Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2016/2017 Перша ліга U17 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2016 
       ФК Мал Коростень2:2ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Колос Ковалівка6:0Уманьферммаш Умань
       ДЮСШ-21 Київ5:0Рубін Пісківка
       Моноліт Київ8:0ДЮСШ-1 Київ
       Десна Чернігів1:2Чайка Вишгород
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква2:1ДЮСШ-14-Троєщина Київ
     Тур 2 
      18-09-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп9:1ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Чайка Вишгород7:0КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       ДЮСШ-1 Київ2:2Десна Чернігів
       Рубін Пісківка1:0Моноліт Київ
       Уманьферммаш Умань0:4ДЮСШ-21 Київ
       ФК Мал Коростень1:3Колос Ковалівка
     Тур 3 
      21-09-2016 
       Колос Ковалівка3:2ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ДЮСШ-21 Київ5:0ФК Мал Коростень
       Моноліт Київ6:0Уманьферммаш Умань
       Десна Чернігів1:0Рубін Пісківка
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква2:2ДЮСШ-1 Київ
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ0:18Чайка Вишгород
     Тур 4 
      25-09-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп1:6Чайка Вишгород
       ДЮСШ-1 Київ7:0ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Рубін Пісківка3:0КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       Уманьферммаш Умань2:2Десна Чернігів
       ФК Мал Коростень1:1Моноліт Київ
       Колос Ковалівка0:0ДЮСШ-21 Київ
     Тур 5 
      02-10-2016 
       ДЮСШ-21 Київ4:2ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Моноліт Київ0:3Колос Ковалівка
       Десна Чернігів2:0ФК Мал Коростень
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква7:0Уманьферммаш Умань
       Рубін Пісківка6:0ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Чайка Вишгород2:0ДЮСШ-1 Київ
     Тур 6 
      05-10-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп6:0ДЮСШ-1 Київ
       Рубін Пісківка2:3Чайка Вишгород
       Уманьферммаш Умань6:0ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       ФК Мал Коростень5:0КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       Колос Ковалівка2:0Десна Чернігів
       ДЮСШ-21 Київ1:2Моноліт Київ
     Тур 7 
      09-10-2016 
       Моноліт Київ2:3ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Десна Чернігів0:3ДЮСШ-21 Київ
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква0:2Колос Ковалівка
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ1:8ФК Мал Коростень
       Уманьферммаш Умань0:3Чайка Вишгород
       ДЮСШ-1 Київ0:7Рубін Пісківка
     Тур 8 
      16-10-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп2:0Рубін Пісківка
       Уманьферммаш Умань6:0ДЮСШ-1 Київ
       ФК Мал Коростень0:3Чайка Вишгород
       Колос Ковалівка10:1ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       ДЮСШ-21 Київ7:1КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       Моноліт Київ0:3Десна Чернігів
     Тур 9 
      23-10-2016 
       Десна Чернігів1:2ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква0:2Моноліт Київ
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ0:21ДЮСШ-21 Київ
       Чайка Вишгород1:2Колос Ковалівка
       ДЮСШ-1 Київ0:3ФК Мал Коростень
       Рубін Пісківка3:1Уманьферммаш Умань
     Тур 10 
      27-10-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп3:1Уманьферммаш Умань
       ФК Мал Коростень0:2Рубін Пісківка
       Колос Ковалівка3:0ДЮСШ-1 Київ
       ДЮСШ-21 Київ1:1Чайка Вишгород
       Моноліт Київ+:-ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Десна Чернігів6:0КОДЮСШ-Рось Біла Церква
     Тур 11 
      30-10-2016 
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква1:4ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ0:7Десна Чернігів
       Чайка Вишгород0:1Моноліт Київ
       ДЮСШ-1 Київ0:9ДЮСШ-21 Київ
       Рубін Пісківка0:1Колос Ковалівка
       Уманьферммаш Умань1:5ФК Мал Коростень
    Коло 2 
     Тур 12 
      06-11-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп6:1ФК Мал Коростень
       Уманьферммаш Умань0:2Колос Ковалівка
       Рубін Пісківка1:2ДЮСШ-21 Київ
       ДЮСШ-1 Київ0:3Моноліт Київ
       Чайка Вишгород2:2Десна Чернігів
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ1:7КОДЮСШ-Рось Біла Церква
     Тур 13 
      09-11-2016 
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ1:12ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква1:2Чайка Вишгород
       Десна Чернігів2:0ДЮСШ-1 Київ
       Моноліт Київ4:2Рубін Пісківка
      10-11-2016 
       ДЮСШ-21 Київ4:1Уманьферммаш Умань
       Колос Ковалівка3:2ФК Мал Коростень
     Тур 14 
      13-11-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп2:2Колос Ковалівка
       Уманьферммаш Умань0:4Моноліт Київ
       ДЮСШ-1 Київ0:1КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       Чайка Вишгород10:0ДЮСШ-14-Троєщина Київ
      01-04-2017 
       ФК Мал Коростень2:3ДЮСШ-21 Київ
       Рубін Пісківка0:0Десна Чернігів
     Тур 15 
      09-04-2017 
       Чайка Вишгород7:2ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ5:2ДЮСШ-1 Київ
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква1:1Рубін Пісківка
       Десна Чернігів3:0Уманьферммаш Умань
       Моноліт Київ0:3ФК Мал Коростень
       ДЮСШ-21 Київ0:2Колос Ковалівка
     Тур 16 
      23-04-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:3ДЮСШ-21 Київ
       Колос Ковалівка2:0Моноліт Київ
       ФК Мал Коростень4:2Десна Чернігів
       Уманьферммаш Умань5:2КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ1:1Рубін Пісківка
       ДЮСШ-1 Київ0:6Чайка Вишгород
     Тур 17 
      26-04-2017 
       ДЮСШ-1 Київ3:7ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Чайка Вишгород2:0Рубін Пісківка
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ2:3Уманьферммаш Умань
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква2:6ФК Мал Коростень
       Десна Чернігів1:1Колос Ковалівка
       Моноліт Київ1:4ДЮСШ-21 Київ
     Тур 18 
      30-04-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:0Моноліт Київ
       ДЮСШ-21 Київ2:0Десна Чернігів
       Колос Ковалівка10:0КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       ФК Мал Коростень6:0ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Чайка Вишгород6:0Уманьферммаш Умань
       Рубін Пісківка1:0ДЮСШ-1 Київ
     Тур 19 
      07-05-2017 
       Рубін Пісківка3:2ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ДЮСШ-1 Київ1:2Уманьферммаш Умань
       Чайка Вишгород5:2ФК Мал Коростень
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква0:8ДЮСШ-21 Київ
       Десна Чернігів0:0Моноліт Київ
      08-05-2017 
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ0:5Колос Ковалівка
     Тур 20 
      14-05-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:5Десна Чернігів
       Моноліт Київ6:1КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       ДЮСШ-21 Київ7:0ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Колос Ковалівка0:0Чайка Вишгород
       ФК Мал Коростень7:1ДЮСШ-1 Київ
       Уманьферммаш Умань0:2Рубін Пісківка
     Тур 21 
      21-05-2017 
       Уманьферммаш Умань2:2ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Рубін Пісківка2:0ФК Мал Коростень
       ДЮСШ-1 Київ0:6Колос Ковалівка
       Чайка Вишгород1:1ДЮСШ-21 Київ
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ0:2Моноліт Київ
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква1:7Десна Чернігів
     Тур 22 
      28-05-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп+:-КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       Десна Чернігів1:1ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Моноліт Київ1:3Чайка Вишгород
       ДЮСШ-21 Київ9:2ДЮСШ-1 Київ
       Колос Ковалівка1:1Рубін Пісківка
       ФК Мал Коростень6:1Уманьферммаш Умань
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Черненко Владислав Володимирович ДЮСШ-21 Київ24019
    Твердохліб Єгор Михайлович Чайка Вишгород22021
    Кушніренко Владислав Вячеславович Чайка Вишгород20020
    Чумаков Артем Сергійович ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп20020
    Сліпухін Андрій Михайлович ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп16421
    Павленко Дмитро Вікторович Рубін Пісківка15122
    Антонюк Олексій Андрійович ФК Мал Коростень12419
    Король Артем Сергійович Уманьферммаш Умань12221
    Дмитренко Олександр Олегович ДЮСШ-21 Київ12019
    Ревін Микита Олександрович Колос Ковалівка11022
    Марійко Артур Вадимович ДЮСШ-21 Київ10212

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook