Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу Перша ліга

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      24-07-2016 
       Арсенал-Київ Київ1:1ФК Суми -
       ФК Полтава -2:1Інгулець Петрове
       Оболонь Бровар Київ2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Маріуполь -2:1Скала Стрий
       МФК Миколаїв Миколаїв0:2Десна Чернігів
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Авангард Краматорськ
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:0Колос Ковалівка
       Геліос Харків4:1ФК Тернопіль -
       Буковина Чернівці0:1ФК Львів
     Тур 2 
      30-07-2016 
       ФК Суми -0:2ФК Львів
       Колос Ковалівка1:3Геліос Харків
       Авангард Краматорськ0:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Десна Чернігів1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Скала Стрий0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3ФК Маріуполь -
       Інгулець Петрове0:1Оболонь Бровар Київ
       Арсенал-Київ Київ0:1ФК Полтава -
      31-07-2016 
       ФК Тернопіль -0:2Буковина Чернівці
     Тур 3 
      05-08-2016 
       ФК Полтава -0:2ФК Суми -
       Оболонь Бровар Київ0:1Арсенал-Київ Київ
       ФК Маріуполь -1:0Інгулець Петрове
       МФК Миколаїв Миколаїв0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:2Скала Стрий
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:0Десна Чернігів
       Геліос Харків0:0Авангард Краматорськ
       ФК Львів 4:2ФК Тернопіль -
      06-08-2016 
       Колос Ковалівка3:1Буковина Чернівці
     Тур 4 
      14-08-2016 
       ФК Суми -1:1ФК Тернопіль -
       Колос Ковалівка2:1ФК Львів
       Авангард Краматорськ1:1Буковина Чернівці
       Десна Чернігів1:1Геліос Харків
       Скала Стрий0:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Інгулець Петрове1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Арсенал-Київ Київ0:3ФК Маріуполь -
       ФК Полтава -1:1Оболонь Бровар Київ
     Тур 5 
      19-08-2016 
       Оболонь Бровар Київ3:2ФК Суми -
       ФК Маріуполь -3:1ФК Полтава -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:1Інгулець Петрове
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Буковина Чернівці0:1Десна Чернігів
       ФК Тернопіль -0:2Колос Ковалівка
      20-08-2016 
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Арсенал-Київ Київ
       Геліос Харків1:0Скала Стрий
       ФК Львів 3:0Авангард Краматорськ
     Тур 6 
      26-08-2016 
       ФК Суми -1:2Колос Ковалівка
       Авангард Краматорськ2:0ФК Тернопіль -
       Десна Чернігів0:0ФК Львів
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Геліос Харків
       Інгулець Петрове1:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Арсенал-Київ Київ2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Полтава -0:2МФК Миколаїв Миколаїв
       Оболонь Бровар Київ1:2ФК Маріуполь -
      27-08-2016 
       Скала Стрий0:3Буковина Чернівці
     Тур 7 
      02-09-2016 
       Геліос Харків1:0Інгулець Петрове
      03-09-2016 
       ФК Маріуполь -5:1ФК Суми -
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Оболонь Бровар Київ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:1ФК Полтава -
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:0Арсенал-Київ Київ
       Буковина Чернівці2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Львів 2:1Скала Стрий
       Колос Ковалівка2:2Авангард Краматорськ
      04-09-2016 
       ФК Тернопіль -0:2Десна Чернігів
     Тур 8 
      08-09-2016 
       Авангард Краматорськ0:2ФК Суми -
       Скала Стрий1:0ФК Тернопіль -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:6ФК Львів
       Інгулець Петрове1:1Буковина Чернівці
       Арсенал-Київ Київ1:0Геліос Харків
       ФК Полтава -3:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Оболонь Бровар Київ0:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Маріуполь -2:0МФК Миколаїв Миколаїв
      09-09-2016 
       Десна Чернігів0:4Колос Ковалівка
     Тур 9 
      13-09-2016 
       МФК Миколаїв Миколаїв4:0ФК Суми -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1ФК Маріуполь -
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:0Оболонь Бровар Київ
       Геліос Харків1:0ФК Полтава -
       Буковина Чернівці0:2Арсенал-Київ Київ
       ФК Львів 4:0Інгулець Петрове
       ФК Тернопіль -1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Колос Ковалівка0:1Скала Стрий
       Авангард Краматорськ0:2Десна Чернігів
     Тур 10 
      18-09-2016 
       ФК Суми -0:0Десна Чернігів
       Скала Стрий0:1Авангард Краматорськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Колос Ковалівка
       Інгулець Петрове3:0ФК Тернопіль -
       Арсенал-Київ Київ0:0ФК Львів
       ФК Полтава -2:1Буковина Чернівці
       Оболонь Бровар Київ3:0Геліос Харків
       ФК Маріуполь -2:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
     Тур 11 
      24-09-2016 
       Авангард Краматорськ0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
      25-09-2016 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка4:0ФК Суми -
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Геліос Харків0:2ФК Маріуполь -
       ФК Львів 2:2ФК Полтава -
       ФК Тернопіль -2:1Арсенал-Київ Київ
       Колос Ковалівка2:2Інгулець Петрове
       Десна Чернігів3:0Скала Стрий
      26-09-2016 
       Буковина Чернівці0:0Оболонь Бровар Київ
     Тур 12 
      01-10-2016 
       ФК Суми -2:1Скала Стрий
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:5Десна Чернігів
       Інгулець Петрове2:3Авангард Краматорськ
       ФК Полтава -3:1ФК Тернопіль -
       Оболонь Бровар Київ0:0ФК Львів
       ФК Маріуполь -1:0Буковина Чернівці
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
      02-10-2016 
       Арсенал-Київ Київ3:3Колос Ковалівка
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Геліос Харків
     Тур 13 
      08-10-2016 
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:2ФК Суми -
       ФК Львів 3:1ФК Маріуполь -
       Колос Ковалівка1:0ФК Полтава -
       Авангард Краматорськ0:2Арсенал-Київ Київ
       Десна Чернігів1:0Інгулець Петрове
       Скала Стрий3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
      09-10-2016 
       Геліос Харків1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Буковина Чернівці2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Тернопіль -0:0Оболонь Бровар Київ
     Тур 10 
      13-10-2016 
       МФК Миколаїв Миколаїв0:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 14 
      15-10-2016 
       Інгулець Петрове1:0Скала Стрий
       Арсенал-Київ Київ1:2Десна Чернігів
       ФК Полтава -0:1Авангард Краматорськ
       Оболонь Бровар Київ2:1Колос Ковалівка
       ФК Маріуполь -3:0ФК Тернопіль -
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:0Геліос Харків
      16-10-2016 
       ФК Суми -1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       МФК Миколаїв Миколаїв1:2ФК Львів
      17-10-2016 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:0Буковина Чернівці
     Тур 15 
      21-10-2016 
       Колос Ковалівка0:1ФК Маріуполь -
       Авангард Краматорськ3:1Оболонь Бровар Київ
      22-10-2016 
       Геліос Харків1:0ФК Суми -
       ФК Тернопіль -2:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Десна Чернігів0:1ФК Полтава -
       Скала Стрий1:1Арсенал-Київ Київ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:1Інгулець Петрове
      23-10-2016 
       Буковина Чернівці0:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
     Тур 16 
      29-10-2016 
       ФК Суми -1:1Інгулець Петрове
       Арсенал-Київ Київ2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Полтава -2:1Скала Стрий
       Оболонь Бровар Київ1:2Десна Чернігів
       ФК Маріуполь -0:0Авангард Краматорськ
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Колос Ковалівка
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1ФК Тернопіль -
       Черкащина-Академія с.Білозір'я3:0ФК Львів
       Геліос Харків1:0Буковина Чернівці
     Тур 17 
      05-11-2016 
       Буковина Чернівці1:0ФК Суми -
       ФК Львів 2:1Геліос Харків
       ФК Тернопіль -1:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Колос Ковалівка1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Авангард Краматорськ2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Десна Чернігів3:1ФК Маріуполь -
       Скала Стрий2:2Оболонь Бровар Київ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:0ФК Полтава -
       Інгулець Петрове2:1Арсенал-Київ Київ
    Коло 2 
     Тур 18 
      09-11-2016 
       ФК Суми -1:1Арсенал-Київ Київ
       Інгулець Петрове1:0ФК Полтава -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Оболонь Бровар Київ
       Скала Стрий0:1ФК Маріуполь -
       Десна Чернігів3:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Авангард Краматорськ1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Колос Ковалівка2:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       ФК Тернопіль -0:1Геліос Харків
       ФК Львів 5:1Буковина Чернівці
     Тур 19 
      13-11-2016 
       ФК Львів 2:1ФК Суми -
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:0Авангард Краматорськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Десна Чернігів
       МФК Миколаїв Миколаїв2:0Скала Стрий
       Оболонь Бровар Київ4:1Інгулець Петрове
       ФК Полтава -0:1Арсенал-Київ Київ
      14-11-2016 
       Геліос Харків0:0Колос Ковалівка
       ФК Маріуполь -3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 20 
      18-11-2016 
       ФК Тернопіль -0:1ФК Львів
      19-11-2016 
       ФК Суми -1:3ФК Полтава -
       Арсенал-Київ Київ2:1Оболонь Бровар Київ
       Інгулець Петрове1:1ФК Маріуполь -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Скала Стрий0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Десна Чернігів1:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Авангард Краматорськ1:1Геліос Харків
      20-11-2016 
       Буковина Чернівці2:3Колос Ковалівка
    Коло 1 
     Тур 15 
      12-03-2017 
       ФК Львів 2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
    Коло 2 
     Тур 21 
      18-03-2017 
       ФК Львів 2:3Колос Ковалівка
       Геліос Харків0:1Десна Чернігів
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:1Скала Стрий
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Інгулець Петрове
       ФК Маріуполь -0:0Арсенал-Київ Київ
       Оболонь Бровар Київ0:1ФК Полтава -
      19-03-2017 
       ФК Тернопіль -2:2ФК Суми -
       Буковина Чернівці0:0Авангард Краматорськ
     Тур 22 
      25-03-2017 
       ФК Полтава -0:2ФК Маріуполь -
       Арсенал-Київ Київ1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Інгулець Петрове1:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні5:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Скала Стрий0:1Геліос Харків
       Десна Чернігів0:0Буковина Чернівці
       Авангард Краматорськ1:0ФК Львів
       Колос Ковалівка4:1ФК Тернопіль -
      26-03-2017 
       ФК Суми -1:1Оболонь Бровар Київ
     Тур 23 
      31-03-2017 
       МФК Миколаїв Миколаїв0:1ФК Полтава -
      01-04-2017 
       Колос Ковалівка0:0ФК Суми -
       Геліос Харків0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:2Інгулець Петрове
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Арсенал-Київ Київ
       ФК Маріуполь -3:0Оболонь Бровар Київ
      02-04-2017 
       ФК Тернопіль -0:1Авангард Краматорськ
       ФК Львів 0:2Десна Чернігів
       Буковина Чернівці1:0Скала Стрий
     Тур 24 
      07-04-2017 
       Оболонь Бровар Київ2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Інгулець Петрове0:0Геліос Харків
      08-04-2017 
       ФК Суми -0:2ФК Маріуполь -
       Арсенал-Київ Київ0:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Буковина Чернівці
       Десна Чернігів2:0ФК Тернопіль -
       Авангард Краматорськ0:1Колос Ковалівка
      09-04-2017 
       ФК Полтава -1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Скала Стрий0:3ФК Львів
     Тур 25 
      14-04-2017 
       ФК Суми -0:0Авангард Краматорськ
       ФК Тернопіль -1:0Скала Стрий
       ФК Львів 4:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Буковина Чернівці0:1Інгулець Петрове
       Геліос Харків1:0Арсенал-Київ Київ
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:1ФК Полтава -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:2Оболонь Бровар Київ
      15-04-2017 
       Колос Ковалівка0:1Десна Чернігів
       МФК Миколаїв Миколаїв1:2ФК Маріуполь -
     Тур 19 
      18-04-2017 
       Буковина Чернівці4:0ФК Тернопіль -
     Тур 26 
      21-04-2017 
       Оболонь Бровар Київ0:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
      22-04-2017 
       ФК Суми -1:2МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Маріуполь -1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Полтава -1:2Геліос Харків
       Арсенал-Київ Київ0:1Буковина Чернівці
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0ФК Тернопіль -
       Десна Чернігів2:0Авангард Краматорськ
      23-04-2017 
       Інгулець Петрове1:2ФК Львів
       Скала Стрий1:2Колос Ковалівка
     Тур 27 
      28-04-2017 
       Геліос Харків0:0Оболонь Бровар Київ
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:2ФК Маріуполь -
      29-04-2017 
       Десна Чернігів0:0ФК Суми -
       Авангард Краматорськ2:0Скала Стрий
       Колос Ковалівка1:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Львів 2:0Арсенал-Київ Київ
       Буковина Чернівці0:2ФК Полтава -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0МФК Миколаїв Миколаїв
      30-04-2017 
       ФК Тернопіль -0:2Інгулець Петрове
     Тур 28 
      03-05-2017 
       ФК Суми -1:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       ФК Маріуполь -2:0Геліос Харків
       Оболонь Бровар Київ1:0Буковина Чернівці
       ФК Полтава -0:1ФК Львів
       Арсенал-Київ Київ4:0ФК Тернопіль -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Авангард Краматорськ
      04-05-2017 
       Інгулець Петрове0:0Колос Ковалівка
       Скала Стрий2:5Десна Чернігів
     Тур 29 
      08-05-2017 
       Скала Стрий0:4ФК Суми -
       Десна Чернігів2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Колос Ковалівка1:1Арсенал-Київ Київ
       ФК Тернопіль -0:1ФК Полтава -
       ФК Львів 1:1Оболонь Бровар Київ
       Буковина Чернівці0:2ФК Маріуполь -
       Геліос Харків2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      09-05-2017 
       Авангард Краматорськ1:1Інгулець Петрове
     Тур 30 
      12-05-2017 
       ФК Полтава -0:2Колос Ковалівка
      13-05-2017 
       ФК Суми -1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Геліос Харків
       МФК Миколаїв Миколаїв3:1Буковина Чернівці
       ФК Маріуполь -1:1ФК Львів
       Оболонь Бровар Київ2:0ФК Тернопіль -
       Арсенал-Київ Київ0:3Авангард Краматорськ
       Інгулець Петрове1:2Десна Чернігів
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0Скала Стрий
     Тур 31 
      17-05-2017 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0ФК Суми -
       Скала Стрий0:1Інгулець Петрове
       Десна Чернігів5:1Арсенал-Київ Київ
       Авангард Краматорськ1:0ФК Полтава -
       Колос Ковалівка2:0Оболонь Бровар Київ
       ФК Тернопіль -0:1ФК Маріуполь -
       ФК Львів 3:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Буковина Чернівці2:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Геліос Харків2:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
     Тур 32 
      21-05-2017 
       ФК Суми -0:0Геліос Харків
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:0Буковина Чернівці
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0ФК Львів
       МФК Миколаїв Миколаїв7:1ФК Тернопіль -
       ФК Маріуполь -3:1Колос Ковалівка
       Оболонь Бровар Київ1:2Авангард Краматорськ
       ФК Полтава -0:1Десна Чернігів
       Арсенал-Київ Київ5:4Скала Стрий
      22-05-2017 
       Інгулець Петрове2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 33 
      27-05-2017 
       Інгулець Петрове1:3ФК Суми -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Арсенал-Київ Київ
       Скала Стрий3:1ФК Полтава -
       Десна Чернігів2:2Оболонь Бровар Київ
       Авангард Краматорськ2:1ФК Маріуполь -
       Колос Ковалівка5:3МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Тернопіль -0:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Львів 0:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Буковина Чернівці1:1Геліос Харків
     Тур 34 
      02-06-2017 
       ФК Суми -2:0Буковина Чернівці
       Геліос Харків2:1ФК Львів
       Черкащина-Академія с.Білозір'я3:0ФК Тернопіль -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Колос Ковалівка
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Авангард Краматорськ
       ФК Маріуполь -1:1Десна Чернігів
       Оболонь Бровар Київ1:0Скала Стрий
       ФК Полтава -2:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Арсенал-Київ Київ3:0Інгулець Петрове
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Степанюк Руслан Юрійович ФК Львів 24533
    Кісіль Руслан Сергійович ФК Маріуполь -17129
    Бондаренко Олександр Ігорович Колос Ковалівка13031
    Берко Віктор Юрійович МФК Миколаїв Миколаїв12431
    Філіппов Олександр Олександрович Десна Чернігів11123
    Коваленко Ілля Олександрович Оболонь Бровар Київ10219
    Фомін Руслан Миколайович ФК Маріуполь -9020
    Поздеєв Олександр Сергійович Колос Ковалівка9833
    Есеола Адерінсола Хабіб - Арсенал-Київ Київ9116
    Шевчук Андрій Володимирович Гірник-Спорт Горішні Плавні8014
    Собко Віталій Іванович Авангард Краматорськ8331

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook