Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Тисменицького району юнаки група Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      04-09-2016 
       Оболонь-юн Милування4:0Цитадель-юн Єзупіль
       Майдан-юн с. Майдан1:5Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       ФК Тязів-юн -7:1ФК Вільшаниця-юн -
     Тур 2 
      11-09-2016 
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя11:1ФК Тязів-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль5:0Майдан-юн с. Майдан
       Сокіл-юн Угринів0:5Оболонь-юн Милування
     Тур 3 
      18-09-2016 
       Майдан-юн с. Майдан2:2Сокіл-юн Угринів
       ФК Тязів-юн -2:1Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Вільшаниця-юн -0:5Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
     Тур 4 
      25-09-2016 
       Цитадель-юн Єзупіль0:1ФК Вільшаниця-юн -
       Сокіл-юн Угринів2:1ФК Тязів-юн -
       Оболонь-юн Милування12:1Майдан-юн с. Майдан
     Тур 5 
      02-10-2016 
       ФК Тязів-юн -0:4Оболонь-юн Милування
       ФК Вільшаниця-юн -0:2Сокіл-юн Угринів
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя8:1Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 6 
      09-10-2016 
       Сокіл-юн Угринів2:2Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Оболонь-юн Милування3:0ФК Вільшаниця-юн -
       Майдан-юн с. Майдан1:5ФК Тязів-юн -
     Тур 7 
      16-10-2016 
       ФК Вільшаниця-юн -+:-Майдан-юн с. Майдан
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1:0Оболонь-юн Милування
       Цитадель-юн Єзупіль+:-Сокіл-юн Угринів
    Коло 2 
     Тур 8 
      23-10-2016 
       Цитадель-юн Єзупіль0:10Оболонь-юн Милування
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя7:0Майдан-юн с. Майдан
       ФК Вільшаниця-юн -4:2ФК Тязів-юн -
     Тур 9 
      30-10-2016 
       ФК Тязів-юн -0:3Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Майдан-юн с. Майдан6:0Цитадель-юн Єзупіль
       Оболонь-юн Милування9:0Сокіл-юн Угринів
     Тур 10 
      09-04-2017 
       Сокіл-юн Угринів+:-Майдан-юн с. Майдан
       Цитадель-юн Єзупіль+:-ФК Тязів-юн -
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя4:1ФК Вільшаниця-юн -
     Тур 11 
      23-04-2017 
       ФК Вільшаниця-юн -5:1Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Тязів-юн --:+Сокіл-юн Угринів
       Майдан-юн с. Майдан-:+Оболонь-юн Милування
     Тур 12 
      30-04-2017 
       Оболонь-юн Милування+:-ФК Тязів-юн -
       Сокіл-юн Угринів2:5ФК Вільшаниця-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль0:14Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
     Тур 13 
      07-05-2017 
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя+:-Сокіл-юн Угринів
       ФК Вільшаниця-юн -0:1Оболонь-юн Милування
       ФК Тязів-юн --:+Майдан-юн с. Майдан
     Тур 14 
      14-05-2017 
       Майдан-юн с. Майдан-:+ФК Вільшаниця-юн -
       Оболонь-юн Милування3:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Сокіл-юн Угринів4:1Цитадель-юн Єзупіль
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Карачун Михайло Леонідович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя26011
    Мельничук Роман Васильович Оболонь-юн Милування19110
    Чабан Тарас Михайлович Оболонь-юн Милування10010
    Левандовський Вадим Богданович ФК Вільшаниця-юн -10010
    Бойко Назар Іванович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя8010
    Вівчаренко Назар Васильович Сокіл-юн Угринів708
    Вовк Ростислав Васильович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя608
    Литвинець Богдан Мирославович ФК Тязів-юн -607
    Макар Григорій Федорович ФК Тязів-юн -507
    Кочет Василь Петрович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя503
    Ковбас Роман Михайлович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя406

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook