Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      02-04-2017 
       Кар`єр-юн Торчиновичі1:1Рочин-юн Соснівка
       СКК Демня-юн. Демня0:5ФК Миколаїв-юн. -
       СФК Муроване-юн -3:0Енергетик-юн. Добротвір
       Юність-юн Гійче1:0Юність-юн. с. Верхня Білка
       Погонь-юн. Львів3:0Галичина-юн Великий Дорошів
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир1:2Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 2 
      09-04-2017 
       Галичина-юн Великий Дорошів6:0Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:5Погонь-юн. Львів
       Енергетик-юн. Добротвір0:1Юність-юн Гійче
       ФК Миколаїв-юн. -2:0СФК Муроване-юн -
       ФСК Яворів-юн. -0:3Кар`єр-юн Торчиновичі
      12-04-2017 
       Рочин-юн Соснівка6:0СКК Демня-юн. Демня
     Тур 3 
      23-04-2017 
       Кар`єр-юн Торчиновичі0:2ФК Самбір-юн. -
       СКК Демня-юн. Демня1:0ФСК Яворів-юн. -
       Юність-юн Гійче2:0ФК Миколаїв-юн. -
       Погонь-юн. Львів7:1Енергетик-юн. Добротвір
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир1:0Юність-юн. с. Верхня Білка
       Гірник-юн Новояворівськ0:3Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 4 
      30-04-2017 
       ФСК Яворів-юн. -2:0СФК Муроване-юн -
     Тур 12 
       Юність-юн Гійче1:1Гірник-юн Новояворівськ
       Погонь-юн. Львів1:2Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
     Тур 3 
      04-05-2017 
       СФК Муроване-юн -1:4Рочин-юн Соснівка
     Тур 4 
      07-05-2017 
       ФК Самбір-юн. -3:2Галичина-юн Великий Дорошів
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:2Гірник-юн Новояворівськ
       Енергетик-юн. Добротвір3:2Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       ФК Миколаїв-юн. -3:4Погонь-юн. Львів
       Рочин-юн Соснівка1:4Юність-юн Гійче
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:1СКК Демня-юн. Демня
     Тур 5 
      10-05-2017 
       Погонь-юн. Львів3:1Рочин-юн Соснівка
      14-05-2017 
       СКК Демня-юн. Демня1:0ФК Самбір-юн. -
       СФК Муроване-юн -1:3Кар`єр-юн Торчиновичі
       Юність-юн Гійче4:2ФСК Яворів-юн. -
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир0:2ФК Миколаїв-юн. -
       Гірник-юн Новояворівськ3:1Енергетик-юн. Добротвір
       Галичина-юн Великий Дорошів3:0Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 6 
      17-05-2017 
       Рочин-юн Соснівка5:1Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
      21-05-2017 
       ФК Самбір-юн. -1:0Юність-юн. с. Верхня Білка
       Енергетик-юн. Добротвір1:8Галичина-юн Великий Дорошів
       ФК Миколаїв-юн. -2:0Гірник-юн Новояворівськ
       ФСК Яворів-юн. -0:6Погонь-юн. Львів
       СКК Демня-юн. Демня1:5СФК Муроване-юн -
     Тур 7 
      28-05-2017 
       СФК Муроване-юн -0:2ФК Самбір-юн. -
       Юність-юн Гійче6:0СКК Демня-юн. Демня
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир6:0ФСК Яворів-юн. -
       Галичина-юн Великий Дорошів4:2ФК Миколаїв-юн. -
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:3Енергетик-юн. Добротвір
      31-05-2017 
       Погонь-юн. Львів6:0Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 11 
       Галичина-юн Великий Дорошів7:0СКК Демня-юн. Демня
     Тур 8 
      04-06-2017 
       ФК Самбір-юн. -3:0Енергетик-юн. Добротвір
       ФК Миколаїв-юн. -4:2Юність-юн. с. Верхня Білка
       ФСК Яворів-юн. -1:8Гірник-юн Новояворівськ
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:1Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       СКК Демня-юн. Демня0:6Погонь-юн. Львів
       СФК Муроване-юн -0:6Юність-юн Гійче
     Тур 9 
      07-06-2017 
       Енергетик-юн. Добротвір1:5ФК Миколаїв-юн. -
     Тур 10 
       СКК Демня-юн. Демня2:3Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 9 
      11-06-2017 
       Юність-юн Гійче1:0ФК Самбір-юн. -
       Погонь-юн. Львів10:0СФК Муроване-юн -
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир3:0СКК Демня-юн. Демня
       Гірник-юн Новояворівськ1:0Кар`єр-юн Торчиновичі
       Галичина-юн Великий Дорошів18:1ФСК Яворів-юн. -
      14-06-2017 
       Юність-юн. с. Верхня Білка3:5Рочин-юн Соснівка
     Тур 2 
      15-06-2017 
       ФК Самбір-юн. -0:1Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 7 
      18-06-2017 
       Гірник-юн Новояворівськ3:1Рочин-юн Соснівка
     Тур 10 
       ФК Самбір-юн. -0:1ФК Миколаїв-юн. -
       ФСК Яворів-юн. -2:0Юність-юн. с. Верхня Білка
       Кар`єр-юн Торчиновичі0:3Галичина-юн Великий Дорошів
       СФК Муроване-юн -0:5Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       Юність-юн Гійче0:4Погонь-юн. Львів
     Тур 1 
      21-06-2017 
       ФСК Яворів-юн. -1:2ФК Самбір-юн. -
     Тур 10 
       Рочин-юн Соснівка1:0Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 11 
      25-06-2017 
       Погонь-юн. Львів0:1ФК Самбір-юн. -
       Гірник-юн Новояворівськ8:0СФК Муроване-юн -
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:2Кар`єр-юн Торчиновичі
       Енергетик-юн. Добротвір8:2ФСК Яворів-юн. -
       ФК Миколаїв-юн. -4:2Рочин-юн Соснівка
     Тур 13 
       Галичина-юн Великий Дорошів5:2Юність-юн Гійче
     Тур 6 
      28-06-2017 
       Кар`єр-юн Торчиновичі7:4Юність-юн Гійче
     Тур 13 
       Гірник-юн Новояворівськ0:3Погонь-юн. Львів
     Тур 8 
      29-06-2017 
       Рочин-юн Соснівка0:4Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 11 
      02-07-2017 
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир3:2Юність-юн Гійче
     Тур 12 
       ФК Самбір-юн. -0:0Рочин-юн Соснівка
       ФСК Яворів-юн. -1:5ФК Миколаїв-юн. -
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:1Енергетик-юн. Добротвір
       СКК Демня-юн. Демня0:3Юність-юн. с. Верхня Білка
       СФК Муроване-юн -0:12Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 13 
      05-07-2017 
       Енергетик-юн. Добротвір3:0СКК Демня-юн. Демня
       Рочин-юн Соснівка6:0ФСК Яворів-юн. -
      09-07-2017 
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир3:2ФК Самбір-юн. -
       Юність-юн. с. Верхня Білка2:1СФК Муроване-юн -
       ФК Миколаїв-юн. -6:0Кар`єр-юн Торчиновичі
    Коло 2 
     Тур 14 
      06-08-2017 
       ФК Миколаїв-юн. -12:0СКК Демня-юн. Демня
       Енергетик-юн. Добротвір3:1СФК Муроване-юн -
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:2Юність-юн Гійче
       Галичина-юн Великий Дорошів1:3Погонь-юн. Львів
       Гірник-юн Новояворівськ3:1Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
      09-08-2017 
       Рочин-юн Соснівка3:0Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 15 
      13-08-2017 
       Гірник-юн Новояворівськ2:0ФК Самбір-юн. -
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир0:4Галичина-юн Великий Дорошів
       Юність-юн Гійче3:3Енергетик-юн. Добротвір
       СФК Муроване-юн -1:3ФК Миколаїв-юн. -
       Кар`єр-юн Торчиновичі4:0ФСК Яворів-юн. -
     Тур 14 
      16-08-2017 
       ФК Самбір-юн. -6:0ФСК Яворів-юн. -
     Тур 15 
       СКК Демня-юн. Демня0:2Рочин-юн Соснівка
     Тур 16 
      19-08-2017 
       Юність-юн. с. Верхня Білка3:1Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
      20-08-2017 
       ФК Самбір-юн. -0:1Кар`єр-юн Торчиновичі
       ФСК Яворів-юн. -3:1СКК Демня-юн. Демня
       ФК Миколаїв-юн. -5:1Юність-юн Гійче
       Енергетик-юн. Добротвір0:3Погонь-юн. Львів
       Галичина-юн Великий Дорошів3:1Гірник-юн Новояворівськ
     Тур 17 
      23-08-2017 
       Галичина-юн Великий Дорошів0:2ФК Самбір-юн. -
     Тур 16 
      24-08-2017 
       Рочин-юн Соснівка3:0СФК Муроване-юн -
     Тур 17 
      27-08-2017 
       Гірник-юн Новояворівськ1:1Юність-юн. с. Верхня Білка
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир3:1Енергетик-юн. Добротвір
       Погонь-юн. Львів1:3ФК Миколаїв-юн. -
       Юність-юн Гійче1:3Рочин-юн Соснівка
       СФК Муроване-юн -1:0ФСК Яворів-юн. -
       СКК Демня-юн. Демня0:2Кар`єр-юн Торчиновичі
     Тур 18 
      30-08-2017 
       Рочин-юн Соснівка0:2Погонь-юн. Львів
      03-09-2017 
       ФК Самбір-юн. -7:0СКК Демня-юн. Демня
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:1СФК Муроване-юн -
       ФСК Яворів-юн. -3:2Юність-юн Гійче
       Енергетик-юн. Добротвір2:1Гірник-юн Новояворівськ
       Юність-юн. с. Верхня Білка0:4Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 19 
      06-09-2017 
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир2:0Рочин-юн Соснівка
       Погонь-юн. Львів7:1ФСК Яворів-юн. -
      10-09-2017 
       Галичина-юн Великий Дорошів15:0Енергетик-юн. Добротвір
       Гірник-юн Новояворівськ0:2ФК Миколаїв-юн. -
       Юність-юн Гійче3:1Кар`єр-юн Торчиновичі
       СФК Муроване-юн -2:1СКК Демня-юн. Демня
      11-09-2017 
       Юність-юн. с. Верхня Білка1:2ФК Самбір-юн. -
     Тур 20 
      13-09-2017 
       ФСК Яворів-юн. -1:3Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
      17-09-2017 
       ФК Самбір-юн. -1:0СФК Муроване-юн -
       СКК Демня-юн. Демня0:2Юність-юн Гійче
       Кар`єр-юн Торчиновичі0:2Погонь-юн. Львів
       Рочин-юн Соснівка2:1Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Миколаїв-юн. -1:2Галичина-юн Великий Дорошів
       Енергетик-юн. Добротвір1:2Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 21 
      24-09-2017 
       Енергетик-юн. Добротвір0:5ФК Самбір-юн. -
       Юність-юн. с. Верхня Білка0:4ФК Миколаїв-юн. -
       Гірник-юн Новояворівськ8:2ФСК Яворів-юн. -
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир0:2Кар`єр-юн Торчиновичі
       Погонь-юн. Львів9:0СКК Демня-юн. Демня
       Юність-юн Гійче4:1СФК Муроване-юн -
     Тур 18 
      27-09-2017 
       ФК Миколаїв-юн. -0:0Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
     Тур 22 
       Рочин-юн Соснівка2:1Юність-юн. с. Верхня Білка
      30-09-2017 
       ФСК Яворів-юн. -0:7Галичина-юн Великий Дорошів
      01-10-2017 
       ФК Самбір-юн. -0:1Юність-юн Гійче
       СФК Муроване-юн -0:9Погонь-юн. Львів
       СКК Демня-юн. Демня1:3Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       Кар`єр-юн Торчиновичі2:0Гірник-юн Новояворівськ
       ФК Миколаїв-юн. -4:0Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 15 
      04-10-2017 
       Погонь-юн. Львів6:0Юність-юн. с. Верхня Білка
     Тур 23 
      07-10-2017 
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир2:1СФК Муроване-юн -
      08-10-2017 
       ФК Миколаїв-юн. -3:0ФК Самбір-юн. -
       Енергетик-юн. Добротвір1:0Рочин-юн Соснівка
       Галичина-юн Великий Дорошів9:0Кар`єр-юн Торчиновичі
       Гірник-юн Новояворівськ2:1СКК Демня-юн. Демня
       Погонь-юн. Львів6:0Юність-юн Гійче
     Тур 24 
      15-10-2017 
       ФК Самбір-юн. -1:3Погонь-юн. Львів
       Юність-юн Гійче2:2Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       СФК Муроване-юн -2:2Гірник-юн Новояворівськ
       СКК Демня-юн. Демня1:4Галичина-юн Великий Дорошів
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:0Юність-юн. с. Верхня Білка
       ФСК Яворів-юн. -0:3Енергетик-юн. Добротвір
     Тур 21 
      18-10-2017 
       Галичина-юн Великий Дорошів1:0Рочин-юн Соснівка
     Тур 25 
      22-10-2017 
       Рочин-юн Соснівка2:1ФК Самбір-юн. -
     Тур 26 
       Погонь-юн. Львів4:0Гірник-юн Новояворівськ
       Юність-юн Гійче1:5Галичина-юн Великий Дорошів
     Тур 23 
      24-10-2017 
       Юність-юн. с. Верхня Білка5:0ФСК Яворів-юн. -
     Тур 24 
      26-10-2017 
       Рочин-юн Соснівка0:2ФК Миколаїв-юн. -
     Тур 25 
      29-10-2017 
       Енергетик-юн. Добротвір3:1Кар`єр-юн Торчиновичі
       Юність-юн. с. Верхня Білка0:3СКК Демня-юн. Демня
       Галичина-юн Великий Дорошів6:0СФК Муроване-юн -
       Гірник-юн Новояворівськ0:3Юність-юн Гійче
       Фенікс-Стефано-юн Підмонастир2:3Погонь-юн. Львів
      31-10-2017 
       ФК Миколаїв-юн. -8:0ФСК Яворів-юн. -
     Тур 26 
      02-11-2017 
       ФСК Яворів-юн. -0:3Рочин-юн Соснівка
      05-11-2017 
       ФК Самбір-юн. -2:0Фенікс-Стефано-юн Підмонастир
       СФК Муроване-юн -4:0Юність-юн. с. Верхня Білка
       СКК Демня-юн. Демня3:1Енергетик-юн. Добротвір
       Кар`єр-юн Торчиновичі3:1ФК Миколаїв-юн. -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Макара Олег Олегович Галичина-юн Великий Дорошів43025
    Яцинич Дмитро Олександрович ФК Миколаїв-юн. -28026
    Кобасяр Володимир Іванович Галичина-юн Великий Дорошів24126
    Курило Володимир Степанович Юність-юн Гійче23324
    Кудь Олег Романович Галичина-юн Великий Дорошів21025
    Пельо Павло Романович Погонь-юн. Львів21217
    Кос Тарас Романович ФК Миколаїв-юн. -19124
    Марчук Олег Андрійович Рочин-юн Соснівка17022
    Романович Юрій Юрійович Гірник-юн Новояворівськ16119
    Кашуба Ігор Іванович Галичина-юн Великий Дорошів15026
    Гнатишин Віталій Володимирович Погонь-юн. Львів15026

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook