Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Тисменицького району юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      21-08-2016 
       Стримба-юн Липівка2:1Авангард-юн Загвіздя
       Колос-юн Братківці3:1ФК Радча-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани2:4Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Сокіл-юн Чукалівка6:0Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 2 
      28-08-2016 
       Авангард-юн Загвіздя1:1ФК Клубівці-юн -
       Ураган-юн Черніїв2:5Сокіл-юн Підлісся
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:1Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Радча-юн -7:1Дружба-юн Драгомирчани
       Стримба-юн Липівка2:0Колос-юн Братківці
     Тур 3 
      04-09-2016 
       Колос-юн Братківці1:0Авангард-юн Загвіздя
       Дружба-юн Драгомирчани1:1Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Чукалівка1:0ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Підлісся2:1Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Клубівці-юн -5:1Ураган-юн Черніїв
     Тур 4 
      11-09-2016 
       Бистриця-юн Старий Лисець1:2ФК Клубівці-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці1:1Сокіл-юн Підлісся
       Стримба-юн Липівка1:1Сокіл-юн Чукалівка
       Колос-юн Братківці2:1Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 5 
      18-09-2016 
       Дружба-юн Драгомирчани0:4Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Чукалівка2:1Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Підлісся5:0ФК Радча-юн -
       ФК Клубівці-юн -2:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Ураган-юн Черніїв0:6Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 6 
      25-09-2016 
       Авангард-юн Загвіздя0:1Бистриця-юн Старий Лисець
       Козацький Острів-юн Чорнолізці6:1Ураган-юн Черніїв
       ФК Радча-юн -2:1ФК Клубівці-юн -
       Стримба-юн Липівка0:3Сокіл-юн Підлісся
       Дружба-юн Драгомирчани1:9Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 7 
      02-10-2016 
       Сокіл-юн Чукалівка5:2Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Підлісся0:0Колос-юн Братківці
       ФК Клубівці-юн -7:1Стримба-юн Липівка
       Ураган-юн Черніїв-:+ФК Радча-юн -
     Тур 8 
      09-10-2016 
       Авангард-юн Загвіздя2:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Радча-юн -3:3Бистриця-юн Старий Лисець
       Стримба-юн Липівка1:0Ураган-юн Черніїв
       Колос-юн Братківці2:0ФК Клубівці-юн -
       Дружба-юн Драгомирчани0:3Сокіл-юн Підлісся
     Тур 9 
      16-10-2016 
       Сокіл-юн Підлісся5:3Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Клубівці-юн -+:-Дружба-юн Драгомирчани
       Ураган-юн Черніїв2:1Колос-юн Братківці
       Бистриця-юн Старий Лисець1:0Стримба-юн Липівка
       Козацький Острів-юн Чорнолізці4:1ФК Радча-юн -
     Тур 10 
      23-10-2016 
       Авангард-юн Загвіздя7:3ФК Радча-юн -
       Колос-юн Братківці3:1Бистриця-юн Старий Лисець
       Дружба-юн Драгомирчани4:5Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Чукалівка3:5ФК Клубівці-юн -
     Тур 11 
      30-10-2016 
       Сокіл-юн Підлісся2:0Авангард-юн Загвіздя
       Ураган-юн Черніїв2:5Сокіл-юн Чукалівка
       Бистриця-юн Старий Лисець4:1Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Радча-юн -4:0Стримба-юн Липівка
     Тур 1 
      06-11-2016 
       Сокіл-юн Підлісся3:1ФК Клубівці-юн -
     Тур 4 
       Авангард-юн Загвіздя4:1Ураган-юн Черніїв
     Тур 7 
      08-11-2016 
       Бистриця-юн Старий Лисець0:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 10 
      26-02-2017 
       Стримба-юн Липівка0:4Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 11 
      02-04-2017 
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:0Колос-юн Братківці
    Коло 2 
     Тур 12 
      09-04-2017 
       ФК Радча-юн -4:1Колос-юн Братківці
       Козацький Острів-юн Чорнолізці3:0Дружба-юн Драгомирчани
       Бистриця-юн Старий Лисець0:4Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Клубівці-юн -3:1Сокіл-юн Підлісся
     Тур 13 
      23-04-2017 
       ФК Клубівці-юн -3:0Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Підлісся23:0Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Чукалівка4:3Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Дружба-юн Драгомирчани1:3ФК Радча-юн -
       Колос-юн Братківці1:4Стримба-юн Липівка
     Тур 14 
      30-04-2017 
       Авангард-юн Загвіздя4:0Колос-юн Братківці
       Стримба-юн Липівка0:2Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Радча-юн -4:7Сокіл-юн Чукалівка
       Бистриця-юн Старий Лисець1:2Сокіл-юн Підлісся
       Ураган-юн Черніїв0:22ФК Клубівці-юн -
     Тур 15 
      07-05-2017 
       Ураган-юн Черніїв0:4Авангард-юн Загвіздя
       ФК Клубівці-юн -6:0Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Підлісся1:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Сокіл-юн Чукалівка1:0Стримба-юн Липівка
       Дружба-юн Драгомирчани3:1Колос-юн Братківці
     Тур 16 
      14-05-2017 
       Авангард-юн Загвіздя0:4Дружба-юн Драгомирчани
       Колос-юн Братківці1:3Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Радча-юн -3:3Сокіл-юн Підлісся
       Козацький Острів-юн Чорнолізці3:4ФК Клубівці-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець15:0Ураган-юн Черніїв
     Тур 19 
      16-05-2017 
       Ураган-юн Черніїв1:4Стримба-юн Липівка
     Тур 17 
      21-05-2017 
       Бистриця-юн Старий Лисець5:3Авангард-юн Загвіздя
       Ураган-юн Черніїв2:15Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Клубівці-юн -8:0ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Підлісся2:1Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Чукалівка5:1Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 18 
      28-05-2017 
       Авангард-юн Загвіздя1:5Сокіл-юн Чукалівка
       Колос-юн Братківці1:5Сокіл-юн Підлісся
       Стримба-юн Липівка+:-ФК Клубівці-юн -
       ФК Радча-юн -13:0Ураган-юн Черніїв
       Козацький Острів-юн Чорнолізці+:-Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 19 
      04-06-2017 
       Козацький Острів-юн Чорнолізці+:-Авангард-юн Загвіздя
       Бистриця-юн Старий Лисець4:1ФК Радча-юн -
       ФК Клубівці-юн -2:0Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Підлісся8:2Дружба-юн Драгомирчани
     Тур 12 
      07-06-2017 
       Авангард-юн Загвіздя3:1Стримба-юн Липівка
     Тур 20 
      11-06-2017 
       Сокіл-юн Чукалівка0:0Сокіл-юн Підлісся
       Дружба-юн Драгомирчани1:5ФК Клубівці-юн -
       Колос-юн Братківці5:0Ураган-юн Черніїв
       Стримба-юн Липівка2:0Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Радча-юн -2:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 21 
      18-06-2017 
       ФК Радча-юн -1:0Авангард-юн Загвіздя
       Козацький Острів-юн Чорнолізці1:0Стримба-юн Липівка
       Бистриця-юн Старий Лисець6:0Колос-юн Братківці
       Ураган-юн Черніїв2:2Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Клубівці-юн -1:1Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 22 
      25-06-2017 
       Авангард-юн Загвіздя1:3Сокіл-юн Підлісся
       Сокіл-юн Чукалівка11:3Ураган-юн Черніїв
       Дружба-юн Драгомирчани9:0Бистриця-юн Старий Лисець
       Колос-юн Братківці2:0Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Стримба-юн Липівка2:2ФК Радча-юн -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Скавронський Артем Миколайович Сокіл-юн Чукалівка37018
    Стемпіцький Богдан Ігорович Сокіл-юн Підлісся34019
    Антошків Олег Любомирович ФК Клубівці-юн -32016
    Демчук Юрій Михайлович ФК Радча-юн -27120
    Струк Микола Богданович Сокіл-юн Чукалівка19017
    Слободян Михайло Романович Козацький Острів-юн Чорнолізці16017
    Жирун Андрій Павло - ФК Клубівці-юн -14019
    Макіїв Денис Віталійович Авангард-юн Загвіздя14019
    Ціцюра Степан Васильович Сокіл-юн Підлісся13019
    Джус Євген Віталійович Сокіл-юн Підлісся11017
    Саковський Василь Михайлович ФК Радча-юн -11020

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook