Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат ДЮФЛ Івано-Франківської області U16 група Південь

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 2 
      10-09-2016 
       ДЮСШ Яремче3:0Юніор Івано-Франківськ
       Коломийська РДЮСШ -1:0ДЮСШ-1 Коломия
       Тлумацька ДЮСШ -1:3Надвірнянська ДЮСШ -
       Прикарпаття І.-Франківськ5:1ДЮСШ Снятин
     Тур 3 
      17-09-2016 
       Надвірнянська ДЮСШ -2:0Прикарпаття І.-Франківськ
       ДЮСШ-1 Коломия2:2Тлумацька ДЮСШ -
       Юніор Івано-Франківськ3:1Коломийська РДЮСШ -
       Косівська ДЮСШ -4:0ДЮСШ Яремче
     Тур 4 
      24-09-2016 
       Коломийська РДЮСШ -1:1Косівська ДЮСШ -
       Тлумацька ДЮСШ -1:1Юніор Івано-Франківськ
       Прикарпаття І.-Франківськ6:2ДЮСШ-1 Коломия
       ДЮСШ Снятин0:2Надвірнянська ДЮСШ -
     Тур 5 
      01-10-2016 
       ДЮСШ-1 Коломия6:0ДЮСШ Снятин
       Юніор Івано-Франківськ1:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Косівська ДЮСШ -1:1Тлумацька ДЮСШ -
       ДЮСШ Яремче2:0Коломийська РДЮСШ -
     Тур 6 
      08-10-2016 
       Тлумацька ДЮСШ -2:0ДЮСШ Яремче
       Прикарпаття І.-Франківськ5:2Косівська ДЮСШ -
       ДЮСШ Снятин1:1Юніор Івано-Франківськ
       Надвірнянська ДЮСШ -3:1ДЮСШ-1 Коломия
     Тур 1 
      12-10-2016 
       ДЮСШ Снятин2:0Тлумацька ДЮСШ -
     Тур 7 
      15-10-2016 
       Юніор Івано-Франківськ0:3Надвірнянська ДЮСШ -
       Косівська ДЮСШ -5:1ДЮСШ Снятин
       ДЮСШ Яремче3:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Коломийська РДЮСШ -1:1Тлумацька ДЮСШ -
     Тур 1 
      19-10-2016 
       Надвірнянська ДЮСШ -1:2Коломийська РДЮСШ -
       Юніор Івано-Франківськ0:2Косівська ДЮСШ -
     Тур 8 
      22-10-2016 
       Прикарпаття І.-Франківськ5:3Коломийська РДЮСШ -
       ДЮСШ Снятин0:5ДЮСШ Яремче
       Надвірнянська ДЮСШ -0:1Косівська ДЮСШ -
       ДЮСШ-1 Коломия-:+Юніор Івано-Франківськ
     Тур 1 
      26-10-2016 
       ДЮСШ-1 Коломия2:2ДЮСШ Яремче
     Тур 9 
      29-10-2016 
       Косівська ДЮСШ -1:2ДЮСШ-1 Коломия
       ДЮСШ Яремче2:0Надвірнянська ДЮСШ -
       Коломийська РДЮСШ -1:7ДЮСШ Снятин
       Тлумацька ДЮСШ -4:3Прикарпаття І.-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      05-11-2016 
       Тлумацька ДЮСШ -2:0ДЮСШ Снятин
       Коломийська РДЮСШ -1:5Надвірнянська ДЮСШ -
       ДЮСШ Яремче4:1ДЮСШ-1 Коломия
       Косівська ДЮСШ -3:0Юніор Івано-Франківськ
     Тур 11 
      08-04-2017 
       Юніор Івано-Франківськ-:+ДЮСШ Яремче
       Надвірнянська ДЮСШ -1:0Тлумацька ДЮСШ -
       ДЮСШ Снятин1:3Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 12 
      12-04-2017 
       Прикарпаття І.-Франківськ1:0Надвірнянська ДЮСШ -
       Тлумацька ДЮСШ -5:3ДЮСШ-1 Коломия
       Коломийська РДЮСШ -Юніор Івано-Франківськ
       ДЮСШ Яремче0:5Косівська ДЮСШ -
     Тур 13 
      22-04-2017 
       Косівська ДЮСШ -5:3Коломийська РДЮСШ -
       Юніор Івано-ФранківськТлумацька ДЮСШ -
       ДЮСШ-1 Коломия0:3Прикарпаття І.-Франківськ
       Надвірнянська ДЮСШ -4:0ДЮСШ Снятин
     Тур 14 
      29-04-2017 
       ДЮСШ Снятин1:2ДЮСШ-1 Коломия
       Прикарпаття І.-ФранківськЮніор Івано-Франківськ
       Тлумацька ДЮСШ -0:3Косівська ДЮСШ -
       Коломийська РДЮСШ -3:0ДЮСШ Яремче
     Тур 15 
      06-05-2017 
       ДЮСШ Яремче1:0Тлумацька ДЮСШ -
       Косівська ДЮСШ -2:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Юніор Івано-ФранківськДЮСШ Снятин
       ДЮСШ-1 Коломия2:2Надвірнянська ДЮСШ -
     Тур 16 
      13-05-2017 
       Надвірнянська ДЮСШ -Юніор Івано-Франківськ
       ДЮСШ СнятинКосівська ДЮСШ -
       Прикарпаття І.-ФранківськДЮСШ Яремче
       Тлумацька ДЮСШ -Коломийська РДЮСШ -
     Тур 17 
      20-05-2017 
       Коломийська РДЮСШ -Прикарпаття І.-Франківськ
       ДЮСШ ЯремчеДЮСШ Снятин
       Косівська ДЮСШ -4:0Надвірнянська ДЮСШ -
       Юніор Івано-ФранківськДЮСШ-1 Коломия
     Тур 18 
      27-05-2017 
       ДЮСШ-1 КоломияКосівська ДЮСШ -
       Надвірнянська ДЮСШ -1:1ДЮСШ Яремче
       ДЮСШ Снятин2:3Коломийська РДЮСШ -
       Прикарпаття І.-Франківськ9:0Тлумацька ДЮСШ -
     Тур 11 
      15-06-2017 
       ДЮСШ-1 Коломия3:1Коломийська РДЮСШ -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кущак Ігор Васильович ДЮСШ-1 Коломия8012
    Мерлюк Володимир Валерійович Прикарпаття І.-Франківськ806
    Хованець Олександр Олександрович Косівська ДЮСШ -807
    Гібель Максим Вікторович ДЮСШ Яремче6110
    Загрійчук Володимир Васильович Тлумацька ДЮСШ -6010
    Крижанівський Захар Іванович Косівська ДЮСШ -509
    Бойчук Іван Іванович Прикарпаття І.-Франківськ507
    Томчук Юрій Іванович Надвірнянська ДЮСШ -5015
    Гореліков Володимир Віталійович ДЮСШ-1 Коломия5113
    Шепетюк Костянтин Ярославович Коломийська РДЮСШ -508
    Чорній Юрій Сергійович Прикарпаття І.-Франківськ513

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook