Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Чернігівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-05-2017 
       ФК Городня Городня2:4ФК Чернігів -
       ФК Прилуки Прилуки1:2ФК Кудрівка Сосниця
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин1:1Ревна Семенівка
       СДЮШОР-Десна Чернігів0:1Агродім Бахмач
       Кремінь Ічня2:3Олімп Чернігів
       Зернопром с.Анисів0:0Фаворит Корюківка
     Тур 2 
      27-05-2017 
       Олімп Чернігів1:0Зернопром с.Анисів
       Агродім Бахмач4:0Кремінь Ічня
       Ревна Семенівка2:0СДЮШОР-Десна Чернігів
       ФК Кудрівка Сосниця4:0ДЮСФШ-Динамо Ніжин
       ФК Городня Городня3:3ФК Прилуки Прилуки
     Тур 3 
      03-06-2017 
       ФК Прилуки Прилуки3:2Полісся с.Добрянка
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин1:0ФК Городня Городня
       СДЮШОР-Десна Чернігів1:1ФК Кудрівка Сосниця
       Кремінь Ічня0:0Ревна Семенівка
       Зернопром с.Анисів0:1Агродім Бахмач
       Фаворит Корюківка2:2Олімп Чернігів
     Тур 4 
      10-06-2017 
       Агродім Бахмач3:1Фаворит Корюківка
       Ревна Семенівка0:0Зернопром с.Анисів
       ФК Кудрівка Сосниця5:2Кремінь Ічня
       ФК Городня Городня2:1СДЮШОР-Десна Чернігів
       Полісся с.Добрянка4:0ДЮСФШ-Динамо Ніжин
       ФК Чернігів -4:2ФК Прилуки Прилуки
     Тур 5 
      17-06-2017 
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин0:2ФК Чернігів -
       СДЮШОР-Десна Чернігів0:4Полісся с.Добрянка
       Кремінь Ічня3:1ФК Городня Городня
       Зернопром с.Анисів1:0ФК Кудрівка Сосниця
       Фаворит Корюківка4:2Ревна Семенівка
       Олімп Чернігів4:2Агродім Бахмач
     Тур 6 
      24-06-2017 
       Ревна Семенівка0:5Олімп Чернігів
       ФК Кудрівка Сосниця4:1Фаворит Корюківка
       ФК Городня Городня2:2Зернопром с.Анисів
       Полісся с.Добрянка1:1Кремінь Ічня
       ФК Чернігів -3:1СДЮШОР-Десна Чернігів
       ФК Прилуки Прилуки3:0ДЮСФШ-Динамо Ніжин
     Тур 7 
      01-07-2017 
       СДЮШОР-Десна Чернігів4:2ФК Прилуки Прилуки
       Кремінь Ічня1:2ФК Чернігів -
       Зернопром с.Анисів3:3Полісся с.Добрянка
       Фаворит Корюківка6:0ФК Городня Городня
       Олімп Чернігів0:0ФК Кудрівка Сосниця
       Агродім Бахмач3:1Ревна Семенівка
     Тур 2 
      05-07-2017 
       Полісся с.Добрянка0:5ФК Чернігів -
     Тур 8 
      08-07-2017 
       ФК Кудрівка Сосниця2:2Агродім Бахмач
       ФК Городня Городня0:4Олімп Чернігів
       Полісся с.Добрянка0:5Фаворит Корюківка
       ФК Чернігів -4:0Зернопром с.Анисів
       ФК Прилуки Прилуки1:2Кремінь Ічня
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин3:1СДЮШОР-Десна Чернігів
     Тур 9 
      15-07-2017 
       Кремінь Ічня4:0ДЮСФШ-Динамо Ніжин
       Зернопром с.Анисів2:0ФК Прилуки Прилуки
       Фаворит Корюківка1:0ФК Чернігів -
       Олімп Чернігів5:1Полісся с.Добрянка
       Агродім Бахмач+:-ФК Городня Городня
       Ревна Семенівка2:4ФК Кудрівка Сосниця
     Тур 10 
      22-07-2017 
       ФК Городня Городня2:3Ревна Семенівка
       Полісся с.Добрянка1:7Агродім Бахмач
       ФК Чернігів -1:0Олімп Чернігів
       ФК Прилуки Прилуки2:2Фаворит Корюківка
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин1:3Зернопром с.Анисів
       СДЮШОР-Десна Чернігів0:1Кремінь Ічня
     Тур 11 
      29-07-2017 
       Зернопром с.Анисів3:0СДЮШОР-Десна Чернігів
       Фаворит Корюківка3:0ДЮСФШ-Динамо Ніжин
       Олімп Чернігів1:0ФК Прилуки Прилуки
       Агродім Бахмач0:1ФК Чернігів -
       Ревна Семенівка2:2Полісся с.Добрянка
       ФК Кудрівка Сосниця9:0ФК Городня Городня
     Тур 12 
      05-08-2017 
       Полісся с.Добрянка1:4ФК Кудрівка Сосниця
       ФК Чернігів -9:0Ревна Семенівка
       ФК Прилуки Прилуки3:7Агродім Бахмач
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин1:3Олімп Чернігів
       СДЮШОР-Десна Чернігів2:2Фаворит Корюківка
       Кремінь Ічня1:2Зернопром с.Анисів
     Тур 13 
      12-08-2017 
       Фаворит Корюківка3:2Кремінь Ічня
       Олімп Чернігів6:0СДЮШОР-Десна Чернігів
       Агродім Бахмач4:0ДЮСФШ-Динамо Ніжин
       Ревна Семенівка1:2ФК Прилуки Прилуки
       ФК Городня Городня1:3Полісся с.Добрянка
    Коло 2 
     Тур 14 
      19-08-2017 
       Полісся с.Добрянка5:0ФК Городня Городня
       ФК Чернігів -1:3ФК Кудрівка Сосниця
       ФК Прилуки Прилуки+:-Ревна Семенівка
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин2:5Агродім Бахмач
       СДЮШОР-Десна Чернігів0:4Олімп Чернігів
       Кремінь Ічня1:0Фаворит Корюківка
    Коло 1 
     Тур 13 
      24-08-2017 
       ФК Кудрівка Сосниця1:1ФК Чернігів -
    Коло 2 
     Тур 15 
      26-08-2017 
       ФК Кудрівка Сосниця3:0Полісся с.Добрянка
       Ревна Семенівка-:+ФК Чернігів -
       Агродім Бахмач8:2ФК Прилуки Прилуки
       Олімп Чернігів5:0ДЮСФШ-Динамо Ніжин
       Фаворит Корюківка2:1СДЮШОР-Десна Чернігів
       Зернопром с.Анисів1:1Кремінь Ічня
     Тур 16 
      02-09-2017 
       СДЮШОР-Десна Чернігів0:4Зернопром с.Анисів
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин3:2Фаворит Корюківка
       ФК Прилуки Прилуки0:4Олімп Чернігів
       ФК Чернігів -0:2Агродім Бахмач
       Полісся с.Добрянка+:-Ревна Семенівка
       ФК Городня Городня0:3ФК Кудрівка Сосниця
     Тур 17 
      09-09-2017 
       Ревна Семенівка-:+ФК Городня Городня
       Агродім Бахмач4:1Полісся с.Добрянка
       Олімп Чернігів1:4ФК Чернігів -
       Фаворит Корюківка9:1ФК Прилуки Прилуки
       Зернопром с.Анисів3:1ДЮСФШ-Динамо Ніжин
       Кремінь Ічня3:0СДЮШОР-Десна Чернігів
     Тур 18 
      16-09-2017 
       СДЮШОР-Десна Чернігів1:1ДЮСФШ-Динамо Ніжин
       Кремінь Ічня1:0ФК Прилуки Прилуки
       Зернопром с.Анисів0:2ФК Чернігів -
       Фаворит Корюківка2:4Полісся с.Добрянка
       Олімп Чернігів2:0ФК Городня Городня
       Агродім Бахмач2:1ФК Кудрівка Сосниця
     Тур 19 
      23-09-2017 
       ФК Кудрівка Сосниця+:-Ревна Семенівка
       ФК Городня Городня1:2Агродім Бахмач
       Полісся с.Добрянка1:5Олімп Чернігів
       ФК Чернігів -4:1Фаворит Корюківка
       ФК Прилуки Прилуки1:4Зернопром с.Анисів
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин0:1Кремінь Ічня
     Тур 20 
      30-09-2017 
       Ревна Семенівка-:+Агродім Бахмач
       ФК Кудрівка Сосниця0:2Олімп Чернігів
       ФК Городня Городня0:0Фаворит Корюківка
       Полісся с.Добрянка2:4Зернопром с.Анисів
       ФК Прилуки Прилуки3:2СДЮШОР-Десна Чернігів
     Тур 21 
      07-10-2017 
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин1:2ФК Прилуки Прилуки
       Кремінь Ічня1:3Полісся с.Добрянка
       Зернопром с.Анисів3:1ФК Городня Городня
       Фаворит Корюківка1:1ФК Кудрівка Сосниця
       Олімп Чернігів+:-Ревна Семенівка
      10-10-2017 
       СДЮШОР-Десна Чернігів2:0ФК Чернігів -
     Тур 22 
      14-10-2017 
       Агродім Бахмач2:0Олімп Чернігів
       Ревна Семенівка-:+Фаворит Корюківка
       ФК Кудрівка Сосниця6:1Зернопром с.Анисів
       ФК Городня Городня0:2Кремінь Ічня
       Полісся с.Добрянка3:0СДЮШОР-Десна Чернігів
      18-10-2017 
       ФК Чернігів -9:0ДЮСФШ-Динамо Ніжин
     Тур 23 
      21-10-2017 
       ФК Прилуки Прилуки0:4ФК Чернігів -
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин3:1Полісся с.Добрянка
       СДЮШОР-Десна Чернігів1:2ФК Городня Городня
       Кремінь Ічня2:1ФК Кудрівка Сосниця
       Зернопром с.Анисів+:-Ревна Семенівка
       Фаворит Корюківка0:5Агродім Бахмач
     Тур 20 
      28-10-2017 
       ФК Чернігів -5:2Кремінь Ічня
     Тур 24 
       Олімп Чернігів1:0Фаворит Корюківка
       Агродім Бахмач5:0Зернопром с.Анисів
       Ревна Семенівка-:+Кремінь Ічня
       ФК Кудрівка Сосниця1:1СДЮШОР-Десна Чернігів
       ФК Городня Городня2:2ДЮСФШ-Динамо Ніжин
       Полісся с.Добрянка+:-ФК Прилуки Прилуки
     Тур 25 
      04-11-2017 
       ФК Чернігів -3:1Полісся с.Добрянка
       ФК Прилуки Прилуки1:2ФК Городня Городня
       ДЮСФШ-Динамо Ніжин2:1ФК Кудрівка Сосниця
       СДЮШОР-Десна Чернігів+:-Ревна Семенівка
       Кремінь Ічня0:2Агродім Бахмач
       Зернопром с.Анисів1:2Олімп Чернігів
     Тур 26 
      11-11-2017 
       Фаворит Корюківка2:1Зернопром с.Анисів
       Олімп Чернігів6:0Кремінь Ічня
       Агродім Бахмач3:0СДЮШОР-Десна Чернігів
       Ревна Семенівка-:+ДЮСФШ-Динамо Ніжин
       ФК Кудрівка Сосниця10:0ФК Прилуки Прилуки
       ФК Чернігів -8:0ФК Городня Городня
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кострома Ігор Олексійович ФК Кудрівка Сосниця21221
    Твердовський Артур Олександрович Агродім Бахмач21121
    Круковець Валентин Васильович Агродім Бахмач19322
    Поліновський Павло Петрович Олімп Чернігів16022
    Кугук Сергій Андрійович Фаворит Корюківка16219
    Дедух Руслан Ричардович ФК Чернігів -11020
    Кохановський Анатолій Юрійович ФК Чернігів -11018
    Поліщук Денис Віталійович ФК Прилуки Прилуки10020
    Мельниченко Павло Олександрович ФК Кудрівка Сосниця10018
    Богорад Євген Володимирович Зернопром с.Анисів9018
    Мартиненко Марко Станіславович Олімп Чернігів958

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook