Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Івано-Франківської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-08-2017 
       ФК Калуш 0:1Бескид Надвірна
       ФК Турка -4:0Карпати Болехів
       НФК Бурштин -2:0ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Нафтовик Долина3:1Придністров`я Тлумач
       Вихор Ямниця0:1Колос Городенківщини Городенка
       Карпати-Енергетик Галич7:0Покуття Снятин
       ФК Битків -1:3Карпати Брошнів-Осада
     Тур 2 
      20-08-2017 
       Бескид Надвірна1:1Карпати Брошнів-Осада
       Покуття Снятин1:3ФК Битків -
       Колос Городенківщини Городенка0:2Карпати-Енергетик Галич
       Придністров`я Тлумач2:2Вихор Ямниця
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.3:1Нафтовик Долина
       Карпати Болехів0:1НФК Бурштин -
       ФК Калуш 0:3ФК Турка -
     Тур 3 
      27-08-2017 
       ФК Турка -1:0Бескид Надвірна
       НФК Бурштин -1:0ФК Калуш
       Нафтовик Долина7:0Карпати Болехів
       Вихор Ямниця1:2ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Карпати-Енергетик Галич3:0Придністров`я Тлумач
       ФК Битків -1:1Колос Городенківщини Городенка
       Карпати Брошнів-Осада7:1Покуття Снятин
     Тур 4 
      03-09-2017 
       Бескид Надвірна4:1Покуття Снятин
       Колос Городенківщини Городенка0:1Карпати Брошнів-Осада
       Придністров`я Тлумач2:1ФК Битків -
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.0:4Карпати-Енергетик Галич
       Карпати Болехів1:5Вихор Ямниця
       ФК Калуш 0:5Нафтовик Долина
       ФК Турка -0:1НФК Бурштин -
     Тур 5 
      10-09-2017 
       НФК Бурштин -0:0Бескид Надвірна
       Нафтовик Долина9:1ФК Турка -
       Вихор Ямниця3:0ФК Калуш
       Карпати-Енергетик Галич9:0Карпати Болехів
       ФК Битків -1:0ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Карпати Брошнів-Осада1:0Придністров`я Тлумач
     Тур 6 
      17-09-2017 
       Бескид Надвірна1:3Колос Городенківщини Городенка
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.1:2Карпати Брошнів-Осада
       Карпати Болехів0:1ФК Битків -
       ФК Калуш 2:1Карпати-Енергетик Галич
       ФК Турка -1:2Вихор Ямниця
       НФК Бурштин -1:3Нафтовик Долина
     Тур 7 
      24-09-2017 
       Нафтовик Долина6:1Бескид Надвірна
       Вихор Ямниця2:1НФК Бурштин -
       Карпати-Енергетик Галич1:0ФК Турка -
       ФК Битків -6:1ФК Калуш
       Колос Городенківщини Городенка3:1Придністров`я Тлумач
     Тур 8 
      01-10-2017 
       Бескид Надвірна0:0Придністров`я Тлумач
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.2:2Колос Городенківщини Городенка
       ФК Калуш 1:0Карпати Брошнів-Осада
       ФК Турка -1:1ФК Битків -
       НФК Бурштин -0:0Карпати-Енергетик Галич
       Нафтовик Долина1:1Вихор Ямниця
     Тур 9 
      08-10-2017 
       Вихор Ямниця2:0Бескид Надвірна
       Карпати-Енергетик Галич3:0Нафтовик Долина
       ФК Битків -1:1НФК Бурштин -
       Карпати Брошнів-Осада2:0ФК Турка -
       Колос Городенківщини Городенка6:1Карпати Болехів
       Придністров`я Тлумач3:2ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
     Тур 10 
      15-10-2017 
       Бескид Надвірна0:1ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Карпати Болехів0:6Придністров`я Тлумач
       ФК Калуш 0:5Колос Городенківщини Городенка
       НФК Бурштин -0:0Карпати Брошнів-Осада
       Нафтовик Долина2:1ФК Битків -
       Вихор Ямниця1:4Карпати-Енергетик Галич
     Тур 11 
      22-10-2017 
       Карпати-Енергетик Галич4:0Бескид Надвірна
       ФК Битків -4:0Вихор Ямниця
       Карпати Брошнів-Осада2:3Нафтовик Долина
       Колос Городенківщини Городенка3:1ФК Турка -
       Придністров`я Тлумач9:0ФК Калуш
     Тур 12 
      29-10-2017 
       ФК Калуш 0:8ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       ФК Турка -1:1Придністров`я Тлумач
       НФК Бурштин -0:0Колос Городенківщини Городенка
       Вихор Ямниця2:5Карпати Брошнів-Осада
       Карпати-Енергетик Галич3:0ФК Битків -
     Тур 13 
      05-11-2017 
       ФК Битків -3:0Бескид Надвірна
       Карпати Брошнів-Осада0:1Карпати-Енергетик Галич
       Колос Городенківщини Городенка1:0Нафтовик Долина
       Придністров`я Тлумач0:0НФК Бурштин -
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.4:0ФК Турка -
    Коло 2 
     Тур 14 
      24-05-2018 
       Бескид Надвірна1:1ФК Калуш
      10-06-2018 
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.1:1НФК Бурштин -
      24-05-2018 
       Придністров`я Тлумач1:2Нафтовик Долина
       Колос Городенківщини Городенка2:0Вихор Ямниця
       Карпати Брошнів-Осада3:0ФК Битків -
     Тур 15 
      10-04-2018 
       Карпати Брошнів-Осада3:0Бескид Надвірна
       Карпати-Енергетик Галич3:0Колос Городенківщини Городенка
       Вихор Ямниця2:0Придністров`я Тлумач
       Нафтовик Долина0:0ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       ФК Турка -1:4ФК Калуш
     Тур 16 
      15-04-2018 
       Бескид Надвірна1:1ФК Турка -
       ФК Калуш 1:0НФК Бурштин -
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.0:2Вихор Ямниця
       Придністров`я Тлумач0:6Карпати-Енергетик Галич
       Колос Городенківщини Городенка0:1ФК Битків -
     Тур 17 
      22-04-2018 
       Карпати Брошнів-Осада1:0Колос Городенківщини Городенка
       ФК Битків -2:1Придністров`я Тлумач
       Карпати-Енергетик Галич2:0ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Нафтовик Долина2:1ФК Калуш
       НФК Бурштин -1:1ФК Турка -
     Тур 18 
      29-04-2018 
       Бескид Надвірна1:4НФК Бурштин -
       ФК Турка -0:4Нафтовик Долина
       ФК Калуш 0:1Вихор Ямниця
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.1:1ФК Битків -
       Придністров`я Тлумач1:3Карпати Брошнів-Осада
     Тур 19 
      06-05-2018 
       Колос Городенківщини Городенка3:0Бескид Надвірна
       Карпати Брошнів-Осада3:3ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Карпати-Енергетик Галич+:-ФК Калуш
       Вихор Ямниця2:2ФК Турка -
       Нафтовик Долина0:1НФК Бурштин -
     Тур 20 
      13-05-2018 
       Бескид Надвірна0:2Нафтовик Долина
       НФК Бурштин -1:0Вихор Ямниця
       ФК Турка -0:6Карпати-Енергетик Галич
       ФК Калуш 3:2ФК Битків -
       Придністров`я Тлумач1:3Колос Городенківщини Городенка
     Тур 21 
      20-05-2018 
       Придністров`я Тлумач2:3Бескид Надвірна
       Колос Городенківщини Городенка3:3ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
       Карпати Брошнів-Осада1:0ФК Калуш
       ФК Битків -0:0ФК Турка -
       Карпати-Енергетик Галич3:2НФК Бурштин -
       Вихор Ямниця3:4Нафтовик Долина
     Тур 22 
      27-05-2018 
       Бескид Надвірна0:1Вихор Ямниця
       Нафтовик Долина0:2Карпати-Енергетик Галич
       НФК Бурштин -3:0ФК Битків -
       ФК Турка -4:2Карпати Брошнів-Осада
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.2:0Придністров`я Тлумач
     Тур 23 
      03-06-2018 
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.1:0Бескид Надвірна
       Колос Городенківщини Городенка+:-ФК Калуш
       Карпати Брошнів-Осада3:0НФК Бурштин -
       ФК Битків -1:4Нафтовик Долина
       Карпати-Енергетик Галич0:1Вихор Ямниця
     Тур 24 
      10-06-2018 
       Бескид Надвірна0:1Карпати-Енергетик Галич
       Вихор Ямниця3:1ФК Битків -
       Нафтовик Долина4:0Карпати Брошнів-Осада
       ФК Турка -1:3Колос Городенківщини Городенка
       ФК Калуш 2:0Придністров`я Тлумач
     Тур 25 
      17-06-2018 
       ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.8:2ФК Калуш
       Придністров`я Тлумач1:3ФК Турка -
       Колос Городенківщини Городенка3:1НФК Бурштин -
       Карпати Брошнів-Осада2:0Вихор Ямниця
       ФК Битків -0:9Карпати-Енергетик Галич
     Тур 26 
      24-06-2018 
       Бескид Надвірна1:2ФК Битків -
       Карпати-Енергетик Галич0:1Карпати Брошнів-Осада
       Нафтовик Долина8:2Колос Городенківщини Городенка
       НФК Бурштин -3:0Придністров`я Тлумач
       ФК Турка -2:0ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Барчук Роман Богданович Карпати-Енергетик Галич27219
    Мельничук Андрій Ярославович Вихор Ямниця15221
    Лаврінок Василь Русланович Нафтовик Долина13021
    Халацький Сергій Ігорович Нафтовик Долина11021
    Дяків Роман Володимирович Нафтовик Долина11022
    Сировецький Андрій Ігорович Карпати Брошнів-Осада10022
    Слободян Андрій Володимирович ФК ТепловикДЮСШ-3 І-Ф.9019
    Романишин Ростислав Євгенович Карпати Брошнів-Осада8010
    Басараб Михайло Васильович Нафтовик Долина8522
    Кицька Ярослав Федорович Карпати-Енергетик Галич7018
    Максим'юк Іван Іванович ФК Битків -7124

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook