Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Надвірнянського району юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-08-2017 
       Арсенал-юн ТисменичаниСокіл-юн Фитьків
       Олімпія-юн КаміннаЛукавець-юн Гвізд
       Нива-юн ГаврилівкаЛістер-юн Лісна Тарновиця
       ФК Волосів-юн -Бистриця-юн Пасічна
       ФК Ланчин-юн -ФК Перерісль-юн -
       Нафтовик-юн БитківПідгір'я-юн Назавизів
     Тур 2 
      13-08-2017 
       Сокіл-юн ФитьківПідгір'я-юн Назавизів
       ФК Перерісль-юн -Нафтовик-юн Битків
       Бистриця-юн ПасічнаФК Ланчин-юн -
       Лістер-юн Лісна ТарновицяФК Волосів-юн -
       Лукавець-юн ГвіздНива-юн Гаврилівка
       Арсенал-юн ТисменичаниОлімпія-юн Камінна
     Тур 3 
      20-08-2017 
       Олімпія-юн КаміннаСокіл-юн Фитьків
       Нива-юн ГаврилівкаАрсенал-юн Тисменичани
       ФК Волосів-юн -Лукавець-юн Гвізд
       ФК Ланчин-юн -Лістер-юн Лісна Тарновиця
       Нафтовик-юн БитківБистриця-юн Пасічна
       Підгір'я-юн НазавизівФК Перерісль-юн -
     Тур 4 
      27-08-2017 
       Сокіл-юн ФитьківФК Перерісль-юн -
       Бистриця-юн ПасічнаПідгір'я-юн Назавизів
       Лістер-юн Лісна ТарновицяНафтовик-юн Битків
       Лукавець-юн ГвіздФК Ланчин-юн -
       Арсенал-юн ТисменичаниФК Волосів-юн -
       Олімпія-юн КаміннаНива-юн Гаврилівка
     Тур 5 
      03-09-2017 
       Нива-юн ГаврилівкаСокіл-юн Фитьків
       ФК Волосів-юн -Олімпія-юн Камінна
       ФК Ланчин-юн -Арсенал-юн Тисменичани
       Нафтовик-юн БитківЛукавець-юн Гвізд
       Підгір'я-юн НазавизівЛістер-юн Лісна Тарновиця
       ФК Перерісль-юн -Бистриця-юн Пасічна
     Тур 6 
      10-09-2017 
       Сокіл-юн ФитьківБистриця-юн Пасічна
       Лістер-юн Лісна ТарновицяФК Перерісль-юн -
       Лукавець-юн ГвіздПідгір'я-юн Назавизів
       Арсенал-юн ТисменичаниНафтовик-юн Битків
       Олімпія-юн КаміннаФК Ланчин-юн -
       Нива-юн ГаврилівкаФК Волосів-юн -
     Тур 7 
      17-09-2017 
       ФК Волосів-юн -Сокіл-юн Фитьків
       ФК Ланчин-юн -Нива-юн Гаврилівка
       Нафтовик-юн БитківОлімпія-юн Камінна
       Підгір'я-юн НазавизівАрсенал-юн Тисменичани
       ФК Перерісль-юн -Лукавець-юн Гвізд
       Бистриця-юн ПасічнаЛістер-юн Лісна Тарновиця
     Тур 8 
      24-09-2017 
       Сокіл-юн ФитьківЛістер-юн Лісна Тарновиця
       Лукавець-юн ГвіздБистриця-юн Пасічна
       Арсенал-юн ТисменичаниФК Перерісль-юн -
       Олімпія-юн КаміннаПідгір'я-юн Назавизів
       Нива-юн ГаврилівкаНафтовик-юн Битків
       ФК Волосів-юн -ФК Ланчин-юн -
     Тур 9 
      01-10-2017 
       ФК Ланчин-юн -Сокіл-юн Фитьків
       Нафтовик-юн БитківФК Волосів-юн -
       Підгір'я-юн НазавизівНива-юн Гаврилівка
       ФК Перерісль-юн -Олімпія-юн Камінна
       Бистриця-юн ПасічнаАрсенал-юн Тисменичани
       Лістер-юн Лісна ТарновицяЛукавець-юн Гвізд
     Тур 10 
      08-10-2017 
       Сокіл-юн ФитьківЛукавець-юн Гвізд
       Арсенал-юн ТисменичаниЛістер-юн Лісна Тарновиця
       Олімпія-юн КаміннаБистриця-юн Пасічна
       Нива-юн ГаврилівкаФК Перерісль-юн -
       ФК Волосів-юн -Підгір'я-юн Назавизів
       ФК Ланчин-юн -Нафтовик-юн Битків
     Тур 11 
      15-10-2017 
       Нафтовик-юн БитківСокіл-юн Фитьків
       Підгір'я-юн НазавизівФК Ланчин-юн -
       ФК Перерісль-юн -ФК Волосів-юн -
       Бистриця-юн ПасічнаНива-юн Гаврилівка
       Лістер-юн Лісна ТарновицяОлімпія-юн Камінна
       Лукавець-юн ГвіздАрсенал-юн Тисменичани
    Коло 2 
     Тур 12 
      15-12-2018 
       Сокіл-юн ФитьківАрсенал-юн Тисменичани
       Лукавець-юн ГвіздОлімпія-юн Камінна
       Лістер-юн Лісна ТарновицяНива-юн Гаврилівка
       Бистриця-юн ПасічнаФК Волосів-юн -
       ФК Перерісль-юн -ФК Ланчин-юн -
       Підгір'я-юн НазавизівНафтовик-юн Битків
     Тур 13 
       Підгір'я-юн НазавизівСокіл-юн Фитьків
       Нафтовик-юн БитківФК Перерісль-юн -
       ФК Ланчин-юн -Бистриця-юн Пасічна
       ФК Волосів-юн -Лістер-юн Лісна Тарновиця
       Нива-юн ГаврилівкаЛукавець-юн Гвізд
       Олімпія-юн КаміннаАрсенал-юн Тисменичани
     Тур 14 
       Сокіл-юн ФитьківОлімпія-юн Камінна
       Арсенал-юн ТисменичаниНива-юн Гаврилівка
       Лукавець-юн ГвіздФК Волосів-юн -
       Лістер-юн Лісна ТарновицяФК Ланчин-юн -
       Бистриця-юн ПасічнаНафтовик-юн Битків
       ФК Перерісль-юн -Підгір'я-юн Назавизів
     Тур 15 
       ФК Перерісль-юн -Сокіл-юн Фитьків
       Підгір'я-юн НазавизівБистриця-юн Пасічна
       Нафтовик-юн БитківЛістер-юн Лісна Тарновиця
       ФК Ланчин-юн -Лукавець-юн Гвізд
       ФК Волосів-юн -Арсенал-юн Тисменичани
       Нива-юн ГаврилівкаОлімпія-юн Камінна
     Тур 16 
       Сокіл-юн ФитьківНива-юн Гаврилівка
       Олімпія-юн КаміннаФК Волосів-юн -
       Арсенал-юн ТисменичаниФК Ланчин-юн -
       Лукавець-юн ГвіздНафтовик-юн Битків
       Лістер-юн Лісна ТарновицяПідгір'я-юн Назавизів
       Бистриця-юн ПасічнаФК Перерісль-юн -
     Тур 17 
       Бистриця-юн ПасічнаСокіл-юн Фитьків
       ФК Перерісль-юн -Лістер-юн Лісна Тарновиця
       Підгір'я-юн НазавизівЛукавець-юн Гвізд
       Нафтовик-юн БитківАрсенал-юн Тисменичани
       ФК Ланчин-юн -Олімпія-юн Камінна
       ФК Волосів-юн -Нива-юн Гаврилівка
     Тур 18 
       Сокіл-юн ФитьківФК Волосів-юн -
       Нива-юн ГаврилівкаФК Ланчин-юн -
       Олімпія-юн КаміннаНафтовик-юн Битків
       Арсенал-юн ТисменичаниПідгір'я-юн Назавизів
       Лукавець-юн ГвіздФК Перерісль-юн -
       Лістер-юн Лісна ТарновицяБистриця-юн Пасічна
     Тур 19 
       Лістер-юн Лісна ТарновицяСокіл-юн Фитьків
       Бистриця-юн ПасічнаЛукавець-юн Гвізд
       ФК Перерісль-юн -Арсенал-юн Тисменичани
       Підгір'я-юн НазавизівОлімпія-юн Камінна
       Нафтовик-юн БитківНива-юн Гаврилівка
       ФК Ланчин-юн -ФК Волосів-юн -
     Тур 20 
       Сокіл-юн ФитьківФК Ланчин-юн -
       ФК Волосів-юн -Нафтовик-юн Битків
       Нива-юн ГаврилівкаПідгір'я-юн Назавизів
       Олімпія-юн КаміннаФК Перерісль-юн -
       Арсенал-юн ТисменичаниБистриця-юн Пасічна
       Лукавець-юн ГвіздЛістер-юн Лісна Тарновиця
     Тур 21 
       Лукавець-юн ГвіздСокіл-юн Фитьків
       Лістер-юн Лісна ТарновицяАрсенал-юн Тисменичани
       Бистриця-юн ПасічнаОлімпія-юн Камінна
       ФК Перерісль-юн -Нива-юн Гаврилівка
       Підгір'я-юн НазавизівФК Волосів-юн -
       Нафтовик-юн БитківФК Ланчин-юн -
     Тур 22 
       Сокіл-юн ФитьківНафтовик-юн Битків
       ФК Ланчин-юн -Підгір'я-юн Назавизів
       ФК Волосів-юн -ФК Перерісль-юн -
       Нива-юн ГаврилівкаБистриця-юн Пасічна
       Олімпія-юн КаміннаЛістер-юн Лісна Тарновиця
       Арсенал-юн ТисменичаниЛукавець-юн Гвізд
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook