Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Вінницької області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-08-2016 
       Патріот с.Кукавка8:2Моноліт Козятин
       ФК Шаргород -1:3Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Авангард Ладижин1:2Агро-Астра с. Рачки
       Поділля Кирнасівка0:5ЕМС-Поділля Вінниця
     Тур 2 
      27-08-2016 
       Агро-Астра с. Рачки4:0Поділля Кирнасівка
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова3:1Авангард Ладижин
       Факел Липовець3:1Патріот с.Кукавка
      31-08-2016 
       Моноліт Козятин4:1ФК Шаргород -
     Тур 3 
      03-09-2016 
       ФК Шаргород -0:4Факел Липовець
       Авангард Ладижин2:3Моноліт Козятин
       Поділля Кирнасівка0:0Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       ЕМС-Поділля Вінниця3:0Агро-Астра с. Рачки
     Тур 4 
      10-09-2016 
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:2ЕМС-Поділля Вінниця
       Моноліт Козятин3:0Поділля Кирнасівка
       Факел Липовець5:0Авангард Ладижин
       Патріот с.Кукавка2:1ФК Шаргород -
     Тур 5 
      17-09-2016 
       Авангард Ладижин0:1Патріот с.Кукавка
       Поділля Кирнасівка1:2Факел Липовець
       ЕМС-Поділля Вінниця3:0Моноліт Козятин
       Агро-Астра с. Рачки1:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
     Тур 6 
      21-09-2016 
       Моноліт Козятин1:1Агро-Астра с. Рачки
      24-09-2016 
       Факел Липовець1:0ЕМС-Поділля Вінниця
       Патріот с.Кукавка1:0Поділля Кирнасівка
       ФК Шаргород -4:1Авангард Ладижин
     Тур 7 
      01-10-2016 
       Поділля Кирнасівка0:2ФК Шаргород -
       ЕМС-Поділля Вінниця1:1Патріот с.Кукавка
       Агро-Астра с. Рачки0:0Факел Липовець
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова4:1Моноліт Козятин
     Тур 8 
      08-10-2016 
       Факел Липовець1:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Патріот с.Кукавка1:4Агро-Астра с. Рачки
       ФК Шаргород -0:4ЕМС-Поділля Вінниця
       Авангард Ладижин0:1Поділля Кирнасівка
     Тур 9 
      22-10-2016 
       ЕМС-Поділля Вінниця6:0Авангард Ладижин
       Агро-Астра с. Рачки2:2ФК Шаргород -
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:2Патріот с.Кукавка
       Моноліт Козятин2:1Факел Липовець
    Коло 2 
     Тур 10 
      29-10-2016 
       Моноліт Козятин2:1Патріот с.Кукавка
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова2:1ФК Шаргород -
       Агро-Астра с. Рачки2:1Авангард Ладижин
       ЕМС-Поділля Вінниця5:0Поділля Кирнасівка
     Тур 11 
      15-04-2017 
       Поділля Кирнасівка0:0Агро-Астра с. Рачки
       Авангард Ладижин0:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       ФК Шаргород -3:1Моноліт Козятин
       Патріот с.Кукавка0:1Факел Липовець
     Тур 12 
      21-04-2017 
       Агро-Астра с. Рачки0:0ЕМС-Поділля Вінниця
      22-04-2017 
       Факел Липовець3:0ФК Шаргород -
       Моноліт Козятин3:0Авангард Ладижин
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова3:1Поділля Кирнасівка
     Тур 13 
      06-05-2017 
       ЕМС-Поділля Вінниця2:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Поділля Кирнасівка1:2Моноліт Козятин
       Авангард Ладижин0:2Факел Липовець
       ФК Шаргород -0:0Патріот с.Кукавка
     Тур 14 
      13-05-2017 
       Патріот с.Кукавка7:1Авангард Ладижин
       Факел Липовець8:1Поділля Кирнасівка
       Моноліт Козятин0:2ЕМС-Поділля Вінниця
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова1:1Агро-Астра с. Рачки
     Тур 15 
      20-05-2017 
       ЕМС-Поділля Вінниця4:1Факел Липовець
       Поділля Кирнасівка0:3Патріот с.Кукавка
       Авангард Ладижин0:1ФК Шаргород -
      21-05-2017 
       Агро-Астра с. Рачки1:1Моноліт Козятин
     Тур 16 
      27-05-2017 
       ФК Шаргород -3:0Поділля Кирнасівка
       Патріот с.Кукавка1:0ЕМС-Поділля Вінниця
       Факел Липовець2:0Агро-Астра с. Рачки
       Моноліт Козятин0:5Світанок-Агросвіт с. Шляхова
     Тур 17 
      03-06-2017 
       Світанок-Агросвіт с. Шляхова0:2Факел Липовець
       Агро-Астра с. Рачки0:1Патріот с.Кукавка
       ЕМС-Поділля Вінниця5:1ФК Шаргород -
       Поділля Кирнасівка1:1Авангард Ладижин
     Тур 18 
      10-06-2017 
       Авангард Ладижин0:3ЕМС-Поділля Вінниця
       ФК Шаргород -0:3Агро-Астра с. Рачки
       Патріот с.Кукавка0:1Світанок-Агросвіт с. Шляхова
       Факел Липовець5:0Моноліт Козятин
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Савчук Сергій Васильович Факел Липовець917
    Степанюк Владислав Ігорович ЕМС-Поділля Вінниця9114
    Пивовар Олексій Володимирович ЕМС-Поділля Вінниця819
    Козаченко Артем Валерійович Агро-Астра с. Рачки6015
    Маду Олісаемека Санді - Факел Липовець6012
    Барчук Олександр Миколайович Агро-Астра с. Рачки6012
    Васалатій Владислав Григорович ЕМС-Поділля Вінниця5010
    Веретинський Андрій Анатолійович Патріот с.Кукавка5316
    Поліщук Володимир Анатолійович Світанок-Агросвіт с. Шляхова507
    Красносельський Дмитро Петрович Моноліт Козятин519
    Попович Руслан Сергійович Патріот с.Кукавка5014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook