Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу 2-а ліга

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-07-2017 
       ФК Нікополь 0:0Мир Горностаївка
       Реал Фарма Одеса2:1ФК Дніпро -
       Енергія Нова Каховка1:0Суднобудівник Миколаїв
       Інгулець-2 Петрове6:1Металург Запоріжжя
       СК Дніпро-1 -1:0Металіст 1925 Харків
      16-07-2017 
       ФК Миколаїв-2 -1:2Таврія-Сімферополь -
     Тур 2 
      21-07-2017 
       Металург Запоріжжя0:8СК Дніпро-1 -
      22-07-2017 
       Мир Горностаївка2:1Металіст 1925 Харків
       Таврія-Сімферополь -3:2Інгулець-2 Петрове
       Суднобудівник Миколаїв2:2ФК Миколаїв-2 -
       ФК Дніпро -2:2Енергія Нова Каховка
       ФК Нікополь 0:0Реал Фарма Одеса
     Тур 3 
      29-07-2017 
       Реал Фарма Одеса0:2Мир Горностаївка
       Металіст 1925 Харків4:0Металург Запоріжжя
      30-07-2017 
       Енергія Нова Каховка2:0ФК Нікополь
       Інгулець-2 Петрове0:0Суднобудівник Миколаїв
      31-07-2017 
       ФК Миколаїв-2 -2:4ФК Дніпро -
       СК Дніпро-1 -4:0Таврія-Сімферополь -
     Тур 4 
      05-08-2017 
       Мир Горностаївка3:0Металург Запоріжжя
       Таврія-Сімферополь -0:3Металіст 1925 Харків
       ФК Дніпро -2:0Інгулець-2 Петрове
       ФК Нікополь 3:0ФК Миколаїв-2 -
       Реал Фарма Одеса0:1Енергія Нова Каховка
     Тур 5 
      09-08-2017 
       Енергія Нова Каховка2:3Мир Горностаївка
       Інгулець-2 Петрове1:1ФК Нікополь
       СК Дніпро-1 -0:0ФК Дніпро -
       Металіст 1925 Харків5:1Суднобудівник Миколаїв
       Металург Запоріжжя0:1Таврія-Сімферополь -
      10-08-2017 
       ФК Миколаїв-2 -0:3Реал Фарма Одеса
     Тур 6 
      13-08-2017 
       Мир Горностаївка0:0Таврія-Сімферополь -
       Суднобудівник Миколаїв3:1Металург Запоріжжя
       ФК Дніпро -2:3Металіст 1925 Харків
       ФК Нікополь 2:0СК Дніпро-1 -
       Реал Фарма Одеса5:0Інгулець-2 Петрове
       Енергія Нова Каховка3:2ФК Миколаїв-2 -
     Тур 7 
      18-08-2017 
       Металург Запоріжжя0:5ФК Дніпро -
      19-08-2017 
       Інгулець-2 Петрове1:3Енергія Нова Каховка
       СК Дніпро-1 -4:1Реал Фарма Одеса
       Металіст 1925 Харків4:0ФК Нікополь
       Таврія-Сімферополь -4:2Суднобудівник Миколаїв
      20-08-2017 
       ФК Миколаїв-2 -0:0Мир Горностаївка
     Тур 8 
      25-08-2017 
       Реал Фарма Одеса1:2Металіст 1925 Харків
      26-08-2017 
       Мир Горностаївка1:2Суднобудівник Миколаїв
       ФК Дніпро -1:0Таврія-Сімферополь -
       ФК Нікополь 1:0Металург Запоріжжя
       Енергія Нова Каховка0:1СК Дніпро-1 -
      27-08-2017 
       ФК Миколаїв-2 -1:0Інгулець-2 Петрове
     Тур 9 
      29-08-2017 
       Металург Запоріжжя0:2Реал Фарма Одеса
      30-08-2017 
       СК Дніпро-1 -3:0ФК Миколаїв-2 -
       Металіст 1925 Харків4:1Енергія Нова Каховка
       Таврія-Сімферополь -1:1ФК Нікополь
       Суднобудівник Миколаїв0:2ФК Дніпро -
      31-08-2017 
       Інгулець-2 Петрове1:0Мир Горностаївка
     Тур 10 
      03-09-2017 
       ФК Нікополь 2:2Суднобудівник Миколаїв
       Енергія Нова Каховка2:0Металург Запоріжжя
      04-09-2017 
       Інгулець-2 Петрове0:5СК Дніпро-1 -
       Мир Горностаївка0:0ФК Дніпро -
       Реал Фарма Одеса0:0Таврія-Сімферополь -
       ФК Миколаїв-2 -2:6Металіст 1925 Харків
     Тур 11 
      08-09-2017 
       СК Дніпро-1 -0:1Мир Горностаївка
       Металург Запоріжжя2:3ФК Миколаїв-2 -
       Суднобудівник Миколаїв1:6Реал Фарма Одеса
      09-09-2017 
       Таврія-Сімферополь -0:2Енергія Нова Каховка
       ФК Дніпро -2:0ФК Нікополь
      10-09-2017 
       Металіст 1925 Харків2:1Інгулець-2 Петрове
    Коло 2 
     Тур 12 
      14-09-2017 
       Таврія-Сімферополь -1:2ФК Миколаїв-2 -
      15-09-2017 
       Суднобудівник Миколаїв1:5Енергія Нова Каховка
       Металург Запоріжжя2:1Інгулець-2 Петрове
      16-09-2017 
       ФК Дніпро -3:1Реал Фарма Одеса
      17-09-2017 
       Мир Горностаївка3:0ФК Нікополь
       Металіст 1925 Харків1:1СК Дніпро-1 -
     Тур 13 
      23-09-2017 
       Реал Фарма Одеса1:0ФК Нікополь
      24-09-2017 
       Металіст 1925 Харків0:0Мир Горностаївка
       СК Дніпро-1 -3:0Металург Запоріжжя
       Енергія Нова Каховка1:2ФК Дніпро -
      25-09-2017 
       Інгулець-2 Петрове0:2Таврія-Сімферополь -
       ФК Миколаїв-2 -4:1Суднобудівник Миколаїв
     Тур 14 
      29-09-2017 
       Металург Запоріжжя0:5Металіст 1925 Харків
      30-09-2017 
       Мир Горностаївка2:4Реал Фарма Одеса
       ФК Нікополь 1:0Енергія Нова Каховка
       ФК Дніпро -1:0ФК Миколаїв-2 -
       Суднобудівник Миколаїв4:2Інгулець-2 Петрове
      01-10-2017 
       Таврія-Сімферополь -1:2СК Дніпро-1 -
     Тур 15 
      06-10-2017 
       Металург Запоріжжя2:0Мир Горностаївка
      07-10-2017 
       Металіст 1925 Харків3:2Таврія-Сімферополь -
       СК Дніпро-1 -3:0Суднобудівник Миколаїв
       Інгулець-2 Петрове3:3ФК Дніпро -
       Енергія Нова Каховка2:0Реал Фарма Одеса
      08-10-2017 
       ФК Миколаїв-2 -0:0ФК Нікополь
     Тур 16 
      11-10-2017 
       Мир Горностаївка1:1Енергія Нова Каховка
       Реал Фарма Одеса2:0ФК Миколаїв-2 -
       ФК Нікополь 2:0Інгулець-2 Петрове
       ФК Дніпро -2:0СК Дніпро-1 -
       Суднобудівник Миколаїв0:1Металіст 1925 Харків
       Таврія-Сімферополь -8:0Металург Запоріжжя
     Тур 17 
      15-10-2017 
       Таврія-Сімферополь -1:0Мир Горностаївка
       Металіст 1925 Харків1:0ФК Дніпро -
       СК Дніпро-1 -2:1ФК Нікополь
      16-10-2017 
       Металург Запоріжжя0:5Суднобудівник Миколаїв
       Інгулець-2 Петрове1:1Реал Фарма Одеса
       ФК Миколаїв-2 -1:4Енергія Нова Каховка
     Тур 18 
      20-10-2017 
       Реал Фарма Одеса0:3СК Дніпро-1 -
       Суднобудівник Миколаїв0:0Таврія-Сімферополь -
      21-10-2017 
       ФК Нікополь 0:4Металіст 1925 Харків
       ФК Дніпро -5:0Металург Запоріжжя
      22-10-2017 
       Мир Горностаївка1:0ФК Миколаїв-2 -
       Енергія Нова Каховка2:0Інгулець-2 Петрове
    Коло 1 
     Тур 4 
       Суднобудівник Миколаїв0:3СК Дніпро-1 -
    Коло 2 
     Тур 19 
      28-10-2017 
       Суднобудівник Миколаїв0:1Мир Горностаївка
      29-10-2017 
       Металіст 1925 Харків5:0Реал Фарма Одеса
       Інгулець-2 Петрове0:0ФК Миколаїв-2 -
      30-10-2017 
       Таврія-Сімферополь -2:1ФК Дніпро -
       Металург Запоріжжя0:4ФК Нікополь
       СК Дніпро-1 -2:0Енергія Нова Каховка
     Тур 20 
      03-11-2017 
       ФК Миколаїв-2 -0:3СК Дніпро-1 -
      04-11-2017 
       Мир Горностаївка4:0Інгулець-2 Петрове
       Реал Фарма Одеса1:1Металург Запоріжжя
       ФК Дніпро -5:0Суднобудівник Миколаїв
      05-11-2017 
       Енергія Нова Каховка1:2Металіст 1925 Харків
       ФК Нікополь 1:1Таврія-Сімферополь -
     Тур 21 
      10-11-2017 
       Металург Запоріжжя0:11Енергія Нова Каховка
       СК Дніпро-1 -3:0Інгулець-2 Петрове
      11-11-2017 
       ФК Дніпро -1:1Мир Горностаївка
       Суднобудівник Миколаїв0:2ФК Нікополь
       Таврія-Сімферополь -3:1Реал Фарма Одеса
      12-11-2017 
       Металіст 1925 Харків0:1ФК Миколаїв-2 -
     Тур 22 
      17-11-2017 
       Інгулець-2 Петрове0:0Металіст 1925 Харків
       Реал Фарма Одеса4:0Суднобудівник Миколаїв
      18-11-2017 
       Мир Горностаївка1:4СК Дніпро-1 -
       Енергія Нова Каховка2:2Таврія-Сімферополь -
       ФК Нікополь 0:0ФК Дніпро -
      19-11-2017 
       ФК Миколаїв-2 -3:0Металург Запоріжжя
    Коло 3 
     Тур 23 
      30-03-2018 
       ФК Дніпро -2:0Суднобудівник Миколаїв
      31-03-2018 
       СК Дніпро-1 -3:0Металург Запоріжжя
       Металіст 1925 Харків4:0Інгулець-2 Петрове
       Енергія Нова Каховка0:1ФК Миколаїв-2 -
       Мир Горностаївка0:0ФК Нікополь
      01-04-2018 
       Таврія-Сімферополь -1:0Реал Фарма Одеса
     Тур 24 
      06-04-2018 
       Інгулець-2 Петрове1:3ФК Дніпро -
       ФК Миколаїв-2 -0:0Мир Горностаївка
      07-04-2018 
       СК Дніпро-1 -1:0Металіст 1925 Харків
       Суднобудівник Миколаїв1:3Енергія Нова Каховка
       ФК Нікополь 0:0Таврія-Сімферополь -
      10-04-2018 
       Металург Запоріжжя0:4Реал Фарма Одеса
     Тур 25 
      13-04-2018 
       ФК Дніпро -1:2СК Дніпро-1 -
      14-04-2018 
       Енергія Нова Каховка2:1Інгулець-2 Петрове
       Мир Горностаївка5:0Суднобудівник Миколаїв
       Таврія-Сімферополь -2:0ФК Миколаїв-2 -
      15-04-2018 
       Металіст 1925 Харків3:0Металург Запоріжжя
      16-04-2018 
       Реал Фарма Одеса2:0ФК Нікополь
     Тур 26 
      20-04-2018 
       ФК Миколаїв-2 -1:1Реал Фарма Одеса
       Металург Запоріжжя0:4ФК Нікополь
      21-04-2018 
       Інгулець-2 Петрове1:1Мир Горностаївка
      22-04-2018 
       СК Дніпро-1 -1:0Енергія Нова Каховка
       Металіст 1925 Харків3:0ФК Дніпро -
       Суднобудівник Миколаїв0:4Таврія-Сімферополь -
     Тур 27 
      27-04-2018 
       ФК Дніпро -2:1Металург Запоріжжя
       Таврія-Сімферополь -1:0Інгулець-2 Петрове
       Реал Фарма Одеса4:1Суднобудівник Миколаїв
      28-04-2018 
       Мир Горностаївка1:1СК Дніпро-1 -
       Енергія Нова Каховка1:0Металіст 1925 Харків
       ФК Нікополь 2:2ФК Миколаїв-2 -
     Тур 28 
      01-05-2018 
       Інгулець-2 Петрове0:1Реал Фарма Одеса
      02-05-2018 
       СК Дніпро-1 -4:2Таврія-Сімферополь -
       Металіст 1925 Харків1:4Мир Горностаївка
       ФК Дніпро -0:1Енергія Нова Каховка
       Суднобудівник Миколаїв2:4ФК Нікополь
      03-05-2018 
       Металург Запоріжжя0:8ФК Миколаїв-2 -
     Тур 29 
      05-05-2018 
       ФК Нікополь 2:1Інгулець-2 Петрове
      06-05-2018 
       Енергія Нова Каховка7:0Металург Запоріжжя
       Мир Горностаївка3:1ФК Дніпро -
       Таврія-Сімферополь -2:0Металіст 1925 Харків
       Реал Фарма Одеса1:0СК Дніпро-1 -
      07-05-2018 
       ФК Миколаїв-2 -3:1Суднобудівник Миколаїв
     Тур 30 
      11-05-2018 
       Металург Запоріжжя1:2Суднобудівник Миколаїв
      12-05-2018 
       СК Дніпро-1 -1:0ФК Нікополь
       Металіст 1925 Харків1:1Реал Фарма Одеса
       Енергія Нова Каховка2:0Мир Горностаївка
      13-05-2018 
       ФК Дніпро -1:2Таврія-Сімферополь -
       Інгулець-2 Петрове0:1ФК Миколаїв-2 -
     Тур 31 
      18-05-2018 
       Суднобудівник Миколаїв1:2Інгулець-2 Петрове
      19-05-2018 
       Мир Горностаївка3:1Металург Запоріжжя
       Таврія-Сімферополь -1:0Енергія Нова Каховка
       Реал Фарма Одеса1:0ФК Дніпро -
       ФК Нікополь 1:0Металіст 1925 Харків
       ФК Миколаїв-2 -0:5СК Дніпро-1 -
     Тур 32 
      25-05-2018 
       ФК Дніпро -1:1ФК Нікополь
      26-05-2018 
       СК Дніпро-1 -8:0Суднобудівник Миколаїв
       Металіст 1925 Харків4:0ФК Миколаїв-2 -
       Енергія Нова Каховка1:1Реал Фарма Одеса
       Мир Горностаївка0:1Таврія-Сімферополь -
       Металург Запоріжжя2:4Інгулець-2 Петрове
     Тур 33 
      02-06-2018 
       Таврія-Сімферополь -9:0Металург Запоріжжя
       Реал Фарма Одеса3:4Мир Горностаївка
       ФК Нікополь 1:2Енергія Нова Каховка
       ФК Миколаїв-2 -1:2ФК Дніпро -
       Суднобудівник Миколаїв1:5Металіст 1925 Харків
       Інгулець-2 Петрове0:6СК Дніпро-1 -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Давидов Сергій Вікторович Металіст 1925 Харків23032
    Воронченко Вадим Анатолійович Таврія-Сімферополь -18131
    Когут Ігор Романович СК Дніпро-1 -15029
    Бочак Роман Борисович Енергія Нова Каховка14029
    Шастал Дмитро Володимирович Енергія Нова Каховка14022
    Довбик Артем Олександрович ФК Дніпро -12113
    Захарченко Ярослав Едуардович Реал Фарма Одеса11129
    Доценко Іван Іванович Мир Горностаївка11224
    Войцеховський Владислав Павлович СК Дніпро-1 -11029
    Молочко Сергій Володимирович Енергія Нова Каховка11032
    Краєв Владислав Сергійович Металіст 1925 Харків9032

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook