Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2016/2017 Перша ліга U15 Група 5

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2016 
       ДЮСШ-АІК Чуднів2:1БЛІСП-КДЮСШ Березне
       ДЮСШ Тернопіль5:0Поділля Хмельницький
       Чортків-Педліцей -1:5ДЮСШ-1 Хмельницький
       Поділля-2 Хмельницький3:0Козятин-Агро Козятинський р-н
       Пансіон Шепетівка2:0ДЮСШ-2 Тернопіль
       ДЮСШ Верес Рівне4:1ДЮСШ Бердичів
     Тур 2 
      17-09-2016 
       Поділля Хмельницький1:1Чортків-Педліцей -
      18-09-2016 
       БЛІСП-КДЮСШ Березне0:1ДЮСШ Бердичів
       ДЮСШ-2 Тернопіль2:2ДЮСШ Верес Рівне
       Козятин-Агро Козятинський р-н1:4Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:0Поділля-2 Хмельницький
       ДЮСШ-АІК Чуднів1:2ДЮСШ Тернопіль
     Тур 3 
      21-09-2016 
       ДЮСШ Тернопіль3:0БЛІСП-КДЮСШ Березне
       Чортків-Педліцей -2:0ДЮСШ-АІК Чуднів
       Поділля-2 Хмельницький1:2Поділля Хмельницький
       Пансіон Шепетівка0:3ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ Верес Рівне+:-Козятин-Агро Козятинський р-н
       ДЮСШ Бердичів1:0ДЮСШ-2 Тернопіль
     Тур 4 
      24-09-2016 
       Поділля Хмельницький5:0Пансіон Шепетівка
      25-09-2016 
       БЛІСП-КДЮСШ Березне0:0ДЮСШ-2 Тернопіль
       Козятин-Агро Козятинський р-нДЮСШ Бердичів
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:5ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ-АІК Чуднів8:1Поділля-2 Хмельницький
       ДЮСШ Тернопіль3:0Чортків-Педліцей -
     Тур 5 
      02-10-2016 
       Чортків-Педліцей -1:2БЛІСП-КДЮСШ Березне
       Поділля-2 Хмельницький0:5ДЮСШ Тернопіль
       Пансіон Шепетівка0:2ДЮСШ-АІК Чуднів
       ДЮСШ Верес Рівне4:2Поділля Хмельницький
       ДЮСШ Бердичів1:4ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ-2 ТернопільКозятин-Агро Козятинський р-н
     Тур 6 
      05-10-2016 
       БЛІСП-КДЮСШ БерезнеКозятин-Агро Козятинський р-н
       ДЮСШ-1 Хмельницький2:2ДЮСШ-2 Тернопіль
       ДЮСШ-АІК Чуднів2:1ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ Тернопіль5:0Пансіон Шепетівка
       Чортків-Педліцей -1:2Поділля-2 Хмельницький
      06-10-2016 
       Поділля Хмельницький5:1ДЮСШ Бердичів
     Тур 7 
      09-10-2016 
       Поділля-2 Хмельницький1:3БЛІСП-КДЮСШ Березне
       Пансіон Шепетівка3:1Чортків-Педліцей -
       ДЮСШ Верес Рівне1:3ДЮСШ Тернопіль
       ДЮСШ Бердичів0:2ДЮСШ-АІК Чуднів
       ДЮСШ-2 Тернопіль0:3Поділля Хмельницький
       Козятин-Агро Козятинський р-нДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 8 
      16-10-2016 
       БЛІСП-КДЮСШ Березне0:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       Козятин-Агро Козятинський р-нПоділля Хмельницький
       ДЮСШ-АІК Чуднів2:0ДЮСШ-2 Тернопіль
       ДЮСШ Тернопіль8:0ДЮСШ Бердичів
       Чортків-Педліцей -0:3ДЮСШ Верес Рівне
       Поділля-2 Хмельницький0:1Пансіон Шепетівка
     Тур 9 
      22-10-2016 
       ДЮСШ Бердичів2:3Чортків-Педліцей -
       ДЮСШ Верес Рівне13:1Поділля-2 Хмельницький
      23-10-2016 
       Пансіон Шепетівка2:3БЛІСП-КДЮСШ Березне
       ДЮСШ-2 Тернопіль1:4ДЮСШ Тернопіль
       Козятин-Агро Козятинський р-нДЮСШ-АІК Чуднів
       ДЮСШ-1 Хмельницький2:1Поділля Хмельницький
     Тур 10 
      26-10-2016 
       БЛІСП-КДЮСШ Березне2:1Поділля Хмельницький
      27-10-2016 
       ДЮСШ-АІК Чуднів0:2ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ ТернопільКозятин-Агро Козятинський р-н
       Чортків-Педліцей -3:2ДЮСШ-2 Тернопіль
       Поділля-2 Хмельницький0:1ДЮСШ Бердичів
       Пансіон Шепетівка0:2ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 11 
      29-10-2016 
       Поділля Хмельницький1:4ДЮСШ-АІК Чуднів
       Козятин-Агро Козятинський р-нЧортків-Педліцей -
      30-10-2016 
       ДЮСШ Верес Рівне1:1БЛІСП-КДЮСШ Березне
       ДЮСШ Бердичів1:1Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ-2 Тернопіль4:0Поділля-2 Хмельницький
       ДЮСШ-1 Хмельницький2:3ДЮСШ Тернопіль
    Коло 2 
     Тур 12 
      05-11-2016 
       Поділля Хмельницький0:0ДЮСШ Тернопіль
      06-11-2016 
       БЛІСП-КДЮСШ Березне2:1ДЮСШ-АІК Чуднів
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:0Чортків-Педліцей -
       Козятин-Агро Козятинський р-нПоділля-2 Хмельницький
       ДЮСШ-2 Тернопіль0:1Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ Бердичів0:2ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 13 
      09-11-2016 
       ДЮСШ Бердичів1:4БЛІСП-КДЮСШ Березне
       ДЮСШ Верес Рівне6:0ДЮСШ-2 Тернопіль
       Пансіон ШепетівкаКозятин-Агро Козятинський р-н
       Поділля-2 Хмельницький1:9ДЮСШ-1 Хмельницький
       Чортків-Педліцей -4:1Поділля Хмельницький
       ДЮСШ Тернопіль2:2ДЮСШ-АІК Чуднів
     Тур 14 
      12-11-2016 
       Поділля Хмельницький6:0Поділля-2 Хмельницький
      13-11-2016 
       Козятин-Агро Козятинський р-нДЮСШ Верес Рівне
      02-04-2017 
       ДЮСШ-2 Тернопіль2:2ДЮСШ Бердичів
       ДЮСШ-1 Хмельницький3:1Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ-АІК Чуднів3:1Чортків-Педліцей -
       БЛІСП-КДЮСШ Березне1:1ДЮСШ Тернопіль
     Тур 15 
      09-04-2017 
       ДЮСШ-2 Тернопіль0:1БЛІСП-КДЮСШ Березне
       ДЮСШ БердичівКозятин-Агро Козятинський р-н
       ДЮСШ Верес Рівне0:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       Пансіон Шепетівка0:2Поділля Хмельницький
       Поділля-2 Хмельницький1:3ДЮСШ-АІК Чуднів
      12-04-2017 
       Чортків-Педліцей -2:1ДЮСШ Тернопіль
     Тур 16 
      22-04-2017 
       Поділля Хмельницький2:2ДЮСШ Верес Рівне
      23-04-2017 
       БЛІСП-КДЮСШ Березне0:1Чортків-Педліцей -
       ДЮСШ Тернопіль4:1Поділля-2 Хмельницький
       ДЮСШ-АІК Чуднів4:0Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ-1 Хмельницький4:0ДЮСШ Бердичів
       Козятин-Агро Козятинський р-нДЮСШ-2 Тернопіль
     Тур 17 
      26-04-2017 
       Козятин-Агро Козятинський р-нБЛІСП-КДЮСШ Березне
       ДЮСШ-2 Тернопіль0:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ Бердичів1:4Поділля Хмельницький
       ДЮСШ Верес Рівне0:0ДЮСШ-АІК Чуднів
       Пансіон Шепетівка0:5ДЮСШ Тернопіль
       Поділля-2 Хмельницький1:1Чортків-Педліцей -
     Тур 18 
      30-04-2017 
       Поділля Хмельницький2:0ДЮСШ-2 Тернопіль
       БЛІСП-КДЮСШ Березне4:0Поділля-2 Хмельницький
       Чортків-Педліцей -5:1Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ Тернопіль3:4ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ-АІК Чуднів2:0ДЮСШ Бердичів
       ДЮСШ-1 ХмельницькийКозятин-Агро Козятинський р-н
     Тур 19 
      07-05-2017 
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:0БЛІСП-КДЮСШ Березне
       Поділля ХмельницькийКозятин-Агро Козятинський р-н
       ДЮСШ-2 Тернопіль0:2ДЮСШ-АІК Чуднів
       ДЮСШ Бердичів0:9ДЮСШ Тернопіль
       ДЮСШ Верес Рівне-:+Чортків-Педліцей -
       Пансіон Шепетівка0:2Поділля-2 Хмельницький
     Тур 20 
      13-05-2017 
       Поділля-2 Хмельницький0:1ДЮСШ Верес Рівне
      14-05-2017 
       БЛІСП-КДЮСШ Березне-:+Пансіон Шепетівка
       Чортків-Педліцей -9:0ДЮСШ Бердичів
       ДЮСШ Тернопіль4:0ДЮСШ-2 Тернопіль
       ДЮСШ-АІК ЧуднівКозятин-Агро Козятинський р-н
       Поділля Хмельницький3:1ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 21 
      20-05-2017 
       Поділля Хмельницький0:0БЛІСП-КДЮСШ Березне
      21-05-2017 
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:2ДЮСШ-АІК Чуднів
       Козятин-Агро Козятинський р-нДЮСШ Тернопіль
       ДЮСШ-2 Тернопіль2:0Чортків-Педліцей -
       ДЮСШ Бердичів0:4Поділля-2 Хмельницький
       ДЮСШ Верес Рівне2:1Пансіон Шепетівка
     Тур 22 
      28-05-2017 
       БЛІСП-КДЮСШ Березне0:1ДЮСШ Верес Рівне
       Пансіон Шепетівка2:1ДЮСШ Бердичів
       Поділля-2 Хмельницький-:+ДЮСШ-2 Тернопіль
       Чортків-Педліцей -Козятин-Агро Козятинський р-н
       ДЮСШ Тернопіль3:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ-АІК Чуднів7:2Поділля Хмельницький
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кобеля Олександр Миколайович ДЮСШ Тернопіль27120
    Мардак Олег Андрійович ДЮСШ-АІК Чуднів20020
    Демчук Тарас Русланович ДЮСШ Верес Рівне20013
    Мазуров Микита Іванович ДЮСШ-1 Хмельницький17020
    Ващенко Ярослав Юрійович ДЮСШ-АІК Чуднів15720
    Масуді Мілад Масудович Поділля Хмельницький11018
    Ксьондзик Владислав Васильович ДЮСШ-1 Хмельницький10120
    Гаврилюк Тарас Андрійович Чортків-Педліцей -9018
    Лилик Максим Олегович ДЮСШ Тернопіль8013
    Коник Назар Олегович БЛІСП-КДЮСШ Березне8118
    Яковлєв Олександр Русланович ДЮСШ Бердичів7320

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook