Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      23-04-2017 
       ФК Гамаліївка -вихідний -
       Карпати Кам`янка-Бузька2:2Сокіл с.Ямпіль
       ФК Замок -3:1Сокіл с.Рясне-Руське
     Тур 2 
      30-04-2017 
       вихідний -Сокіл с.Рясне-Руське
       ФК Грибовичі Великі Грибовичі0:3ФК Замок -
       ФК Давидів -2:5ФК Синьковичі -
       Сокіл с.Ямпіль1:0ФК Радехів -
       ФК Гамаліївка -0:1Карпати Кам`янка-Бузька
     Тур 3 
      07-05-2017 
       Карпати Кам`янка-Бузькавихідний -
       ФК Радехів -0:0ФК Гамаліївка -
       ФК Замок -2:1ФК Давидів -
       Сокіл с.Рясне-Руське4:1ФК Грибовичі Великі Грибовичі
     Тур 5 
       ФК Синьковичі -2:0Карпати Кам`янка-Бузька
     Тур 4 
      14-05-2017 
       вихідний -ФК Грибовичі Великі Грибовичі
       ФК Давидів -2:0Сокіл с.Рясне-Руське
       Сокіл с.Ямпіль2:0ФК Замок -
       ФК Гамаліївка -1:2ФК Синьковичі -
       Карпати Кам`янка-Бузька2:1ФК Радехів -
     Тур 6 
      20-05-2017 
       ФК Радехів -0:1ФК Синьковичі -
     Тур 5 
      21-05-2017 
       ФК Радехів -вихідний -
       ФК Замок -2:2ФК Гамаліївка -
       Сокіл с.Рясне-Руське2:2Сокіл с.Ямпіль
       ФК Грибовичі Великі Грибовичі1:2ФК Давидів -
     Тур 1 
      28-05-2017 
       ФК Радехів -0:2ФК Давидів -
     Тур 6 
       вихідний -ФК Давидів -
       Сокіл с.Ямпіль2:1ФК Грибовичі Великі Грибовичі
       ФК Гамаліївка -0:2Сокіл с.Рясне-Руське
       Карпати Кам`янка-Бузька1:1ФК Замок -
     Тур 7 
      04-06-2017 
       ФК Синьковичі -вихідний -
       ФК Замок -7:0ФК Радехів -
       Сокіл с.Рясне-Руське1:0Карпати Кам`янка-Бузька
       ФК Грибовичі Великі Грибовичі3:1ФК Гамаліївка -
       ФК Давидів -1:2Сокіл с.Ямпіль
     Тур 8 
      11-06-2017 
       вихідний -Сокіл с.Ямпіль
       ФК Гамаліївка -1:0ФК Давидів -
       Карпати Кам`янка-Бузька4:2ФК Грибовичі Великі Грибовичі
       ФК Радехів -2:0Сокіл с.Рясне-Руське
       ФК Синьковичі -1:4ФК Замок -
     Тур 9 
      17-06-2017 
       ФК Давидів -1:2Карпати Кам`янка-Бузька
      18-06-2017 
       ФК Замок -вихідний -
       Сокіл с.Рясне-Руське1:0ФК Синьковичі -
       ФК Грибовичі Великі Грибовичі0:2ФК Радехів -
    Коло 2 
     Тур 10 
      25-06-2017 
       ФК Давидів -2:1ФК Радехів -
       вихідний -ФК Гамаліївка -
       ФК Грибовичі Великі Грибовичі1:5ФК Синьковичі -
       Сокіл с.Рясне-Руське2:1ФК Замок -
    Коло 1 
     Тур 9 
       Сокіл с.Ямпіль1:2ФК Гамаліївка -
     Тур 3 
      28-06-2017 
       ФК Синьковичі -3:3Сокіл с.Ямпіль
    Коло 2 
     Тур 11 
      01-07-2017 
       ФК Радехів -3:1Сокіл с.Ямпіль
       Карпати Кам`янка-Бузька1:0ФК Гамаліївка -
      02-07-2017 
       Сокіл с.Рясне-Руськевихідний -
       ФК Синьковичі -4:1ФК Давидів -
     Тур 10 
      09-07-2017 
       Сокіл с.Ямпіль1:0Карпати Кам`янка-Бузька
     Тур 12 
       вихідний -Карпати Кам`янка-Бузька
       ФК Гамаліївка -1:4ФК Радехів -
       ФК Давидів -1:2ФК Замок -
       ФК Грибовичі Великі Грибовичі0:7Сокіл с.Рясне-Руське
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-07-2017 
       ФК Синьковичі -3:0ФК Грибовичі Великі Грибовичі
    Коло 2 
     Тур 12 
      16-07-2017 
       Сокіл с.Ямпіль0:0ФК Синьковичі -
     Тур 11 
      23-07-2017 
       ФК Замок -9:1ФК Грибовичі Великі Грибовичі
     Тур 13 
      12-08-2017 
       ФК Радехів -0:0Карпати Кам`янка-Бузька
      13-08-2017 
       ФК Грибовичі Великі Грибовичівихідний -
       Сокіл с.Рясне-Руське1:0ФК Давидів -
       ФК Замок -2:1Сокіл с.Ямпіль
     Тур 16 
       ФК Гамаліївка -+:-ФК Грибовичі Великі Грибовичі
     Тур 14 
      20-08-2017 
       вихідний -ФК Радехів -
       Карпати Кам`янка-Бузька3:1ФК Синьковичі -
       ФК Гамаліївка -1:6ФК Замок -
       Сокіл с.Ямпіль1:1Сокіл с.Рясне-Руське
       ФК Давидів -+:-ФК Грибовичі Великі Грибовичі
     Тур 15 
      26-08-2017 
       ФК Давидів -вихідний -
       ФК Грибовичі Великі Грибовичі-:+Сокіл с.Ямпіль
       ФК Синьковичі -2:1ФК Радехів -
      27-08-2017 
       Сокіл с.Рясне-Руське2:0ФК Гамаліївка -
       ФК Замок -1:0Карпати Кам`янка-Бузька
     Тур 16 
      02-09-2017 
       ФК Радехів -3:0ФК Замок -
     Тур 13 
      03-09-2017 
       ФК Синьковичі -3:0ФК Гамаліївка -
     Тур 16 
       вихідний -ФК Синьковичі -
       Карпати Кам`янка-Бузька0:0Сокіл с.Рясне-Руське
       Сокіл с.Ямпіль4:0ФК Давидів -
     Тур 17 
      10-09-2017 
       Сокіл с.Ямпільвихідний -
       ФК Давидів -2:1ФК Гамаліївка -
       ФК Грибовичі Великі Грибовичі-:+Карпати Кам`янка-Бузька
       Сокіл с.Рясне-Руське1:1ФК Радехів -
       ФК Замок -1:1ФК Синьковичі -
     Тур 18 
      17-09-2017 
       вихідний -ФК Замок -
       ФК Синьковичі -1:1Сокіл с.Рясне-Руське
       ФК Радехів -+:-ФК Грибовичі Великі Грибовичі
       Карпати Кам`янка-Бузька3:0ФК Давидів -
       ФК Гамаліївка -2:5Сокіл с.Ямпіль
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ковалевський Роман Богданович ФК Замок -11214
    Грубий Мар'ян Петрович ФК Синьковичі -10012
    Чепіль Василь Степанович ФК Давидів -9012
    Дума Ігор Романович ФК Замок -9011
    Горзов Олександр Володимирович ФК Синьковичі -8010
    Ільків Руслан Миколайович ФК Замок -7011
    Ділай Андрій Романович Сокіл с.Рясне-Руське7116
    Юрків Богдан Дмитрович ФК Замок -5014
    Палиг Іван Іванович Сокіл с.Рясне-Руське5113
    Залуський Олег Любомирович Сокіл с.Ямпіль5013
    Козира Роман Михайлович ФК Радехів -4010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook