Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Черкаської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      29-04-2017 
       Черкащина-Академія-2 -2:0ФК Авангард Монастирище
       ФК Уманьферммаш -4:3Альтаїр Драбів
       Олімп Кам`янка1:1Спартак Золотоноша
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н0:2ЛНЗ-Лебедин -
       Колос Чорнобай1:6УТК Уманський р-н
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:2Базис Кочубіївка
     Тур 2 
      06-05-2017 
       ФК Авангард Монастирище2:3Базис Кочубіївка
       УТК Уманський р-н3:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
       ЛНЗ-Лебедин -2:1Колос Чорнобай
       Спартак Золотоноша0:3Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Альтаїр Драбів3:0Олімп Кам`янка
       Черкащина-Академія-2 -0:1ФК Уманьферммаш -
     Тур 3 
      13-05-2017 
       ФК Уманьферммаш -2:1ФК Авангард Монастирище
       Олімп Кам`янка1:1Черкащина-Академія-2 -
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н3:1Альтаїр Драбів
       Колос Чорнобай5:0Спартак Золотоноша
       Росава-Наша Ряба с. Степанці3:8ЛНЗ-Лебедин -
       Базис Кочубіївка1:2УТК Уманський р-н
     Тур 4 
      20-05-2017 
       ФК Авангард Монастирище1:2УТК Уманський р-н
       ЛНЗ-Лебедин -2:0Базис Кочубіївка
       Спартак Золотоноша1:3Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Альтаїр Драбів5:2Колос Чорнобай
       Черкащина-Академія-2 -1:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       ФК Уманьферммаш -1:0Олімп Кам`янка
     Тур 5 
      27-05-2017 
       Олімп Кам`янка3:2ФК Авангард Монастирище
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н1:0ФК Уманьферммаш -
       Колос Чорнобай2:0Черкащина-Академія-2 -
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:3Альтаїр Драбів
     Тур 6 
      03-06-2017 
       ФК Авангард Монастирище1:5ЛНЗ-Лебедин -
       Спартак Золотоноша0:6УТК Уманський р-н
       Альтаїр Драбів4:2Базис Кочубіївка
       ФК Уманьферммаш -1:2Колос Чорнобай
       Олімп Кам`янка1:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
     Тур 7 
      10-06-2017 
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н4:2ФК Авангард Монастирище
       Колос Чорнобай2:1Олімп Кам`янка
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:0ФК Уманьферммаш -
       Базис Кочубіївка3:2Черкащина-Академія-2 -
       УТК Уманський р-н1:1Альтаїр Драбів
       ЛНЗ-Лебедин -11:0Спартак Золотоноша
     Тур 8 
      17-06-2017 
       ФК Авангард Монастирище1:0Спартак Золотоноша
       Альтаїр Драбів1:1ЛНЗ-Лебедин -
       Черкащина-Академія-2 -1:1УТК Уманський р-н
       ФК Уманьферммаш -1:4Базис Кочубіївка
       Олімп Кам`янка1:0Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н3:2Колос Чорнобай
     Тур 9 
      24-06-2017 
       Колос Чорнобай7:1ФК Авангард Монастирище
       Росава-Наша Ряба с. Степанці1:4Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Базис Кочубіївка1:0Олімп Кам`янка
       УТК Уманський р-н0:1ФК Уманьферммаш -
       ЛНЗ-Лебедин -6:0Черкащина-Академія-2 -
       Спартак Золотоноша1:3Альтаїр Драбів
     Тур 10 
      28-06-2017 
       Черкащина-Академія-2 -5:0Спартак Золотоноша
      01-07-2017 
       ФК Авангард Монастирище0:7Альтаїр Драбів
       ФК Уманьферммаш -1:2ЛНЗ-Лебедин -
       Олімп Кам`янка1:5УТК Уманський р-н
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н5:4Базис Кочубіївка
       Колос Чорнобай1:0Росава-Наша Ряба с. Степанці
     Тур 6 
      05-07-2017 
       Черкащина-Академія-2 -1:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
     Тур 11 
      08-07-2017 
       Росава-Наша Ряба с. Степанці2:3ФК Авангард Монастирище
       Базис Кочубіївка6:3Колос Чорнобай
       УТК Уманський р-н3:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       ЛНЗ-Лебедин -5:1Олімп Кам`янка
       Спартак Золотоноша0:7ФК Уманьферммаш -
       Альтаїр Драбів2:1Черкащина-Академія-2 -
     Тур 5 
      15-07-2017 
       Базис Кочубіївка7:1Спартак Золотоноша
       УТК Уманський р-н1:0ЛНЗ-Лебедин -
    Коло 2 
     Тур 12 
      19-08-2017 
       ФК Авангард Монастирище3:0Черкащина-Академія-2 -
       Альтаїр Драбів1:1ФК Уманьферммаш -
       Спартак Золотоноша0:2Олімп Кам`янка
       ЛНЗ-Лебедин -4:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       УТК Уманський р-н3:1Колос Чорнобай
       Базис Кочубіївка0:0Росава-Наша Ряба с. Степанці
     Тур 13 
      26-08-2017 
       Базис Кочубіївка3:2ФК Авангард Монастирище
       Росава-Наша Ряба с. Степанці1:1УТК Уманський р-н
       Колос Чорнобай2:2ЛНЗ-Лебедин -
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н3:0Спартак Золотоноша
       Олімп Кам`янка0:0Альтаїр Драбів
      24-08-2017 
       ФК Уманьферммаш -1:0Черкащина-Академія-2 -
     Тур 14 
      02-09-2017 
       ФК Авангард Монастирище2:2ФК Уманьферммаш -
       Черкащина-Академія-2 -2:2Олімп Кам`янка
       Альтаїр Драбів1:1Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Спартак Золотоноша0:2Колос Чорнобай
       ЛНЗ-Лебедин -2:0Росава-Наша Ряба с. Степанці
       УТК Уманський р-н2:1Базис Кочубіївка
     Тур 15 
      09-09-2017 
       УТК Уманський р-н2:1ФК Авангард Монастирище
       Базис Кочубіївка1:1ЛНЗ-Лебедин -
       Росава-Наша Ряба с. Степанці4:0Спартак Золотоноша
       Колос Чорнобай1:2Альтаїр Драбів
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н4:1Черкащина-Академія-2 -
       Олімп Кам`янка1:2ФК Уманьферммаш -
     Тур 16 
      16-09-2017 
       ФК Авангард Монастирище1:2Олімп Кам`янка
       ФК Уманьферммаш -0:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Черкащина-Академія-2 -0:3Колос Чорнобай
       Альтаїр Драбів1:0Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Спартак Золотоноша2:6Базис Кочубіївка
       ЛНЗ-Лебедин -1:1УТК Уманський р-н
     Тур 17 
      23-09-2017 
       ЛНЗ-Лебедин -11:2ФК Авангард Монастирище
       УТК Уманський р-н4:1Спартак Золотоноша
       Базис Кочубіївка0:0Альтаїр Драбів
       Росава-Наша Ряба с. Степанці4:0Черкащина-Академія-2 -
       Колос Чорнобай0:1ФК Уманьферммаш -
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н2:0Олімп Кам`янка
     Тур 18 
      30-09-2017 
       ФК Авангард Монастирище1:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Олімп Кам`янка2:0Колос Чорнобай
       ФК Уманьферммаш -0:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Черкащина-Академія-2 -1:4Базис Кочубіївка
       Альтаїр Драбів1:1УТК Уманський р-н
       Спартак Золотоноша0:3ЛНЗ-Лебедин -
     Тур 19 
      07-10-2017 
       Спартак Золотоноша1:1ФК Авангард Монастирище
       ЛНЗ-Лебедин -6:0Альтаїр Драбів
       УТК Уманський р-н6:1Черкащина-Академія-2 -
       Базис Кочубіївка0:2ФК Уманьферммаш -
       Росава-Наша Ряба с. Степанці3:0Олімп Кам`янка
       Колос Чорнобай2:3Златокрай-2017 Золотоніський р-н
     Тур 20 
      14-10-2017 
       ФК Авангард Монастирище0:0Колос Чорнобай
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н1:0Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Олімп Кам`янка1:2Базис Кочубіївка
       ФК Уманьферммаш -1:0УТК Уманський р-н
       Черкащина-Академія-2 -0:2ЛНЗ-Лебедин -
       Альтаїр Драбів8:0Спартак Золотоноша
     Тур 21 
      21-10-2017 
       Альтаїр Драбів0:1ФК Авангард Монастирище
       Спартак Золотоноша1:2Черкащина-Академія-2 -
       ЛНЗ-Лебедин -4:0ФК Уманьферммаш -
       УТК Уманський р-н5:0Олімп Кам`янка
       Базис Кочубіївка1:0Златокрай-2017 Золотоніський р-н
       Росава-Наша Ряба с. Степанці0:0Колос Чорнобай
     Тур 22 
      28-10-2017 
       ФК Авангард Монастирище1:1Росава-Наша Ряба с. Степанці
       Колос Чорнобай2:4Базис Кочубіївка
       Златокрай-2017 Золотоніський р-н0:3УТК Уманський р-н
       Олімп Кам`янка0:4ЛНЗ-Лебедин -
       ФК Уманьферммаш -4:1Спартак Золотоноша
       Черкащина-Академія-2 -0:3Альтаїр Драбів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Грицай Віталій Леонідович ЛНЗ-Лебедин -22221
    Янчук Сергій Леонідович Базис Кочубіївка21022
    Потапов Роман Сергійович УТК Уманський р-н16122
    Литовчак Мар'ян Володимирович ЛНЗ-Лебедин -13019
    Хрипченко Андрій Миколайович Златокрай-2017 Золотоніський р-н11020
    Підвисіцький Віталій Павлович Олімп Кам`янка10022
    Колос Олександр Вікторович Альтаїр Драбів9111
    Смілянець Вадим Валерійович Базис Кочубіївка8021
    Барбанов Сергій Сергійович ЛНЗ-Лебедин -8022
    Білоус Артем Олегович Златокрай-2017 Золотоніський р-н8119
    Кретов Максим Володимирович Альтаїр Драбів8021

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook