Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу Друга ліга

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      23-07-2016 
       Інгулець-2 Петрове3:1Реал Фарма Одеса
      24-07-2016 
       Жемчужина Одеса3:0ФК Нікополь
       Кристал Херсон2:1Металург Запоріжжя
       Мир Горностаївка0:0Балкани с.Зоря
       Поділля Хмельницький2:0Суднобудівник Миколаїв
       Рух Винники6:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Нива Вінниця2:2Енергія Нова Каховка
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:6Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 2 
      30-07-2016 
       Реал Фарма Одеса4:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Енергія Нова Каховка0:3Інгулець-2 Петрове
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2Нива Вінниця
       Суднобудівник Миколаїв0:1Рух Винники
       Балкани с.Зоря5:1Поділля Хмельницький
       Металург Запоріжжя0:1Мир Горностаївка
       ФК Нікополь 1:1Кристал Херсон
       Кремінь Кременчук2:0Жемчужина Одеса
     Тур 3 
      05-08-2016 
       Кристал Херсон0:1Кремінь Кременчук
       Мир Горностаївка3:1ФК Нікополь
       Поділля Хмельницький1:2Металург Запоріжжя
       Нива Вінниця1:2Суднобудівник Миколаїв
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:5Енергія Нова Каховка
       Реал Фарма Одеса2:2Прикарпаття Івано-Франківськ
      06-08-2016 
       Рух Винники2:1Балкани с.Зоря
       Інгулець-2 Петрове3:0Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 4 
      14-08-2016 
       Енергія Нова Каховка1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Суднобудівник Миколаїв0:0Інгулець-2 Петрове
       Балкани с.Зоря1:0Нива Вінниця
       Металург Запоріжжя3:4Рух Винники
       ФК Нікополь 3:0Поділля Хмельницький
       Кремінь Кременчук2:0Мир Горностаївка
       Жемчужина Одеса2:3Кристал Херсон
      15-08-2016 
       Іллічівець-2 Маріуполь4:2Арсенал-Київщина Біла Церква
     Тур 5 
      19-08-2016 
       Мир Горностаївка0:0Жемчужина Одеса
       Рух Винники1:0ФК Нікополь
       Нива Вінниця4:2Металург Запоріжжя
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Реал Фарма Одеса4:1Енергія Нова Каховка
      20-08-2016 
       Поділля Хмельницький0:2Кремінь Кременчук
       Інгулець-2 Петрове3:1Балкани с.Зоря
       Арсенал-Київщина Біла Церква4:1Суднобудівник Миколаїв
     Тур 6 
      26-08-2016 
       Суднобудівник Миколаїв2:2Прикарпаття Івано-Франківськ
       Балкани с.Зоря4:2Арсенал-Київщина Біла Церква
       Металург Запоріжжя0:6Інгулець-2 Петрове
       ФК Нікополь 0:1Нива Вінниця
       Кремінь Кременчук1:2Рух Винники
       Жемчужина Одеса5:0Поділля Хмельницький
       Кристал Херсон0:1Мир Горностаївка
      27-08-2016 
       Іллічівець-2 Маріуполь3:1Реал Фарма Одеса
     Тур 7 
      02-09-2016 
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:0Металург Запоріжжя
      03-09-2016 
       Поділля Хмельницький1:1Кристал Херсон
       Рух Винники0:1Жемчужина Одеса
       Нива Вінниця0:2Кремінь Кременчук
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:1Балкани с.Зоря
       Реал Фарма Одеса2:1Суднобудівник Миколаїв
       Енергія Нова Каховка3:0Іллічівець-2 Маріуполь
      04-09-2016 
       Інгулець-2 Петрове3:0ФК Нікополь
     Тур 8 
      08-09-2016 
       Суднобудівник Миколаїв1:0Енергія Нова Каховка
       Балкани с.Зоря1:1Реал Фарма Одеса
       Металург Запоріжжя0:3Прикарпаття Івано-Франківськ
       ФК Нікополь 2:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Кремінь Кременчук3:2Інгулець-2 Петрове
       Жемчужина Одеса3:1Нива Вінниця
       Кристал Херсон1:1Рух Винники
       Мир Горностаївка3:1Поділля Хмельницький
     Тур 9 
      13-09-2016 
       Рух Винники1:0Мир Горностаївка
       Нива Вінниця1:0Кристал Херсон
       Інгулець-2 Петрове2:3Жемчужина Одеса
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:6Кремінь Кременчук
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0ФК Нікополь
       Реал Фарма Одеса3:1Металург Запоріжжя
       Енергія Нова Каховка1:2Балкани с.Зоря
      14-09-2016 
       Іллічівець-2 Маріуполь4:0Суднобудівник Миколаїв
     Тур 10 
      17-09-2016 
       Жемчужина Одеса4:0Арсенал-Київщина Біла Церква
      18-09-2016 
       Балкани с.Зоря1:1Іллічівець-2 Маріуполь
       ФК Нікополь 2:2Реал Фарма Одеса
       Кремінь Кременчук1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Кристал Херсон1:2Інгулець-2 Петрове
       Мир Горностаївка0:0Нива Вінниця
       Поділля Хмельницький0:2Рух Винники
      19-09-2016 
       Енергія Нова Каховка0:0Металург Запоріжжя
     Тур 11 
      25-09-2016 
       Нива Вінниця4:0Поділля Хмельницький
       Інгулець-2 Петрове0:0Мир Горностаївка
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:7Кристал Херсон
       Енергія Нова Каховка4:1ФК Нікополь
       Суднобудівник Миколаїв1:2Балкани с.Зоря
      26-09-2016 
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:4Жемчужина Одеса
       Реал Фарма Одеса0:1Кремінь Кременчук
       Іллічівець-2 Маріуполь4:1Металург Запоріжжя
     Тур 12 
      01-10-2016 
       ФК Нікополь 2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Кремінь Кременчук1:0Енергія Нова Каховка
       Жемчужина Одеса2:0Реал Фарма Одеса
       Кристал Херсон2:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Мир Горностаївка4:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Поділля Хмельницький0:3Інгулець-2 Петрове
       Рух Винники3:0Нива Вінниця
      02-10-2016 
       Металург Запоріжжя3:1Суднобудівник Миколаїв
     Тур 13 
      08-10-2016 
       Інгулець-2 Петрове1:3Рух Винники
       Арсенал-Київщина Біла Церква3:0Поділля Хмельницький
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0Мир Горностаївка
       Реал Фарма Одеса2:0Кристал Херсон
       Суднобудівник Миколаїв0:1ФК Нікополь
       Балкани с.Зоря1:0Металург Запоріжжя
      09-10-2016 
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2Кремінь Кременчук
     Тур 14 
      15-10-2016 
       ФК Нікополь 1:3Балкани с.Зоря
       Кремінь Кременчук3:0Суднобудівник Миколаїв
       Жемчужина Одеса3:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Кристал Херсон1:1Енергія Нова Каховка
       Мир Горностаївка0:2Реал Фарма Одеса
       Поділля Хмельницький2:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Рух Винники5:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Нива Вінниця2:1Інгулець-2 Петрове
     Тур 15 
      21-10-2016 
       Реал Фарма Одеса2:0Поділля Хмельницький
       Енергія Нова Каховка1:3Мир Горностаївка
       Суднобудівник Миколаїв1:2Жемчужина Одеса
      22-10-2016 
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:1Нива Вінниця
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:1Рух Винники
       Балкани с.Зоря1:0Кремінь Кременчук
       ФК Нікополь 2:1Металург Запоріжжя
      23-10-2016 
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2Кристал Херсон
     Тур 13 
      25-10-2016 
       Енергія Нова Каховка0:2Жемчужина Одеса
     Тур 16 
      29-10-2016 
       Кремінь Кременчук2:0Металург Запоріжжя
       Жемчужина Одеса2:0Балкани с.Зоря
       Кристал Херсон2:0Суднобудівник Миколаїв
       Мир Горностаївка2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Поділля Хмельницький0:2Енергія Нова Каховка
       Рух Винники1:0Реал Фарма Одеса
       Нива Вінниця2:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Інгулець-2 Петрове3:0Арсенал-Київщина Біла Церква
     Тур 17 
      04-11-2016 
       Металург Запоріжжя0:1Жемчужина Одеса
      05-11-2016 
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:1Інгулець-2 Петрове
       Реал Фарма Одеса2:1Нива Вінниця
       Енергія Нова Каховка2:1Рух Винники
       Суднобудівник Миколаїв2:2Мир Горностаївка
       Балкани с.Зоря2:2Кристал Херсон
       ФК Нікополь 2:3Кремінь Кременчук
      06-11-2016 
       Іллічівець-2 Маріуполь3:2Поділля Хмельницький
    Коло 2 
     Тур 18 
      08-11-2016 
       Металург Запоріжжя1:6Кристал Херсон
       Суднобудівник Миколаїв2:1Поділля Хмельницький
       Енергія Нова Каховка2:1Нива Вінниця
      09-11-2016 
       ФК Нікополь 1:2Жемчужина Одеса
       Балкани с.Зоря1:0Мир Горностаївка
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2Рух Винники
       Реал Фарма Одеса1:1Інгулець-2 Петрове
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:0Арсенал-Київщина Біла Церква
     Тур 19 
      13-11-2016 
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:2Реал Фарма Одеса
       Інгулець-2 Петрове3:1Енергія Нова Каховка
       Мир Горностаївка0:3Металург Запоріжжя
       Жемчужина Одеса2:2Кремінь Кременчук
      14-11-2016 
       Поділля Хмельницький1:0Балкани с.Зоря
       Кристал Херсон0:1ФК Нікополь
     Тур 20 
      19-11-2016 
       Кремінь Кременчук5:0Кристал Херсон
       ФК Нікополь 1:4Мир Горностаївка
       Балкани с.Зоря1:1Рух Винники
       Суднобудівник Миколаїв0:0Нива Вінниця
       Енергія Нова Каховка4:0Арсенал-Київщина Біла Церква
      20-11-2016 
       Металург Запоріжжя2:1Поділля Хмельницький
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Інгулець-2 Петрове
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:4Реал Фарма Одеса
     Тур 21 
      18-03-2017 
       Прикарпаття Івано-Франківськ3:1Енергія Нова Каховка
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Інгулець-2 Петрове3:0Суднобудівник Миколаїв
       Нива Вінниця0:2Балкани с.Зоря
       Рух Винники6:1Металург Запоріжжя
       Поділля Хмельницький1:1ФК Нікополь
       Мир Горностаївка3:1Кремінь Кременчук
       Кристал Херсон-:+Жемчужина Одеса
     Тур 22 
      24-03-2017 
       Металург Запоріжжя0:4Нива Вінниця
      25-03-2017 
       Жемчужина Одеса5:0Мир Горностаївка
       Кремінь Кременчук4:1Поділля Хмельницький
       ФК Нікополь 1:1Рух Винники
       Балкани с.Зоря5:0Інгулець-2 Петрове
       Суднобудівник Миколаїв1:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Енергія Нова Каховка0:0Реал Фарма Одеса
      26-03-2017 
       Іллічівець-2 Маріуполь2:0Прикарпаття Івано-Франківськ
     Тур 23 
      01-04-2017 
       Реал Фарма Одеса2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Прикарпаття Івано-Франківськ6:0Суднобудівник Миколаїв
       Інгулець-2 Петрове2:2Металург Запоріжжя
       Нива Вінниця2:0ФК Нікополь
       Поділля Хмельницький1:3Жемчужина Одеса
       Мир Горностаївка+:-Кристал Херсон
      02-04-2017 
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0Балкани с.Зоря
       Рух Винники4:1Кремінь Кременчук
     Тур 24 
      07-04-2017 
       Металург Запоріжжя3:2Арсенал-Київщина Біла Церква
      08-04-2017 
       Кристал Херсон-:+Поділля Хмельницький
       Жемчужина Одеса2:1Рух Винники
       Кремінь Кременчук2:2Нива Вінниця
       ФК Нікополь 0:0Інгулець-2 Петрове
       Балкани с.Зоря1:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Суднобудівник Миколаїв1:3Реал Фарма Одеса
      09-04-2017 
       Іллічівець-2 Маріуполь3:2Енергія Нова Каховка
     Тур 19 
      12-04-2017 
       Нива Вінниця3:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Рух Винники4:0Суднобудівник Миколаїв
     Тур 25 
      14-04-2017 
       Реал Фарма Одеса0:0Балкани с.Зоря
       Прикарпаття Івано-Франківськ7:0Металург Запоріжжя
       Інгулець-2 Петрове0:1Кремінь Кременчук
       Рух Винники+:-Кристал Херсон
       Поділля Хмельницький2:2Мир Горностаївка
      15-04-2017 
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:2ФК Нікополь
      17-04-2017 
       Енергія Нова Каховка5:1Суднобудівник Миколаїв
      18-04-2017 
       Нива Вінниця0:2Жемчужина Одеса
     Тур 26 
      21-04-2017 
       Металург Запоріжжя1:4Реал Фарма Одеса
      22-04-2017 
       Мир Горностаївка0:0Рух Винники
       Кристал Херсон-:+Нива Вінниця
       Жемчужина Одеса2:0Інгулець-2 Петрове
       Кремінь Кременчук1:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Нікополь 2:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Балкани с.Зоря2:4Енергія Нова Каховка
       Суднобудівник Миколаїв1:0Іллічівець-2 Маріуполь
     Тур 27 
      28-04-2017 
       Металург Запоріжжя1:13Енергія Нова Каховка
       Реал Фарма Одеса2:0ФК Нікополь
       Прикарпаття Івано-Франківськ1:0Кремінь Кременчук
      29-04-2017 
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:1Жемчужина Одеса
       Інгулець-2 Петрове+:-Кристал Херсон
       Нива Вінниця2:0Мир Горностаївка
       Рух Винники3:1Поділля Хмельницький
      30-04-2017 
       Іллічівець-2 Маріуполь1:3Балкани с.Зоря
     Тур 28 
      03-05-2017 
       Поділля Хмельницький0:0Нива Вінниця
       Мир Горностаївка0:0Інгулець-2 Петрове
       Кристал Херсон-:+Арсенал-Київщина Біла Церква
       Жемчужина Одеса0:1Прикарпаття Івано-Франківськ
       Кремінь Кременчук3:0Реал Фарма Одеса
       ФК Нікополь 3:1Енергія Нова Каховка
      04-05-2017 
       Металург Запоріжжя0:5Іллічівець-2 Маріуполь
       Балкани с.Зоря5:0Суднобудівник Миколаїв
     Тур 29 
      07-05-2017 
       Арсенал-Київщина Біла Церква3:1Мир Горностаївка
      08-05-2017 
       Суднобудівник Миколаїв0:2Металург Запоріжжя
       Енергія Нова Каховка1:1Кремінь Кременчук
       Прикарпаття Івано-Франківськ+:-Кристал Херсон
       Інгулець-2 Петрове2:0Поділля Хмельницький
       Нива Вінниця2:0Рух Винники
      09-05-2017 
       Іллічівець-2 Маріуполь1:2ФК Нікополь
       Реал Фарма Одеса1:1Жемчужина Одеса
     Тур 30 
      12-05-2017 
       Металург Запоріжжя2:6Балкани с.Зоря
      13-05-2017 
       Рух Винники3:2Інгулець-2 Петрове
       Поділля Хмельницький3:2Арсенал-Київщина Біла Церква
       Мир Горностаївка1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Кристал Херсон-:+Реал Фарма Одеса
       Жемчужина Одеса0:1Енергія Нова Каховка
       Кремінь Кременчук2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       ФК Нікополь 4:1Суднобудівник Миколаїв
     Тур 31 
      16-05-2017 
       Реал Фарма Одеса1:0Мир Горностаївка
      17-05-2017 
       Балкани с.Зоря1:0ФК Нікополь
       Суднобудівник Миколаїв0:7Кремінь Кременчук
       Енергія Нова Каховка+:-Кристал Херсон
       Прикарпаття Івано-Франківськ2:1Поділля Хмельницький
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:2Рух Винники
       Інгулець-2 Петрове0:0Нива Вінниця
      18-05-2017 
       Іллічівець-2 Маріуполь0:2Жемчужина Одеса
     Тур 32 
      20-05-2017 
       Металург Запоріжжя1:3ФК Нікополь
      21-05-2017 
       Нива Вінниця1:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Рух Винники1:0Прикарпаття Івано-Франківськ
       Поділля Хмельницький3:0Реал Фарма Одеса
       Мир Горностаївка0:0Енергія Нова Каховка
       Кристал Херсон-:+Іллічівець-2 Маріуполь
       Кремінь Кременчук1:1Балкани с.Зоря
      22-05-2017 
       Жемчужина Одеса7:0Суднобудівник Миколаїв
     Тур 33 
      27-05-2017 
       Металург Запоріжжя2:1Кремінь Кременчук
       Балкани с.Зоря0:1Жемчужина Одеса
       Суднобудівник Миколаїв+:-Кристал Херсон
       Іллічівець-2 Маріуполь1:3Мир Горностаївка
       Енергія Нова Каховка4:2Поділля Хмельницький
       Реал Фарма Одеса1:1Рух Винники
       Прикарпаття Івано-Франківськ0:2Нива Вінниця
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:0Інгулець-2 Петрове
     Тур 34 
      02-06-2017 
       Інгулець-2 Петрове0:2Прикарпаття Івано-Франківськ
       Нива Вінниця1:1Реал Фарма Одеса
       Рух Винники5:0Енергія Нова Каховка
       Поділля Хмельницький1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Мир Горностаївка6:0Суднобудівник Миколаїв
       Кристал Херсон-:+Балкани с.Зоря
       Жемчужина Одеса8:0Металург Запоріжжя
       Кремінь Кременчук3:1ФК Нікополь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Худобяк Ігор Орестович Прикарпаття Івано-Франківськ24129
    Бочак Роман Борисович Енергія Нова Каховка22031
    Козлов Артем Андрійович Кремінь Кременчук22231
    Паламар Руслан Юрійович Жемчужина Одеса20931
    Шастал Дмитро Володимирович Енергія Нова Каховка14125
    Каськов Артур Геннадійович Металург Запоріжжя14326
    Урсуленко Сергій Миколайович Балкани с.Зоря14022
    Якубов Алішер Русланович Поділля Хмельницький11029
    Колєсніков Віталій Володимирович Інгулець-2 Петрове10024
    Райчєв Олександр Іванович Балкани с.Зоря10430
    Шестаков Михайло Сергійович Жемчужина Одеса10112

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook