Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Закарпатської області з футболу Східна зона (U-18) 2017

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      30-04-2017 
       Говерла смт.Ясіня0:3Карпати с. Дубове
       Верховина смт.Міжгір`я8:0Авангард Тересва
       ФК Вишкове -2:1ДЮСШ Тячів
       ФК Терново -1:0ФК Діброва -
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків6:0Інтер Ганичі
       ФК Беркут Бедевля1:1Вікторія-Лнс с.Біла Церква
     Тур 2 
      07-05-2017 
       Говерла смт.Ясіня3:1Верховина смт.Міжгір`я
       Інтер Ганичі1:0ФК Беркут Бедевля
       ДЮСШ Тячів2:2ФК Терново -
       Авангард Тересва2:6ФК Вишкове -
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква2:1Карпати с. Дубове
     Тур 3 
      13-05-2017 
       Верховина смт.Міжгір`я1:2Карпати с. Дубове
       ФК Вишкове -5:4Говерла смт.Ясіня
       ФК Терново -4:2Авангард Тересва
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків0:0ДЮСШ Тячів
       ФК Беркут Бедевля0:0ФК Діброва -
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква4:0Інтер Ганичі
     Тур 4 
      21-05-2017 
       Говерла смт.Ясіня1:5ФК Терново -
       Верховина смт.Міжгір`я1:0ФК Вишкове -
       ФК Діброва -0:3Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       ДЮСШ Тячів2:5ФК Беркут Бедевля
       Авангард Тересва1:0СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Карпати с. Дубове5:1Інтер Ганичі
     Тур 2 
      25-05-2017 
       ФК Діброва -0:3СК ім. І. Яремчука В.Бичків
     Тур 5 
      28-05-2017 
       ФК Вишкове -1:5Карпати с. Дубове
       ФК Терново -1:1Верховина смт.Міжгір`я
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків2:1Говерла смт.Ясіня
       ФК Беркут Бедевля6:1Авангард Тересва
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква3:1ДЮСШ Тячів
       Інтер Ганичі2:6ФК Діброва -
     Тур 6 
      03-06-2017 
       Говерла смт.Ясіня5:2ФК Беркут Бедевля
       Верховина смт.Міжгір`я2:0СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       ФК Вишкове -3:2ФК Терново -
       ДЮСШ Тячів2:0Інтер Ганичі
       Авангард Тересва0:6Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       Карпати с. Дубове6:1ФК Діброва -
     Тур 7 
      11-06-2017 
       ФК Терново -3:2Карпати с. Дубове
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків3:0ФК Вишкове -
       ФК Беркут Бедевля2:4Верховина смт.Міжгір`я
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква4:1Говерла смт.Ясіня
       Інтер Ганичі0:3Авангард Тересва
       ФК Діброва -0:1ДЮСШ Тячів
     Тур 8 
      18-06-2017 
       Говерла смт.Ясіня3:0Інтер Ганичі
       Верховина смт.Міжгір`я4:3Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       ФК Вишкове -3:0ФК Беркут Бедевля
       ФК Терново -2:3СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Авангард Тересва2:0ФК Діброва -
       Карпати с. Дубове3:0ДЮСШ Тячів
     Тур 9 
      24-06-2017 
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків2:3Карпати с. Дубове
       ФК Беркут Бедевля3:0ФК Терново -
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква4:0ФК Вишкове -
       Інтер Ганичі0:2Верховина смт.Міжгір`я
       ФК Діброва -3:5Говерла смт.Ясіня
       ДЮСШ Тячів1:0Авангард Тересва
     Тур 10 
      02-07-2017 
       Говерла смт.Ясіня2:2ДЮСШ Тячів
       Верховина смт.Міжгір`я3:0ФК Діброва -
       ФК Вишкове -3:0Інтер Ганичі
       ФК Терново -0:0Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків3:1ФК Беркут Бедевля
       Карпати с. Дубове8:0Авангард Тересва
     Тур 11 
      09-07-2017 
       ФК Беркут Бедевля3:2Карпати с. Дубове
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква3:1СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Інтер Ганичі3:1ФК Терново -
       ФК Діброва -1:5ФК Вишкове -
       ДЮСШ Тячів1:1Верховина смт.Міжгір`я
       Авангард Тересва2:3Говерла смт.Ясіня
    Коло 2 
     Тур 12 
      20-08-2017 
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква5:2ФК Беркут Бедевля
       Авангард Тересва0:3Верховина смт.Міжгір`я
       ДЮСШ Тячів4:1ФК Вишкове -
       ФК Діброва -1:2ФК Терново -
       Інтер Ганичі2:4СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Карпати с. Дубове4:0Говерла смт.Ясіня
     Тур 13 
      27-08-2017 
       Верховина смт.Міжгір`я7:0Говерла смт.Ясіня
       ФК Беркут Бедевля4:1Інтер Ганичі
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків2:0ФК Діброва -
       ФК Терново -2:3ДЮСШ Тячів
       ФК Вишкове -1:0Авангард Тересва
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква0:3Карпати с. Дубове
     Тур 14 
      02-09-2017 
       Говерла смт.Ясіня3:0ФК Вишкове -
       Інтер Ганичі0:5Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       ФК Діброва -1:0ФК Беркут Бедевля
       ДЮСШ Тячів1:1СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Авангард Тересва1:0ФК Терново -
       Карпати с. Дубове3:0Верховина смт.Міжгір`я
     Тур 15 
      10-09-2017 
       ФК Вишкове -1:4Верховина смт.Міжгір`я
       ФК Терново -0:1Говерла смт.Ясіня
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків2:0Авангард Тересва
       ФК Беркут Бедевля1:0ДЮСШ Тячів
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква2:0ФК Діброва -
       Інтер Ганичі0:10Карпати с. Дубове
     Тур 16 
      17-09-2017 
       Говерла смт.Ясіня4:1СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Верховина смт.Міжгір`я12:0ФК Терново -
       ФК Діброва -4:2Інтер Ганичі
       ДЮСШ Тячів3:2Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       Авангард Тересва0:0ФК Беркут Бедевля
       Карпати с. Дубове3:0ФК Вишкове -
     Тур 17 
      23-09-2017 
       ФК Терново -6:1ФК Вишкове -
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків2:2Верховина смт.Міжгір`я
       ФК Беркут Бедевля1:0Говерла смт.Ясіня
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква5:1Авангард Тересва
       Інтер Ганичі0:5ДЮСШ Тячів
       ФК Діброва -1:5Карпати с. Дубове
     Тур 18 
      01-10-2017 
       Говерла смт.Ясіня1:2Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       Верховина смт.Міжгір`я3:0ФК Беркут Бедевля
       ФК Вишкове -0:5СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       ДЮСШ Тячів2:0ФК Діброва -
       Авангард Тересва4:1Інтер Ганичі
       Карпати с. Дубове2:0ФК Терново -
     Тур 19 
      08-10-2017 
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків6:0ФК Терново -
       ФК Беркут Бедевля1:1ФК Вишкове -
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква0:0Верховина смт.Міжгір`я
       Інтер Ганичі0:1Говерла смт.Ясіня
       ФК Діброва -1:0Авангард Тересва
       ДЮСШ Тячів2:5Карпати с. Дубове
     Тур 20 
      14-10-2017 
       Говерла смт.Ясіня1:1ФК Діброва -
       Верховина смт.Міжгір`я5:1Інтер Ганичі
       ФК Вишкове -1:5Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       ФК Терново -2:2ФК Беркут Бедевля
       Авангард Тересва1:4ДЮСШ Тячів
       Карпати с. Дубове3:0СК ім. І. Яремчука В.Бичків
     Тур 21 
      22-10-2017 
       ФК Беркут Бедевля3:3СК ім. І. Яремчука В.Бичків
       Вікторія-Лнс с.Біла Церква3:0ФК Терново -
       Інтер Ганичі1:2ФК Вишкове -
       ФК Діброва -0:4Верховина смт.Міжгір`я
       ДЮСШ Тячів1:0Говерла смт.Ясіня
       Авангард Тересва0:5Карпати с. Дубове
     Тур 22 
      29-10-2017 
       Говерла смт.Ясіня3:0Авангард Тересва
       Верховина смт.Міжгір`я2:0ДЮСШ Тячів
       ФК Вишкове -3:0ФК Діброва -
       ФК Терново -3:0Інтер Ганичі
       СК ім. І. Яремчука В.Бичків2:2Вікторія-Лнс с.Біла Церква
       Карпати с. Дубове1:1ФК Беркут Бедевля
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Демедюк Степан-Сергій Миколайович Говерла смт.Ясіня703
    Ботош Річард Йосипович ФК Вишкове -303
    Шітов Карло Карлович ФК Вишкове -303
    Гарасим Сергій Віталійович СК ім. І. Яремчука В.Бичків313
    Носа Іван Іванович Карпати с. Дубове212
    Попша Давід Тодорович Вікторія-Лнс с.Біла Церква202
    Лавришин Руслан Миколайович ФК Терново -203
    Грін Адріан Васильович Вікторія-Лнс с.Біла Церква203
    Антал Крістіан Васильович ФК Вишкове -203
    Бундзяк Іван Іванович Верховина смт.Міжгір`я202
    Ціпле Денис Васильович СК ім. І. Яремчука В.Бичків203

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook