Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2016/2017 Перша ліга U15 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2016 
       Покрова Львів3:0ДЮСШ Бережани
       Ковель-Волинь Ковель2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Галичина Львів6:0ДЮСШ Тячів
       ФК Янтарний Новояворівськ0:0ФК Опір Львів
       ФК Калуш Калуш4:1Шахтар Нововолинськ
       Рух Винники Львівська2:4СДЮШОР-4 Львів
     Тур 2 
      17-09-2016 
       ДЮСШ Бережани1:1СДЮШОР-4 Львів
       Шахтар Нововолинськ0:1Рух Винники Львівська
       ФК Опір Львів3:0ФК Калуш Калуш
       ДЮСШ Тячів0:2ФК Янтарний Новояворівськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:4Галичина Львів
       Покрова Львів0:0Ковель-Волинь Ковель
     Тур 3 
      21-09-2016 
       Ковель-Волинь Ковель6:0ДЮСШ Бережани
       Галичина Львів1:2Покрова Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Калуш Калуш1:0ДЮСШ Тячів
       Рух Винники Львівська1:0ФК Опір Львів
       СДЮШОР-4 Львів3:0Шахтар Нововолинськ
     Тур 4 
      24-09-2016 
       ДЮСШ Бережани1:3Шахтар Нововолинськ
       ФК Опір Львів2:0СДЮШОР-4 Львів
       ДЮСШ Тячів0:2Рух Винники Львівська
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0ФК Калуш Калуш
       Покрова Львів0:1ФК Янтарний Новояворівськ
       Ковель-Волинь Ковель0:2Галичина Львів
     Тур 5 
      01-10-2016 
       Галичина Львів2:0ДЮСШ Бережани
       ФК Янтарний Новояворівськ0:0Ковель-Волинь Ковель
       ФК Калуш Калуш1:2Покрова Львів
       Рух Винники Львівська1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів0:1ДЮСШ Тячів
       Шахтар Нововолинськ0:1ФК Опір Львів
     Тур 6 
      05-10-2016 
       ДЮСШ Бережани0:0ФК Опір Львів
       ДЮСШ Тячів0:0Шахтар Нововолинськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів2:0Рух Винники Львівська
       Ковель-Волинь Ковель3:1ФК Калуш Калуш
       Галичина Львів2:2ФК Янтарний Новояворівськ
     Тур 7 
      08-10-2016 
       ФК Янтарний Новояворівськ2:1ДЮСШ Бережани
       ФК Калуш Калуш1:1Галичина Львів
       Шахтар Нововолинськ0:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Опір Львів3:0ДЮСШ Тячів
       Рух Винники Львівська3:1Ковель-Волинь Ковель
      09-10-2016 
       СДЮШОР-4 Львів2:0Покрова Львів
     Тур 8 
      15-10-2016 
       ДЮСШ Бережани0:2ДЮСШ Тячів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:2ФК Опір Львів
       Покрова Львів4:0Шахтар Нововолинськ
       Ковель-Волинь Ковель1:0СДЮШОР-4 Львів
       Галичина Львів1:1Рух Винники Львівська
       ФК Янтарний Новояворівськ0:1ФК Калуш Калуш
     Тур 9 
      22-10-2016 
       ФК Калуш Калуш2:2ДЮСШ Бережани
       Рух Винники Львівська0:1ФК Янтарний Новояворівськ
       СДЮШОР-4 Львів0:1Галичина Львів
       Шахтар Нововолинськ0:1Ковель-Волинь Ковель
       ФК Опір Львів1:0Покрова Львів
       ДЮСШ Тячів1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 10 
      26-10-2016 
       ДЮСШ Бережани1:4ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Покрова Львів+:-ДЮСШ Тячів
       Ковель-Волинь Ковель3:0ФК Опір Львів
       Галичина Львів4:0Шахтар Нововолинськ
       ФК Янтарний Новояворівськ1:2СДЮШОР-4 Львів
       ФК Калуш Калуш0:1Рух Винники Львівська
     Тур 11 
      29-10-2016 
       Рух Винники Львівська1:1ДЮСШ Бережани
       СДЮШОР-4 Львів2:0ФК Калуш Калуш
       Шахтар Нововолинськ0:1ФК Янтарний Новояворівськ
       ФК Опір Львів0:0Галичина Львів
       ДЮСШ Тячів0:3Ковель-Волинь Ковель
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1Покрова Львів
    Коло 2 
     Тур 12 
      05-11-2016 
       ДЮСШ Бережани0:0Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:0Ковель-Волинь Ковель
       ДЮСШ Тячів0:1Галичина Львів
       ФК Опір Львів0:0ФК Янтарний Новояворівськ
       Шахтар Нововолинськ0:1ФК Калуш Калуш
       СДЮШОР-4 Львів1:1Рух Винники Львівська
     Тур 13 
      09-11-2016 
       СДЮШОР-4 Львів4:0ДЮСШ Бережани
       Рух Винники Львівська2:0Шахтар Нововолинськ
       ФК Калуш Калуш0:1ФК Опір Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ3:0ДЮСШ Тячів
       Галичина Львів2:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ковель-Волинь Ковель6:0Покрова Львів
     Тур 14 
      12-11-2016 
       ДЮСШ Бережани0:3Ковель-Волинь Ковель
       Покрова Львів2:0Галичина Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:4ФК Янтарний Новояворівськ
       ДЮСШ Тячів0:4ФК Калуш Калуш
       ФК Опір Львів0:0Рух Винники Львівська
       Шахтар Нововолинськ0:3СДЮШОР-4 Львів
     Тур 15 
      08-04-2017 
       Рух Винники Львівська3:0ДЮСШ Тячів
       ФК Калуш Калуш1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Галичина Львів0:1Ковель-Волинь Ковель
      09-04-2017 
       СДЮШОР-4 Львів1:0ФК Опір Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ0:1Покрова Львів
      12-04-2017 
       Шахтар Нововолинськ3:1ДЮСШ Бережани
     Тур 16 
      22-04-2017 
       Ковель-Волинь Ковель4:0ФК Янтарний Новояворівськ
       Покрова Львів2:0ФК Калуш Калуш
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0Рух Винники Львівська
       ДЮСШ Тячів1:0СДЮШОР-4 Львів
       ФК Опір Львів1:3Шахтар Нововолинськ
     Тур 17 
      26-04-2017 
       ФК Опір Львів3:0ДЮСШ Бережани
       Шахтар Нововолинськ2:0ДЮСШ Тячів
       СДЮШОР-4 Львів0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Рух Винники Львівська2:2Покрова Львів
       ФК Калуш Калуш2:2Ковель-Волинь Ковель
     Тур 18 
      29-04-2017 
       ДЮСШ Бережани1:1ФК Янтарний Новояворівськ
       Галичина Львів0:1ФК Калуш Калуш
       Ковель-Волинь Ковель3:1Рух Винники Львівська
       Покрова Львів1:0СДЮШОР-4 Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0Шахтар Нововолинськ
       ДЮСШ Тячів0:2ФК Опір Львів
     Тур 19 
      06-05-2017 
       ДЮСШ Тячів2:0ДЮСШ Бережани
       ФК Опір Львів1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Шахтар Нововолинськ2:2Покрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів3:3Ковель-Волинь Ковель
       Рух Винники Львівська0:2Галичина Львів
       ФК Калуш Калуш0:1ФК Янтарний Новояворівськ
     Тур 16 
      10-05-2017 
       ДЮСШ Бережани1:2Галичина Львів
     Тур 20 
      13-05-2017 
       ДЮСШ Бережани2:3ФК Калуш Калуш
       ФК Янтарний Новояворівськ1:0Рух Винники Львівська
       Галичина Львів1:1СДЮШОР-4 Львів
       Ковель-Волинь Ковель4:0Шахтар Нововолинськ
       Покрова Львів+:-ФК Опір Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:1ДЮСШ Тячів
     Тур 21 
      20-05-2017 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:3ДЮСШ Бережани
       ДЮСШ Тячів2:2Покрова Львів
       ФК Опір Львів1:0Ковель-Волинь Ковель
       Шахтар Нововолинськ0:2Галичина Львів
       СДЮШОР-4 Львів0:2ФК Янтарний Новояворівськ
       Рух Винники Львівська3:0ФК Калуш Калуш
     Тур 17 
      24-05-2017 
       ФК Янтарний Новояворівськ1:0Галичина Львів
     Тур 22 
      27-05-2017 
       ДЮСШ Бережани0:4Рух Винники Львівська
       ФК Калуш Калуш1:1СДЮШОР-4 Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ2:0Шахтар Нововолинськ
       Галичина Львів1:0ФК Опір Львів
       Ковель-Волинь Ковель3:0ДЮСШ Тячів
       Покрова Львів3:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Подліпінський Роман Олегович Ковель-Волинь Ковель10021
    Кухарський Максим Андрійович СДЮШОР-4 Львів10022
    Максим'як Юрій Васильович Покрова Львів9118
    Базюк Михайло Васильович ФК Калуш Калуш9022
    Хомецький Олександр Віталійович ДЮСШ Бережани8122
    Рабко Володимир Олегович Ковель-Волинь Ковель8022
    Кузьмінський Остап Андріянович Галичина Львів7022
    Скопцов Петро Володимирович ФК Янтарний Новояворівськ7021
    Бучинський Роман Васильович Ковель-Волинь Ковель7522
    Русин Віктор Юрійович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ6121
    Юрдига Віталій Олегович Рух Винники Львівська6018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook