Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат України з футболу U-19

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-08-2016 
       Зірка Кропивницький0:3Зоря Луганськ
       Ворскла Полтава2:3Динамо Київ
       Чорноморець Одеса2:3ФК Дніпро -
       Карпати Львів3:2Скала Стрий
      07-08-2016 
       Шахтар Донецьк5:0Сталь Кам`янське
      08-08-2016 
       Волинь Луцьк0:3Арсенал-Київ Київ
       ФК Олександрія 2:2Олімпік Донецьк
     Тур 2 
      13-08-2016 
       Арсенал-Київ Київ1:1Скала Стрий
       ФК Дніпро -2:0Карпати Львів
       Динамо Київ3:1Шахтар Донецьк
       Зоря Луганськ0:0Ворскла Полтава
       Волинь Луцьк7:0Зірка Кропивницький
      14-08-2016 
       Олімпік Донецьк0:0Чорноморець Одеса
      15-08-2016 
       Сталь Кам`янське1:3ФК Олександрія
     Тур 3 
      20-08-2016 
       Зірка Кропивницький0:5Арсенал-Київ Київ
       Чорноморець Одеса2:3Сталь Кам`янське
       Карпати Львів0:2Олімпік Донецьк
       Скала Стрий3:1ФК Дніпро -
      22-08-2016 
       Ворскла Полтава4:0Волинь Луцьк
      24-08-2016 
       ФК Олександрія 0:2Динамо Київ
     Тур 4 
      27-08-2016 
       Арсенал-Київ Київ0:4ФК Дніпро -
       Олімпік Донецьк2:1Скала Стрий
       Сталь Кам`янське0:2Карпати Львів
       Зоря Луганськ1:1ФК Олександрія
       Волинь Луцьк1:4Шахтар Донецьк
       Зірка Кропивницький2:3Ворскла Полтава
      28-08-2016 
       Динамо Київ2:2Чорноморець Одеса
     Тур 5 
      03-09-2016 
       Ворскла Полтава2:1Арсенал-Київ Київ
       ФК Олександрія 4:0Волинь Луцьк
       Чорноморець Одеса4:0Зоря Луганськ
       Карпати Львів1:3Динамо Київ
       Скала Стрий2:2Сталь Кам`янське
       ФК Дніпро -1:2Олімпік Донецьк
      05-09-2016 
       Шахтар Донецьк2:0Зірка Кропивницький
     Тур 6 
      09-09-2016 
       Сталь Кам`янське1:3ФК Дніпро -
       Динамо Київ5:0Скала Стрий
      10-09-2016 
       Арсенал-Київ Київ4:1Олімпік Донецьк
       Зоря Луганськ3:3Карпати Львів
       Ворскла Полтава1:0Шахтар Донецьк
      12-09-2016 
       Волинь Луцьк0:1Чорноморець Одеса
       Зірка Кропивницький0:3ФК Олександрія
     Тур 7 
      17-09-2016 
       Шахтар Донецьк3:0Арсенал-Київ Київ
       ФК Олександрія 3:1Ворскла Полтава
       Чорноморець Одеса3:0Зірка Кропивницький
       Скала Стрий2:1Зоря Луганськ
      18-09-2016 
       Карпати Львів1:2Волинь Луцьк
       ФК Дніпро -0:1Динамо Київ
      20-09-2016 
       Олімпік Донецьк6:1Сталь Кам`янське
     Тур 8 
      23-09-2016 
       Динамо Київ6:0Олімпік Донецьк
      24-09-2016 
       Арсенал-Київ Київ2:0Сталь Кам`янське
       Зоря Луганськ2:0ФК Дніпро -
       Волинь Луцьк0:1Скала Стрий
       Зірка Кропивницький1:5Карпати Львів
       Ворскла Полтава2:1Чорноморець Одеса
       Шахтар Донецьк1:0ФК Олександрія
     Тур 9 
      28-09-2016 
       Чорноморець Одеса3:1Шахтар Донецьк
      29-09-2016 
       Карпати Львів2:2Ворскла Полтава
       ФК Дніпро -1:2Волинь Луцьк
      01-10-2016 
       ФК Олександрія 2:0Арсенал-Київ Київ
       Скала Стрий2:1Зірка Кропивницький
       Олімпік Донецьк3:1Зоря Луганськ
     Тур 10 
      08-10-2016 
       Зоря Луганськ2:0Сталь Кам`янське
       Волинь Луцьк1:0Олімпік Донецьк
       Зірка Кропивницький1:1ФК Дніпро -
       ФК Олександрія 0:1Чорноморець Одеса
     Тур 11 
      14-10-2016 
       Динамо Київ8:0Зоря Луганськ
      15-10-2016 
       Чорноморець Одеса1:1Арсенал-Київ Київ
       Карпати Львів0:2ФК Олександрія
       Скала Стрий0:0Шахтар Донецьк
       ФК Дніпро -0:2Ворскла Полтава
       Олімпік Донецьк1:0Зірка Кропивницький
       Сталь Кам`янське1:1Волинь Луцьк
     Тур 12 
      21-10-2016 
       Зірка Кропивницький0:1Сталь Кам`янське
      22-10-2016 
       Арсенал-Київ Київ0:2Зоря Луганськ
       Ворскла Полтава1:1Олімпік Донецьк
       Шахтар Донецьк1:2ФК Дніпро -
       ФК Олександрія 2:2Скала Стрий
       Чорноморець Одеса2:0Карпати Львів
      23-10-2016 
       Волинь Луцьк4:3Динамо Київ
     Тур 3 
      26-10-2016 
       Шахтар Донецьк1:1Зоря Луганськ
     Тур 13 
      28-10-2016 
       Динамо Київ1:0Зірка Кропивницький
      29-10-2016 
       Карпати Львів2:1Арсенал-Київ Київ
       Скала Стрий0:1Чорноморець Одеса
       ФК Дніпро -0:2ФК Олександрія
       Олімпік Донецьк2:3Шахтар Донецьк
       Сталь Кам`янське1:1Ворскла Полтава
       Зоря Луганськ5:2Волинь Луцьк
    Коло 2 
     Тур 14 
      05-11-2016 
       Зоря Луганськ3:0Зірка Кропивницький
       Динамо Київ3:0Ворскла Полтава
       Сталь Кам`янське0:2Шахтар Донецьк
       Олімпік Донецьк0:1ФК Олександрія
       Скала Стрий1:3Карпати Львів
      07-11-2016 
       Арсенал-Київ Київ4:1Волинь Луцьк
       ФК Дніпро -0:2Чорноморець Одеса
    Коло 1 
     Тур 10 
      09-11-2016 
       Ворскла Полтава4:0Скала Стрий
    Коло 2 
     Тур 15 
      11-11-2016 
       Зірка Кропивницький3:1Волинь Луцьк
      12-11-2016 
       Скала Стрий6:0Арсенал-Київ Київ
       Карпати Львів4:0ФК Дніпро -
       Чорноморець Одеса5:0Олімпік Донецьк
       ФК Олександрія 2:1Сталь Кам`янське
       Шахтар Донецьк2:3Динамо Київ
       Ворскла Полтава2:0Зоря Луганськ
     Тур 16 
      18-11-2016 
       Динамо Київ2:3ФК Олександрія
      19-11-2016 
       Арсенал-Київ Київ0:1Зірка Кропивницький
       Волинь Луцьк0:0Ворскла Полтава
       Зоря Луганськ2:2Шахтар Донецьк
       Сталь Кам`янське1:1Чорноморець Одеса
       Олімпік Донецьк5:3Карпати Львів
       ФК Дніпро -1:3Скала Стрий
     Тур 17 
      25-11-2016 
       ФК Дніпро -2:1Арсенал-Київ Київ
      26-11-2016 
       Скала Стрий0:2Олімпік Донецьк
       ФК Олександрія 1:1Зоря Луганськ
       Ворскла Полтава0:0Зірка Кропивницький
      27-11-2016 
       Карпати Львів3:1Сталь Кам`янське
       Чорноморець Одеса0:1Динамо Київ
      28-11-2016 
       Шахтар Донецьк3:0Волинь Луцьк
    Коло 1 
     Тур 10 
      02-12-2016 
       Арсенал-Київ Київ0:3Динамо Київ
      04-12-2016 
       Шахтар Донецьк1:1Карпати Львів
    Коло 2 
     Тур 18 
      01-04-2017 
       Арсенал-Київ Київ2:1Ворскла Полтава
       Зірка Кропивницький1:3Шахтар Донецьк
       Волинь Луцьк4:1ФК Олександрія
       Зоря Луганськ1:3Чорноморець Одеса
       Динамо Київ2:1Карпати Львів
       Сталь Кам`янське4:0Скала Стрий
       Олімпік Донецьк1:0ФК Дніпро -
     Тур 19 
      08-04-2017 
       Олімпік Донецьк2:1Арсенал-Київ Київ
       ФК Дніпро -2:3Сталь Кам`янське
       Скала Стрий0:4Динамо Київ
       Карпати Львів3:2Зоря Луганськ
       Чорноморець Одеса2:2Волинь Луцьк
       ФК Олександрія 2:0Зірка Кропивницький
      09-04-2017 
       Шахтар Донецьк5:0Ворскла Полтава
     Тур 20 
      14-04-2017 
       Ворскла Полтава0:2ФК Олександрія
       Волинь Луцьк0:3Карпати Львів
      15-04-2017 
       Зірка Кропивницький0:2Чорноморець Одеса
       Зоря Луганськ0:0Скала Стрий
       Динамо Київ6:1ФК Дніпро -
       Сталь Кам`янське0:0Олімпік Донецьк
     Тур 21 
      20-04-2017 
       ФК Дніпро -1:2Зоря Луганськ
      21-04-2017 
       ФК Олександрія 2:5Шахтар Донецьк
      22-04-2017 
       Олімпік Донецьк0:3Динамо Київ
       Скала Стрий0:2Волинь Луцьк
       Карпати Львів3:0Зірка Кропивницький
       Чорноморець Одеса4:0Ворскла Полтава
    Коло 1 
     Тур 9 
      26-04-2017 
       Сталь Кам`янське0:2Динамо Київ
    Коло 2 
     Тур 20 
       Арсенал-Київ Київ0:2Шахтар Донецьк
     Тур 22 
      28-04-2017 
       Волинь Луцьк2:1ФК Дніпро -
      29-04-2017 
       Арсенал-Київ Київ0:2ФК Олександрія
       Ворскла Полтава4:3Карпати Львів
       Зоря Луганськ2:3Олімпік Донецьк
      30-04-2017 
       Шахтар Донецьк1:0Чорноморець Одеса
       Динамо Київ4:1Сталь Кам`янське
      01-05-2017 
       Зірка Кропивницький1:4Скала Стрий
     Тур 23 
      06-05-2017 
       Сталь Кам`янське0:0Зоря Луганськ
       Олімпік Донецьк0:0Волинь Луцьк
       Скала Стрий1:2Ворскла Полтава
       Карпати Львів1:2Шахтар Донецьк
       Чорноморець Одеса0:0ФК Олександрія
      07-05-2017 
       Динамо Київ1:0Арсенал-Київ Київ
       ФК Дніпро -5:1Зірка Кропивницький
     Тур 21 
      10-05-2017 
       Сталь Кам`янське1:1Арсенал-Київ Київ
     Тур 24 
      12-05-2017 
       Ворскла Полтава6:1ФК Дніпро -
      13-05-2017 
       Арсенал-Київ Київ2:1Чорноморець Одеса
       ФК Олександрія 0:0Карпати Львів
       Шахтар Донецьк2:2Скала Стрий
       Зірка Кропивницький1:1Олімпік Донецьк
       Волинь Луцьк2:3Сталь Кам`янське
       Зоря Луганськ2:4Динамо Київ
     Тур 25 
      19-05-2017 
       Олімпік Донецьк1:2Ворскла Полтава
      20-05-2017 
       Сталь Кам`янське1:0Зірка Кропивницький
       ФК Дніпро -0:3Шахтар Донецьк
       Карпати Львів2:2Чорноморець Одеса
      21-05-2017 
       Динамо Київ1:0Волинь Луцьк
       Скала Стрий0:1ФК Олександрія
      22-05-2017 
       Зоря Луганськ2:2Арсенал-Київ Київ
     Тур 26 
      25-05-2017 
       Зірка Кропивницький1:3Динамо Київ
      27-05-2017 
       Арсенал-Київ Київ0:2Карпати Львів
       Чорноморець Одеса6:0Скала Стрий
       Шахтар Донецьк1:3Олімпік Донецьк
       Ворскла Полтава4:1Сталь Кам`янське
       Волинь Луцьк1:2Зоря Луганськ
      28-05-2017 
       ФК Олександрія 1:0ФК Дніпро -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Плохотнюк Михайло Віталійович Чорноморець Одеса19024
    Сандрак-Вінницький Владислав Сергійович Зоря Луганськ12020
    Топалов Дмитро Едуардович Шахтар Донецьк10317
    Путря Ілля Германович Шахтар Донецьк10624
    Алєксєєв Владислав Вячеславович Динамо Київ10025
    Кулаков Андрій Андрійович Шахтар Донецьк10026
    Біленький Станіслав Сергійович Олімпік Донецьк9115
    Левенець Михайло Артемович Зоря Луганськ8022
    Муха Назарій Васильович Ворскла Полтава8119
    Кос Олег Васильович Карпати Львів8019
    Лєднєв Богдан Сергійович Динамо Київ809

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook