Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Вінницької області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-08-2017 
       Поділля Крижопіль5:0Рось Погребище
       Нива Тростянець1:2Володимир Тиврів
      27-08-2017 
       ФК Томашпіль -6:4Промінь-АКВ с.Глухівці
       Сатурн - Перемога Вапнярка3:2Нива Оратів
       Будівельник Іллінці4:0Зірка Гайсин
     Тур 2 
      02-09-2017 
       Рось Погребище2:0Нива Тростянець
      03-09-2017 
       Нива Оратів0:1Будівельник Іллінці
       Володимир Тиврів3:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Промінь-АКВ с.Глухівці2:1Поділля Крижопіль
       Поділля Кирнасівка1:2ФК Томашпіль -
     Тур 3 
      09-09-2017 
       Поділля Крижопіль1:2Поділля Кирнасівка
       Нива Тростянець2:2Промінь-АКВ с.Глухівці
       Сатурн - Перемога Вапнярка2:0Рось Погребище
      10-09-2017 
       Будівельник Іллінці2:1Володимир Тиврів
       Зірка Гайсин0:0Нива Оратів
     Тур 4 
      17-09-2017 
       Володимир Тиврів3:0Зірка Гайсин
       Промінь-АКВ с.Глухівці2:1Сатурн - Перемога Вапнярка
      20-09-2017 
       ФК Томашпіль -0:3Поділля Крижопіль
       Рось Погребище0:1Будівельник Іллінці
       Поділля Кирнасівка2:5Нива Тростянець
     Тур 5 
      23-09-2017 
       Сатурн - Перемога Вапнярка1:1Поділля Кирнасівка
      24-09-2017 
       Нива Тростянець6:2ФК Томашпіль -
       Будівельник Іллінці2:1Промінь-АКВ с.Глухівці
       Зірка Гайсин2:0Рось Погребище
       Нива Оратів0:5Володимир Тиврів
     Тур 6 
      30-09-2017 
       Поділля Крижопіль1:0Нива Тростянець
      01-10-2017 
       Рось Погребище3:2Нива Оратів
       Промінь-АКВ с.Глухівці6:1Зірка Гайсин
       Поділля Кирнасівка2:0Будівельник Іллінці
       ФК Томашпіль -0:0Сатурн - Перемога Вапнярка
     Тур 7 
      07-10-2017 
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:2Поділля Крижопіль
      08-10-2017 
       Будівельник Іллінці0:0ФК Томашпіль -
       Зірка Гайсин1:4Поділля Кирнасівка
       Нива Оратів1:3Промінь-АКВ с.Глухівці
       Володимир Тиврів3:1Рось Погребище
     Тур 8 
      14-10-2017 
       Поділля Крижопіль0:1Будівельник Іллінці
       Нива Тростянець5:0Сатурн - Перемога Вапнярка
      15-10-2017 
       Промінь-АКВ с.Глухівці1:4Володимир Тиврів
       Поділля Кирнасівка3:1Нива Оратів
     Тур 9 
      21-10-2017 
       Зірка Гайсин2:0Поділля Крижопіль
      22-10-2017 
       Будівельник Іллінці3:2Нива Тростянець
       Нива Оратів0:9ФК Томашпіль -
       Володимир Тиврів2:0Поділля Кирнасівка
       Рось Погребище2:0Промінь-АКВ с.Глухівці
     Тур 10 
      28-10-2017 
       Поділля Крижопіль3:0Нива Оратів
       Нива Тростянець12:0Зірка Гайсин
       Сатурн - Перемога Вапнярка0:3Будівельник Іллінці
      29-10-2017 
       Поділля Кирнасівка5:1Рось Погребище
       ФК Томашпіль -0:6Володимир Тиврів
     Тур 11 
      05-11-2017 
       Зірка Гайсин0:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Нива Оратів0:1Нива Тростянець
       Володимир Тиврів7:1Поділля Крижопіль
       Рось Погребище0:2ФК Томашпіль -
       Промінь-АКВ с.Глухівці4:0Поділля Кирнасівка
     Тур 8 
      11-11-2017 
       ФК Томашпіль -3:0Зірка Гайсин
    Коло 2 
     Тур 12 
      09-04-2018 
       Промінь-АКВ с.Глухівці3:0ФК Томашпіль -
       Рось Погребище0:1Поділля Крижопіль
      11-04-2018 
       Володимир Тиврів5:0Нива Тростянець
      09-04-2018 
       Нива Оратів1:2Сатурн - Перемога Вапнярка
     Тур 13 
      15-04-2018 
       Будівельник Іллінці2:0Нива Оратів
      18-04-2018 
       Сатурн - Перемога Вапнярка3:3Володимир Тиврів
      14-04-2018 
       Нива Тростянець1:0Рось Погребище
       Поділля Крижопіль0:1Промінь-АКВ с.Глухівці
      15-04-2018 
       ФК Томашпіль -0:3Поділля Кирнасівка
     Тур 14 
      22-04-2018 
       Поділля Кирнасівка4:1Поділля Крижопіль
      21-04-2018 
       Промінь-АКВ с.Глухівці3:2Нива Тростянець
       Рось Погребище0:2Сатурн - Перемога Вапнярка
      22-04-2018 
       Володимир Тиврів5:2Будівельник Іллінці
     Тур 15 
      28-04-2018 
       Будівельник Іллінці3:0Рось Погребище
       Сатурн - Перемога Вапнярка1:1Промінь-АКВ с.Глухівці
       Нива Тростянець0:1Поділля Кирнасівка
       Поділля Крижопіль3:0ФК Томашпіль -
     Тур 16 
      01-05-2018 
       ФК Томашпіль -0:3Нива Тростянець
       Поділля Кирнасівка0:1Сатурн - Перемога Вапнярка
       Промінь-АКВ с.Глухівці1:0Будівельник Іллінці
       Володимир Тиврів5:0Нива Оратів
     Тур 17 
      06-05-2018 
       Нива Оратів2:1Рось Погребище
       Будівельник Іллінці1:1Поділля Кирнасівка
      05-05-2018 
       Сатурн - Перемога Вапнярка3:0ФК Томашпіль -
       Нива Тростянець1:2Поділля Крижопіль
     Тур 18 
      12-05-2018 
       Поділля Крижопіль3:1Сатурн - Перемога Вапнярка
      13-05-2018 
       ФК Томашпіль -0:3Будівельник Іллінці
       Промінь-АКВ с.Глухівці3:0Нива Оратів
       Рось Погребище1:3Володимир Тиврів
     Тур 19 
      20-05-2018 
       Володимир Тиврів3:1Промінь-АКВ с.Глухівці
       Нива Оратів2:3Поділля Кирнасівка
       Будівельник Іллінці1:2Поділля Крижопіль
      19-05-2018 
       Сатурн - Перемога Вапнярка2:2Нива Тростянець
     Тур 20 
      26-05-2018 
       Нива Тростянець3:0Будівельник Іллінці
       ФК Томашпіль -0:3Нива Оратів
       Поділля Кирнасівка1:3Володимир Тиврів
       Промінь-АКВ с.Глухівці2:2Рось Погребище
     Тур 21 
      02-06-2018 
       Рось Погребище0:1Поділля Кирнасівка
       Володимир Тиврів3:0ФК Томашпіль -
       Нива Оратів0:3Поділля Крижопіль
       Будівельник Іллінці1:2Сатурн - Перемога Вапнярка
     Тур 22 
      09-06-2018 
       Нива Тростянець3:0Нива Оратів
       Поділля Крижопіль1:1Володимир Тиврів
       ФК Томашпіль -0:3Рось Погребище
       Поділля Кирнасівка3:0Промінь-АКВ с.Глухівці
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Лєбєдєв Євгеній Васильович Поділля Кирнасівка13118
    Зубко Олександр Іванович Володимир Тиврів11413
    Коломієць Віталій Анатолійович Нива Тростянець10017
    Чигрин Олександр Васильович Будівельник Іллінці9011
    Козюк Олександр Євгенович Промінь-АКВ с.Глухівці9217
    Малюта Дмитро Володимирович Володимир Тиврів9014
    Нароган Вадим Валентинович ФК Томашпіль -805
    Васалатій Владислав Григорович Володимир Тиврів807
    Шевчук Віталій Петрович Поділля Крижопіль7015
    Козир Дмитро Вікторович Промінь-АКВ с.Глухівці709
    Поліщук Володимир Анатолійович Володимир Тиврів7114

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook