Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу U-21

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-07-2017 
       Карпати Львів6:0Зірка Кропивницький
       Динамо Київ3:2Чорноморець Одеса
       Зоря Луганськ6:1Сталь Кам`янське
       ФК Маріуполь -3:3ФК Львів
       ФК Олександрія 2:0Олімпік Донецьк
      17-07-2017 
       Ворскла Полтава1:3Шахтар Донецьк
     Тур 2 
      21-07-2017 
       ФК Львів 1:1ФК Олександрія
       Чорноморець Одеса2:2Сталь Кам`янське
      22-07-2017 
       Зірка Кропивницький0:1Олімпік Донецьк
       Шахтар Донецьк1:0Динамо Київ
       Зоря Луганськ1:1ФК Маріуполь -
       Карпати Львів1:2Ворскла Полтава
     Тур 3 
      28-07-2017 
       Ворскла Полтава3:0Зірка Кропивницький
       Динамо Київ1:1Карпати Львів
       Сталь Кам`янське1:6Шахтар Донецьк
      29-07-2017 
       ФК Маріуполь -4:0Чорноморець Одеса
       ФК Олександрія 2:2Зоря Луганськ
       Олімпік Донецьк2:0ФК Львів
     Тур 4 
      04-08-2017 
       Шахтар Донецьк2:2ФК Маріуполь -
       Карпати Львів4:0Сталь Кам`янське
      05-08-2017 
       Зірка Кропивницький0:0ФК Львів
       Зоря Луганськ1:0Олімпік Донецьк
       Чорноморець Одеса0:4ФК Олександрія
       Ворскла Полтава0:1Динамо Київ
     Тур 5 
      10-08-2017 
       Динамо Київ6:0Зірка Кропивницький
      11-08-2017 
       Сталь Кам`янське0:1Ворскла Полтава
       ФК Олександрія 1:1Шахтар Донецьк
       Олімпік Донецьк0:3Чорноморець Одеса
       ФК Львів 1:0Зоря Луганськ
      12-08-2017 
       ФК Маріуполь -2:2Карпати Львів
     Тур 6 
      18-08-2017 
       Чорноморець Одеса3:0ФК Львів
       Шахтар Донецьк3:0Олімпік Донецьк
      19-08-2017 
       Зірка Кропивницький1:2Зоря Луганськ
       Карпати Львів1:1ФК Олександрія
       Ворскла Полтава3:2ФК Маріуполь -
       Динамо Київ3:0Сталь Кам`янське
     Тур 7 
      25-08-2017 
       Сталь Кам`янське2:2Зірка Кропивницький
       ФК Маріуполь -3:0Динамо Київ
       ФК Олександрія 1:1Ворскла Полтава
       Олімпік Донецьк0:2Карпати Львів
       ФК Львів 0:4Шахтар Донецьк
       Зоря Луганськ1:0Чорноморець Одеса
     Тур 8 
      08-09-2017 
       Шахтар Донецьк1:1Зоря Луганськ
       Ворскла Полтава2:1Олімпік Донецьк
      09-09-2017 
       Зірка Кропивницький2:0Чорноморець Одеса
       Карпати Львів3:1ФК Львів
       Динамо Київ1:1ФК Олександрія
       Сталь Кам`янське1:3ФК Маріуполь -
     Тур 9 
      15-09-2017 
       ФК Маріуполь -4:1Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 1:0Сталь Кам`янське
       ФК Львів 1:2Ворскла Полтава
      16-09-2017 
       Олімпік Донецьк0:5Динамо Київ
       Зоря Луганськ4:0Карпати Львів
       Чорноморець Одеса0:4Шахтар Донецьк
     Тур 10 
      22-09-2017 
       Зірка Кропивницький0:4Шахтар Донецьк
       Динамо Київ9:0ФК Львів
      23-09-2017 
       Карпати Львів4:2Чорноморець Одеса
       Ворскла Полтава0:0Зоря Луганськ
       Сталь Кам`янське1:3Олімпік Донецьк
       ФК Маріуполь -0:1ФК Олександрія
     Тур 11 
      29-09-2017 
       ФК Олександрія 2:0Зірка Кропивницький
       Олімпік Донецьк1:4ФК Маріуполь -
      30-09-2017 
       ФК Львів 3:1Сталь Кам`янське
       Зоря Луганськ1:0Динамо Київ
       Чорноморець Одеса0:0Ворскла Полтава
       Шахтар Донецьк0:2Карпати Львів
    Коло 2 
     Тур 12 
      13-10-2017 
       Шахтар Донецьк1:2Ворскла Полтава
       Сталь Кам`янське2:1Зоря Луганськ
       ФК Львів 0:1ФК Маріуполь -
       Олімпік Донецьк1:0ФК Олександрія
      14-10-2017 
       Зірка Кропивницький2:1Карпати Львів
       Чорноморець Одеса2:3Динамо Київ
     Тур 13 
      20-10-2017 
       Олімпік Донецьк2:2Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 3:1ФК Львів
       Сталь Кам`янське3:0Чорноморець Одеса
       Ворскла Полтава2:2Карпати Львів
      21-10-2017 
       ФК Маріуполь -1:3Зоря Луганськ
       Динамо Київ0:2Шахтар Донецьк
     Тур 14 
      27-10-2017 
       Шахтар Донецьк2:0Сталь Кам`янське
      28-10-2017 
       Зірка Кропивницький2:2Ворскла Полтава
       Карпати Львів1:1Динамо Київ
       Зоря Луганськ0:1ФК Олександрія
       ФК Львів 0:1Олімпік Донецьк
      29-10-2017 
       Чорноморець Одеса1:2ФК Маріуполь -
     Тур 15 
      03-11-2017 
       ФК Львів 3:0Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 2:0Чорноморець Одеса
      04-11-2017 
       Олімпік Донецьк1:2Зоря Луганськ
       ФК Маріуполь -2:1Шахтар Донецьк
       Сталь Кам`янське0:1Карпати Львів
       Динамо Київ4:2Ворскла Полтава
     Тур 19 
      11-11-2017 
       ФК Львів 0:1Карпати Львів
     Тур 16 
      15-11-2017 
       Шахтар Донецьк5:0ФК Олександрія
      17-11-2017 
       Зірка Кропивницький0:4Динамо Київ
       Карпати Львів3:1ФК Маріуполь -
       Зоря Луганськ1:0ФК Львів
      18-11-2017 
       Ворскла Полтава4:1Сталь Кам`янське
       Чорноморець Одеса2:1Олімпік Донецьк
     Тур 17 
      24-11-2017 
       Олімпік Донецьк0:2Шахтар Донецьк
       ФК Маріуполь -2:0Ворскла Полтава
      25-11-2017 
       Зоря Луганськ3:0Зірка Кропивницький
       ФК Львів 1:1Чорноморець Одеса
       ФК Олександрія 0:0Карпати Львів
       Сталь Кам`янське0:5Динамо Київ
     Тур 19 
      28-11-2017 
       Зоря Луганськ0:0Шахтар Донецьк
     Тур 18 
      01-12-2017 
       Шахтар Донецьк1:0ФК Львів
       Чорноморець Одеса2:1Зоря Луганськ
      02-12-2017 
       Зірка Кропивницький0:3Сталь Кам`янське
       Динамо Київ4:0ФК Маріуполь -
       Ворскла Полтава0:0ФК Олександрія
       Карпати Львів3:0Олімпік Донецьк
     Тур 19 
      08-12-2017 
       Чорноморець Одеса3:0Зірка Кропивницький
       Олімпік Донецьк0:2Ворскла Полтава
       ФК Маріуполь -1:3Сталь Кам`янське
      09-12-2017 
       ФК Олександрія 0:1Динамо Київ
     Тур 20 
      15-02-2018 
       Шахтар Донецьк0:1Чорноморець Одеса
      16-02-2018 
       Сталь Кам`янське0:1ФК Олександрія
       Ворскла Полтава0:1ФК Львів
      17-02-2018 
       Зірка Кропивницький0:3ФК Маріуполь -
       Динамо Київ4:2Олімпік Донецьк
       Карпати Львів2:0Зоря Луганськ
     Тур 21 
      23-02-2018 
       Чорноморець Одеса3:1Карпати Львів
       ФК Олександрія 0:2ФК Маріуполь -
      24-02-2018 
       Зоря Луганськ0:0Ворскла Полтава
       Олімпік Донецьк2:2Сталь Кам`янське
      25-02-2018 
       Шахтар Донецьк4:1Зірка Кропивницький
       ФК Львів 1:1Динамо Київ
     Тур 22 
      02-03-2018 
       Зірка Кропивницький0:2ФК Олександрія
       ФК Маріуполь -1:0Олімпік Донецьк
       Ворскла Полтава4:1Чорноморець Одеса
       Карпати Львів2:4Шахтар Донецьк
      03-03-2018 
       Сталь Кам`янське2:2ФК Львів
       Динамо Київ4:1Зоря Луганськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бугай Владислав Сергійович ФК Маріуполь -12413
    Смирний Євгеній Сергійович Динамо Київ10019
    Глущук Юрій Русланович Шахтар Донецьк9019
    Русин Назарій Орестович Динамо Київ9018
    Вакула Владислав Олегович Сталь Кам`янське8417
    Гранчар Вадим Дмитрович ФК Олександрія 8021
    Лєднєв Богдан Сергійович Динамо Київ7220
    Алібеков Ахмед Арсланалійович Динамо Київ7113
    Піхальонок Олександр Олександрович Шахтар Донецьк7412
    Майборода Сергій Сергійович Зоря Луганськ628
    Вантух Роман Романович Динамо Київ6019

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook