Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Тисменицького району юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-08-2017 
       Бистриця-юн Старий Лисець1:1Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Радча-юн -1:2Колос-юн Братківці
       Авангард-юн Загвіздя2:0Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Сокіл-юн Чукалівка1:5Сокіл-юн Підлісся
       ФК Угринів-юн -17:1Ураган-юн Черніїв
     Тур 2 
      20-08-2017 
       Дружба-юн Драгомирчани6:1Ураган-юн Черніїв
       Сокіл-юн Підлісся3:0Стримба-юн Липівка
       Козацький Острів-юн Чорнолізці3:2Сокіл-юн Чукалівка
       Колос-юн Братківці2:1Авангард-юн Загвіздя
       Бистриця-юн Старий Лисець3:1ФК Радча-юн -
     Тур 3 
      27-08-2017 
       ФК Радча-юн -2:1Дружба-юн Драгомирчани
       Авангард-юн Загвіздя0:1Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Чукалівка1:1Колос-юн Братківці
       Стримба-юн Липівка2:0Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Угринів-юн -0:2Сокіл-юн Підлісся
     Тур 4 
      03-09-2017 
       Сокіл-юн Підлісся2:1Ураган-юн Черніїв
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:1ФК Угринів-юн -
       Колос-юн Братківці1:1Стримба-юн Липівка
       Бистриця-юн Старий Лисець5:1Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Радча-юн -1:7Авангард-юн Загвіздя
     Тур 5 
      10-09-2017 
       Авангард-юн Загвіздя6:0Дружба-юн Драгомирчани
       Сокіл-юн Чукалівка2:2ФК Радча-юн -
       Стримба-юн Липівка3:4Бистриця-юн Старий Лисець
       ФК Угринів-юн -3:0Колос-юн Братківці
       Ураган-юн Черніїв0:6Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 6 
      17-09-2017 
       Дружба-юн Драгомирчани0:6Сокіл-юн Підлісся
       Колос-юн Братківці4:0Ураган-юн Черніїв
       Бистриця-юн Старий Лисець1:1ФК Угринів-юн -
       ФК Радча-юн -0:3Стримба-юн Липівка
       Авангард-юн Загвіздя9:0Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 7 
      24-09-2017 
       Сокіл-юн Чукалівка6:0Дружба-юн Драгомирчани
       Стримба-юн Липівка1:3Авангард-юн Загвіздя
       ФК Угринів-юн -5:1ФК Радча-юн -
       Ураган-юн Черніїв0:4Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Підлісся2:1Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 8 
      01-10-2017 
       Дружба-юн Драгомирчани1:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Колос-юн Братківці0:1Сокіл-юн Підлісся
       ФК Радча-юн -2:2Ураган-юн Черніїв
       Авангард-юн Загвіздя2:1ФК Угринів-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка4:2Стримба-юн Липівка
     Тур 9 
      08-10-2017 
       Стримба-юн Липівка0:4Дружба-юн Драгомирчани
       ФК Угринів-юн -2:1Сокіл-юн Чукалівка
       Ураган-юн Черніїв1:1Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Підлісся2:0Бистриця-юн Старий Лисець
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:0Колос-юн Братківці
     Тур 10 
      15-10-2017 
       Дружба-юн Драгомирчани3:1Колос-юн Братківці
       Бистриця-юн Старий Лисець5:0Козацький Острів-юн Чорнолізці
       ФК Радча-юн -2:6Сокіл-юн Підлісся
       Сокіл-юн Чукалівка4:1Ураган-юн Черніїв
       Стримба-юн Липівка2:4ФК Угринів-юн -
     Тур 11 
      22-10-2017 
       ФК Угринів-юн -8:0Дружба-юн Драгомирчани
       Ураган-юн Черніїв3:2Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Підлісся1:0Авангард-юн Загвіздя
       Козацький Острів-юн Чорнолізці3:3ФК Радча-юн -
       Колос-юн Братківці1:2Бистриця-юн Старий Лисець
    Коло 2 
     Тур 12 
      15-04-2018 
       Дружба-юн Драгомирчани0:5Бистриця-юн Старий Лисець
       Колос-юн Братківці2:0ФК Радча-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці0:2Авангард-юн Загвіздя
       Сокіл-юн Підлісся10:2Сокіл-юн Чукалівка
       Ураган-юн Черніїв5:1ФК Угринів-юн -
     Тур 13 
      22-04-2018 
       Ураган-юн Черніїв5:1Дружба-юн Драгомирчани
       Стримба-юн Липівка0:2Сокіл-юн Підлісся
       Сокіл-юн Чукалівка1:5Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Авангард-юн Загвіздя2:0Колос-юн Братківці
       ФК Радча-юн -2:7Бистриця-юн Старий Лисець
     Тур 14 
      29-04-2018 
       Дружба-юн Драгомирчани3:1ФК Радча-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець2:1Авангард-юн Загвіздя
       Колос-юн Братківці1:0Сокіл-юн Чукалівка
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:1Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Підлісся+:-ФК Угринів-юн -
     Тур 15 
      06-05-2018 
       Ураган-юн Черніїв0:2Сокіл-юн Підлісся
       ФК Угринів-юн -2:2Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Стримба-юн Липівка2:0Колос-юн Братківці
       Сокіл-юн Чукалівка2:6Бистриця-юн Старий Лисець
       Авангард-юн Загвіздя5:0ФК Радча-юн -
     Тур 16 
      13-05-2018 
       Дружба-юн Драгомирчани2:2Авангард-юн Загвіздя
       ФК Радча-юн -2:3Сокіл-юн Чукалівка
       Бистриця-юн Старий Лисець3:2Стримба-юн Липівка
       Колос-юн Братківці2:3ФК Угринів-юн -
       Козацький Острів-юн Чорнолізці4:1Ураган-юн Черніїв
     Тур 17 
      20-05-2018 
       Сокіл-юн Підлісся2:1Дружба-юн Драгомирчани
       Ураган-юн Черніїв4:0Колос-юн Братківці
       ФК Угринів-юн -1:6Бистриця-юн Старий Лисець
       Стримба-юн Липівка8:0ФК Радча-юн -
       Сокіл-юн Чукалівка2:2Авангард-юн Загвіздя
     Тур 18 
      27-05-2018 
       Дружба-юн Драгомирчани3:1Сокіл-юн Чукалівка
       Авангард-юн Загвіздя0:1Стримба-юн Липівка
       ФК Радча-юн -3:1ФК Угринів-юн -
       Бистриця-юн Старий Лисець4:2Ураган-юн Черніїв
       Козацький Острів-юн Чорнолізці1:5Сокіл-юн Підлісся
     Тур 19 
      03-06-2018 
       Козацький Острів-юн Чорнолізці2:1Дружба-юн Драгомирчани
       Сокіл-юн Підлісся2:0Колос-юн Братківці
       Ураган-юн Черніїв1:0ФК Радча-юн -
       ФК Угринів-юн -1:3Авангард-юн Загвіздя
       Стримба-юн Липівка2:1Сокіл-юн Чукалівка
     Тур 20 
      10-06-2018 
       Дружба-юн Драгомирчани1:5Стримба-юн Липівка
       Сокіл-юн Чукалівка4:0ФК Угринів-юн -
       Авангард-юн Загвіздя1:1Ураган-юн Черніїв
       Бистриця-юн Старий Лисець3:0Сокіл-юн Підлісся
       Колос-юн Братківці1:0Козацький Острів-юн Чорнолізці
     Тур 21 
      17-06-2018 
       Колос-юн Братківці4:0Дружба-юн Драгомирчани
       Козацький Острів-юн Чорнолізці+:-Бистриця-юн Старий Лисець
       Сокіл-юн Підлісся7:2ФК Радча-юн -
       Ураган-юн Черніїв9:0Сокіл-юн Чукалівка
       ФК Угринів-юн -0:5Стримба-юн Липівка
     Тур 22 
      24-06-2018 
       Дружба-юн Драгомирчани3:1ФК Угринів-юн -
       Стримба-юн Липівка2:2Ураган-юн Черніїв
       Авангард-юн Загвіздя2:1Сокіл-юн Підлісся
       ФК Радча-юн -1:4Козацький Острів-юн Чорнолізці
       Бистриця-юн Старий Лисець+:-Колос-юн Братківці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Джус Євген Віталійович Сокіл-юн Підлісся23017
    Токар Максим Миколайович Бистриця-юн Старий Лисець17018
    Дудар Владислав Васильович Авангард-юн Загвіздя16020
    Танчук Андрій Андрійович ФК Угринів-юн -14018
    Гах Олег Олександрович Ураган-юн Черніїв13110
    Саковський Василь Михайлович ФК Радча-юн -12017
    Воєвода Тарас Миколайович Сокіл-юн Підлісся11014
    Фаль Олег Анатолійович ФК Угринів-юн -11013
    П'ятничук Іван Григорович Козацький Острів-юн Чорнолізці10016
    Білогубко Владислав Любомирович Авангард-юн Загвіздя10018
    Ціцюра Степан Васильович Сокіл-юн Підлісся9014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook