Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Тисменицького району

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-08-2016 
       Стримба Липівка1:6Авангард Загвіздя
       Колос Братківці0:2ФК Радча -
       Дружба Драгомирчани1:0Козацький Острів Чорнолізці
       Сокіл Чукалівка0:3Бистриця Старий Лисець
     Тур 2 
      28-08-2016 
       Авангард Загвіздя7:0ФК Клубівці -
       Ураган Черніїв2:0Сокіл Підлісся
       Козацький Острів Чорнолізці2:0Сокіл Чукалівка
       ФК Радча -0:3Дружба Драгомирчани
       Стримба Липівка0:2Колос Братківці
     Тур 3 
      04-09-2016 
       Колос Братківці2:1Авангард Загвіздя
       Дружба Драгомирчани4:1Стримба Липівка
       Сокіл Чукалівка1:2ФК Радча -
       Сокіл Підлісся0:1Бистриця Старий Лисець
       ФК Клубівці -3:2Ураган Черніїв
     Тур 4 
      11-09-2016 
       Бистриця Старий Лисець2:2ФК Клубівці -
       Козацький Острів Чорнолізці2:1Сокіл Підлісся
       Стримба Липівка7:1Сокіл Чукалівка
       Колос Братківці1:0Дружба Драгомирчани
     Тур 5 
      18-09-2016 
       Дружба Драгомирчани0:1Авангард Загвіздя
       Сокіл Чукалівка0:4Колос Братківці
       Сокіл Підлісся2:2ФК Радча -
       ФК Клубівці -1:0Козацький Острів Чорнолізці
       Ураган Черніїв2:2Бистриця Старий Лисець
     Тур 6 
      25-09-2016 
       Авангард Загвіздя1:0Бистриця Старий Лисець
       Козацький Острів Чорнолізці1:1Ураган Черніїв
       ФК Радча -0:2ФК Клубівці -
       Стримба Липівка2:2Сокіл Підлісся
       Дружба Драгомирчани3:2Сокіл Чукалівка
     Тур 7 
      02-10-2016 
       Сокіл Чукалівка2:8Авангард Загвіздя
       Сокіл Підлісся1:2Колос Братківці
       Ураган Черніїв5:1ФК Радча -
       ФК Клубівці -2:1Стримба Липівка
     Тур 8 
      09-10-2016 
       Авангард Загвіздя2:1Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Радча -1:1Бистриця Старий Лисець
       Стримба Липівка3:3Ураган Черніїв
       Колос Братківці0:0ФК Клубівці -
       Дружба Драгомирчани1:0Сокіл Підлісся
     Тур 9 
      16-10-2016 
       Сокіл Підлісся4:1Сокіл Чукалівка
       ФК Клубівці -4:1Дружба Драгомирчани
       Ураган Черніїв1:0Колос Братківці
       Бистриця Старий Лисець3:3Стримба Липівка
       Козацький Острів Чорнолізці2:0ФК Радча -
     Тур 7 
      19-10-2016 
       Бистриця Старий Лисець0:2Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 10 
      23-10-2016 
       Авангард Загвіздя3:1ФК Радча -
       Колос Братківці1:0Бистриця Старий Лисець
       Дружба Драгомирчани4:1Ураган Черніїв
       Сокіл Чукалівка2:5ФК Клубівці -
     Тур 11 
      30-10-2016 
       Сокіл Підлісся0:2Авангард Загвіздя
       Ураган Черніїв3:1Сокіл Чукалівка
       Бистриця Старий Лисець3:1Дружба Драгомирчани
       ФК Радча -0:1Стримба Липівка
     Тур 1 
      06-11-2016 
       Сокіл Підлісся2:1ФК Клубівці -
     Тур 4 
       Авангард Загвіздя1:2Ураган Черніїв
     Тур 10 
      26-02-2017 
       Стримба Липівка0:5Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 11 
      02-04-2017 
       Козацький Острів Чорнолізці2:0Колос Братківці
    Коло 2 
     Тур 12 
      09-04-2017 
       ФК Радча -2:2Колос Братківці
       Козацький Острів Чорнолізці4:2Дружба Драгомирчани
       Бистриця Старий Лисець2:1Сокіл Чукалівка
       ФК Клубівці -4:3Сокіл Підлісся
     Тур 13 
      23-04-2017 
       ФК Клубівці -1:1Авангард Загвіздя
       Сокіл Підлісся1:3Ураган Черніїв
       Сокіл Чукалівка0:4Козацький Острів Чорнолізці
       Дружба Драгомирчани2:1ФК Радча -
       Колос Братківці1:1Стримба Липівка
     Тур 14 
      30-04-2017 
       Авангард Загвіздя4:1Колос Братківці
       Стримба Липівка1:1Дружба Драгомирчани
       ФК Радча -2:0Сокіл Чукалівка
       Бистриця Старий Лисець2:2Сокіл Підлісся
       Ураган Черніїв4:1ФК Клубівці -
     Тур 15 
      07-05-2017 
       Ураган Черніїв0:1Авангард Загвіздя
       ФК Клубівці -1:1Бистриця Старий Лисець
       Сокіл Підлісся0:6Козацький Острів Чорнолізці
       Сокіл Чукалівка0:2Стримба Липівка
       Дружба Драгомирчани0:1Колос Братківці
     Тур 16 
      14-05-2017 
       Авангард Загвіздя2:0Дружба Драгомирчани
       Колос Братківці3:0Сокіл Чукалівка
       ФК Радча -3:2Сокіл Підлісся
       Козацький Острів Чорнолізці+:-ФК Клубівці -
       Бистриця Старий Лисець0:3Ураган Черніїв
     Тур 19 
       Ураган Черніїв2:1Стримба Липівка
     Тур 17 
      21-05-2017 
       Бистриця Старий Лисець1:4Авангард Загвіздя
       Ураган Черніїв2:2Козацький Острів Чорнолізці
       ФК Клубівці -2:0ФК Радча -
       Сокіл Підлісся3:1Стримба Липівка
       Сокіл Чукалівка0:3Дружба Драгомирчани
     Тур 18 
      28-05-2017 
       Авангард Загвіздя6:0Сокіл Чукалівка
       Колос Братківці5:1Сокіл Підлісся
       Стримба Липівка3:2ФК Клубівці -
       ФК Радча -1:2Ураган Черніїв
       Козацький Острів Чорнолізці+:-Бистриця Старий Лисець
     Тур 19 
      04-06-2017 
       Козацький Острів Чорнолізці3:2Авангард Загвіздя
       Бистриця Старий Лисець2:0ФК Радча -
       ФК Клубівці -0:3Колос Братківці
       Сокіл Підлісся1:3Дружба Драгомирчани
     Тур 12 
      07-06-2017 
       Авангард Загвіздя4:1Стримба Липівка
     Тур 20 
      11-06-2017 
       Сокіл Чукалівка0:3Сокіл Підлісся
       Дружба Драгомирчани1:3ФК Клубівці -
       Колос Братківці1:3Ураган Черніїв
       Стримба Липівка1:1Бистриця Старий Лисець
       ФК Радча -3:4Козацький Острів Чорнолізці
     Тур 21 
      18-06-2017 
       ФК Радча -0:1Авангард Загвіздя
       Козацький Острів Чорнолізці5:0Стримба Липівка
       Бистриця Старий Лисець2:2Колос Братківці
       Ураган Черніїв4:1Дружба Драгомирчани
       ФК Клубівці -2:4Сокіл Чукалівка
     Тур 22 
      25-06-2017 
       Авангард Загвіздя4:0Сокіл Підлісся
       Сокіл Чукалівка3:10Ураган Черніїв
       Дружба Драгомирчани1:0Бистриця Старий Лисець
       Колос Братківці0:2Козацький Острів Чорнолізці
       Стримба Липівка4:3ФК Радча -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Зварич Роман Романович Ураган Черніїв25016
    Кудла Олег Андрійович Авангард Загвіздя21017
    Нагірний Ігор Михайлович Козацький Острів Чорнолізці20014
    Іванишин Михайло Михайлович Авангард Загвіздя13017
    Якубів Ігор Петрович ФК Радча -12019
    Трушко Володимир Миколайович Дружба Драгомирчани10019
    Царук Василь Степанович Ураган Черніїв7110
    Струк Богдан Богданович Сокіл Чукалівка7117
    Лящовський Віктор Васильович Ураган Черніїв7020
    Кучера Володимир Васильович Дружба Драгомирчани7018
    Дунда Петро Андрійович Стримба Липівка6120

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook