Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат району

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    Ватра Новий Став110034-3
    Олімпія Желдець110033-0
    ФК Буг Кам'янка-Бузька110034-1
    Ватра Зубів Міст300304-11
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-05-2017 
       Старт БатятичіФК Молодь Горпин/Вирів
       Галичина РеменівФК Черемшина Колоденці
       Ватра Новий Став4:3Ватра Зубів Міст
       Олімпія ЖелдецьЗоря Стрептів
       Нива с.ЖовтанціДумна Дідилів
       Старт КукезівСадівник Неслухів
       Україна ВеликосілкиСкіфи Руда-Сілецька
       Сокіл Велике КолодноНива Банюнин
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаФК Буг Кам'янка-Бузька
     Тур 2 
      21-05-2017 
       ФК Молодь Горпин/ВирівГаличина Ременів
       Нива БанюнинФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Скіфи Руда-СілецькаСокіл Велике Колодно
       Садівник НеслухівУкраїна Великосілки
       Думна ДідилівСтарт Кукезів
       Зоря СтрептівНива с.Жовтанці
       Ватра Зубів Міст0:3Олімпія Желдець
       ФК Черемшина КолоденціВатра Новий Став
       ФК Буг Кам'янка-БузькаСтарт Батятичі
     Тур 3 
      28-05-2017 
       Галичина РеменівСтарт Батятичі
       Ватра Новий СтавФК Молодь Горпин/Вирів
       Олімпія ЖелдецьФК Черемшина Колоденці
       Нива с.ЖовтанціВатра Зубів Міст
       Старт КукезівЗоря Стрептів
       Україна ВеликосілкиДумна Дідилів
       Сокіл Велике КолодноСадівник Неслухів
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаСкіфи Руда-Сілецька
       ФК Буг Кам'янка-БузькаНива Банюнин
     Тур 4 
      04-06-2017 
       ФК Молодь Горпин/ВирівНива Банюнин
       Скіфи Руда-СілецькаФК Буг Кам'янка-Бузька
       Садівник НеслухівФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Думна ДідилівСокіл Велике Колодно
       Зоря СтрептівУкраїна Великосілки
       Ватра Зубів МістСтарт Кукезів
       ФК Черемшина КолоденціНива с.Жовтанці
       Старт БатятичіОлімпія Желдець
       Галичина РеменівВатра Новий Став
     Тур 5 
      11-06-2017 
       Ватра Новий СтавФК Молодь Горпин/Вирів
       Олімпія ЖелдецьГаличина Ременів
       Нива с.ЖовтанціСтарт Батятичі
       Старт КукезівФК Черемшина Колоденці
       Україна ВеликосілкиВатра Зубів Міст
       Сокіл Велике КолодноЗоря Стрептів
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаДумна Дідилів
       ФК Буг Кам'янка-БузькаСадівник Неслухів
       Нива БанюнинСкіфи Руда-Сілецька
     Тур 6 
      18-06-2017 
       ФК Молодь Горпин/ВирівСкіфи Руда-Сілецька
       Садівник НеслухівНива Банюнин
       Думна ДідилівФК Буг Кам'янка-Бузька
       Зоря СтрептівФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Ватра Зубів МістСокіл Велике Колодно
       ФК Черемшина КолоденціУкраїна Великосілки
       Старт БатятичіСтарт Кукезів
       Галичина РеменівНива с.Жовтанці
       Ватра Новий СтавОлімпія Желдець
     Тур 7 
      25-06-2017 
       Олімпія ЖелдецьФК Молодь Горпин/Вирів
       Нива с.ЖовтанціВатра Новий Став
       Старт КукезівГаличина Ременів
       Україна ВеликосілкиСтарт Батятичі
       Сокіл Велике КолодноФК Черемшина Колоденці
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаВатра Зубів Міст
       ФК Буг Кам'янка-БузькаЗоря Стрептів
       Нива БанюнинДумна Дідилів
       Скіфи Руда-СілецькаСадівник Неслухів
     Тур 8 
      28-06-2017 
       ФК Молодь Горпин/ВирівСадівник Неслухів
       Думна ДідилівСкіфи Руда-Сілецька
       Зоря СтрептівНива Банюнин
       Ватра Зубів МістФК Буг Кам'янка-Бузька
       ФК Черемшина КолоденціФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Старт БатятичіСокіл Велике Колодно
       Галичина РеменівУкраїна Великосілки
       Ватра Новий СтавСтарт Кукезів
       Олімпія ЖелдецьНива с.Жовтанці
     Тур 9 
      02-07-2017 
       Нива с.ЖовтанціФК Молодь Горпин/Вирів
       Старт КукезівОлімпія Желдець
       Україна ВеликосілкиВатра Новий Став
       Сокіл Велике КолодноГаличина Ременів
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаСтарт Батятичі
       ФК Буг Кам'янка-БузькаФК Черемшина Колоденці
       Нива БанюнинВатра Зубів Міст
       Скіфи Руда-СілецькаЗоря Стрептів
       Садівник НеслухівДумна Дідилів
     Тур 10 
      09-07-2017 
       ФК Молодь Горпин/ВирівДумна Дідилів
       Зоря СтрептівСадівник Неслухів
       Ватра Зубів МістСкіфи Руда-Сілецька
       ФК Черемшина КолоденціНива Банюнин
       Старт БатятичіФК Буг Кам'янка-Бузька
       Галичина РеменівФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Ватра Новий СтавСокіл Велике Колодно
       Олімпія ЖелдецьУкраїна Великосілки
       Нива с.ЖовтанціСтарт Кукезів
     Тур 11 
      16-07-2017 
       Старт КукезівФК Молодь Горпин/Вирів
       Україна ВеликосілкиНива с.Жовтанці
       Сокіл Велике КолодноОлімпія Желдець
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаВатра Новий Став
       ФК Буг Кам'янка-БузькаГаличина Ременів
       Нива БанюнинСтарт Батятичі
       Скіфи Руда-СілецькаФК Черемшина Колоденці
       Садівник НеслухівВатра Зубів Міст
       Думна ДідилівЗоря Стрептів
     Тур 12 
      23-07-2017 
       ФК Молодь Горпин/ВирівЗоря Стрептів
       Ватра Зубів МістДумна Дідилів
       ФК Черемшина КолоденціСадівник Неслухів
       Старт БатятичіСкіфи Руда-Сілецька
       Галичина РеменівНива Банюнин
       Ватра Новий СтавФК Буг Кам'янка-Бузька
       Олімпія ЖелдецьФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Нива с.ЖовтанціСокіл Велике Колодно
       Старт КукезівУкраїна Великосілки
     Тур 13 
      13-08-2017 
       Зоря СтрептівФК Черемшина Колоденці
       Думна ДідилівФК Молодь Горпин/Вирів
       Садівник НеслухівСтарт Батятичі
       Скіфи Руда-СілецькаГаличина Ременів
       Нива БанюнинВатра Новий Став
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаОлімпія Желдець
       Сокіл Велике КолодноНива с.Жовтанці
       Україна ВеликосілкиСтарт Кукезів
       ФК Буг Кам'янка-Бузька4:1Ватра Зубів Міст
     Тур 14 
      20-08-2017 
       ФК Молодь Горпин/ВирівВатра Зубів Міст
       ФК Черемшина КолоденціЗоря Стрептів
       Старт БатятичіДумна Дідилів
       Галичина РеменівСадівник Неслухів
       Ватра Новий СтавСкіфи Руда-Сілецька
       Олімпія ЖелдецьНива Банюнин
       Нива с.ЖовтанціФК Буг Кам'янка-Бузька
       Старт КукезівФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Україна ВеликосілкиСокіл Велике Колодно
     Тур 15 
      27-08-2017 
       Сокіл Велике КолодноФК Молодь Горпин/Вирів
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаУкраїна Великосілки
       ФК Буг Кам'янка-БузькаСтарт Кукезів
       Нива БанюнинНива с.Жовтанці
       Скіфи Руда-СілецькаОлімпія Желдець
       Садівник НеслухівВатра Новий Став
       Думна ДідилівГаличина Ременів
       Зоря СтрептівСтарт Батятичі
       Ватра Зубів МістФК Черемшина Колоденці
     Тур 16 
      03-09-2017 
       ФК Молодь Горпин/ВирівФК Черемшина Колоденці
       Старт БатятичіВатра Зубів Міст
       Галичина РеменівЗоря Стрептів
       Ватра Новий СтавДумна Дідилів
       Олімпія ЖелдецьСадівник Неслухів
       Нива с.ЖовтанціСкіфи Руда-Сілецька
       Старт КукезівНива Банюнин
       Україна ВеликосілкиФК Буг Кам'янка-Бузька
       Сокіл Велике КолодноФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
     Тур 17 
      10-09-2017 
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаФК Молодь Горпин/Вирів
       ФК Буг Кам'янка-БузькаСокіл Велике Колодно
       Нива БанюнинУкраїна Великосілки
       Скіфи Руда-СілецькаСтарт Кукезів
       Садівник НеслухівНива с.Жовтанці
       Думна ДідилівОлімпія Желдець
       Зоря СтрептівВатра Новий Став
       Ватра Зубів МістГаличина Ременів
       ФК Черемшина КолоденціСтарт Батятичі
    Коло 2 
     Тур 18 
      15-11-2018 
       ФК Молодь Горпин/ВирівСтарт Батятичі
       ФК Черемшина КолоденціГаличина Ременів
       Ватра Зубів МістВатра Новий Став
       Зоря СтрептівОлімпія Желдець
       Думна ДідилівНива с.Жовтанці
       Садівник НеслухівСтарт Кукезів
       Скіфи Руда-СілецькаУкраїна Великосілки
       Нива БанюнинСокіл Велике Колодно
       ФК Буг Кам'янка-БузькаФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
     Тур 19 
       ФК Буг Кам'янка-БузькаФК Молодь Горпин/Вирів
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаНива Банюнин
       Сокіл Велике КолодноСкіфи Руда-Сілецька
       Україна ВеликосілкиСадівник Неслухів
       Старт КукезівДумна Дідилів
       Нива с.ЖовтанціЗоря Стрептів
       Олімпія ЖелдецьВатра Зубів Міст
       Ватра Новий СтавФК Черемшина Колоденці
       Галичина РеменівСтарт Батятичі
     Тур 20 
       ФК Молодь Горпин/ВирівГаличина Ременів
       Старт БатятичіВатра Новий Став
       ФК Черемшина КолоденціОлімпія Желдець
       Ватра Зубів МістНива с.Жовтанці
       Зоря СтрептівСтарт Кукезів
       Думна ДідилівУкраїна Великосілки
       Садівник НеслухівСокіл Велике Колодно
       Скіфи Руда-СілецькаФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Нива БанюнинФК Буг Кам'янка-Бузька
     Тур 21 
       Нива БанюнинФК Молодь Горпин/Вирів
       ФК Буг Кам'янка-БузькаСкіфи Руда-Сілецька
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаСадівник Неслухів
       Сокіл Велике КолодноДумна Дідилів
       Україна ВеликосілкиЗоря Стрептів
       Старт КукезівВатра Зубів Міст
       Нива с.ЖовтанціФК Черемшина Колоденці
       Олімпія ЖелдецьСтарт Батятичі
       Ватра Новий СтавГаличина Ременів
     Тур 22 
       ФК Молодь Горпин/ВирівВатра Новий Став
       Галичина РеменівОлімпія Желдець
       Старт БатятичіНива с.Жовтанці
       ФК Черемшина КолоденціСтарт Кукезів
       Ватра Зубів МістУкраїна Великосілки
       Зоря СтрептівСокіл Велике Колодно
       Думна ДідилівФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Садівник НеслухівФК Буг Кам'янка-Бузька
       Скіфи Руда-СілецькаНива Банюнин
     Тур 23 
       Скіфи Руда-СілецькаФК Молодь Горпин/Вирів
       Нива БанюнинСадівник Неслухів
       ФК Буг Кам'янка-БузькаДумна Дідилів
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаЗоря Стрептів
       Сокіл Велике КолодноВатра Зубів Міст
       Україна ВеликосілкиФК Черемшина Колоденці
       Старт КукезівСтарт Батятичі
       Нива с.ЖовтанціГаличина Ременів
       Олімпія ЖелдецьВатра Новий Став
     Тур 24 
       ФК Молодь Горпин/ВирівОлімпія Желдець
       Ватра Новий СтавНива с.Жовтанці
       Галичина РеменівСтарт Кукезів
       Старт БатятичіУкраїна Великосілки
       ФК Черемшина КолоденціСокіл Велике Колодно
       Ватра Зубів МістФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Зоря СтрептівФК Буг Кам'янка-Бузька
       Думна ДідилівНива Банюнин
       Садівник НеслухівСкіфи Руда-Сілецька
     Тур 25 
       Садівник НеслухівФК Молодь Горпин/Вирів
       Скіфи Руда-СілецькаДумна Дідилів
       Нива БанюнинЗоря Стрептів
       ФК Буг Кам'янка-БузькаВатра Зубів Міст
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаФК Черемшина Колоденці
       Сокіл Велике КолодноСтарт Батятичі
       Україна ВеликосілкиГаличина Ременів
       Старт КукезівВатра Новий Став
       Нива с.ЖовтанціОлімпія Желдець
     Тур 26 
       ФК Молодь Горпин/ВирівНива с.Жовтанці
       Олімпія ЖелдецьСтарт Кукезів
       Ватра Новий СтавУкраїна Великосілки
       Галичина РеменівСокіл Велике Колодно
       Старт БатятичіФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       ФК Черемшина КолоденціФК Буг Кам'янка-Бузька
       Ватра Зубів МістНива Банюнин
       Зоря СтрептівСкіфи Руда-Сілецька
       Думна ДідилівСадівник Неслухів
     Тур 27 
       Думна ДідилівФК Молодь Горпин/Вирів
       Садівник НеслухівЗоря Стрептів
       Скіфи Руда-СілецькаВатра Зубів Міст
       Нива БанюнинФК Черемшина Колоденці
       ФК Буг Кам'янка-БузькаСтарт Батятичі
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаГаличина Ременів
       Сокіл Велике КолодноВатра Новий Став
       Україна ВеликосілкиОлімпія Желдець
       Старт КукезівНива с.Жовтанці
     Тур 28 
       ФК Молодь Горпин/ВирівСтарт Кукезів
       Нива с.ЖовтанціУкраїна Великосілки
       Олімпія ЖелдецьСокіл Велике Колодно
       Ватра Новий СтавФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Галичина РеменівФК Буг Кам'янка-Бузька
       Старт БатятичіНива Банюнин
       ФК Черемшина КолоденціСкіфи Руда-Сілецька
       Ватра Зубів МістСадівник Неслухів
       Зоря СтрептівДумна Дідилів
     Тур 29 
       Зоря СтрептівФК Молодь Горпин/Вирів
       Думна ДідилівВатра Зубів Міст
       Садівник НеслухівФК Черемшина Колоденці
       Скіфи Руда-СілецькаСтарт Батятичі
       Нива БанюнинГаличина Ременів
       ФК Буг Кам'янка-БузькаВатра Новий Став
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаОлімпія Желдець
       Сокіл Велике КолодноНива с.Жовтанці
       Україна ВеликосілкиСтарт Кукезів
     Тур 30 
       ФК Молодь Горпин/ВирівУкраїна Великосілки
       Старт КукезівСокіл Велике Колодно
       Нива с.ЖовтанціФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Олімпія ЖелдецьФК Буг Кам'янка-Бузька
       Ватра Новий СтавНива Банюнин
       Галичина РеменівСкіфи Руда-Сілецька
       Старт БатятичіСадівник Неслухів
       ФК Черемшина КолоденціДумна Дідилів
       Ватра Зубів МістЗоря Стрептів
     Тур 31 
       Ватра Зубів МістФК Молодь Горпин/Вирів
       Зоря СтрептівФК Черемшина Колоденці
       Думна ДідилівСтарт Батятичі
       Садівник НеслухівГаличина Ременів
       Скіфи Руда-СілецькаВатра Новий Став
       Нива БанюнинОлімпія Желдець
       ФК Буг Кам'янка-БузькаНива с.Жовтанці
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаСтарт Кукезів
       Сокіл Велике КолодноУкраїна Великосілки
     Тур 32 
       ФК Молодь Горпин/ВирівСокіл Велике Колодно
       Україна ВеликосілкиФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Старт КукезівФК Буг Кам'янка-Бузька
       Нива с.ЖовтанціНива Банюнин
       Олімпія ЖелдецьСкіфи Руда-Сілецька
       Ватра Новий СтавСадівник Неслухів
       Галичина РеменівДумна Дідилів
       Старт БатятичіЗоря Стрептів
       ФК Черемшина КолоденціВатра Зубів Міст
     Тур 33 
       ФК Черемшина КолоденціФК Молодь Горпин/Вирів
       Ватра Зубів МістСтарт Батятичі
       Зоря СтрептівГаличина Ременів
       Думна ДідилівВатра Новий Став
       Садівник НеслухівОлімпія Желдець
       Скіфи Руда-СілецькаНива с.Жовтанці
       Нива БанюнинСтарт Кукезів
       ФК Буг Кам'янка-БузькаУкраїна Великосілки
       ФК Кам'янка Кам'янка-БузькаСокіл Велике Колодно
     Тур 34 
       ФК Молодь Горпин/ВирівФК Кам'янка Кам'янка-Бузька
       Сокіл Велике КолодноФК Буг Кам'янка-Бузька
       Україна ВеликосілкиНива Банюнин
       Старт КукезівСкіфи Руда-Сілецька
       Нива с.ЖовтанціСадівник Неслухів
       Олімпія ЖелдецьДумна Дідилів
       Ватра Новий СтавЗоря Стрептів
       Галичина РеменівВатра Зубів Міст
       Старт БатятичіФК Черемшина Колоденці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кусяк Михайло Володимирович Олімпія Желдець101
    Березюк Андрій Михайлович Олімпія Желдець101
    Гаденюк Дмитро Валерійович ФК Буг Кам'янка-Бузька101
    Бойко Роман Олегович Ватра Зубів Міст101
    Царевич Олег Юрійович ФК Буг Кам'янка-Бузька101
    Тютюнник Роман Богданович Олімпія Желдець101
    Галайко Олег Богданович ФК Буг Кам'янка-Бузька101
    Вітіннік Микола Олександрович ФК Буг Кам'янка-Бузька101
    Лісний Руслан Михайлович ФК Буг Кам'янка-Бузька001
    Галько Роман Павлович Ватра Зубів Міст002
    Стасюк Любомир Михайлович Ватра Зубів Міст001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook