Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      23-04-2017 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир0:3Берізка с.Підберізці
       ФК Леоні Нежухів0:1Лео-Кераміка Неділиська
     Тур 2 
      30-04-2017 
       Легінь Брюховичі0:1Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Сокіл Лани1:3ФК Леоні Нежухів
       ФК Оброшин Оброшино2:1Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 7 
       Темп Відники2:0Берізка с.Підберізці
      06-05-2017 
       ФК Леоні Нежухів2:1Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
     Тур 3 
      07-05-2017 
       ФК Босота Чорнушовичі0:2ФК Оброшин Оброшино
       Легінь Брюховичі3:1ФК Сокіл Лани
       Хімік Новий Розділ1:4Лео-Кераміка Неділиська
     Тур 9 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир1:2Темп Відники
     Тур 4 
      13-05-2017 
       Лео-Кераміка Неділиська1:3Бори Бориничі
       ФК Сокіл Лани2:1Хімік Новий Розділ
       ФК Оброшин Оброшино2:2ФК Леоні Нежухів
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир1:2ФК Босота Чорнушовичі
      14-05-2017 
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну1:1Темп Відники
       Берізка с.Підберізці3:3Легінь Брюховичі
     Тур 5 
      21-05-2017 
       ФК Босота Чорнушовичі5:1Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       ФК Леоні Нежухів0:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Легінь Брюховичі1:0ФК Оброшин Оброшино
       Хімік Новий Розділ0:0Берізка с.Підберізці
       Бори Бориничі5:1ФК Сокіл Лани
       Темп Відники0:3Лео-Кераміка Неділиська
     Тур 6 
      28-05-2017 
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну2:3Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Сокіл Лани1:2Темп Відники
       Берізка с.Підберізці3:1Бори Бориничі
       Хімік Новий Розділ0:1ФК Оброшин Оброшино
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир1:3Легінь Брюховичі
       ФК Босота Чорнушовичі1:1ФК Леоні Нежухів
     Тур 7 
      04-06-2017 
       Легінь Брюховичі3:0ФК Босота Чорнушовичі
       Бори Бориничі4:2ФК Оброшин Оброшино
       Лео-Кераміка Неділиська4:3ФК Сокіл Лани
     Тур 10 
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну1:2Берізка с.Підберізці
     Тур 11 
       ФК Леоні Нежухів3:3Темп Відники
     Тур 7 
      05-06-2017 
       Хімік Новий Розділ1:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
     Тур 8 
      11-06-2017 
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну2:3ФК Сокіл Лани
       Берізка с.Підберізці0:0Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Оброшин Оброшино0:2Темп Відники
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир1:1Бори Бориничі
       ФК Босота Чорнушовичі3:1Хімік Новий Розділ
       ФК Леоні Нежухів2:4Легінь Брюховичі
     Тур 9 
      17-06-2017 
       Легінь Брюховичі4:3Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Хімік Новий Розділ0:0ФК Леоні Нежухів
      18-06-2017 
       Бори Бориничі1:3ФК Босота Чорнушовичі
       Лео-Кераміка Неділиська2:2ФК Оброшин Оброшино
       ФК Сокіл Лани2:0Берізка с.Підберізці
     Тур 10 
      25-06-2017 
       ФК Оброшин Оброшино2:5ФК Сокіл Лани
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир5:0Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Босота Чорнушовичі0:1Темп Відники
       ФК Леоні Нежухів3:4Бори Бориничі
       Легінь Брюховичі5:0Хімік Новий Розділ
     Тур 1 
      28-06-2017 
       ФК Оброшин Оброшино4:2Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       ФК Босота Чорнушовичі6:2ФК Сокіл Лани
       Легінь Брюховичі0:1Темп Відники
       Хімік Новий Розділ1:2Бори Бориничі
     Тур 11 
      02-07-2017 
       Хімік Новий Розділ4:1Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Бори Бориничі4:1Легінь Брюховичі
       Лео-Кераміка Неділиська1:1ФК Босота Чорнушовичі
       ФК Сокіл Лани2:2Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Берізка с.Підберізці4:3ФК Оброшин Оброшино
     Тур 2 
      05-07-2017 
       Хімік Новий Розділ0:1Темп Відники
     Тур 3 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир9:3Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
    Коло 2 
     Тур 12 
      09-07-2017 
       Берізка с.Підберізці3:0Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Лео-Кераміка Неділиська2:3ФК Леоні Нежухів
       Темп Відники2:3Легінь Брюховичі
       Бори Бориничі4:0Хімік Новий Розділ
    Коло 1 
     Тур 2 
      12-07-2017 
       Берізка с.Підберізці0:1ФК Босота Чорнушовичі
     Тур 3 
       Бори Бориничі0:1Темп Відники
    Коло 2 
     Тур 12 
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну0:1ФК Оброшин Оброшино
     Тур 13 
      16-07-2017 
       Темп Відники1:0Хімік Новий Розділ
       Лео-Кераміка Неділиська1:4Легінь Брюховичі
       ФК Леоні Нежухів1:1ФК Сокіл Лани
       ФК Босота Чорнушовичі5:1Берізка с.Підберізці
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир3:0ФК Оброшин Оброшино
    Коло 1 
     Тур 2 
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну0:0Бори Бориничі
    Коло 2 
     Тур 13 
      23-07-2017 
       Бори Бориничі2:1Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
     Тур 12 
      29-07-2017 
       ФК Сокіл Лани1:1ФК Босота Чорнушовичі
     Тур 14 
      05-08-2017 
       ФК Сокіл Лани2:2Легінь Брюховичі
      06-08-2017 
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну1:4Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       ФК Оброшин Оброшино2:5ФК Босота Чорнушовичі
       Берізка с.Підберізці4:1ФК Леоні Нежухів
       Лео-Кераміка Неділиська4:2Хімік Новий Розділ
       Темп Відники1:0Бори Бориничі
     Тур 15 
      12-08-2017 
       Темп Відники5:0Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Хімік Новий Розділ0:1ФК Сокіл Лани
       Легінь Брюховичі3:2Берізка с.Підберізці
       ФК Леоні Нежухів4:1ФК Оброшин Оброшино
       ФК Босота Чорнушовичі1:1Фенікс-Стефано с.Підмонастир
      13-08-2017 
       Бори Бориничі4:1Лео-Кераміка Неділиська
    Коло 1 
     Тур 3 
      16-08-2017 
       ФК Леоні Нежухів4:0Берізка с.Підберізці
    Коло 2 
     Тур 16 
      19-08-2017 
       Берізка с.Підберізці2:3Хімік Новий Розділ
      20-08-2017 
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну1:1ФК Босота Чорнушовичі
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир1:1ФК Леоні Нежухів
       ФК Оброшин Оброшино3:0Легінь Брюховичі
       Лео-Кераміка Неділиська0:3Темп Відники
     Тур 17 
      24-08-2017 
       Лео-Кераміка Неділиська10:3Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Темп Відники4:1ФК Сокіл Лани
       ФК Оброшин Оброшино2:5Хімік Новий Розділ
       Легінь Брюховичі1:0Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       ФК Леоні Нежухів3:3ФК Босота Чорнушовичі
     Тур 18 
      26-08-2017 
       ФК Сокіл Лани1:1Лео-Кераміка Неділиська
      27-08-2017 
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну0:3ФК Леоні Нежухів
       ФК Босота Чорнушовичі4:0Легінь Брюховичі
       ФК Оброшин Оброшино1:2Бори Бориничі
       Берізка с.Підберізці1:0Темп Відники
      30-08-2017 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир4:2Хімік Новий Розділ
     Тур 19 
      02-09-2017 
       ФК Сокіл Лани3:0Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Лео-Кераміка Неділиська2:0Берізка с.Підберізці
       Легінь Брюховичі1:1ФК Леоні Нежухів
      03-09-2017 
       Темп Відники5:1ФК Оброшин Оброшино
       Бори Бориничі4:3Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Хімік Новий Розділ2:0ФК Босота Чорнушовичі
     Тур 20 
      10-09-2017 
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну0:3Легінь Брюховичі
       ФК Леоні Нежухів2:0Хімік Новий Розділ
       ФК Босота Чорнушовичі4:1Бори Бориничі
       Темп Відники0:1Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       ФК Оброшин Оброшино1:1Лео-Кераміка Неділиська
       Берізка с.Підберізці1:2ФК Сокіл Лани
     Тур 16 
      13-09-2017 
       ФК Сокіл Лани1:3Бори Бориничі
     Тур 21 
      16-09-2017 
       ФК Сокіл Лани2:0ФК Оброшин Оброшино
      17-09-2017 
       Берізка с.Підберізці3:0Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну
       Лео-Кераміка Неділиська4:1Фенікс-Стефано с.Підмонастир
       Темп Відники2:3ФК Босота Чорнушовичі
       Бори Бориничі2:2ФК Леоні Нежухів
       Хімік Новий Розділ1:4Легінь Брюховичі
     Тур 22 
      24-09-2017 
       Фенікс-Стефано с.Підмонастир2:2ФК Сокіл Лани
       Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну0:3Хімік Новий Розділ
       Легінь Брюховичі2:2Бори Бориничі
       Темп Відники3:2ФК Леоні Нежухів
       ФК Босота Чорнушовичі3:0Лео-Кераміка Неділиська
       ФК Оброшин Оброшино8:1Берізка с.Підберізці
     Тур 17 
      01-10-2017 
       Бори Бориничі4:3Берізка с.Підберізці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Смолинець Руслан Ярославович ФК Босота Чорнушовичі20118
    Котюк Максим Сергійович Легінь Брюховичі20418
    Іванюк Олег Сергійович Лео-Кераміка Неділиська12013
    Осірак Андрій Володимирович Лео-Кераміка Неділиська12117
    Янко Микола Валерійович ФК Леоні Нежухів12020
    Баль Тарас Іванович ФК Леоні Нежухів11321
    Муха Богдан Петрович Гарт с.Дмитровичі Пуст.р-ну9117
    Гнатів Володимир Петрович ФК Оброшин Оброшино9018
    Романюк Роман Миколайович Берізка с.Підберізці8120
    Намасний Андрій Павлович ФК Босота Чорнушовичі8018
    Нітарський Дмитро Миколайович Бори Бориничі8022

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook