Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Тисменицького району юнаки група А

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      04-09-2016 
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:5Фортуна-юн Березівка
       Цегельник-юн Нові Кривотули3:1ФК Угринів-юн -
       Колос-юн Пшеничники3:1ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -4:0Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
     Тур 2 
      11-09-2016 
       Фортуна-юн Березівка3:1Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
       ФК Старі Кривотули-юн -0:7ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       ФК Угринів-юн -2:0Колос-юн Пшеничники
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:5Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 3 
      18-09-2016 
       Цегельник-юн Нові Кривотули0:3Фортуна-юн Березівка
       Колос-юн Пшеничники7:1Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -5:1ФК Угринів-юн -
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці4:1ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 4 
      25-09-2016 
       Фортуна-юн Березівка9:0ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Угринів-юн -7:0Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
       Прикарпаття-юн Підлужжя0:9ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Цегельник-юн Нові Кривотули5:1Колос-юн Пшеничники
     Тур 5 
      02-10-2016 
       Колос-юн Пшеничники0:4Фортуна-юн Березівка
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -2:1Цегельник-юн Нові Кривотули
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці13:0Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Старі Кривотули-юн -1:3ФК Угринів-юн -
     Тур 6 
      09-10-2016 
       Фортуна-юн Березівка1:2ФК Угринів-юн -
       Прикарпаття-юн Підлужжя+:-ФК Старі Кривотули-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули5:0Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
       Колос-юн Пшеничники0:4ФК Марківці-юн Франківський Дім -
     Тур 7 
      16-10-2016 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -2:3Фортуна-юн Березівка
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці3:2Колос-юн Пшеничники
       ФК Старі Кривотули-юн -1:8Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Угринів-юн -3:0Прикарпаття-юн Підлужжя
    Коло 2 
     Тур 8 
      23-10-2016 
       Фортуна-юн Березівка10:0Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Угринів-юн -4:4Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Старі Кривотули-юн -4:1Колос-юн Пшеничники
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці1:3ФК Марківці-юн Франківський Дім -
     Тур 9 
      30-10-2016 
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці3:3Фортуна-юн Березівка
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -9:1ФК Старі Кривотули-юн -
       Колос-юн Пшеничники2:5ФК Угринів-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули5:0Прикарпаття-юн Підлужжя
     Тур 10 
      09-04-2017 
       Фортуна-юн Березівка7:1Цегельник-юн Нові Кривотули
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:4Колос-юн Пшеничники
       ФК Угринів-юн -4:0ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       ФК Старі Кривотули-юн -3:1Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
     Тур 11 
      23-04-2017 
       ФК Старі Кривотули-юн -0:4Фортуна-юн Березівка
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці0:3ФК Угринів-юн -
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -7:2Прикарпаття-юн Підлужжя
       Колос-юн Пшеничники-:+Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 12 
      30-04-2017 
       Фортуна-юн Березівка3:0Колос-юн Пшеничники
       Цегельник-юн Нові Кривотули1:1ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Прикарпаття-юн Підлужжя0:10Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
       ФК Угринів-юн -12:2ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 13 
      07-05-2017 
       ФК Угринів-юн -0:3Фортуна-юн Березівка
       ФК Старі Кривотули-юн -3:0Прикарпаття-юн Підлужжя
       Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці0:2Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -5:5Колос-юн Пшеничники
     Тур 14 
      14-05-2017 
       Фортуна-юн Березівка+:-ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Колос-юн Пшеничники5:0Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці
       Цегельник-юн Нові Кривотули3:3ФК Старі Кривотули-юн -
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:3ФК Угринів-юн -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мельник Василь Васильович ФК Марківці-юн Франківський Дім -18013
    Жураківський Роман Ярославович Фортуна-юн Березівка17013
    Шимчук Юрій Миколайович Фортуна-юн Березівка16013
    Козак Антон Михайлович ФК Марківці-юн Франківський Дім -13011
    Данилюк Михайло Васильович ФК Угринів-юн -12012
    Яцюк Сергій Іванович Цегельник-юн Нові Кривотули9010
    Мельник Ігор Миколайович Козацький ОстрівЮН-2 Чорнолізці9014
    Когут Богдан Русланович Колос-юн Пшеничники8013
    Босняк Дмитро Григорович ФК Марківці-юн Франківський Дім -8013
    Пахольчук Микола Васильович ФК Угринів-юн -8114
    Михайлюк Петро Васильович ФК Марківці-юн Франківський Дім -709

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook