Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2016/2017 Перша ліга U17 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2016 
       Покрова Львів1:1ДЮСШ Бережани
       Ковель-Волинь Ковель1:4ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Галичина Львів2:1ДЮСШ Тячів
       ФК Янтарний Новояворівськ1:0ФК Опір Львів
       ФК Калуш Калуш2:1Шахтар Нововолинськ
       Рух Винники Львівська1:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 2 
      17-09-2016 
       ДЮСШ Бережани2:3СДЮШОР-4 Львів
       Шахтар Нововолинськ1:1Рух Винники Львівська
       ФК Опір Львів0:1ФК Калуш Калуш
       ДЮСШ Тячів1:5ФК Янтарний Новояворівськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:0Галичина Львів
       Покрова Львів1:2Ковель-Волинь Ковель
     Тур 3 
      21-09-2016 
       Ковель-Волинь Ковель1:0ДЮСШ Бережани
       Галичина Львів1:1Покрова Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Калуш Калуш0:1ДЮСШ Тячів
       Рух Винники Львівська0:1ФК Опір Львів
       СДЮШОР-4 Львів0:1Шахтар Нововолинськ
     Тур 4 
      24-09-2016 
       ДЮСШ Бережани7:1Шахтар Нововолинськ
       ФК Опір Львів2:0СДЮШОР-4 Львів
       ДЮСШ Тячів1:2Рух Винники Львівська
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0ФК Калуш Калуш
       Покрова Львів1:2ФК Янтарний Новояворівськ
       Ковель-Волинь Ковель3:0Галичина Львів
     Тур 5 
      01-10-2016 
       Галичина Львів0:1ДЮСШ Бережани
       ФК Янтарний Новояворівськ4:1Ковель-Волинь Ковель
       ФК Калуш Калуш1:1Покрова Львів
       Рух Винники Львівська0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів3:0ДЮСШ Тячів
       Шахтар Нововолинськ0:2ФК Опір Львів
     Тур 6 
      05-10-2016 
       ДЮСШ Бережани3:0ФК Опір Львів
       ДЮСШ Тячів2:0Шахтар Нововолинськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:0СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів3:0Рух Винники Львівська
       Ковель-Волинь Ковель1:1ФК Калуш Калуш
       Галичина Львів1:2ФК Янтарний Новояворівськ
     Тур 7 
      08-10-2016 
       ФК Янтарний Новояворівськ1:3ДЮСШ Бережани
       ФК Калуш Калуш1:0Галичина Львів
       Рух Винники Львівська0:3Ковель-Волинь Ковель
       Шахтар Нововолинськ1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Опір Львів3:0ДЮСШ Тячів
      09-10-2016 
       СДЮШОР-4 Львів4:1Покрова Львів
     Тур 8 
      15-10-2016 
       ДЮСШ Бережани3:0ДЮСШ Тячів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1ФК Опір Львів
       Покрова Львів5:0Шахтар Нововолинськ
       Ковель-Волинь Ковель3:1СДЮШОР-4 Львів
       Галичина Львів4:0Рух Винники Львівська
       ФК Янтарний Новояворівськ3:5ФК Калуш Калуш
     Тур 9 
      22-10-2016 
       ФК Калуш Калуш1:6ДЮСШ Бережани
       Рух Винники Львівська2:1ФК Янтарний Новояворівськ
       СДЮШОР-4 Львів0:0Галичина Львів
       Шахтар Нововолинськ2:1Ковель-Волинь Ковель
       ФК Опір Львів3:0Покрова Львів
       ДЮСШ Тячів0:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 10 
      26-10-2016 
       ДЮСШ Бережани2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Покрова Львів8:0ДЮСШ Тячів
       Ковель-Волинь Ковель1:2ФК Опір Львів
       Галичина Львів3:1Шахтар Нововолинськ
       ФК Янтарний Новояворівськ3:0СДЮШОР-4 Львів
       ФК Калуш Калуш2:1Рух Винники Львівська
     Тур 11 
      29-10-2016 
       Рух Винники Львівська2:4ДЮСШ Бережани
       СДЮШОР-4 Львів4:0ФК Калуш Калуш
       Шахтар Нововолинськ0:1ФК Янтарний Новояворівськ
       ФК Опір Львів2:0Галичина Львів
       ДЮСШ Тячів0:2Ковель-Волинь Ковель
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:1Покрова Львів
    Коло 2 
     Тур 12 
      05-11-2016 
       ДЮСШ Бережани3:0Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1Ковель-Волинь Ковель
       ДЮСШ Тячів4:0Галичина Львів
       ФК Опір Львів0:0ФК Янтарний Новояворівськ
       Шахтар Нововолинськ1:0ФК Калуш Калуш
       СДЮШОР-4 Львів2:0Рух Винники Львівська
     Тур 13 
      09-11-2016 
       СДЮШОР-4 Львів0:1ДЮСШ Бережани
       Рух Винники Львівська5:1Шахтар Нововолинськ
       ФК Калуш Калуш1:1ФК Опір Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ2:0ДЮСШ Тячів
       Галичина Львів0:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ковель-Волинь Ковель4:5Покрова Львів
     Тур 14 
      12-11-2016 
       ДЮСШ Бережани0:0Ковель-Волинь Ковель
       Покрова Львів3:0Галичина Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0ФК Янтарний Новояворівськ
       ДЮСШ Тячів1:2ФК Калуш Калуш
       ФК Опір Львів0:2Рух Винники Львівська
       Шахтар Нововолинськ0:1СДЮШОР-4 Львів
     Тур 15 
      08-04-2017 
       Рух Винники Львівська5:1ДЮСШ Тячів
       ФК Калуш Калуш1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Галичина Львів0:6Ковель-Волинь Ковель
      09-04-2017 
       СДЮШОР-4 Львів1:0ФК Опір Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ1:1Покрова Львів
      12-04-2017 
       Шахтар Нововолинськ1:0ДЮСШ Бережани
     Тур 16 
      22-04-2017 
       Ковель-Волинь Ковель1:1ФК Янтарний Новояворівськ
       Покрова Львів2:0ФК Калуш Калуш
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1Рух Винники Львівська
       ДЮСШ Тячів3:2СДЮШОР-4 Львів
       ФК Опір Львів0:1Шахтар Нововолинськ
     Тур 17 
      26-04-2017 
       ФК Опір Львів0:1ДЮСШ Бережани
       Шахтар Нововолинськ0:0ДЮСШ Тячів
       СДЮШОР-4 Львів3:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Рух Винники Львівська2:0Покрова Львів
       ФК Калуш Калуш1:1Ковель-Волинь Ковель
     Тур 18 
      29-04-2017 
       ДЮСШ Бережани0:1ФК Янтарний Новояворівськ
       Галичина Львів1:2ФК Калуш Калуш
       Ковель-Волинь Ковель0:1Рух Винники Львівська
       Покрова Львів0:0СДЮШОР-4 Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:3Шахтар Нововолинськ
       ДЮСШ Тячів0:0ФК Опір Львів
     Тур 19 
      06-05-2017 
       ДЮСШ Тячів1:2ДЮСШ Бережани
       ФК Опір Львів2:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Шахтар Нововолинськ1:3Покрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів0:2Ковель-Волинь Ковель
       Рух Винники Львівська2:0Галичина Львів
       ФК Калуш Калуш0:0ФК Янтарний Новояворівськ
     Тур 16 
      10-05-2017 
       ДЮСШ Бережани4:0Галичина Львів
     Тур 20 
      13-05-2017 
       ДЮСШ Бережани2:0ФК Калуш Калуш
       ФК Янтарний Новояворівськ1:2Рух Винники Львівська
       Галичина Львів2:1СДЮШОР-4 Львів
       Ковель-Волинь Ковель2:0Шахтар Нововолинськ
       Покрова Львів0:3ФК Опір Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ4:0ДЮСШ Тячів
     Тур 21 
      20-05-2017 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0ДЮСШ Бережани
       ДЮСШ Тячів+:-Покрова Львів
       ФК Опір Львів1:0Ковель-Волинь Ковель
       Шахтар Нововолинськ1:1Галичина Львів
       СДЮШОР-4 Львів0:0ФК Янтарний Новояворівськ
       Рух Винники Львівська0:2ФК Калуш Калуш
     Тур 17 
      24-05-2017 
       ФК Янтарний Новояворівськ3:0Галичина Львів
     Тур 22 
      27-05-2017 
       ДЮСШ Бережани2:2Рух Винники Львівська
       ФК Калуш Калуш0:2СДЮШОР-4 Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ4:0Шахтар Нововолинськ
       Галичина Львів0:1ФК Опір Львів
       Ковель-Волинь Ковель8:0ДЮСШ Тячів
       Покрова Львів3:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Легета Назарій Ігорович ДЮСШ Бережани18122
    Бордун Богдан Віталійович Рух Винники Львівська13021
    Олексин Мар'ян Олегович ФК Калуш Калуш12121
    Пельо Павло Романович Покрова Львів11120
    Сенюк Петро Миколайович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ11019
    Тарасюк Станіслав Олександрович Ковель-Волинь Ковель10322
    Гридовий Володимир Володимирович ФК Янтарний Новояворівськ10321
    Олійник Павло Михайлович ДЮСШ Бережани8121
    Чорний Степан-Ростислав Григорович СДЮШОР-4 Львів8022
    Вахула Володимир Васильович ФК Янтарний Новояворівськ7020
    Юркевич Андрій Богданович Покрова Львів7013

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook