Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат ДЮФЛ Івано-Франківської області U18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-08-2017 
       Бескид-юн Надвірна1:2ФК Калуш-юн -
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.2:0НФК Бурштин-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач2:0Нафтовик-юн Долина
       Покуття-юн Снятин2:1ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:0ФК Битків-юн -
     Тур 2 
      19-08-2017 
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:2Бескид-юн Надвірна
       ФК Битків-юн -4:2Покуття-юн Снятин
       ФК Галич-юн -6:0Колос Городенківщини-юн Городенка
       Нафтовик-юн Долина2:5ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       НФК Бурштин-юн -1:0Карпати-юн Болехів
       ФК Турка-юн -0:0ФК Калуш-юн -
     Тур 1 
      23-08-2017 
       Карпати-юн Болехів1:0ФК Турка-юн -
     Тур 2 
       Прикарпаття І.-Франківськ3:0Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 3 
      26-08-2017 
       Бескид-юн Надвірна6:0ФК Турка-юн -
       Карпати-юн Болехів3:3Нафтовик-юн Долина
       Придністров`я-юн Тлумач3:1ФК Галич-юн -
       Колос Городенківщини-юн Городенка0:4ФК Битків-юн -
       Покуття-юн Снятин0:5Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 1 
      30-08-2017 
       Колос Городенківщини-юн Городенка2:7Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 3 
       ФК Калуш-юн -2:0НФК Бурштин-юн -
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.2:2Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 4 
      02-09-2017 
       Покуття-юн Снятин2:7Бескид-юн Надвірна
       Карпати-юн Брошнів-Осада5:1Колос Городенківщини-юн Городенка
       ФК Битків-юн -0:0Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Галич-юн -0:6ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Прикарпаття І.-Франківськ7:0Карпати-юн Болехів
       Нафтовик-юн Долина1:0ФК Калуш-юн -
       НФК Бурштин-юн -3:0ФК Турка-юн -
     Тур 5 
      06-09-2017 
       ФК Калуш-юн -0:3Прикарпаття І.-Франківськ
      09-09-2017 
       Бескид-юн Надвірна2:0НФК Бурштин-юн -
       ФК Турка-юн -2:5Нафтовик-юн Долина
       Карпати-юн Болехів3:1ФК Галич-юн -
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.6:0ФК Битків-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач0:3Карпати-юн Брошнів-Осада
       Колос Городенківщини-юн Городенка0:0Покуття-юн Снятин
     Тур 6 
      13-09-2017 
       ФК Галич-юн -0:1ФК Калуш-юн -
       Прикарпаття І.-Франківськ5:2ФК Турка-юн -
      16-09-2017 
       Колос Городенківщини-юн Городенка1:5Бескид-юн Надвірна
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:0ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       ФК Битків-юн -6:0Карпати-юн Болехів
       Нафтовик-юн Долина2:1НФК Бурштин-юн -
     Тур 7 
      20-09-2017 
       НФК Бурштин-юн -2:3Прикарпаття І.-Франківськ
       ФК Калуш-юн -2:2ФК Битків-юн -
      23-09-2017 
       Бескид-юн Надвірна5:0Нафтовик-юн Долина
       ФК Турка-юн -3:0ФК Галич-юн -
       Карпати-юн Болехів1:5Карпати-юн Брошнів-Осада
       Придністров`я-юн Тлумач4:1Колос Городенківщини-юн Городенка
     Тур 8 
      27-09-2017 
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:0ФК Калуш-юн -
       Прикарпаття І.-Франківськ3:0Нафтовик-юн Долина
      30-09-2017 
       Придністров`я-юн Тлумач3:2Бескид-юн Надвірна
       Колос Городенківщини-юн Городенка1:7ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       ФК Битків-юн -5:1ФК Турка-юн -
       ФК Галич-юн -1:6НФК Бурштин-юн -
     Тур 9 
      04-10-2017 
       Бескид-юн Надвірна0:2Прикарпаття І.-Франківськ
      07-10-2017 
       Нафтовик-юн Долина3:3ФК Галич-юн -
       НФК Бурштин-юн -7:1ФК Битків-юн -
       ФК Турка-юн -2:5Карпати-юн Брошнів-Осада
       Карпати-юн Болехів0:0Колос Городенківщини-юн Городенка
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.7:0Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 10 
      11-10-2017 
       Колос Городенківщини-юн Городенка+:-ФК Калуш-юн -
       ФК Галич-юн -1:1Прикарпаття І.-Франківськ
      14-10-2017 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.4:0Бескид-юн Надвірна
       Придністров`я-юн Тлумач0:0Карпати-юн Болехів
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:0НФК Бурштин-юн -
       ФК Битків-юн -0:0Нафтовик-юн Долина
     Тур 11 
      18-10-2017 
       Прикарпаття І.-Франківськ0:0ФК Битків-юн -
       ФК Калуш-юн -0:1Придністров`я-юн Тлумач
      21-10-2017 
       Бескид-юн Надвірна4:4ФК Галич-юн -
       Нафтовик-юн Долина0:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Турка-юн -2:0Колос Городенківщини-юн Городенка
     Тур 12 
      26-10-2017 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.2:1ФК Калуш-юн -
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:1Прикарпаття І.-Франківськ
      28-10-2017 
       Придністров`я-юн Тлумач3:1ФК Турка-юн -
       Колос Городенківщини-юн Городенка0:5НФК Бурштин-юн -
       ФК Битків-юн -1:1ФК Галич-юн -
     Тур 13 
      04-11-2017 
       Бескид-юн Надвірна0:0ФК Битків-юн -
       ФК Галич-юн -2:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       Нафтовик-юн Долина5:1Колос Городенківщини-юн Городенка
       НФК Бурштин-юн -5:1Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Турка-юн -2:6ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
    Коло 2 
     Тур 14 
      13-06-2018 
       ФК Калуш-юн -0:1Бескид-юн Надвірна
       НФК Бурштин-юн -1:1ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Нафтовик-юн Долина0:1Придністров`я-юн Тлумач
       Прикарпаття І.-Франківськ11:1Колос Городенківщини-юн Городенка
       ФК Битків-юн -0:2Карпати-юн Брошнів-Осада
     Тур 15 
      11-04-2018 
       Бескид-юн Надвірна2:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       Колос Городенківщини-юн Городенка1:7ФК Галич-юн -
       Придністров`я-юн Тлумач0:4Прикарпаття І.-Франківськ
      18-04-2018 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.4:0Нафтовик-юн Долина
      11-04-2018 
       ФК Калуш-юн -9:1ФК Турка-юн -
     Тур 16 
      14-04-2018 
       ФК Турка-юн -1:5Бескид-юн Надвірна
       ФК Галич-юн --:+Придністров`я-юн Тлумач
       ФК Битків-юн -2:1Колос Городенківщини-юн Городенка
      06-06-2018 
       НФК Бурштин-юн -3:1ФК Калуш-юн -
       Прикарпаття І.-Франківськ1:3ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
     Тур 17 
      21-04-2018 
       Колос Городенківщини-юн Городенка3:0Карпати-юн Брошнів-Осада
       Придністров`я-юн Тлумач2:2ФК Битків-юн -
      19-04-2018 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.11:0ФК Галич-юн -
      18-04-2018 
       ФК Калуш-юн -2:1Нафтовик-юн Долина
      21-04-2018 
       ФК Турка-юн -3:3НФК Бурштин-юн -
     Тур 18 
      26-04-2018 
       Прикарпаття І.-Франківськ5:0ФК Калуш-юн -
      28-04-2018 
       НФК Бурштин-юн -1:0Бескид-юн Надвірна
       Нафтовик-юн Долина4:0ФК Турка-юн -
      26-04-2018 
       ФК Битків-юн -0:5ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
      28-04-2018 
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:1Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 19 
      02-05-2018 
       ФК Калуш-юн -7:0ФК Галич-юн -
       ФК Турка-юн -0:4Прикарпаття І.-Франківськ
      05-05-2018 
       Бескид-юн Надвірна6:1Колос Городенківщини-юн Городенка
      03-05-2018 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.5:2Карпати-юн Брошнів-Осада
      05-05-2018 
       НФК Бурштин-юн -2:0Нафтовик-юн Долина
     Тур 20 
      09-05-2018 
       Прикарпаття І.-Франківськ4:0НФК Бурштин-юн -
       ФК Битків-юн -2:0ФК Калуш-юн -
      12-05-2018 
       Нафтовик-юн Долина0:2Бескид-юн Надвірна
       ФК Галич-юн -+:-ФК Турка-юн -
       Колос Городенківщини-юн Городенка0:2Придністров`я-юн Тлумач
     Тур 21 
      16-05-2018 
       ФК Калуш-юн -3:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       Нафтовик-юн Долина1:2Прикарпаття І.-Франківськ
      19-05-2018 
       Бескид-юн Надвірна1:0Придністров`я-юн Тлумач
      15-05-2018 
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.10:1Колос Городенківщини-юн Городенка
      19-05-2018 
       ФК Турка-юн -4:2ФК Битків-юн -
       НФК Бурштин-юн -4:1ФК Галич-юн -
     Тур 22 
      23-05-2018 
       Прикарпаття І.-Франківськ4:2Бескид-юн Надвірна
      26-05-2018 
       ФК Галич-юн -3:2Нафтовик-юн Долина
       ФК Битків-юн -1:1НФК Бурштин-юн -
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:0ФК Турка-юн -
      24-05-2018 
       Придністров`я-юн Тлумач0:2ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
     Тур 23 
      30-05-2018 
       ФК Калуш-юн -7:4Колос Городенківщини-юн Городенка
       Прикарпаття І.-Франківськ5:0ФК Галич-юн -
      31-05-2018 
       Бескид-юн Надвірна0:0ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
      02-06-2018 
       НФК Бурштин-юн -2:0Карпати-юн Брошнів-Осада
       Нафтовик-юн Долина0:0ФК Битків-юн -
     Тур 24 
      09-06-2018 
       ФК Битків-юн -1:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Придністров`я-юн Тлумач2:1ФК Калуш-юн -
       ФК Галич-юн -2:3Бескид-юн Надвірна
       Карпати-юн Брошнів-Осада1:0Нафтовик-юн Долина
       Колос Городенківщини-юн Городенка3:2ФК Турка-юн -
     Тур 25 
      16-06-2018 
       ФК Калуш-юн -0:5ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.
       Прикарпаття І.-Франківськ8:1Карпати-юн Брошнів-Осада
       ФК Турка-юн -0:2Придністров`я-юн Тлумач
       НФК Бурштин-юн -10:0Колос Городенківщини-юн Городенка
       ФК Галич-юн --:+ФК Битків-юн -
     Тур 26 
      23-06-2018 
       ФК Битків-юн -0:1Бескид-юн Надвірна
       Карпати-юн Брошнів-Осада0:2ФК Галич-юн -
       Колос Городенківщини-юн Городенка+:-Нафтовик-юн Долина
       Придністров`я-юн Тлумач2:1НФК Бурштин-юн -
       ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.+:-ФК Турка-юн -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Хома Андрій Володимирович Прикарпаття І.-Франківськ20023
    Шевченко Святослав Романович ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.1918
    Гудемнюк Олег Ігорович ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.18221
    Любунів Степан Андрійович НФК Бурштин-юн -14123
    Ковдрин Іван Олегович ФК ТепловикДЮСШ3 юн І-Ф.12017
    Цигура Євген Вікторович Бескид-юн Надвірна11018
    Ботук Віктор Володимирович ФК Турка-юн -11020
    Олексин Мар'ян Олегович ФК Калуш-юн -10012
    Перегінець Владислав Михайлович ФК Галич-юн -10016
    Мула Андрій Андрійович НФК Бурштин-юн -9022
    Грушецький Максим Михайлович Прикарпаття І.-Франківськ9014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook