Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість області з футболу серед юнаків

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    ДЮСШ Прилуцький р-н 149232940-20
    ДЮСШ Бобровиця127322433-15
    ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин117132240-22
    ДЮСШ Носівка127142244-21
    ДЮСШ Козелець114341517-13
    ДЮСШ Талалаївка134181310-28
    ДЮСШ Ічня1431101011-63
    ДЮСШ Остер13229816-29
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      25-09-2016 
       ДЮСШ Талалаївка1:6ДЮСШ Бобровиця
       ДЮСШ Прилуцький р-н 3:1ДЮСШ Остер
       ДЮСШ Носівка5:0ДЮСШ Козелець
       ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин14:1ДЮСШ Ічня
     Тур 2 
      02-10-2016 
       ДЮСШ Бобровиця3:0ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин
       ДЮСШ Остер3:0ДЮСШ Талалаївка
       ДЮСШ Козелець0:0ДЮСШ Прилуцький р-н
       ДЮСШ Ічня1:7ДЮСШ Носівка
     Тур 3 
      09-10-2016 
       ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин4:2ДЮСШ Остер
       ДЮСШ Талалаївка2:1ДЮСШ Козелець
       ДЮСШ Прилуцький р-н 1:5ДЮСШ Носівка
       ДЮСШ Бобровиця6:0ДЮСШ Ічня
     Тур 4 
      16-10-2016 
       ДЮСШ Остер2:2ДЮСШ Бобровиця
       ДЮСШ Козелець2:2ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин
       ДЮСШ Носівка2:3ДЮСШ Талалаївка
       ДЮСШ Ічня3:1ДЮСШ Прилуцький р-н
     Тур 5 
      23-10-2016 
       ДЮСШ Бобровиця1:1ДЮСШ Козелець
       ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин4:2ДЮСШ Носівка
       ДЮСШ Талалаївка0:1ДЮСШ Прилуцький р-н
       ДЮСШ Остер3:1ДЮСШ Ічня
     Тур 6 
      30-10-2016 
       ДЮСШ Козелець2:0ДЮСШ Остер
       ДЮСШ Носівка4:0ДЮСШ Бобровиця
       ДЮСШ Прилуцький р-н 7:2ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин
       ДЮСШ Ічня3:0ДЮСШ Талалаївка
     Тур 7 
      07-11-2016 
       ДЮСШ Остер3:3ДЮСШ Носівка
       ДЮСШ Бобровиця1:4ДЮСШ Прилуцький р-н
       ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин2:1ДЮСШ Талалаївка
       ДЮСШ Козелець5:0ДЮСШ Ічня
    Коло 2 
     Тур 8 
      09-04-2017 
       ДЮСШ Талалаївка+:-ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин
       ДЮСШ Прилуцький р-н 1:1ДЮСШ Бобровиця
       ДЮСШ Носівка5:1ДЮСШ Остер
       ДЮСШ Ічня0:4ДЮСШ Козелець
     Тур 9 
      13-04-2017 
       ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин5:3ДЮСШ Прилуцький р-н
       ДЮСШ Остер0:1ДЮСШ Козелець
       ДЮСШ Талалаївка1:1ДЮСШ Ічня
       ДЮСШ Бобровиця2:1ДЮСШ Носівка
     Тур 10 
      19-04-2017 
       ДЮСШ Ічня+:-ДЮСШ Остер
       ДЮСШ Прилуцький р-н 3:0ДЮСШ Талалаївка
       ДЮСШ КозелецьДЮСШ Бобровиця
      20-04-2017 
       ДЮСШ НосівкаДЮСШ Ніжин-2 Ніжин
     Тур 11 
      22-04-2017 
       ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин2:1ДЮСШ Козелець
      23-04-2017 
       ДЮСШ Бобровиця6:1ДЮСШ Остер
       ДЮСШ Прилуцький р-н 10:0ДЮСШ Ічня
      26-04-2017 
       ДЮСШ Талалаївка2:5ДЮСШ Носівка
     Тур 12 
      30-04-2017 
       ДЮСШ Ічня0:4ДЮСШ Бобровиця
       ДЮСШ ОстерДЮСШ Ніжин-2 Ніжин
       ДЮСШ КозелецьДЮСШ Талалаївка
       ДЮСШ Носівка2:3ДЮСШ Прилуцький р-н
     Тур 13 
      07-05-2017 
       ДЮСШ Талалаївка+:-ДЮСШ Остер
       ДЮСШ Ніжин-2 НіжинДЮСШ Бобровиця
       ДЮСШ Прилуцький р-н 1:0ДЮСШ Козелець
       ДЮСШ Носівка3:1ДЮСШ Ічня
     Тур 14 
      14-05-2017 
       ДЮСШ Остер0:2ДЮСШ Прилуцький р-н
       ДЮСШ Бобровиця1:0ДЮСШ Талалаївка
       ДЮСШ Ічня0:5ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин
       ДЮСШ КозелецьДЮСШ Носівка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бабич Тарас Олександрович ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин1108
    Попов Дмитро Олександрович ДЮСШ Прилуцький р-н 1007
    Пугач Ярослав Володимирович ДЮСШ Бобровиця8010
    Боблян Сергій Русланович ДЮСШ Прилуцький р-н 8012
    Куциба Валерій Миколайович ДЮСШ Носівка8011
    Хоменко Артем Юрійович ДЮСШ Ніжин-2 Ніжин8010
    Саченко Арсеній Геннадійович ДЮСШ Козелець6011
    Кебкал Єгор Олексійович ДЮСШ Носівка5011
    Новік Олександр Олександрович ДЮСШ Носівка5011
    Корнілов Дмитро Володимирович ДЮСШ Носівка5010
    Яма Богдан Валерійович ДЮСШ Носівка4010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook