Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2016/2017 Перша ліга U15 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2016 
       ФК Мал Коростень7:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Колос Ковалівка7:0Уманьферммаш Умань
       ДЮСШ-21 Київ0:1Рубін Пісківка
       Моноліт Київ4:0ДЮСШ-1 Київ
       Десна Чернігів0:0Чайка Вишгород
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква1:5ДЮСШ-14-Троєщина Київ
     Тур 2 
      18-09-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:4ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Чайка Вишгород0:1КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       ДЮСШ-1 Київ0:3Десна Чернігів
       Рубін Пісківка0:1Моноліт Київ
       Уманьферммаш Умань1:11ДЮСШ-21 Київ
       ФК Мал Коростень1:0Колос Ковалівка
     Тур 3 
      21-09-2016 
       Колос Ковалівка3:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ДЮСШ-21 Київ0:4ФК Мал Коростень
       Моноліт Київ6:1Уманьферммаш Умань
       Десна Чернігів0:1Рубін Пісківка
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква2:0ДЮСШ-1 Київ
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ0:1Чайка Вишгород
     Тур 4 
      25-09-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:1Чайка Вишгород
       ДЮСШ-1 Київ0:7ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Рубін Пісківка0:4КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       Уманьферммаш Умань0:7Десна Чернігів
       ФК Мал Коростень6:0Моноліт Київ
       Колос Ковалівка0:0ДЮСШ-21 Київ
     Тур 5 
      02-10-2016 
       ДЮСШ-21 Київ2:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Моноліт Київ1:6Колос Ковалівка
       Десна Чернігів1:3ФК Мал Коростень
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква8:0Уманьферммаш Умань
       Рубін Пісківка0:4ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Чайка Вишгород3:0ДЮСШ-1 Київ
     Тур 6 
      05-10-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп3:1ДЮСШ-1 Київ
       Рубін Пісківка1:1Чайка Вишгород
       Уманьферммаш Умань0:3ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       ФК Мал Коростень3:1КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       Колос Ковалівка3:1Десна Чернігів
       ДЮСШ-21 Київ0:2Моноліт Київ
     Тур 7 
      09-10-2016 
       Моноліт Київ0:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Десна Чернігів1:0ДЮСШ-21 Київ
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква2:0Колос Ковалівка
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ2:5ФК Мал Коростень
       Уманьферммаш Умань0:3Чайка Вишгород
       ДЮСШ-1 Київ1:1Рубін Пісківка
     Тур 8 
      16-10-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп1:0Рубін Пісківка
       Уманьферммаш Умань0:3ДЮСШ-1 Київ
       ФК Мал Коростень2:0Чайка Вишгород
       Колос Ковалівка0:3ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       ДЮСШ-21 Київ3:0КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       Моноліт Київ0:4Десна Чернігів
     Тур 9 
      23-10-2016 
       Десна Чернігів2:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква1:1Моноліт Київ
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ1:0ДЮСШ-21 Київ
       Чайка Вишгород1:0Колос Ковалівка
       ДЮСШ-1 Київ1:7ФК Мал Коростень
       Рубін Пісківка5:0Уманьферммаш Умань
     Тур 10 
      27-10-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп6:2Уманьферммаш Умань
       ФК Мал Коростень3:0Рубін Пісківка
       Колос Ковалівка3:1ДЮСШ-1 Київ
       ДЮСШ-21 Київ0:1Чайка Вишгород
       Моноліт Київ1:2ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Десна Чернігів0:2КОДЮСШ-Рось Біла Церква
     Тур 11 
      30-10-2016 
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква3:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ2:4Десна Чернігів
       Чайка Вишгород2:0Моноліт Київ
       ДЮСШ-1 Київ1:4ДЮСШ-21 Київ
       Рубін Пісківка0:0Колос Ковалівка
       Уманьферммаш Умань1:12ФК Мал Коростень
    Коло 2 
     Тур 12 
      06-11-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:1ФК Мал Коростень
       Уманьферммаш Умань0:4Колос Ковалівка
       Рубін Пісківка3:1ДЮСШ-21 Київ
       ДЮСШ-1 Київ0:0Моноліт Київ
       Чайка Вишгород2:0Десна Чернігів
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ0:0КОДЮСШ-Рось Біла Церква
     Тур 13 
      09-11-2016 
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ2:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква0:1Чайка Вишгород
       Десна Чернігів2:0ДЮСШ-1 Київ
       Моноліт Київ0:0Рубін Пісківка
      10-11-2016 
       ДЮСШ-21 Київ5:0Уманьферммаш Умань
       Колос Ковалівка0:3ФК Мал Коростень
     Тур 14 
      13-11-2016 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:2Колос Ковалівка
       Уманьферммаш Умань0:6Моноліт Київ
       ДЮСШ-1 Київ0:1КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       Чайка Вишгород1:2ДЮСШ-14-Троєщина Київ
      01-04-2017 
       ФК Мал Коростень7:1ДЮСШ-21 Київ
       Рубін Пісківка2:4Десна Чернігів
     Тур 15 
      09-04-2017 
       Чайка Вишгород5:1ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ9:0ДЮСШ-1 Київ
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква1:2Рубін Пісківка
       Десна Чернігів6:0Уманьферммаш Умань
       Моноліт Київ0:2ФК Мал Коростень
       ДЮСШ-21 Київ3:0Колос Ковалівка
     Тур 16 
      23-04-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:0ДЮСШ-21 Київ
       Колос Ковалівка1:1Моноліт Київ
       ФК Мал Коростень2:0Десна Чернігів
       Уманьферммаш Умань0:4КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ1:1Рубін Пісківка
       ДЮСШ-1 Київ1:3Чайка Вишгород
     Тур 17 
      26-04-2017 
       ДЮСШ-1 Київ0:1ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Чайка Вишгород2:2Рубін Пісківка
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ-:+Уманьферммаш Умань
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква1:5ФК Мал Коростень
       Десна Чернігів3:0Колос Ковалівка
       Моноліт Київ0:2ДЮСШ-21 Київ
     Тур 18 
      30-04-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп1:3Моноліт Київ
       ДЮСШ-21 Київ0:0Десна Чернігів
       Колос Ковалівка1:3КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       ФК Мал Коростень2:0ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Чайка Вишгород2:0Уманьферммаш Умань
       Рубін Пісківка1:0ДЮСШ-1 Київ
     Тур 19 
      07-05-2017 
       Рубін Пісківка4:1ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ДЮСШ-1 Київ2:0Уманьферммаш Умань
       Чайка Вишгород0:0ФК Мал Коростень
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква3:2ДЮСШ-21 Київ
       Десна Чернігів2:0Моноліт Київ
      08-05-2017 
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ5:2Колос Ковалівка
     Тур 20 
      14-05-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп1:1Десна Чернігів
       Моноліт Київ0:2КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       ДЮСШ-21 Київ0:4ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Колос Ковалівка0:3Чайка Вишгород
       ФК Мал Коростень8:0ДЮСШ-1 Київ
       Уманьферммаш Умань1:4Рубін Пісківка
     Тур 21 
      21-05-2017 
       Уманьферммаш Умань3:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Рубін Пісківка1:3ФК Мал Коростень
       ДЮСШ-1 Київ0:5Колос Ковалівка
       Чайка Вишгород3:1ДЮСШ-21 Київ
       ДЮСШ-14-Троєщина Київ4:1Моноліт Київ
       КОДЮСШ-Рось Біла Церква2:0Десна Чернігів
     Тур 22 
      28-05-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп+:-КОДЮСШ-Рось Біла Церква
       Десна Чернігів1:1ДЮСШ-14-Троєщина Київ
       Моноліт Київ3:1Чайка Вишгород
       ДЮСШ-21 Київ4:2ДЮСШ-1 Київ
       Колос Ковалівка2:0Рубін Пісківка
       ФК Мал Коростень6:0Уманьферммаш Умань
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Білоус Святослав Миколайович ФК Мал Коростень22218
    Салабай Антон Олександрович ДЮСШ-14-Троєщина Київ19018
    Федорчук Владислав Ігорович ДЮСШ-14-Троєщина Київ19221
    Стамбуляк Олександр Святославович КОДЮСШ-Рось Біла Церква17214
    Гетьман Євген Олександрович Моноліт Київ13422
    Смірнов Вадим Андрійович Рубін Пісківка11115
    Писанка Владислав Владиславович Десна Чернігів10021
    Шапоренко Микита Русланович ДЮСШ-21 Київ10220
    Зелявський Ярослав Олександрович ФК Мал Коростень10018
    Коваль Олексій Ігорович Колос Ковалівка10020
    Соловйов Андрій Олександрович ФК Мал Коростень9016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook