Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Івано-Франківської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-08-2016 
       ФК Турка -2:2ФК Битків -
       Колос Городенківщини Городенка1:0Нафтовик Долина
       ФК Калуш 0:0Карпати Брошнів-Осада
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.4:2Вихор Ямниця
       Карпати Болехів0:1Покуття Коломия
       Бескид Надвірна0:4Карпати-Енергетик Галич
     Тур 2 
      21-08-2016 
       Покуття Коломия7:0Бескид Надвірна
       Вихор Ямниця1:2Карпати Болехів
       Карпати Брошнів-Осада0:1ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Нафтовик Долина0:4ФК Калуш
       ФК Битків -1:2Колос Городенківщини Городенка
       Придністров`я Тлумач1:3ФК Турка -
     Тур 3 
      28-08-2016 
       Колос Городенківщини Городенка2:1Придністров`я Тлумач
       ФК Калуш 3:0ФК Битків -
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.0:0Нафтовик Долина
       Карпати Болехів1:3Карпати Брошнів-Осада
       Бескид Надвірна2:2Вихор Ямниця
       Карпати-Енергетик Галич0:1Покуття Коломия
     Тур 4 
      04-09-2016 
       Вихор Ямниця1:1Карпати-Енергетик Галич
       Карпати Брошнів-Осада3:2Бескид Надвірна
       Нафтовик Долина0:1Карпати Болехів
       ФК Битків -2:2ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Придністров`я Тлумач0:4ФК Калуш
       ФК Турка -1:2Колос Городенківщини Городенка
     Тур 5 
      11-09-2016 
       ФК Калуш 1:0ФК Турка -
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.3:0Придністров`я Тлумач
       Карпати Болехів3:2ФК Битків -
       Бескид Надвірна1:0Нафтовик Долина
       Карпати-Енергетик Галич3:1Карпати Брошнів-Осада
       Покуття Коломия6:0Вихор Ямниця
     Тур 6 
      18-09-2016 
       Карпати Брошнів-Осада1:1Покуття Коломия
       Нафтовик Долина0:3Карпати-Енергетик Галич
       ФК Битків -3:0Бескид Надвірна
       Придністров`я Тлумач3:3Карпати Болехів
       ФК Турка -2:1ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Колос Городенківщини Городенка1:2ФК Калуш
     Тур 7 
      25-09-2016 
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.2:2Колос Городенківщини Городенка
       Карпати Болехів0:0ФК Турка -
       Бескид Надвірна2:1Придністров`я Тлумач
       Карпати-Енергетик Галич1:1ФК Битків -
       Покуття Коломия2:2Нафтовик Долина
       Вихор Ямниця1:2Карпати Брошнів-Осада
     Тур 8 
      02-10-2016 
       Нафтовик Долина3:1Вихор Ямниця
       ФК Битків -0:1Покуття Коломия
       Придністров`я Тлумач0:4Карпати-Енергетик Галич
       ФК Турка -1:1Бескид Надвірна
       Колос Городенківщини Городенка2:0Карпати Болехів
       ФК Калуш 2:1ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
     Тур 9 
      09-10-2016 
       Карпати Болехів0:0ФК Калуш
       Бескид Надвірна2:1Колос Городенківщини Городенка
       Карпати-Енергетик Галич0:1ФК Турка -
       Покуття Коломия6:1Придністров`я Тлумач
       Вихор Ямниця3:5ФК Битків -
       Карпати Брошнів-Осада3:0Нафтовик Долина
     Тур 10 
      16-10-2016 
       ФК Битків -0:2Карпати Брошнів-Осада
       Придністров`я Тлумач1:2Вихор Ямниця
       ФК Турка -1:5Покуття Коломия
       Колос Городенківщини Городенка0:0Карпати-Енергетик Галич
       ФК Калуш 7:1Бескид Надвірна
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.1:0Карпати Болехів
     Тур 11 
      23-10-2016 
       Бескид Надвірна0:0ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Карпати-Енергетик Галич1:0ФК Калуш
       Покуття Коломия1:0Колос Городенківщини Городенка
       Вихор Ямниця4:2ФК Турка -
       Карпати Брошнів-Осада7:0Придністров`я Тлумач
       Нафтовик Долина0:0ФК Битків -
     Тур 12 
      30-10-2016 
       Придністров`я Тлумач3:1Нафтовик Долина
       ФК Турка -0:0Карпати Брошнів-Осада
       Колос Городенківщини Городенка5:1Вихор Ямниця
       ФК Калуш 0:1Покуття Коломия
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.1:1Карпати-Енергетик Галич
       Карпати Болехів2:1Бескид Надвірна
     Тур 13 
      06-11-2016 
       Карпати-Енергетик Галич3:0Карпати Болехів
       Покуття Коломия3:2ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Вихор Ямниця1:3ФК Калуш
       Карпати Брошнів-Осада2:2Колос Городенківщини Городенка
       Нафтовик Долина1:3ФК Турка -
       ФК Битків -6:2Придністров`я Тлумач
    Коло 2 
     Тур 14 
      02-04-2017 
       ФК Битків -0:0ФК Турка -
       Нафтовик Долина1:0Колос Городенківщини Городенка
       Карпати Брошнів-Осада1:1ФК Калуш
       Вихор Ямниця1:3ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Карпати-Енергетик Галич2:1Бескид Надвірна
     Тур 15 
      09-04-2017 
       Бескид Надвірна0:1Покуття Коломия
       Карпати Болехів2:3Вихор Ямниця
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.2:0Карпати Брошнів-Осада
       ФК Калуш 2:0Нафтовик Долина
       Колос Городенківщини Городенка4:0ФК Битків -
       ФК Турка -+:-Придністров`я Тлумач
     Тур 14 
      13-04-2017 
       Покуття Коломия10:0Карпати Болехів
     Тур 16 
       Нафтовик Долина2:1ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
      18-04-2017 
       Придністров`я Тлумач2:4Колос Городенківщини Городенка
       ФК Битків -2:0ФК Калуш
       Карпати Брошнів-Осада4:2Карпати Болехів
       Вихор Ямниця0:1Бескид Надвірна
       Покуття Коломия0:1Карпати-Енергетик Галич
     Тур 17 
      23-04-2017 
       Карпати-Енергетик Галич3:0Вихор Ямниця
       Бескид Надвірна4:1Карпати Брошнів-Осада
       Карпати Болехів1:3Нафтовик Долина
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.2:0ФК Битків -
       ФК Калуш 1:0Придністров`я Тлумач
       Колос Городенківщини Городенка1:0ФК Турка -
     Тур 18 
      30-04-2017 
       ФК Турка -2:2ФК Калуш
       Придністров`я Тлумач3:2ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       ФК Битків -6:2Карпати Болехів
       Нафтовик Долина1:0Бескид Надвірна
       Карпати Брошнів-Осада1:1Карпати-Енергетик Галич
       Вихор Ямниця0:3Покуття Коломия
     Тур 19 
      07-05-2017 
       Покуття Коломия4:2Карпати Брошнів-Осада
       Карпати-Енергетик Галич4:1Нафтовик Долина
       Бескид Надвірна1:4ФК Битків -
       Карпати Болехів2:1Придністров`я Тлумач
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.3:0ФК Турка -
       ФК Калуш 2:0Колос Городенківщини Городенка
     Тур 20 
      14-05-2017 
       Колос Городенківщини Городенка+:-ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       ФК Турка -1:0Карпати Болехів
       Придністров`я Тлумач2:2Бескид Надвірна
       ФК Битків -0:0Карпати-Енергетик Галич
       Нафтовик Долина1:3Покуття Коломия
       Карпати Брошнів-Осада2:0Вихор Ямниця
     Тур 21 
      21-05-2017 
       Вихор Ямниця0:7Нафтовик Долина
       Покуття Коломия3:0ФК Битків -
       Карпати-Енергетик Галич0:2Придністров`я Тлумач
       Бескид Надвірна0:3ФК Турка -
       Карпати Болехів0:2Колос Городенківщини Городенка
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.2:2ФК Калуш
     Тур 22 
      25-05-2017 
       ФК Турка -1:3Карпати-Енергетик Галич
      28-05-2017 
       ФК Калуш 2:0Карпати Болехів
       Колос Городенківщини Городенка3:1Бескид Надвірна
       Придністров`я Тлумач2:3Покуття Коломия
       ФК Битків -6:0Вихор Ямниця
       Нафтовик Долина0:2Карпати Брошнів-Осада
     Тур 23 
      01-06-2017 
       Карпати Брошнів-Осада3:0ФК Битків -
       Вихор Ямниця4:1Придністров`я Тлумач
       Покуття Коломия3:0ФК Турка -
       Карпати-Енергетик Галич3:5Колос Городенківщини Городенка
       Карпати Болехів1:2ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
      04-06-2017 
       Бескид Надвірна1:1ФК Калуш
     Тур 24 
      11-06-2017 
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.0:2Бескид Надвірна
       ФК Калуш 5:0Карпати-Енергетик Галич
       Колос Городенківщини Городенка1:0Покуття Коломия
       ФК Турка -0:0Вихор Ямниця
       Придністров`я Тлумач2:3Карпати Брошнів-Осада
       ФК Битків -4:0Нафтовик Долина
     Тур 25 
      18-06-2017 
       Нафтовик Долина2:1Придністров`я Тлумач
       Карпати Брошнів-Осада2:0ФК Турка -
       Вихор Ямниця0:3Колос Городенківщини Городенка
       Покуття Коломия2:1ФК Калуш
       Карпати-Енергетик Галич1:0ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Бескид Надвірна2:2Карпати Болехів
     Тур 26 
      25-06-2017 
       Карпати Болехів1:5Карпати-Енергетик Галич
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.1:2Покуття Коломия
       ФК Калуш 11:0Вихор Ямниця
       Колос Городенківщини Городенка+:-Карпати Брошнів-Осада
       ФК Турка -1:0Нафтовик Долина
       Придністров`я Тлумач1:4ФК Битків -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Максим'юк Іван Іванович ФК Битків -18424
    Ковальчук Андрій Петрович Покуття Коломия14624
    Пштир Роман Олегович ФК Калуш 13023
    Москалик Роман Романович Покуття Коломия12024
    Барчук Роман Богданович Карпати-Енергетик Галич12220
    Гордей Андрій Дмитрович Колос Городенківщини Городенка10122
    Кицька Ярослав Федорович Карпати-Енергетик Галич9022
    Рій Володимир Миколайович Придністров`я Тлумач9314
    Гринюк Назарій Миколайович ФК Битків -9018
    Федорович Максим Вікторович Покуття Коломия8021
    Олійник Андрій Петрович Покуття Коломия8124

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook