Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Івано-Франківської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-08-2016 
       Хутровик Тисмениця1:2НФК Бурштин -
       ФК Устя -2:3Сокіл Павлівка
       Черемош Верховина4:0Покуття Снятин
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів3:1Прут Делятин
       Нептун-Покуття Заболотів0:0Арсенал Вербовець
       Карпати Кути1:0ФК Рогатин -
       Касова Бовшів2:1Медик-Лісівник Солотвин
     Тур 2 
      20-08-2016 
       Карпати Кути3:0Арсенал Вербовець
      21-08-2016 
       НФК Бурштин -4:0Медик-Лісівник Солотвин
       ФК Рогатин -1:1Касова Бовшів
       Прут Делятин0:3Нептун-Покуття Заболотів
       Покуття Снятин2:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Сокіл Павлівка2:1Черемош Верховина
       Хутровик Тисмениця2:0ФК Устя -
     Тур 3 
      28-08-2016 
       ФК Устя -0:7НФК Бурштин -
       Черемош Верховина3:1Хутровик Тисмениця
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:0Сокіл Павлівка
       Нептун-Покуття Заболотів0:2Покуття Снятин
       Карпати Кути1:0Прут Делятин
       Касова Бовшів4:0Арсенал Вербовець
       Медик-Лісівник Солотвин4:3ФК Рогатин -
     Тур 4 
      04-09-2016 
       НФК Бурштин -1:1ФК Рогатин -
       Арсенал Вербовець2:3Медик-Лісівник Солотвин
       Прут Делятин0:2Касова Бовшів
       Покуття Снятин2:2Карпати Кути
       Сокіл Павлівка7:1Нептун-Покуття Заболотів
       Хутровик Тисмениця0:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       ФК Устя -1:5Черемош Верховина
     Тур 5 
      11-09-2016 
       Гуцульщина-ДЮСШ КосівФК Устя -
       Нептун-Покуття Заболотів3:2Хутровик Тисмениця
       Карпати Кути1:0Сокіл Павлівка
       Касова Бовшів3:2Покуття Снятин
       Медик-Лісівник Солотвин+:-Прут Делятин
       ФК Рогатин -4:0Арсенал Вербовець
      15-09-2016 
       Черемош Верховина1:1НФК Бурштин -
     Тур 6 
      18-09-2016 
       НФК Бурштин -6:1Арсенал Вербовець
       Прут Делятин0:1ФК Рогатин -
       Покуття Снятин1:1Медик-Лісівник Солотвин
       Сокіл Павлівка0:0Касова Бовшів
       Хутровик Тисмениця3:3Карпати Кути
       ФК Устя -Нептун-Покуття Заболотів
       Черемош Верховина1:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
     Тур 7 
      25-09-2016 
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:2НФК Бурштин -
       Нептун-Покуття Заболотів3:1Черемош Верховина
       Карпати КутиФК Устя -
       Касова Бовшів3:1Хутровик Тисмениця
       Медик-Лісівник Солотвин0:1Сокіл Павлівка
       ФК Рогатин -1:2Покуття Снятин
       Арсенал Вербовець3:1Прут Делятин
     Тур 8 
      02-10-2016 
       НФК Бурштин -6:0Прут Делятин
       Покуття Снятин3:2Арсенал Вербовець
       Сокіл Павлівка0:0ФК Рогатин -
       Хутровик Тисмениця0:5Медик-Лісівник Солотвин
       ФК Устя -Касова Бовшів
       Черемош Верховина3:0Карпати Кути
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів2:2Нептун-Покуття Заболотів
     Тур 9 
      09-10-2016 
       Нептун-Покуття Заболотів1:4НФК Бурштин -
       Карпати Кути1:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Касова Бовшів3:1Черемош Верховина
       Медик-Лісівник СолотвинФК Устя -
       ФК Рогатин -1:0Хутровик Тисмениця
       Арсенал Вербовець0:2Сокіл Павлівка
       Прут Делятин3:4Покуття Снятин
     Тур 10 
      16-10-2016 
       НФК Бурштин -6:0Покуття Снятин
       Сокіл Павлівка5:3Прут Делятин
       Хутровик Тисмениця10:0Арсенал Вербовець
       ФК Устя -ФК Рогатин -
       Черемош Верховина1:2Медик-Лісівник Солотвин
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:3Касова Бовшів
       Нептун-Покуття Заболотів3:2Карпати Кути
     Тур 11 
      23-10-2016 
       Карпати Кути1:1НФК Бурштин -
       Касова Бовшів1:0Нептун-Покуття Заболотів
       Медик-Лісівник Солотвин2:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       ФК Рогатин -1:2Черемош Верховина
       Арсенал ВербовецьФК Устя -
       Прут Делятин4:3Хутровик Тисмениця
       Покуття Снятин0:1Сокіл Павлівка
     Тур 12 
      30-10-2016 
       НФК Бурштин -4:1Сокіл Павлівка
       Хутровик Тисмениця3:2Покуття Снятин
       ФК Устя -Прут Делятин
       Черемош Верховина4:1Арсенал Вербовець
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:1ФК Рогатин -
       Нептун-Покуття Заболотів3:1Медик-Лісівник Солотвин
       Карпати Кути1:2Касова Бовшів
     Тур 13 
      06-11-2016 
       Касова Бовшів1:0НФК Бурштин -
       Медик-Лісівник Солотвин4:3Карпати Кути
       ФК Рогатин -5:1Нептун-Покуття Заболотів
       Арсенал Вербовець0:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Прут Делятин3:0Черемош Верховина
       Покуття СнятинФК Устя -
       Сокіл Павлівка0:0Хутровик Тисмениця
    Коло 2 
     Тур 14 
      02-04-2017 
       НФК Бурштин -4:0Хутровик Тисмениця
       Сокіл ПавлівкаФК Устя -
       Покуття Снятин1:0Черемош Верховина
       Прут Делятин2:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Арсенал Вербовець1:0Нептун-Покуття Заболотів
       ФК Рогатин -2:1Карпати Кути
       Медик-Лісівник Солотвин0:2Касова Бовшів
     Тур 15 
      09-04-2017 
       Медик-Лісівник Солотвин0:1НФК Бурштин -
       Касова Бовшів4:0ФК Рогатин -
       Арсенал Вербовець1:3Карпати Кути
       Нептун-Покуття Заболотів4:1Прут Делятин
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів3:0Покуття Снятин
       Черемош Верховина1:1Сокіл Павлівка
       ФК Устя -Хутровик Тисмениця
     Тур 16 
      18-04-2017 
       НФК Бурштин -ФК Устя -
       Хутровик Тисмениця2:3Черемош Верховина
       Покуття Снятин2:0Нептун-Покуття Заболотів
       Прут Делятин2:3Карпати Кути
       Арсенал Вербовець0:1Касова Бовшів
       ФК Рогатин -0:1Медик-Лісівник Солотвин
       Сокіл Павлівка3:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
     Тур 17 
      23-04-2017 
       ФК Рогатин -1:1НФК Бурштин -
       Медик-Лісівник Солотвин5:0Арсенал Вербовець
       Касова Бовшів3:1Прут Делятин
       Карпати Кути2:0Покуття Снятин
       Нептун-Покуття Заболотів2:1Сокіл Павлівка
       Черемош ВерховинаФК Устя -
     Тур 18 
      30-04-2017 
       НФК Бурштин -3:1Черемош Верховина
       ФК Устя -Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Хутровик Тисмениця3:0Нептун-Покуття Заболотів
       Сокіл Павлівка1:3Карпати Кути
       Покуття Снятин0:1Касова Бовшів
       Арсенал Вербовець0:0ФК Рогатин -
     Тур 19 
      07-05-2017 
       Арсенал Вербовець0:5НФК Бурштин -
       ФК Рогатин -3:0Прут Делятин
       Медик-Лісівник Солотвин4:3Покуття Снятин
       Касова Бовшів3:1Сокіл Павлівка
       Карпати Кути7:0Хутровик Тисмениця
       Нептун-Покуття ЗаболотівФК Устя -
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів2:1Черемош Верховина
     Тур 20 
      14-05-2017 
       НФК Бурштин -4:0Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       ФК Устя -Карпати Кути
       Хутровик Тисмениця1:0Касова Бовшів
       Сокіл Павлівка1:6Медик-Лісівник Солотвин
       Покуття Снятин3:1ФК Рогатин -
       Прут Делятин3:0Арсенал Вербовець
     Тур 21 
      21-05-2017 
       Прут Делятин0:1НФК Бурштин -
       Арсенал Вербовець0:3Покуття Снятин
       ФК Рогатин -6:3Сокіл Павлівка
       Медик-Лісівник Солотвин4:2Хутровик Тисмениця
       Касова БовшівФК Устя -
       Карпати Кути4:2Черемош Верховина
       Нептун-Покуття Заболотів1:1Гуцульщина-ДЮСШ Косів
     Тур 22 
      28-05-2017 
       НФК Бурштин -6:1Нептун-Покуття Заболотів
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів3:0Карпати Кути
       Черемош Верховина1:3Касова Бовшів
       ФК Устя -Медик-Лісівник Солотвин
       Хутровик Тисмениця0:1ФК Рогатин -
       Сокіл Павлівка+:-Арсенал Вербовець
       Покуття Снятин6:1Прут Делятин
     Тур 23 
      31-05-2017 
       Прут Делятин4:0Сокіл Павлівка
      01-06-2017 
       Покуття Снятин0:2НФК Бурштин -
       Арсенал Вербовець-:+Хутровик Тисмениця
       ФК Рогатин -ФК Устя -
       Медик-Лісівник Солотвин2:2Черемош Верховина
       Касова Бовшів0:3Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Карпати Кути4:1Нептун-Покуття Заболотів
     Тур 20 
      04-06-2017 
       Черемош Верховина3:2Нептун-Покуття Заболотів
     Тур 17 
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів1:4Хутровик Тисмениця
     Тур 18 
      08-06-2017 
       Прут Делятин1:2Медик-Лісівник Солотвин
     Тур 24 
      11-06-2017 
       НФК Бурштин -6:2Карпати Кути
       Нептун-Покуття Заболотів1:2Касова Бовшів
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів2:1Медик-Лісівник Солотвин
       Черемош Верховина0:0ФК Рогатин -
       ФК Устя -Арсенал Вербовець
       Хутровик Тисмениця5:0Прут Делятин
       Сокіл Павлівка1:4Покуття Снятин
     Тур 25 
      18-06-2017 
       Сокіл Павлівка2:5НФК Бурштин -
       Покуття Снятин3:1Хутровик Тисмениця
       Прут ДелятинФК Устя -
       Арсенал Вербовець1:2Черемош Верховина
       ФК Рогатин -3:2Гуцульщина-ДЮСШ Косів
       Медик-Лісівник Солотвин2:0Нептун-Покуття Заболотів
       Касова Бовшів4:0Карпати Кути
     Тур 26 
      25-06-2017 
       НФК Бурштин -4:1Касова Бовшів
       Карпати Кути7:3Медик-Лісівник Солотвин
       Нептун-Покуття Заболотів4:3ФК Рогатин -
       Гуцульщина-ДЮСШ Косів+:-Арсенал Вербовець
       Черемош Верховина3:1Прут Делятин
       ФК Устя -Покуття Снятин
       Хутровик Тисмениця+:-Сокіл Павлівка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Черленяк Андрій Миколайович Карпати Кути31124
    Мельничук Андрій Ярославович Медик-Лісівник Солотвин21523
    Романюк Володимир Васильович Покуття Снятин21024
    Коржук Ігор Васильович Черемош Верховина15024
    Цимбалістий Ігор Зіновійович НФК Бурштин -15413
    Жовнірик Степан Ігорович Касова Бовшів14124
    Чернов Андрій Вікторович НФК Бурштин -11022
    Товстий Микола Михайлович ФК Рогатин -10012
    Смикавчук Володимир Володимирович Хутровик Тисмениця9013
    Макогоняк Андрій Петрович Хутровик Тисмениця9123
    Будзуляк Петро Петрович Черемош Верховина8023

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook