Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2016/2017 Перша ліга U17 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2016 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя9:1ДЮСШ Бердянськ
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:1Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       Обрій-Трубник Нікополь17:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія6:0Шахтар Кривий Ріг
       ФК Аріс Мелітополь2:3Динамо Запоріжжя
     Тур 2 
      18-09-2016 
       ДЮСШ Бердянськ1:4Динамо Запоріжжя
       Шахтар Кривий Ріг6:3ФК Аріс Мелітополь
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:6Олекс.-Аметист Олександрія
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:6ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія0:1Обрій-Трубник Нікополь
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя8:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
     Тур 3 
      21-09-2016 
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:0ДЮСШ Бердянськ
       Обрій-Трубник Нікополь0:5СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-2 Кропивницький7:1Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       Олекс.-Аметист Олександрія11:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Динамо Запоріжжя4:2Шахтар Кривий Ріг
     Тур 4 
      25-09-2016 
       ДЮСШ Бердянськ1:2Шахтар Кривий Ріг
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:4Динамо Запоріжжя
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:5ФК Аріс Мелітополь
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія1:3Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:4Обрій-Трубник Нікополь
     Тур 3 
      28-09-2016 
       ФК Аріс Мелітополь4:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 5 
      02-10-2016 
       Обрій-Трубник Нікополь6:1ДЮСШ Бердянськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1ХФК Пенуел Кривий Ріг
       Олекс.-Аметист Олександрія1:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ФК Аріс Мелітополь1:3Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       Динамо Запоріжжя9:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Шахтар Кривий Ріг12:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 6 
      05-10-2016 
       ДЮСШ Бердянськ7:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:7Шахтар Кривий Ріг
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія0:2Динамо Запоріжжя
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя3:0ФК Аріс Мелітополь
       ХФК Пенуел Кривий Ріг1:2Олекс.-Аметист Олександрія
       Обрій-Трубник Нікополь2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 7 
      09-10-2016 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ДЮСШ Бердянськ
       Олекс.-Аметист Олександрія0:0Обрій-Трубник Нікополь
       ФК Аріс Мелітополь0:3ХФК Пенуел Кривий Ріг
       Динамо Запоріжжя1:2СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Шахтар Кривий Ріг3:0Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       Електрометалург-НЗФ Нікополь7:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 8 
      16-10-2016 
       ДЮСШ Бердянськ10:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія2:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0Шахтар Кривий Ріг
       ХФК Пенуел Кривий Ріг3:0Динамо Запоріжжя
       Обрій-Трубник Нікополь7:1ФК Аріс Мелітополь
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 9 
      23-10-2016 
       Олекс.-Аметист Олександрія8:0ДЮСШ Бердянськ
       ФК Аріс Мелітополь0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Динамо Запоріжжя2:0Обрій-Трубник Нікополь
       Шахтар Кривий Ріг0:1ХФК Пенуел Кривий Ріг
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:8СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:6Олекс.-Аметист-2 Олександрія
     Тур 10 
      27-10-2016 
       ДЮСШ Бердянськ2:0Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя14:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ХФК Пенуел Кривий Ріг5:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Обрій-Трубник Нікополь4:2Шахтар Кривий Ріг
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:0Динамо Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія8:0ФК Аріс Мелітополь
     Тур 11 
      30-10-2016 
       ФК Аріс Мелітополь1:2ДЮСШ Бердянськ
       Динамо Запоріжжя1:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Шахтар Кривий Ріг1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0Обрій-Трубник Нікополь
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:9ХФК Пенуел Кривий Ріг
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія1:5СДЮСШОР Металург Запоріжжя
    Коло 2 
     Тур 12 
      06-11-2016 
       ДЮСШ Бердянськ0:2СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія1:2ХФК Пенуел Кривий Ріг
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:3Обрій-Трубник Нікополь
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:5ДЮСШ-2 Кропивницький
       Шахтар Кривий Ріг2:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Динамо Запоріжжя5:0ФК Аріс Мелітополь
     Тур 13 
      09-11-2016 
       Динамо Запоріжжя2:3ДЮСШ Бердянськ
       ФК Аріс Мелітополь2:1Шахтар Кривий Ріг
       Олекс.-Аметист Олександрія10:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Обрій-Трубник Нікополь0:1Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       ХФК Пенуел Кривий Ріг0:6СДЮСШОР Металург Запоріжжя
      10-11-2016 
       ДЮСШ-2 Кропивницький9:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 14 
      13-11-2016 
       ДЮСШ Бердянськ3:0ХФК Пенуел Кривий Ріг
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя3:0Обрій-Трубник Нікополь
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія3:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Електрометалург-НЗФ Нікополь5:1ФК Аріс Мелітополь
       Шахтар Кривий Ріг3:2Динамо Запоріжжя
      01-04-2017 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:16Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 15 
      09-04-2017 
       Шахтар Кривий Ріг2:1ДЮСШ Бердянськ
       Динамо Запоріжжя1:3Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ФК Аріс Мелітополь4:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист Олександрія1:0Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Обрій-Трубник Нікополь2:3ХФК Пенуел Кривий Ріг
     Тур 16 
      23-04-2017 
       ДЮСШ Бердянськ4:1Обрій-Трубник Нікополь
       ХФК Пенуел Кривий Ріг2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія3:0ФК Аріс Мелітополь
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:8Динамо Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Шахтар Кривий Ріг
     Тур 17 
      26-04-2017 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:2ДЮСШ Бердянськ
       Шахтар Кривий Ріг3:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Динамо Запоріжжя2:1Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       ФК Аріс Мелітополь1:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія3:2ХФК Пенуел Кривий Ріг
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2Обрій-Трубник Нікополь
     Тур 18 
      30-04-2017 
       ДЮСШ Бердянськ0:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       Обрій-Трубник Нікополь1:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ХФК Пенуел Кривий Ріг+:-ФК Аріс Мелітополь
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:0Динамо Запоріжжя
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія3:0Шахтар Кривий Ріг
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:12Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 19 
      07-05-2017 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:5ДЮСШ Бердянськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:2Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       Шахтар Кривий Ріг0:2СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Динамо Запоріжжя3:2ХФК Пенуел Кривий Ріг
       ФК Аріс Мелітополь1:3Обрій-Трубник Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія2:2ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 16 
      10-05-2017 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя4:1Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 20 
      14-05-2017 
       ДЮСШ Бердянськ0:4Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0ФК Аріс Мелітополь
       Обрій-Трубник Нікополь1:3Динамо Запоріжжя
       ХФК Пенуел Кривий Ріг1:2Шахтар Кривий Ріг
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя11:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія9:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 21 
      20-05-2017 
       Шахтар Кривий Ріг2:2Обрій-Трубник Нікополь
      21-05-2017 
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія3:1ДЮСШ Бердянськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:18СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1ХФК Пенуел Кривий Ріг
       Динамо Запоріжжя3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ФК Аріс Мелітополь0:3Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 22 
      28-05-2017 
       ДЮСШ Бердянськ4:1ФК Аріс Мелітополь
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:2Шахтар Кривий Ріг
       Обрій-Трубник Нікополь2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ХФК Пенуел Кривий Ріг8:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:1Олекс.-Аметист-2 Олександрія
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Черпаков Євген Сергійович СДЮСШОР Металург Запоріжжя32122
    Мельник Антон Сергійович Олекс.-Аметист Олександрія24019
    Іванов Максим Олександрович ДЮСШ-2 Кропивницький23422
    Солонько Владислав Георгійович ХФК Пенуел Кривий Ріг21221
    Марченко Владислав Олександрович Динамо Запоріжжя17016
    Сапун Роман Романович СДЮСШОР Металург Запоріжжя17021
    Писарєв Станіслав Олексійович Шахтар Кривий Ріг16014
    Лаптєв Сергій Русланович ДЮСШ Бердянськ16112
    Таран Максим Миколайович ФК Аріс Мелітополь15220
    Гатілов Альберт Юрійович Олекс.-Аметист Олександрія15216
    Личман Владислав Романович Обрій-Трубник Нікополь14122

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook