Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат ДЮФЛ Івано-Франківської області U14 група Південь

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 2 
      10-09-2016 
       ДЮСШ Яремче1:3Юніор Івано-Франківськ
       Коломийська РДЮСШ -0:5ДЮСШ-1 Коломия
       Тлумацька ДЮСШ -0:6Надвірнянська ДЮСШ -
       Прикарпаття І.-Франківськ1:0ДЮСШ Снятин
     Тур 3 
      17-09-2016 
       Надвірнянська ДЮСШ -2:3Прикарпаття І.-Франківськ
       ДЮСШ-1 Коломия4:0Тлумацька ДЮСШ -
       Юніор Івано-Франківськ6:0Коломийська РДЮСШ -
       Косівська ДЮСШ -4:0ДЮСШ Яремче
     Тур 4 
      24-09-2016 
       Коломийська РДЮСШ -4:4Косівська ДЮСШ -
       Тлумацька ДЮСШ -2:10Юніор Івано-Франківськ
       Прикарпаття І.-Франківськ2:0ДЮСШ-1 Коломия
       ДЮСШ Снятин0:2Надвірнянська ДЮСШ -
     Тур 5 
      01-10-2016 
       ДЮСШ-1 Коломия3:0ДЮСШ Снятин
       Юніор Івано-Франківськ1:0Прикарпаття І.-Франківськ
       Косівська ДЮСШ -4:1Тлумацька ДЮСШ -
       ДЮСШ Яремче1:4Коломийська РДЮСШ -
     Тур 6 
      08-10-2016 
       Тлумацька ДЮСШ -1:0ДЮСШ Яремче
       Прикарпаття І.-Франківськ5:0Косівська ДЮСШ -
       ДЮСШ Снятин4:4Юніор Івано-Франківськ
       Надвірнянська ДЮСШ -1:1ДЮСШ-1 Коломия
     Тур 1 
      12-10-2016 
       ДЮСШ Снятин4:1Тлумацька ДЮСШ -
     Тур 7 
      15-10-2016 
       Юніор Івано-Франківськ1:1Надвірнянська ДЮСШ -
       Косівська ДЮСШ -1:4ДЮСШ Снятин
       ДЮСШ Яремче0:5Прикарпаття І.-Франківськ
       Коломийська РДЮСШ -6:1Тлумацька ДЮСШ -
     Тур 1 
      19-10-2016 
       Надвірнянська ДЮСШ -3:1Коломийська РДЮСШ -
       Юніор Івано-Франківськ4:1Косівська ДЮСШ -
     Тур 8 
      22-10-2016 
       Прикарпаття І.-Франківськ2:1Коломийська РДЮСШ -
       ДЮСШ Снятин1:1ДЮСШ Яремче
       Надвірнянська ДЮСШ -4:1Косівська ДЮСШ -
       ДЮСШ-1 Коломия1:0Юніор Івано-Франківськ
     Тур 1 
      26-10-2016 
       ДЮСШ-1 Коломия2:0ДЮСШ Яремче
     Тур 9 
      29-10-2016 
       Косівська ДЮСШ -1:1ДЮСШ-1 Коломия
       ДЮСШ Яремче0:3Надвірнянська ДЮСШ -
       Коломийська РДЮСШ -2:2ДЮСШ Снятин
       Тлумацька ДЮСШ -0:6Прикарпаття І.-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      05-11-2016 
       Тлумацька ДЮСШ -0:1ДЮСШ Снятин
       Коломийська РДЮСШ -0:1Надвірнянська ДЮСШ -
       ДЮСШ Яремче0:2ДЮСШ-1 Коломия
       Косівська ДЮСШ -0:1Юніор Івано-Франківськ
     Тур 11 
      08-04-2017 
       Юніор Івано-ФранківськДЮСШ Яремче
       ДЮСШ-1 Коломия3:1Коломийська РДЮСШ -
       Надвірнянська ДЮСШ -3:1Тлумацька ДЮСШ -
       ДЮСШ Снятин0:1Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 12 
      12-04-2017 
       Прикарпаття І.-Франківськ4:0Надвірнянська ДЮСШ -
       Тлумацька ДЮСШ -0:6ДЮСШ-1 Коломия
       Коломийська РДЮСШ -Юніор Івано-Франківськ
       ДЮСШ Яремче0:3Косівська ДЮСШ -
     Тур 13 
      22-04-2017 
       Косівська ДЮСШ -5:1Коломийська РДЮСШ -
       Юніор Івано-ФранківськТлумацька ДЮСШ -
       ДЮСШ-1 Коломия1:3Прикарпаття І.-Франківськ
       Надвірнянська ДЮСШ -1:1ДЮСШ Снятин
     Тур 14 
      29-04-2017 
       ДЮСШ Снятин0:1ДЮСШ-1 Коломия
       Прикарпаття І.-ФранківськЮніор Івано-Франківськ
       Тлумацька ДЮСШ -4:2Косівська ДЮСШ -
       Коломийська РДЮСШ -ДЮСШ Яремче
     Тур 15 
      06-05-2017 
       ДЮСШ Яремче1:4Тлумацька ДЮСШ -
       Косівська ДЮСШ -3:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Юніор Івано-ФранківськДЮСШ Снятин
       ДЮСШ-1 Коломия4:0Надвірнянська ДЮСШ -
     Тур 16 
      13-05-2017 
       Надвірнянська ДЮСШ -Юніор Івано-Франківськ
       ДЮСШ Снятин2:3Косівська ДЮСШ -
       Прикарпаття І.-Франківськ5:0ДЮСШ Яремче
       Тлумацька ДЮСШ -1:3Коломийська РДЮСШ -
     Тур 17 
      20-05-2017 
       Коломийська РДЮСШ -0:6Прикарпаття І.-Франківськ
       ДЮСШ Яремче0:6ДЮСШ Снятин
       Косівська ДЮСШ -1:0Надвірнянська ДЮСШ -
       Юніор Івано-ФранківськДЮСШ-1 Коломия
     Тур 18 
      27-05-2017 
       ДЮСШ-1 КоломияКосівська ДЮСШ -
       Надвірнянська ДЮСШ -+:-ДЮСШ Яремче
       ДЮСШ Снятин3:0Коломийська РДЮСШ -
       Прикарпаття І.-Франківськ5:1Тлумацька ДЮСШ -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гулій Петро Юрійович Косівська ДЮСШ -11014
    Микуляк Артем Олександрович Прикарпаття І.-Франківськ1119
    Сімановський Віталій Олександрович Юніор Івано-Франківськ1109
    Гуцуляк Олег Юрійович ДЮСШ-1 Коломия9013
    Евчук Антон Віталійович Косівська ДЮСШ -8011
    Допко Ростислав Іванович Юніор Івано-Франківськ707
    Глушко Арсен Ігорович ДЮСШ Снятин7014
    Боднарук Олександр Тарасович Прикарпаття І.-Франківськ7015
    Вікарюк Ігор Олегович Юніор Івано-Франківськ708
    Ткачук Максим Андрійович ДЮСШ-1 Коломия6014
    Сімановський Віталій Олександрович Прикарпаття І.-Франківськ507

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook