Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат України з футболу U-21

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-07-2016 
       Шахтар Донецьк6:0Зірка Кропивницький
      22-07-2016 
       Сталь Кам`янське1:1Карпати Львів
       Динамо Київ1:0ФК Олександрія
       Ворскла Полтава2:1Чорноморець Одеса
      23-07-2016 
       ФК Дніпро -4:0Волинь Луцьк
       Зоря Луганськ2:3Олімпік Донецьк
     Тур 2 
      29-07-2016 
       Волинь Луцьк1:1Олімпік Донецьк
       Зірка Кропивницький0:1Зоря Луганськ
       Чорноморець Одеса1:2Шахтар Донецьк
      30-07-2016 
       ФК Олександрія 1:1Ворскла Полтава
       Карпати Львів0:2Динамо Київ
       ФК Дніпро -2:2Сталь Кам`янське
     Тур 3 
      05-08-2016 
       Сталь Кам`янське9:0Волинь Луцьк
       Динамо Київ2:0ФК Дніпро -
       Олімпік Донецьк3:1Зірка Кропивницький
      06-08-2016 
       Ворскла Полтава0:4Карпати Львів
       Шахтар Донецьк5:0ФК Олександрія
       Зоря Луганськ1:0Чорноморець Одеса
     Тур 4 
      11-08-2016 
       Карпати Львів1:1Шахтар Донецьк
      12-08-2016 
       Волинь Луцьк4:0Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 4:0Зоря Луганськ
       ФК Дніпро -2:0Ворскла Полтава
      13-08-2016 
       Чорноморець Одеса0:1Олімпік Донецьк
       Сталь Кам`янське1:1Динамо Київ
     Тур 5 
      18-08-2016 
       Олімпік Донецьк2:2ФК Олександрія
      19-08-2016 
       Динамо Київ5:0Волинь Луцьк
      20-08-2016 
       Ворскла Полтава4:1Сталь Кам`янське
       Шахтар Донецьк2:1ФК Дніпро -
       Зоря Луганськ0:1Карпати Львів
       Зірка Кропивницький0:3Чорноморець Одеса
     Тур 6 
      25-08-2016 
       ФК Дніпро -0:3Зоря Луганськ
      26-08-2016 
       Волинь Луцьк0:2Чорноморець Одеса
       Динамо Київ3:0Ворскла Полтава
      27-08-2016 
       ФК Олександрія 1:1Зірка Кропивницький
       Карпати Львів3:1Олімпік Донецьк
       Сталь Кам`янське0:3Шахтар Донецьк
     Тур 7 
      09-09-2016 
       Шахтар Донецьк2:3Динамо Київ
       Зоря Луганськ0:0Сталь Кам`янське
       Олімпік Донецьк2:1ФК Дніпро -
      10-09-2016 
       Ворскла Полтава2:0Волинь Луцьк
       Зірка Кропивницький1:2Карпати Львів
       Чорноморець Одеса2:2ФК Олександрія
     Тур 8 
      16-09-2016 
       Карпати Львів1:1Чорноморець Одеса
       ФК Дніпро -2:2Зірка Кропивницький
       Сталь Кам`янське0:4Олімпік Донецьк
      17-09-2016 
       Волинь Луцьк3:1ФК Олександрія
       Динамо Київ3:1Зоря Луганськ
       Ворскла Полтава1:3Шахтар Донецьк
     Тур 9 
      23-09-2016 
       Шахтар Донецьк6:0Волинь Луцьк
       Зоря Луганськ3:1Ворскла Полтава
       Олімпік Донецьк1:1Динамо Київ
      24-09-2016 
       Зірка Кропивницький0:2Сталь Кам`янське
       Чорноморець Одеса2:1ФК Дніпро -
       ФК Олександрія 0:1Карпати Львів
     Тур 10 
      30-09-2016 
       ФК Дніпро -4:3ФК Олександрія
       Сталь Кам`янське1:1Чорноморець Одеса
       Ворскла Полтава1:1Олімпік Донецьк
      01-10-2016 
       Волинь Луцьк3:0Карпати Львів
       Динамо Київ3:1Зірка Кропивницький
       Шахтар Донецьк2:0Зоря Луганськ
    Коло 2 
     Тур 18 
      07-10-2016 
       Волинь Луцьк0:0Ворскла Полтава
    Коло 1 
     Тур 11 
      14-10-2016 
       Зоря Луганськ2:0Волинь Луцьк
       Олімпік Донецьк0:3Шахтар Донецьк
       Чорноморець Одеса3:1Динамо Київ
      15-10-2016 
       Зірка Кропивницький0:1Ворскла Полтава
       ФК Олександрія 1:0Сталь Кам`янське
      16-10-2016 
       Карпати Львів1:4ФК Дніпро -
    Коло 2 
     Тур 12 
      21-10-2016 
       Карпати Львів4:0Сталь Кам`янське
      22-10-2016 
       Волинь Луцьк2:1ФК Дніпро -
       ФК Олександрія 0:1Динамо Київ
       Чорноморець Одеса0:0Ворскла Полтава
       Зірка Кропивницький0:0Шахтар Донецьк
       Олімпік Донецьк3:1Зоря Луганськ
     Тур 13 
      28-10-2016 
       Олімпік Донецьк5:1Волинь Луцьк
       Шахтар Донецьк3:0Чорноморець Одеса
       Динамо Київ4:0Карпати Львів
      29-10-2016 
       Зоря Луганськ4:1Зірка Кропивницький
       Ворскла Полтава1:1ФК Олександрія
       Сталь Кам`янське0:4ФК Дніпро -
     Тур 14 
      03-11-2016 
       Волинь Луцьк1:2Сталь Кам`янське
      04-11-2016 
       Карпати Львів1:0Ворскла Полтава
       Зірка Кропивницький2:2Олімпік Донецьк
      05-11-2016 
       ФК Дніпро -0:2Динамо Київ
       ФК Олександрія 0:1Шахтар Донецьк
       Чорноморець Одеса0:2Зоря Луганськ
     Тур 18 
      11-11-2016 
       Сталь Кам`янське3:0Зоря Луганськ
     Тур 15 
      12-11-2016 
       Зірка Кропивницький5:1Волинь Луцьк
      18-11-2016 
       Олімпік Донецьк2:1Чорноморець Одеса
       Зоря Луганськ2:0ФК Олександрія
       Шахтар Донецьк0:2Карпати Львів
       Динамо Київ2:1Сталь Кам`янське
      19-11-2016 
       Ворскла Полтава0:1ФК Дніпро -
     Тур 16 
      25-11-2016 
       Сталь Кам`янське1:1Ворскла Полтава
       ФК Олександрія 0:1Олімпік Донецьк
       Чорноморець Одеса2:0Зірка Кропивницький
      26-11-2016 
       Волинь Луцьк3:8Динамо Київ
       ФК Дніпро -1:4Шахтар Донецьк
       Карпати Львів1:0Зоря Луганськ
     Тур 17 
      02-12-2016 
       Чорноморець Одеса2:0Волинь Луцьк
       Олімпік Донецьк2:2Карпати Львів
       Зоря Луганськ3:1ФК Дніпро -
       Ворскла Полтава0:2Динамо Київ
      03-12-2016 
       Зірка Кропивницький0:0ФК Олександрія
       Шахтар Донецьк3:0Сталь Кам`янське
     Тур 18 
      08-12-2016 
       ФК Дніпро -0:0Олімпік Донецьк
      10-12-2016 
       Карпати Львів2:1Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 1:1Чорноморець Одеса
      11-12-2016 
       Динамо Київ0:0Шахтар Донецьк
     Тур 19 
      24-02-2017 
       ФК Олександрія 1:0Волинь Луцьк
       Олімпік Донецьк1:1Сталь Кам`янське
       Зоря Луганськ0:3Динамо Київ
      25-02-2017 
       Чорноморець Одеса0:1Карпати Львів
       Зірка Кропивницький0:2ФК Дніпро -
       Шахтар Донецьк0:1Ворскла Полтава
     Тур 20 
      03-03-2017 
       Динамо Київ3:0Олімпік Донецьк
       ФК Дніпро -0:3Чорноморець Одеса
      04-03-2017 
       Волинь Луцьк0:2Шахтар Донецьк
       Ворскла Полтава1:0Зоря Луганськ
       Сталь Кам`янське0:0Зірка Кропивницький
       Карпати Львів0:1ФК Олександрія
     Тур 21 
      10-03-2017 
       Карпати Львів2:1Волинь Луцьк
       ФК Олександрія 2:2ФК Дніпро -
       Чорноморець Одеса2:2Сталь Кам`янське
       Олімпік Донецьк2:0Ворскла Полтава
      11-03-2017 
       Зірка Кропивницький0:2Динамо Київ
       Зоря Луганськ0:0Шахтар Донецьк
     Тур 22 
      16-03-2017 
       Шахтар Донецьк1:0Олімпік Донецьк
       Динамо Київ3:2Чорноморець Одеса
       ФК Дніпро -0:2Карпати Львів
      17-03-2017 
       Ворскла Полтава2:0Зірка Кропивницький
       Сталь Кам`янське2:0ФК Олександрія
      18-03-2017 
       Волинь Луцьк3:2Зоря Луганськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мякушко Сергій Володимирович Динамо Київ13115
    Біленький Станіслав Сергійович Олімпік Донецьк11519
    Арабідзе Гіоргі Шахтар Донецьк10219
    Адаменко Микита Юрійович Шахтар Донецьк10014
    Климчук Юрій Сергійович Сталь Кам`янське9119
    Борячук Андрій Васильович Шахтар Донецьк706
    Богач Ігор Володимирович Карпати Львів6217
    Безбородько Денис Олегович Зоря Луганськ6111
    Бєсєдін Артем Юрійович Динамо Київ617
    Білоног Дмитро Іванович Зірка Кропивницький519
    Щебетун Олексій Володимирович Динамо Київ5122

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook