Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість ДЮФЛ Івано-Франківської області U18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-08-2016 
       Хутровик-юн Тисмениця0:1НФК Бурштин-юн -
       ФК Устя-юн -0:6Прикарпаття І.-Франківськ
       Черемош-юн Верховина3:1Покуття-юн Снятин
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів7:0Прут-юн Делятин
       Нептун-Покуття-юн Заболотів8:0Арсенал-юн Вербовець
       Карпати-юн Кути2:0ФК Рогатин-юн -
       Касова-юн Бовшів6:0Медик-ЛісівникЮН Солотвин
     Тур 2 
      20-08-2016 
       Карпати-юн Кути1:1Арсенал-юн Вербовець
      21-08-2016 
       НФК Бурштин-юн -10:0Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       ФК Рогатин-юн -2:2Касова-юн Бовшів
       Прут-юн Делятин0:3Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Покуття-юн Снятин0:2Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Прикарпаття І.-Франківськ5:1Черемош-юн Верховина
       Хутровик-юн Тисмениця2:0ФК Устя-юн -
     Тур 3 
      28-08-2016 
       ФК Устя-юн -1:5НФК Бурштин-юн -
       Черемош-юн Верховина1:2Хутровик-юн Тисмениця
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:0Прикарпаття І.-Франківськ
       Нептун-Покуття-юн Заболотів1:2Покуття-юн Снятин
       Карпати-юн Кути-:+Прут-юн Делятин
       Касова-юн Бовшів10:0Арсенал-юн Вербовець
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин0:5ФК Рогатин-юн -
     Тур 4 
      04-09-2016 
       НФК Бурштин-юн -5:0ФК Рогатин-юн -
       Арсенал-юн Вербовець3:0Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Прут-юн Делятин0:6Касова-юн Бовшів
       Покуття-юн Снятин8:0Карпати-юн Кути
       Прикарпаття І.-Франківськ2:2Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Хутровик-юн Тисмениця3:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Устя-юн -5:3Черемош-юн Верховина
     Тур 5 
      11-09-2016 
       Гуцульщина-ДЮСШюн КосівФК Устя-юн -
       Нептун-Покуття-юн Заболотів0:2Хутровик-юн Тисмениця
       Карпати-юн Кути2:4Прикарпаття І.-Франківськ
       Касова-юн Бовшів2:1Покуття-юн Снятин
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин+:-Прут-юн Делятин
       ФК Рогатин-юн -0:2Арсенал-юн Вербовець
      15-09-2016 
       Черемош-юн Верховина0:3НФК Бурштин-юн -
     Тур 6 
      18-09-2016 
       НФК Бурштин-юн -5:0Арсенал-юн Вербовець
       Прут-юн Делятин1:1ФК Рогатин-юн -
       Покуття-юн Снятин10:0Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Прикарпаття І.-Франківськ2:0Касова-юн Бовшів
       Хутровик-юн Тисмениця10:0Карпати-юн Кути
       ФК Устя-юн -Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Черемош-юн Верховина-:+Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
     Тур 7 
      25-09-2016 
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів0:2НФК Бурштин-юн -
       Нептун-Покуття-юн Заболотів3:0Черемош-юн Верховина
       Карпати-юн КутиФК Устя-юн -
       Касова-юн Бовшів3:2Хутровик-юн Тисмениця
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин1:10Прикарпаття І.-Франківськ
       ФК Рогатин-юн -7:0Покуття-юн Снятин
       Арсенал-юн Вербовець4:0Прут-юн Делятин
     Тур 8 
      02-10-2016 
       НФК Бурштин-юн -3:0Прут-юн Делятин
       Покуття-юн Снятин2:3Арсенал-юн Вербовець
       Прикарпаття І.-Франківськ3:2ФК Рогатин-юн -
       Хутровик-юн Тисмениця+:-Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       ФК Устя-юн -Касова-юн Бовшів
       Черемош-юн Верховина2:1Карпати-юн Кути
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів2:1Нептун-Покуття-юн Заболотів
     Тур 9 
      09-10-2016 
       Нептун-Покуття-юн Заболотів0:1НФК Бурштин-юн -
       Карпати-юн Кути0:4Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Касова-юн Бовшів1:0Черемош-юн Верховина
       Медик-ЛісівникЮН СолотвинФК Устя-юн -
       ФК Рогатин-юн -+:-Хутровик-юн Тисмениця
       Арсенал-юн Вербовець2:3Прикарпаття І.-Франківськ
       Прут-юн Делятин3:0Покуття-юн Снятин
     Тур 10 
      16-10-2016 
       НФК Бурштин-юн -5:0Покуття-юн Снятин
       Прикарпаття І.-Франківськ4:2Прут-юн Делятин
       Хутровик-юн Тисмениця4:0Арсенал-юн Вербовець
       ФК Устя-юн -ФК Рогатин-юн -
       Черемош-юн Верховина1:0Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:2Касова-юн Бовшів
       Нептун-Покуття-юн Заболотів6:1Карпати-юн Кути
     Тур 11 
      23-10-2016 
       Карпати-юн Кути1:6НФК Бурштин-юн -
       Касова-юн Бовшів1:2Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин-:+Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Рогатин-юн -6:1Черемош-юн Верховина
       Арсенал-юн ВербовецьФК Устя-юн -
       Прут-юн Делятин0:5Хутровик-юн Тисмениця
       Покуття-юн Снятин-:+Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 12 
      30-10-2016 
       НФК Бурштин-юн -5:0Прикарпаття І.-Франківськ
       Хутровик-юн Тисмениця5:3Покуття-юн Снятин
       ФК Устя-юн -Прут-юн Делятин
       Черемош-юн Верховина0:3Арсенал-юн Вербовець
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів1:1ФК Рогатин-юн -
       Нептун-Покуття-юн Заболотів+:-Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Карпати-юн Кути1:6Касова-юн Бовшів
     Тур 13 
      06-11-2016 
       Касова-юн Бовшів0:3НФК Бурштин-юн -
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин4:2Карпати-юн Кути
       ФК Рогатин-юн -2:1Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Арсенал-юн Вербовець1:3Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Прут-юн Делятин4:4Черемош-юн Верховина
       Покуття-юн СнятинФК Устя-юн -
       Прикарпаття І.-Франківськ0:3Хутровик-юн Тисмениця
    Коло 2 
     Тур 14 
      02-04-2017 
       НФК Бурштин-юн -2:1Хутровик-юн Тисмениця
       Прикарпаття І.-ФранківськФК Устя-юн -
       Покуття-юн Снятин10:1Черемош-юн Верховина
       Прут-юн Делятин2:6Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Арсенал-юн Вербовець2:0Нептун-Покуття-юн Заболотів
       ФК Рогатин-юн -5:0Карпати-юн Кути
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин1:0Касова-юн Бовшів
     Тур 15 
      09-04-2017 
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин0:1НФК Бурштин-юн -
       Касова-юн Бовшів1:1ФК Рогатин-юн -
       Арсенал-юн Вербовець8:1Карпати-юн Кути
       Нептун-Покуття-юн Заболотів2:0Прут-юн Делятин
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів4:0Покуття-юн Снятин
       Черемош-юн Верховина0:1Прикарпаття І.-Франківськ
       ФК Устя-юн -Хутровик-юн Тисмениця
     Тур 16 
      18-04-2017 
       НФК Бурштин-юн -ФК Устя-юн -
       Хутровик-юн Тисмениця5:0Черемош-юн Верховина
       Покуття-юн Снятин1:0Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Прут-юн Делятин2:3Карпати-юн Кути
       Арсенал-юн Вербовець1:1Касова-юн Бовшів
       ФК Рогатин-юн -1:1Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Прикарпаття І.-Франківськ2:4Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
     Тур 17 
      23-04-2017 
       ФК Рогатин-юн -1:5НФК Бурштин-юн -
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин2:0Арсенал-юн Вербовець
       Касова-юн Бовшів4:1Прут-юн Делятин
       Карпати-юн Кути0:3Покуття-юн Снятин
       Нептун-Покуття-юн Заболотів2:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Черемош-юн ВерховинаФК Устя-юн -
     Тур 18 
      30-04-2017 
       НФК Бурштин-юн -12:0Черемош-юн Верховина
       ФК Устя-юн -Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Хутровик-юн Тисмениця1:2Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Прикарпаття І.-Франківськ2:1Карпати-юн Кути
       Покуття-юн Снятин1:0Касова-юн Бовшів
       Арсенал-юн Вербовець1:2ФК Рогатин-юн -
     Тур 19 
      07-05-2017 
       Арсенал-юн Вербовець0:8НФК Бурштин-юн -
       ФК Рогатин-юн -3:0Прут-юн Делятин
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин0:2Покуття-юн Снятин
       Касова-юн Бовшів2:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Карпати-юн Кути3:4Хутровик-юн Тисмениця
       Нептун-Покуття-юн ЗаболотівФК Устя-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів6:0Черемош-юн Верховина
     Тур 20 
      14-05-2017 
       НФК Бурштин-юн -2:1Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       ФК Устя-юн -Карпати-юн Кути
       Хутровик-юн Тисмениця3:1Касова-юн Бовшів
       Прикарпаття І.-Франківськ7:1Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Покуття-юн Снятин0:3ФК Рогатин-юн -
       Прут-юн Делятин2:3Арсенал-юн Вербовець
     Тур 21 
      21-05-2017 
       Прут-юн Делятин1:7НФК Бурштин-юн -
       Арсенал-юн Вербовець2:2Покуття-юн Снятин
       ФК Рогатин-юн -0:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин2:3Хутровик-юн Тисмениця
       Касова-юн БовшівФК Устя-юн -
       Карпати-юн Кути1:0Черемош-юн Верховина
       Нептун-Покуття-юн Заболотів0:3Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
     Тур 22 
      28-05-2017 
       НФК Бурштин-юн -9:0Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів5:0Карпати-юн Кути
       Черемош-юн Верховина0:2Касова-юн Бовшів
       ФК Устя-юн -Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Хутровик-юн Тисмениця3:0ФК Рогатин-юн -
       Прикарпаття І.-Франківськ6:0Арсенал-юн Вербовець
       Покуття-юн Снятин2:1Прут-юн Делятин
     Тур 23 
      31-05-2017 
       Прут-юн Делятин1:5Прикарпаття І.-Франківськ
      01-06-2017 
       Покуття-юн Снятин1:10НФК Бурштин-юн -
       Арсенал-юн Вербовець0:6Хутровик-юн Тисмениця
       ФК Рогатин-юн -ФК Устя-юн -
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин5:1Черемош-юн Верховина
       Касова-юн Бовшів0:8Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Карпати-юн Кути0:4Нептун-Покуття-юн Заболотів
     Тур 20 
      04-06-2017 
       Черемош-юн Верховина3:3Нептун-Покуття-юн Заболотів
     Тур 17 
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів3:3Хутровик-юн Тисмениця
     Тур 18 
      08-06-2017 
       Прут-юн Делятин-:+Медик-ЛісівникЮН Солотвин
     Тур 24 
      11-06-2017 
       НФК Бурштин-юн -+:-Карпати-юн Кути
       Нептун-Покуття-юн Заболотів2:2Касова-юн Бовшів
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів3:1Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Черемош-юн Верховина1:4ФК Рогатин-юн -
       ФК Устя-юн -Арсенал-юн Вербовець
       Хутровик-юн Тисмениця+:-Прут-юн Делятин
       Прикарпаття І.-Франківськ8:2Покуття-юн Снятин
     Тур 25 
      18-06-2017 
       Прикарпаття І.-Франківськ4:3НФК Бурштин-юн -
       Покуття-юн Снятин1:4Хутровик-юн Тисмениця
       Прут-юн ДелятинФК Устя-юн -
       Арсенал-юн Вербовець2:0Черемош-юн Верховина
       ФК Рогатин-юн -0:3Гуцульщина-ДЮСШюн Косів
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин2:6Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Касова-юн Бовшів5:1Карпати-юн Кути
     Тур 26 
      25-06-2017 
       НФК Бурштин-юн -3:1Касова-юн Бовшів
       Карпати-юн Кути0:3Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Нептун-Покуття-юн Заболотів2:1ФК Рогатин-юн -
       Гуцульщина-ДЮСШюн Косів7:0Арсенал-юн Вербовець
       Черемош-юн Верховина+:-Прут-юн Делятин
       ФК Устя-юн -Покуття-юн Снятин
       Хутровик-юн Тисмениця2:1Прикарпаття І.-Франківськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Веренка Володимир Степанович НФК Бурштин-юн -32022
    Петращук Андрій Вікторович Гуцульщина-ДЮСШюн Косів22223
    Леник Микола Андрійович Касова-юн Бовшів22112
    Макарій Роман Вячеславович Касова-юн Бовшів18022
    Парасківа Олександр Дмитрович Покуття-юн Снятин17017
    Віцько Святослав Ігорович НФК Бурштин-юн -14724
    Довгунь Віктор Петрович Хутровик-юн Тисмениця14321
    Мамчур Тарас Васильович Нептун-Покуття-юн Заболотів14018
    Леник Микола Андрійович НФК Бурштин-юн -13011
    Гнатів Андрій Васильович Хутровик-юн Тисмениця13125
    Гудемнюк Олег Ігорович Прикарпаття І.-Франківськ12015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook