
       Зоря Луганськ2:1Ворскла Полтава
       Олімпік Донецьк0:4Динамо Київ
      25-09-2016 
       Зірка Кропивницький0:0Сталь Кам`янське
       Чорноморець Одеса0:0ФК Дніпро -
       ФК Олександрія 3:2Карпати Львів
     Тур 10 
      01-10-2016 
       ФК Дніпро -1:4ФК Олександрія
       Сталь Кам`янське1:2Чорноморець Одеса
       Ворскла Полтава1:2Олімпік Донецьк
      02-10-2016 
       Волинь Луцьк1:1Карпати Львів
       Динамо Київ2:0Зірка Кропивницький
       Шахтар Донецьк1:0Зоря Луганськ
     Тур 11 
      15-10-2016 
       Зоря Луганськ2:0Волинь Луцьк
       Олімпік Донецьк1:1Шахтар Донецьк
       Чорноморець Одеса1:1Динамо Київ
      16-10-2016 
       Зірка Кропивницький2:0Ворскла Полтава
       ФК Олександрія 2:0Сталь Кам`янське
       Карпати Львів1:1ФК Дніпро -
    Коло 2 
     Тур 12 
      22-10-2016 
       Волинь Луцьк3:0ФК Дніпро -
       Карпати Львів0:1Сталь Кам`янське
      23-10-2016 
       ФК Олександрія 1:1Динамо Київ
       Чорноморець Одеса1:2Ворскла Полтава
       Зірка Кропивницький0:3Шахтар Донецьк
       Олімпік Донецьк0:2Зоря Луганськ
     Тур 13 
      29-10-2016 
       Олімпік Донецьк2:1Волинь Луцьк
       Шахтар Донецьк2:0Чорноморець Одеса
       Динамо Київ4:1Карпати Львів
      30-10-2016 
       Зоря Луганськ2:1Зірка Кропивницький
       Ворскла Полтава2:2ФК Олександрія
       Сталь Кам`янське1:1ФК Дніпро -
     Тур 14 
      04-11-2016 
       Волинь Луцьк0:1Сталь Кам`янське
      05-11-2016 
       Карпати Львів1:0Ворскла Полтава
       Зірка Кропивницький1:2Олімпік Донецьк
      06-11-2016 
       ФК Дніпро -1:2Динамо Київ
       ФК Олександрія 1:2Шахтар Донецьк
       Чорноморець Одеса0:0Зоря Луганськ
     Тур 15 
      19-11-2016 
       Олімпік Донецьк1:0Чорноморець Одеса
       Зоря Луганськ1:2ФК Олександрія
       Шахтар Донецьк2:1Карпати Львів
       Динамо Київ2:1Сталь Кам`янське
      20-11-2016 
       Зірка Кропивницький2:0Волинь Луцьк
       Ворскла Полтава1:2ФК Дніпро -
     Тур 16 
      26-11-2016 
       Волинь Луцьк1:4Динамо Київ
       Сталь Кам`янське0:1Ворскла Полтава
       Чорноморець Одеса2:1Зірка Кропивницький
      27-11-2016 
       ФК Дніпро -0:2Шахтар Донецьк
       Карпати Львів2:2Зоря Луганськ
       ФК Олександрія 1:1Олімпік Донецьк
     Тур 17 
      03-12-2016 
       Чорноморець Одеса0:0Волинь Луцьк
       Зоря Луганськ2:3ФК Дніпро -
       Ворскла Полтава2:2Динамо Київ
      04-12-2016 
       Зірка Кропивницький1:1ФК Олександрія
       Шахтар Донецьк2:0Сталь Кам`янське
     Тур 18 
      09-12-2016 
       ФК Дніпро -1:1Олімпік Донецьк
      10-12-2016 
       Волинь Луцьк0:1Ворскла Полтава
      11-12-2016 
       Сталь Кам`янське0:2Зоря Луганськ
       Карпати Львів2:3Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 2:1Чорноморець Одеса
      12-12-2016 
       Динамо Київ3:4Шахтар Донецьк
     Тур 19 
      25-02-2017 
       ФК Олександрія 6:0Волинь Луцьк
       Олімпік Донецьк0:0Сталь Кам`янське
       Зоря Луганськ1:2Динамо Київ
      26-02-2017 
       Чорноморець Одеса1:0Карпати Львів
       Зірка Кропивницький1:1ФК Дніпро -
       Шахтар Донецьк2:1Ворскла Полтава
     Тур 20 
      04-03-2017 
       Динамо Київ1:0Олімпік Донецьк
       ФК Дніпро -1:1Чорноморець Одеса
      05-03-2017 
       Волинь Луцьк0:1Шахтар Донецьк
       Ворскла Полтава1:2Зоря Луганськ
       Сталь Кам`янське3:0Зірка Кропивницький
       Карпати Львів1:0ФК Олександрія
     Тур 21 
      11-03-2017 
       Карпати Львів2:1Волинь Луцьк
       ФК Олександрія 0:0ФК Дніпро -
       Чорноморець Одеса0:1Сталь Кам`янське
       Олімпік Донецьк3:2Ворскла Полтава
      12-03-2017 
       Зірка Кропивницький2:0Динамо Київ
       Зоря Луганськ1:2Шахтар Донецьк
     Тур 22 
      17-03-2017 
       Шахтар Донецьк1:1Олімпік Донецьк
       Динамо Київ2:1Чорноморець Одеса
       ФК Дніпро -0:0Карпати Львів
      18-03-2017 
       Ворскла Полтава0:0Зірка Кропивницький
       Сталь Кам`янське4:1ФК Олександрія
      19-03-2017 
       Волинь Луцьк0:1Зоря Луганськ
     Тур 17 
      26-03-2017 
       Олімпік Донецьк0:0Карпати Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Чавес Рібейро Мораес Алуізіо - Динамо Київ10216
    Феррейра Факундо - Шахтар Донецьк9014
    Бланко Лещук Густаво Есек'єль Карпати Львів7017
    Куліш Станіслав Костянтинович ФК Олександрія 6014
    Коваленко Віктор Вікторович Шахтар Донецьк6019
    Поступаленко Антон Андрійович Олімпік Донецьк6014
    Караваєв Олександр Олександрович Зоря Луганськ6017
    Коломоєць Юрій Миколайович Ворскла Полтава6013
    Хльобас Дмитро Вікторович Ворскла Полтава6019
    Яремчук Роман Олегович ФК Олександрія 5014
    Ярмоленко Андрій Миколайович Динамо Київ5118

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook