Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Коломийського району з футболу U18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
       ФК Королівка-Корнич-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Молодятин-юн -
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нСокіл-юн Коршів
       Нива-юн ДжурківФК Отинія-юн -
     Тур 2 
       Сокіл-юн КоршівНива-юн Джурків
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Мишин-юн Коломийський р-н
       ФК Молодятин-юн -Діброва-юн Годи-Добровідка
       Княгинин-юн ПідгайчикиПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Голосків-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
     Тур 3 
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Голосків-юн -
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нФК Молодятин-юн -
       Нива-юн ДжурківЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Отинія-юн -Сокіл-юн Коршів
     Тур 4 
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Отинія-юн -
       ФК Молодятин-юн -Нива-юн Джурків
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Мишин-юн Коломийський р-н
       ФК Голосків-юн -Діброва-юн Годи-Добровідка
       ФК Королівка-Корнич-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
     Тур 5 
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нФК Голосків-юн -
       Нива-юн ДжурківКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Отинія-юн -ФК Молодятин-юн -
       Сокіл-юн КоршівЮвента-юн Лісна Слобідка
     Тур 6 
       ФК Молодятин-юн -Сокіл-юн Коршів
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Отинія-юн -
       ФК Голосків-юн -Нива-юн Джурків
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Мишин-юн Коломийський р-н
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикДіброва-юн Годи-Добровідка
     Тур 7 
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       Нива-юн ДжурківФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Отинія-юн -ФК Голосків-юн -
       Сокіл-юн КоршівКнягинин-юн Підгайчики
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Молодятин-юн -
     Тур 8 
       Княгинин-юн ПідгайчикиЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Голосків-юн -Сокіл-юн Коршів
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Отинія-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикНива-юн Джурків
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФК Мишин-юн Коломийський р-н
     Тур 9 
       Нива-юн ДжурківДіброва-юн Годи-Добровідка
       ФК Отинія-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       Сокіл-юн КоршівФК Королівка-Корнич-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Голосків-юн -
       ФК Молодятин-юн -Княгинин-юн Підгайчики
     Тур 10 
       ФК Голосків-юн -ФК Молодятин-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикСокіл-юн Коршів
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФК Отинія-юн -
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нНива-юн Джурків
     Тур 11 
       ФК Отинія-юн -ФК Мишин-юн Коломийський р-н
       Сокіл-юн КоршівДіброва-юн Годи-Добровідка
       Ювента-юн Лісна СлобідкаПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Молодятин-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Голосків-юн -
    Коло 2 
     Тур 12 
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Королівка-Корнич-юн -
       ФК Молодятин-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       Ювента-юн Лісна СлобідкаДіброва-юн Годи-Добровідка
       Сокіл-юн КоршівФК Мишин-юн Коломийський р-н
       ФК Отинія-юн -Нива-юн Джурків
     Тур 13 
       Нива-юн ДжурківСокіл-юн Коршів
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нЮвента-юн Лісна Слобідка
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФК Молодятин-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикКнягинин-юн Підгайчики
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Голосків-юн -
     Тур 14 
       ФК Голосків-юн -Підгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       Княгинин-юн ПідгайчикиДіброва-юн Годи-Добровідка
       ФК Молодятин-юн -ФК Мишин-юн Коломийський р-н
       Ювента-юн Лісна СлобідкаНива-юн Джурків
       Сокіл-юн КоршівФК Отинія-юн -
     Тур 15 
       ФК Отинія-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       Нива-юн ДжурківФК Молодятин-юн -
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нКнягинин-юн Підгайчики
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаФК Голосків-юн -
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Королівка-Корнич-юн -
     Тур 16 
       ФК Королівка-Корнич-юн -Діброва-юн Годи-Добровідка
       ФК Голосків-юн -ФК Мишин-юн Коломийський р-н
       Княгинин-юн ПідгайчикиНива-юн Джурків
       ФК Молодятин-юн -ФК Отинія-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаСокіл-юн Коршів
     Тур 17 
       Сокіл-юн КоршівФК Молодятин-юн -
       ФК Отинія-юн -Княгинин-юн Підгайчики
       Нива-юн ДжурківФК Голосків-юн -
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нФК Королівка-Корнич-юн -
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
     Тур 18 
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Мишин-юн Коломийський р-н
       ФК Королівка-Корнич-юн -Нива-юн Джурків
       ФК Голосків-юн -ФК Отинія-юн -
       Княгинин-юн ПідгайчикиСокіл-юн Коршів
       ФК Молодятин-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
     Тур 19 
       Ювента-юн Лісна СлобідкаКнягинин-юн Підгайчики
       Сокіл-юн КоршівФК Голосків-юн -
       ФК Отинія-юн -ФК Королівка-Корнич-юн -
       Нива-юн ДжурківПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нДіброва-юн Годи-Добровідка
     Тур 20 
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаНива-юн Джурків
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикФК Отинія-юн -
       ФК Королівка-Корнич-юн -Сокіл-юн Коршів
       ФК Голосків-юн -Ювента-юн Лісна Слобідка
       Княгинин-юн ПідгайчикиФК Молодятин-юн -
     Тур 21 
       ФК Молодятин-юн -ФК Голосків-юн -
       Ювента-юн Лісна СлобідкаФК Королівка-Корнич-юн -
       Сокіл-юн КоршівПідгір'я-юн Іванівці-Товмачик
       ФК Отинія-юн -Діброва-юн Годи-Добровідка
       Нива-юн ДжурківФК Мишин-юн Коломийський р-н
     Тур 22 
       ФК Мишин-юн Коломийський р-нФК Отинія-юн -
       Діброва-юн Годи-ДобровідкаСокіл-юн Коршів
       Підгір'я-юн Іванівці-ТовмачикЮвента-юн Лісна Слобідка
       ФК Королівка-Корнич-юн -ФК Молодятин-юн -
       ФК Голосків-юн -Княгинин-юн Підгайчики
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook