Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат ДЮФЛ Івано-Франківської області U18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-08-2016 
       ФК Битків-юн -1:0ФК Турка-юн -
       Нафтовик-юн Долина0:6Колос Городенківщини-юн Городенка
       Карпати-юн Брошнів-Осада3:0ФК Калуш-юн -
       Ніка Івано-Франківськ3:2ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Карпати-юн Коломия6:0Карпати-юн Болехів
       ФК Галич-юн -1:2Бескид-юн Надвірна
     Тур 2 
      20-08-2016 
       Бескид-юн Надвірна2:2Карпати-юн Коломия
       Карпати-юн Болехів1:6Ніка Івано-Франківськ
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.1:4Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Калуш-юн -5:1Нафтовик-юн Долина
       Колос Городенківщини-юн Городенка2:1ФК Битків-юн -
       ФК Турка-юн -2:1Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 3 
      27-08-2016 
       Придністров`я-юн Тлумач1:3Колос Городенківщини-юн Городенка
       ФК Битків-юн -0:4ФК Калуш-юн -
       Нафтовик-юн Долина0:4ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Карпати-юн Брошнів-Осада9:0Карпати-юн Болехів
       Ніка Івано-Франківськ4:0Бескид-юн Надвірна
       Карпати-юн Коломия7:0ФК Галич-юн -
     Тур 4 
      03-09-2016 
       ФК Галич-юн -1:5Ніка Івано-Франківськ
       Бескид-юн Надвірна0:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       Карпати-юн Болехів2:3Нафтовик-юн Долина
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.8:0ФК Битків-юн -
       ФК Калуш-юн -2:1Придністров`я-юн Тлумач
       Колос Городенківщини-юн Городенка2:1ФК Турка-юн -
     Тур 5 
      07-09-2016 
       ФК Турка-юн -1:5ФК Калуш-юн -
       Ніка Івано-Франківськ3:2Карпати-юн Коломия
      10-09-2016 
       Придністров`я-юн Тлумач0:5ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       ФК Битків-юн -2:2Карпати-юн Болехів
       Нафтовик-юн Долина2:3Бескид-юн Надвірна
       Карпати-юн Брошнів-Осада10:0ФК Галич-юн -
     Тур 6 
      14-09-2016 
       ФК Калуш-юн -3:3Колос Городенківщини-юн Городенка
      17-09-2016 
       Карпати-юн Коломия4:3Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Галич-юн -5:0Нафтовик-юн Долина
       Бескид-юн Надвірна2:0ФК Битків-юн -
       Карпати-юн Болехів1:0Придністров`я-юн Тлумач
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.13:0ФК Турка-юн -
     Тур 7 
      21-09-2016 
       Карпати-юн Брошнів-Осада3:1Ніка Івано-Франківськ
      24-09-2016 
       Колос Городенківщини-юн Городенка1:3ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       ФК Турка-юн -4:1Карпати-юн Болехів
       Придністров`я-юн Тлумач0:3Бескид-юн Надвірна
       ФК Битків-юн -0:0ФК Галич-юн -
       Нафтовик-юн Долина0:7Карпати-юн Коломия
     Тур 8 
      27-09-2016 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.1:0ФК Калуш-юн -
      28-09-2016 
       Ніка Івано-Франківськ9:1Нафтовик-юн Долина
      01-10-2016 
       Карпати-юн Коломия8:0ФК Битків-юн -
       ФК Галич-юн -4:0Придністров`я-юн Тлумач
       Бескид-юн Надвірна0:3ФК Турка-юн -
       Карпати-юн Болехів0:3Колос Городенківщини-юн Городенка
     Тур 9 
      05-10-2016 
       ФК Битків-юн -0:8Ніка Івано-Франківськ
      06-10-2016 
       ФК Калуш-юн -7:0Карпати-юн Болехів
      08-10-2016 
       Колос Городенківщини-юн Городенка1:2Бескид-юн Надвірна
       ФК Турка-юн -3:1ФК Галич-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач1:7Карпати-юн Коломия
       Нафтовик-юн Долина0:4Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 10 
      11-10-2016 
       Ніка Івано-Франківськ9:2Придністров`я-юн Тлумач
       Бескид-юн Надвірна1:2ФК Калуш-юн -
      15-10-2016 
       Карпати-юн Брошнів-Осада11:1ФК Битків-юн -
       Карпати-юн Коломия4:1ФК Турка-юн -
       ФК Галич-юн -0:3Колос Городенківщини-юн Городенка
       Карпати-юн Болехів0:5ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
     Тур 11 
      19-10-2016 
       ФК Калуш-юн -2:1ФК Галич-юн -
      20-10-2016 
       ФК Турка-юн -1:4Ніка Івано-Франківськ
      22-10-2016 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.8:0Бескид-юн Надвірна
       Колос Городенківщини-юн Городенка1:1Карпати-юн Коломия
       Придністров`я-юн Тлумач0:4Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Битків-юн -1:2Нафтовик-юн Долина
     Тур 12 
      29-10-2016 
       Нафтовик-юн Долина1:1Придністров`я-юн Тлумач
       Карпати-юн Брошнів-Осада+:-ФК Турка-юн -
       ФК Галич-юн -1:3ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Бескид-юн Надвірна1:0Карпати-юн Болехів
      02-11-2016 
       Ніка Івано-Франківськ5:2Колос Городенківщини-юн Городенка
       Карпати-юн Коломия5:0ФК Калуш-юн -
     Тур 13 
      05-11-2016 
       Карпати-юн Болехів1:1ФК Галич-юн -
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.1:0Карпати-юн Коломия
       Колос Городенківщини-юн Городенка1:3Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Турка-юн -+:-Нафтовик-юн Долина
       Придністров`я-юн Тлумач5:1ФК Битків-юн -
      29-03-2017 
       ФК Калуш-юн -1:0Ніка Івано-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 14 
      01-04-2017 
       ФК Турка-юн -1:0ФК Битків-юн -
       ФК Калуш-юн -0:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.5:1Ніка Івано-Франківськ
       Карпати-юн Болехів0:1Карпати-юн Коломия
       Бескид-юн Надвірна2:0ФК Галич-юн -
     Тур 15 
      05-04-2017 
       Ніка Івано-Франківськ8:0Карпати-юн Болехів
       Нафтовик-юн Долина1:4ФК Калуш-юн -
      08-04-2017 
       Карпати-юн Коломия3:0Бескид-юн Надвірна
       Карпати-юн Брошнів-Осада2:1ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       ФК Битків-юн -0:0Колос Городенківщини-юн Городенка
       Придністров`я-юн Тлумач4:4ФК Турка-юн -
     Тур 16 
      12-04-2017 
       Колос Городенківщини-юн Городенка2:0Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Калуш-юн -3:0ФК Битків-юн -
       Карпати-юн Болехів2:4Карпати-юн Брошнів-Осада
       Бескид-юн Надвірна0:5Ніка Івано-Франківськ
       ФК Галич-юн -0:8Карпати-юн Коломия
     Тур 17 
      19-04-2017 
       Ніка Івано-Франківськ7:1ФК Галич-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач3:4ФК Калуш-юн -
      22-04-2017 
       Карпати-юн Брошнів-Осада3:0Бескид-юн Надвірна
       Нафтовик-юн Долина1:1Карпати-юн Болехів
       ФК Турка-юн -0:1Колос Городенківщини-юн Городенка
     Тур 18 
      26-04-2017 
       Карпати-юн Коломия1:2Ніка Івано-Франківськ
      29-04-2017 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.3:0Придністров`я-юн Тлумач
       Карпати-юн Болехів2:4ФК Битків-юн -
       Бескид-юн Надвірна6:1Нафтовик-юн Долина
       ФК Галич-юн -0:4Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 19 
      03-05-2017 
       Колос Городенківщини-юн Городенка-:+ФК Калуш-юн -
      06-05-2017 
       Карпати-юн Брошнів-Осада4:2Карпати-юн Коломия
       Нафтовик-юн Долина0:1ФК Галич-юн -
       ФК Битків-юн -2:2Бескид-юн Надвірна
       Придністров`я-юн Тлумач2:1Карпати-юн Болехів
       ФК Турка-юн -0:2ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
     Тур 20 
      10-05-2017 
       Ніка Івано-Франківськ0:1Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 18 
       ФК Калуш-юн -ФК Турка-юн -
     Тур 20 
      13-05-2017 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.6:1Колос Городенківщини-юн Городенка
       Карпати-юн Болехів-:+ФК Турка-юн -
       Бескид-юн Надвірна2:1Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Галич-юн -1:1ФК Битків-юн -
       Карпати-юн Коломия16:0Нафтовик-юн Долина
     Тур 21 
      17-05-2017 
       Нафтовик-юн Долина0:4Ніка Івано-Франківськ
       ФК Калуш-юн -0:3ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
      20-05-2017 
       ФК Битків-юн -1:5Карпати-юн Коломия
       Придністров`я-юн Тлумач2:4ФК Галич-юн -
       ФК Турка-юн -1:1Бескид-юн Надвірна
       Колос Городенківщини-юн Городенка1:1Карпати-юн Болехів
     Тур 22 
      24-05-2017 
       Карпати-юн Болехів1:3ФК Калуш-юн -
       Ніка Івано-Франківськ8:0ФК Битків-юн -
     Тур 14 
       Колос Городенківщини-юн Городенка4:0Нафтовик-юн Долина
     Тур 22 
      27-05-2017 
       Бескид-юн Надвірна2:1Колос Городенківщини-юн Городенка
       ФК Галич-юн -3:2ФК Турка-юн -
       Карпати-юн Коломия5:0Придністров`я-юн Тлумач
       Карпати-юн Брошнів-Осада7:1Нафтовик-юн Долина
     Тур 23 
      31-05-2017 
       ФК Битків-юн -0:7Карпати-юн Брошнів-Осада
       Придністров`я-юн Тлумач0:3Ніка Івано-Франківськ
       ФК Калуш-юн -3:2Бескид-юн Надвірна
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.9:0Карпати-юн Болехів
      01-06-2017 
       ФК Турка-юн -0:10Карпати-юн Коломия
     Тур 16 
      03-06-2017 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.5:1Нафтовик-юн Долина
     Тур 24 
      07-06-2017 
       ФК Галич-юн -0:2ФК Калуш-юн -
       Ніка Івано-Франківськ+:-ФК Турка-юн -
      10-06-2017 
       Бескид-юн Надвірна1:8ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Карпати-юн Коломия5:1Колос Городенківщини-юн Городенка
       Карпати-юн Брошнів-Осада7:0Придністров`я-юн Тлумач
       Нафтовик-юн Долина1:3ФК Битків-юн -
     Тур 23 
      14-06-2017 
       Колос Городенківщини-юн Городенка3:1ФК Галич-юн -
     Тур 17 
       ФК Битків-юн -0:4ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
     Тур 25 
      17-06-2017 
       ФК Калуш-юн -1:4Карпати-юн Коломия
       Колос Городенківщини-юн Городенка0:3Ніка Івано-Франківськ
       Придністров`я-юн Тлумач2:3Нафтовик-юн Долина
       ФК Турка-юн -0:6Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.7:0ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Болехів4:1Бескид-юн Надвірна
     Тур 26 
      24-06-2017 
       Ніка Івано-Франківськ6:0ФК Калуш-юн -
       ФК Галич-юн -0:2Карпати-юн Болехів
       Карпати-юн Коломия0:1ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Карпати-юн Брошнів-Осада+:-Колос Городенківщини-юн Городенка
       Нафтовик-юн Долина+:-ФК Турка-юн -
       ФК Битків-юн -5:1Придністров`я-юн Тлумач
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сировецький Андрій Ігорович Карпати-юн Брошнів-Осада45420
    Нападюк Ростислав Романович Карпати-юн Коломия40124
    Боднарук Андрій Олегович Ніка Івано-Франківськ31122
    Ласійчук Андрій Андрійович Карпати-юн Коломия28023
    Карпінець Богдан Ігорович ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.27122
    Масляк Андрій Ярославович Ніка Івано-Франківськ15219
    Савчук Олександр Сергійович Карпати-юн Коломия15122
    Луцький Андрій Зіновійович ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.14122
    Кравецький Олександр Павлович ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.14020
    Воробчак Назарій Володимирович Ніка Івано-Франківськ13122
    Габрух Ярослав Ярославович Карпати-юн Коломия10024

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook