Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Тисменицького району група Б

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    Дністер с. Побережжя1210023059-12
    Оболонь Милування129212939-14
    Сокіл Угринів126242016-22
    Цитадель Єзупіль126061821-23
    ФК Тязів -123271116-16
    ФК Вільшаниця -123181015-31
    ФК Майдан -12111049-57
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      04-09-2016 
       Оболонь Милування3:0Цитадель Єзупіль
       ФК Майдан -1:8Дністер с. Побережжя
       ФК Тязів -3:2ФК Вільшаниця -
     Тур 2 
      11-09-2016 
       Дністер с. Побережжя4:3ФК Тязів -
       Цитадель Єзупіль6:0ФК Майдан -
       Сокіл Угринів1:1Оболонь Милування
     Тур 3 
      18-09-2016 
       ФК Майдан -1:3Сокіл Угринів
       ФК Тязів -3:2Цитадель Єзупіль
       ФК Вільшаниця -0:4Дністер с. Побережжя
     Тур 4 
      25-09-2016 
       Цитадель Єзупіль3:2ФК Вільшаниця -
       Сокіл Угринів1:1ФК Тязів -
       Оболонь Милування9:1ФК Майдан -
     Тур 5 
      02-10-2016 
       ФК Тязів -1:1Оболонь Милування
       ФК Вільшаниця -0:1Сокіл Угринів
       Дністер с. Побережжя3:0Цитадель Єзупіль
     Тур 6 
      09-10-2016 
       Сокіл Угринів0:1Дністер с. Побережжя
       Оболонь Милування6:0ФК Вільшаниця -
       ФК Майдан -1:4ФК Тязів -
     Тур 7 
      16-10-2016 
       ФК Вільшаниця -+:-ФК Майдан -
       Дністер с. Побережжя4:2Оболонь Милування
       Цитадель Єзупіль+:-Сокіл Угринів
    Коло 2 
     Тур 8 
      23-10-2016 
       Цитадель Єзупіль2:4Оболонь Милування
       Дністер с. Побережжя17:0ФК Майдан -
       ФК Вільшаниця -5:1ФК Тязів -
     Тур 9 
      30-10-2016 
       ФК Тязів --:+Дністер с. Побережжя
       ФК Майдан -1:2Цитадель Єзупіль
       Оболонь Милування4:1Сокіл Угринів
     Тур 10 
      09-04-2017 
       Сокіл Угринів3:1ФК Майдан -
       Цитадель Єзупіль+:-ФК Тязів -
       Дністер с. Побережжя6:0ФК Вільшаниця -
     Тур 11 
      23-04-2017 
       ФК Вільшаниця -2:1Цитадель Єзупіль
       ФК Тязів --:+Сокіл Угринів
       ФК Майдан -1:3Оболонь Милування
     Тур 12 
      30-04-2017 
       Оболонь Милування+:-ФК Тязів -
       Сокіл Угринів2:1ФК Вільшаниця -
       Цитадель Єзупіль2:1Дністер с. Побережжя
     Тур 13 
      07-05-2017 
       Дністер с. Побережжя9:0Сокіл Угринів
       ФК Вільшаниця -1:2Оболонь Милування
       ФК Тязів --:+ФК Майдан -
     Тур 14 
      14-05-2017 
       ФК Майдан -2:2ФК Вільшаниця -
       Оболонь Милування4:2Дністер с. Побережжя
       Сокіл Угринів4:3Цитадель Єзупіль
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Третяк Дмитро Ярославович Дністер с. Побережжя16010
    Кузенко Святослав Михайлович Дністер с. Побережжя10010
    Єлісєєв Ростислав Анатолійович Оболонь Милування7010
    Шиндак Святослав Володимирович Цитадель Єзупіль6010
    Кузенко Назар Іванович Оболонь Милування608
    Бадюк Назар Володимирович Цитадель Єзупіль507
    Крижанівський Володимир Романович Дністер с. Побережжя507
    Коренєв Володимир Олександрович Дністер с. Побережжя5011
    Кочет Василь Петрович ФК Тязів -507
    Сморжанюк Роман Дмитрович Оболонь Милування4011
    Вікуловський Юрій Андрійович Оболонь Милування402

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook